Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Пенсіонерам ФУПу: отримано проіндексовані пенсії (tu)

 [ua] Пенсіонерам ФУПу: отримано проіндексовані пенсії (tu)






Останнє редагування: 7 березня 2019 11:30:10 від дуду
   
.


Останнє редагування: 20 лютого 2019 18:34:48 від дуду
   
.


Останнє редагування: 20 лютого 2019 18:35:04 від дуду
   
.

Останнє редагування: 26 лютого 2019 18:36:20 від дуду
   
.

Останнє редагування: 26 лютого 2019 18:36:36 від дуду
   
.

Останнє редагування: 26 лютого 2019 18:36:58 від дуду
   
Ось так виглядає типовий "Протокол/розпорядження щодо призначення/перерахунку пенсії" з порталу ПФУ:
Показати зображення...

Тут все сказано в рядку "адреса"...   Рева/Осучаснення/палата 6...

Це просто тупий стьоб з населення. :(
   
Розрахунок №1.1
Розрахунок №1.2
Розрахунок №1.3
Розрахунок №2.1
Розрахунок №2.2
Розрахунок №2.3
це рахує програма?
   
У цих розрахунках без пів літра не розібратися  :D
   
Паскудна влада кинула усіх держслужбовців, коли скасувала індексацію пенсій по зарплаті на колишній посаді. А кажуть "закон не має зворотньої дії"... У цих гандонів ще як має. Люди працювали десятки років і пішли на пенсію по закону. То новий закон мав би розповсюджуватись тільки на тих держслужбовців, які виходять на пенсію після його прийняття. А його застосували до всіх.

Тому така ненависть до всіх цих уєбнів.

#тількиЗаЙулю  :-B

   
Паскудна влада кинула усіх держслужбовців, коли скасувала індексацію пенсій по зарплаті на колишній посаді. А кажуть "закон не має зворотньої дії"... У цих гандонів ще як має. Люди працювали десятки років і пішли на пенсію по закону. То новий закон мав би розповсюджуватись тільки на тих держслужбовців, які виходять на пенсію після його прийняття. А його застосували до всіх.

Тому така ненависть до всіх цих уєбнів.

#тількиЗаЙулю  :-B

А,  не жирно по такому закону было жить?!  С какой стати было такой закон вообще принимать,  для себя любимых?
   
А,  не жирно по такому закону было жить?!  С какой стати было такой закон вообще принимать,  для себя любимых?

Не жирно. Люди реально не бросили службу нагуй лишь из-за перспективы достойной пенсии. А их киданули нагло и по-беспределу. Да ещё с использованием риторики про гиднисть. Ну и отношение к гидности стало соответствующим.  :bueee:

Вот, ждём выборов. И придём все, как один. :love:
   
Тут все сказано в рядку "адреса"...   Рева/Осучаснення/палата 6...

Це просто тупий стьоб з населення. :(
гоосуйте пане за Петра
   
це рахує програма?

так, індексація пройде автоматично для всіх пенсіонерів, крім зразка 2019р.
у мене розрахунки в Excel.
   
У цих розрахунках без пів літра не розібратися  :D

питайте якщо не зрозуміло
   
Не жирно. Люди реально не бросили службу нагуй лишь из-за перспективы достойной пенсии. А их киданули нагло и по-беспределу. Да ещё с использованием риторики про гиднисть. Ну и отношение к гидности стало соответствующим.  :bueee:

Вот, ждём выборов. И придём все, как один. :love:
...наступна рада вапщє атмєніт пєнсії держслужбовцам
   
Тут все сказано в рядку "адреса"...   Рева/Осучаснення/палата 6...

Це просто тупий стьоб з населення. :(

Конкретизуйте: чий стьоб? Мій чи ПФУ? І саме в чому стьоб?
   
пишуть дебіли з США

інтернаціонал дебілів тягне політику навіть туди де її нема
   
...наступна рада вапщє атмєніт пєнсії держслужбовцам

Хай вдавляться, мразі... Я ще, дурень, їх підтримував... Ну, тепер їм залупу смажену на всю харю.

   
Хай вдавляться, мразі... Я ще, дурень, їх підтримував... Ну, тепер їм залупу смажену на всю харю.

...час іде ...твій голос в меншості ,на вибори і у владу пішли ті кого ти обкрадав від народження ...

  Ну, тепер і тобі залупу смажену на всю харю
   
...час іде ...твій голос в меншості ,на вибори і у владу пішли ті кого ти обкрадав від народження ...

  Ну, тепер і тобі залупу смажену на всю харю

Наше покоління не обкрадало, бо не навчене тому з пелюшок. Мої батьки копійки не заплатили нікому під час мого навчання (за липові оцінки, наприклад). І не платили лікарям та воєнкому, щоб відмазати від армії. Оце все - ваше: корупція, крадійство... Ви ще й, придурки, Шоколадну Свиню в один тур обрали. І вдруге хочете її ж посадити. То ви нормальні?
   
Наше покоління не обкрадало, бо не навчене тому з пелюшок. Мої батьки копійки не заплатили нікому під час мого навчання (за липові оцінки, наприклад). І не платили лікарям та воєнкому, щоб відмазати від армії. Оце все - ваше: корупція, крадійство... Ви ще й, придурки, Шоколадну Свиню в один тур обрали. І вдруге хочете її ж посадити. То ви нормальні?

...нуда ,народився чінушою ,в тюрмі народів ...прямо посеред страітєлєй камунізма ,в капустє нашлі ...давай рятуй нас від шоколаду ,свиней і шоколадних свиней в один тур ...
   
які пенсіонери ? пенсіонери в черзі за гречкою, тут вся молодь, цвіт нації  :laugh:
   
мне вообще нравится что везде по тексту и примерах пенсия не менее 3К но бля среди моих знакомых единицы у кого больше 2K, а больше 3К у пары мусорских вышедших на пенсии при белоконе и у держслудбовцев. У 90% менее 2K и крутится в районе минималки +100-300гривен

Останнє редагування: 13 лютого 2019 12:49:20 від Дід Панас
   
я батькам, ще два місяці тому говорив, що буде перерахунок біля 17 %, а вони не вірили
   
...нуда ,народився чінушою ,в тюрмі народів ...прямо посеред страітєлєй камунізма ,в капустє нашлі ...давай рятуй нас від шоколаду ,свиней і шоколадних свиней в один тур ...

Вас рятувати - марна справа. Держава, яка платить однакову пенсію державному службовцю (у чині рівному полковнику) та прибиральниці - приречена. Власне, Крим тому і забрався разом з вокзалом. Держслужбовці, певно, оцінили перспективи краще за мене, бо я сильно топив за оранжів, було діло.

Ще одне: так само ви кинете і "атошників" - будете плювати їм на піджак ззаду.
   
Скоро станет ясно. А откуда, вообще, взялась цифра 3700? Это средняя зарплата какого года? Уже минималка выше. А они в формуле считают такую среднюю зарплату. Ее надо сейчас не на 20% повышать, а раза в 2.5.
   
Шановні, ви мою книгу читали? Дійові особи та виконавці (Іуда та його компанія, слідчі, судді, наглядачі і т. д)  сьогодні гарні пенсії отримують. Заробили у Незалежній Україні, значиться...  B-)
   
Хай вдавляться, мразі... Я ще, дурень, їх підтримував... Ну, тепер їм залупу смажену на всю харю.

Если не секрет какая у вас пенсия?
   
Шановні, ви мою книгу читали? Дійові особи та виконавці (Іуда та його компанія, слідчі, судді, наглядачі і т. д)  сьогодні гарні пенсії отримують. Заробили у Незалежній Україні, значиться...  B-)

Нигуя. Инфляция сожрала всё. "Талант" яйценюка заключался лишь во включении печатного станка. Накуярил пару вагонов "пустых" денег, выдал этот "рнфинанс" банкам, те обвалили курс. И так много раз. Пусть сдохнет, тварь. Где та куля, которая должна была быть во лбу у этого пидара?
   
так, індексація пройде автоматично для всіх пенсіонерів, крім зразка 2019р.
у мене розрахунки в Excel.

А що працюючим пенсіонерам? 
   
А що працюючим пенсіонерам? 

Працюючих пенсіонерів в принципі не має бути, то є ганьба нашого законодавства. Яка може бути пенсія в офіційно працюючого???  (td)
   
У цих розрахунках без пів літра не розібратися
Ніфіга не ясно. Яка буде мінімальна пенсія? Зараз 1497 грв.
   
Нажаль не всі отримають підвищення після індексації у повному обсязі, а дехто не отримає зовсім, бо з 01.10.2017р. після відміни "Коефіцієнту кратності страхового стажу" у розмірі 1,35 з'явився прошарок пенсіонерів яким ПФУ доплачує до старого основного розміру пенсії, бо після жовтневого "осучаснення" розмір пенсії не зріс, а зменшився. У декого досить суттєво. А так як індексується не вся пенсія, а тільки "Розмір пенсії за віком (ст.27)" обчислення якого прив'язано до середньої з/плати на 01.10.2017р. сума індексації "Розміру" може бути набагато менше "Доплати до старого основного розміру пенсії". Для більш детального пояснення, нижче наведено приклади зміни розміру пенсії у двох чоловіків з однаковим страховим стажем, однаковим коефіцієнтом кратності зарплати, але різними роками виходу на пенсію.

Розрахунок №1.1
Показати зображення...

Це те, що я не раз розказував.

Нажаль не всі отримають підвищення після індексації у повному обсязі,
а дехто не отримає зовсім, бо з 01.10.2017р. після відміни "Коефіцієнту кратності страхового стажу" у розмірі 1,35
з'явився прошарок пенсіонерів яким ПФУ доплачує до старого основного розміру пенсії,
бо після жовтневого "осучаснення" розмір пенсії не зріс, а зменшився. У декого досить суттєво.

Далі це виглядає так.

Пишуть наприклад.

Пенсія 2000 грн
Доплата 500 грн.
Ітого, людина раніше на руки отримувала 2500 грн.
І зараз 2500 грн.

Припустимо , що на 100 грн підняли пенсію
буде.
Пенсія 2100 грн
Доплата 400 грн.
На руки ті ж самі 2500 грн.

колись ще піднімуть на 100 грн.
буде.
Пенсія 2200 грн
Доплата 300 грн.
На руки ті ж самі 2500 грн.

І так, доки добавка не перекриє доплату.
Для деяких ніколи.

Фактично заморозили пенсію.

Ось таке кидалово від педровлади.

Можете Педріллу в сраку цілувати...  :bueee:



 






 




   
Працюючих пенсіонерів в принципі не має бути, то є ганьба нашого законодавства. Яка може бути пенсія в офіційно працюючого???  (td)

Ти дебіл?  :fool:

Людина відпрацювала до 60 років.
Сплатила купу грошей в пенсійний фонд.

Дожила до пенсійного віку і продовжує працювати.
І платити податки в тому разі і в пенс фонд.

Причому ще і на роботах, куди молодь не йде.
А то і просто немає такіх спеців, як діди пенсіонери.

Ну підуть вони відпочивати. Молодь роз'їхалась по Польщах -росіях.

Що далі?




   
Працюючих пенсіонерів в принципі не має бути, то є ганьба нашого законодавства. Яка може бути пенсія в офіційно працюючого???  (td)

завдяки пенсам  оборонна промисловість тримається
всі слюсарі\токарі\фрезерувальники й т.д. --- пенси

чи ви думали, що мерчандайзери з девелоперами танки відновлюють з брухту?
   
То хтось знає: Яка буде мінімальна пенсія? Зараз 1497 грв.
   
завдяки пенсам  оборонна промисловість тримається
всі слюсарі\токарі\фрезерувальники й т.д. --- пенси

чи ви думали, що мерчандайзери з девелоперами танки відновлюють з брухту?

То нехай працюють, зарплати зараз непогані. Пенсія - це виключно для тих, хто непрацездатний по віку. За нормальним означенням.

Якщо людина працює на повну ставку - вона є працездатна та отримує повну платню - навіщо їй пенсія???  ;o 

Ну давайте пенсії платитимемо з 18 років :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія