Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну что, банковская мафия ,кинув все резервы,

а от перекласти збитки на банки, а кредитчикам лишити їх цяцьки придбані за чужі гроші - це не лише курс похитне це доб*є останні системні банки, у яких закредитованність over 9000, а їм боржники "все простили"
   
саме на кредитах і доступу до них і стоїть західна економіка правда час від часу трапляються кризи на кшталт 2008-2009  тому Вашою думкою можна знехтувати і дослухатися до ЮВТ яка добре знається як на нашій мафіозній економіці так і на західній  B-)

как показало её выдающееся выступление, ничего она не знает,
потому как ежели знает и такое несёт, то это просто прямое вредительство
   
А у кредитчиков пора отбирать имущество, нужен закон о зубатой исполнительной службе!

Отбирать, оценить в долларах. И выплатить гривнами по курсу 2007 г. Чтобы о по закону который сами же и хотели  :laugh:
   
та й взагалі прикиньте, перед тим як обзиватися лихварями.

ви б дали в борг незнайомій людині безпроцентний кредит? з якого біса?

в мене є гроші, в тебе нема, то йди побирайся під три чорти. ах, хочеш відчути себе "білою людиною" то відстьогуй мені проценти.

і зараз мене, хто вклав в банк депозит, і надав тобі право побути людиною, а не злиднем.... обзивають мафією??? це абсурд! пороти їх треба як кіз.
   
а от перекласти збитки на банки, а кредитчикам лишити їх цяцьки придбані за чужі гроші - це не лише курс похитне це доб*є останні системні банки, у яких закредитованність over 9000, а їм боржники "все простили"
якщо їх доб"є недоотримання надприбутків то їх вже нічого не врятує хочаб тому що люди їм не зможуть їх сплатити чисто фізично B-)
   
чому це ?

курс буде таким як і був, якщо кредитчиків пошлють нах

Побачимо, на чийому боці розірве цю боргову мильну бульбашку.
   
не буду, фольксман ветирует, даю вам 100%.
не факт
на развалинах банковской ситемы можно неслабо попировать
никакими рошенам столько не поднять
так что , голосование бпп может быть и санкционировано, а возмущение пети просто игра на публику  :D
   
якщо їх доб"є недоотримання надприбутків то їх вже нічого не врятує хочаб тому що люди їм не зможуть їх сплатити чисто фізично B-)

ну, не можуть -нехай не платять...  лише квартири хай залишать
   
на вашу думку,чому в одну мить зник середній клас,чи бізнес,хто як називає ?
чому ніхто не згадує про цей прошарок ,який винищили ?
чому зараз розподіл проходить на межі "секондгенд"-бютік?
де середина,яка давала робочі місця й наповнювала ПФ?
чому залишились офшорники й злидні?
кому заважало суспільство ,яке розвивалось як і в інтелектуальному плані ,так ів добробуті?
хто це знищив ?
з чого почалась криза в Україні?
у мене на памяті ПІБ , а  у вас ?
   
та й взагалі прикиньте, перед тим як обзиватися лихварями.

ви б дали в борг незнайомій людині безпроцентний кредит? з якого біса?

в мене є гроші, в тебе нема, то йди побирайся під три чорти. ах, хочеш відчути себе "білою людиною" то відстьогуй мені проценти.

і зараз мене, хто вклав в банк депозит, і надав тобі право побути людиною, а не злиднем.... обзивають мафією??? це абсурд! пороти їх треба як кіз.
це рагульскій погляд на речі хоча я давно підозрював що україну доб"є рагулізм ,треба вирішеня проблеми а не посилати своїх співгромадян на хєр не подобається цей варіант шукайте інший працюйте якщо хочете мати свою державу B-)
   
не факт
на развалинах банковской ситемы можно неслабо попировать
никакими рошенам столько не поднять
так что , голосование бпп может быть и санкционировано, а возмущение пети просто игра на публику  :D

я честно говоря оцениваю этот ход как давление на МВФ.

типа "ну вот реформы мы провалили, реформаторских законов недоприняли кучу, но зато с популистами в парламенте щас каааак разберемся! только траншик не забудьте подкинуть!"
   
до речі чому ціни на недвігу переважно вказувались в долярах а не в націоналной валюті ? не свідчить це про те що людей свідомо в змові з лихварською мафією підштовхували брати валютні кредити на купівлю житла?
:facepalm: Доляр дещо стабільніщий за гривас, нє?
   
на вашу думку,чому в одну мить зник середній клас,чи бізнес,хто як називає ?
чому ніхто не згадує про цей прошарок ,який винищили ?
чому зараз розподіл проходить на межі "секондгенд"-бютік?
де середина,яка давала робочі місця й наповнювала ПФ?
чому залишились офшорники й злидні?
кому заважало суспільство ,яке розвивалось як і в інтелектуальному плані ,так ів добробуті?
хто це знищив ?
з чого почалась криза в Україні?
у мене на памяті ПІБ , а  у вас ?
"Україна" яку знищив один рагуль :weep:
   
хто памятає,як  відбирали ПІБ ?
і до яких наслідків це призвело нашаровуючись на американську іпотечну кризу й дисбаланс торговельного сальдо?
   
:facepalm: Доляр дещо стабільніщий за гривас, нє?
так ,ось про що і казала ЮВТ ризики з національною валютою просто переклали на Кредитчіків нав"язавші їм доларові кредити
   
ну, не можуть -нехай не платять...  лише квартири хай залишать
тобто до зруйнованої банківської системи додати кілька сотен тисяч бомжів ?
   
Да,мне одному кажется ,что спор переведён на уровень обывателя ?
Некоторые в меру своей меркантильной сущности ненавидя всех ,кто работал 24часа в сутки й считалсы багатым ,зубами вгрызлись в глотку ненависному обворованому буржуа и напрочь не видят руку кукольника...
за деревьями ,не видно леса?
   
так ,ось про що і казала ЮВТ ризики з національною валютою просто переклали на Кредитчіків нав"язавші їм доларові кредити
А кредити давали під дулом пістолета? Чи дауни повелися на низькі долярові відсотки?
   
Да,мне одному кажется ,что спор переведён на уровень обывателя ?
Некоторые в меру своей меркантильной сущности ненавидя всех ,кто работал 24часа в сутки й считалсы багатым ,зубами вгрызлись в глотку ненависному обворованому буржуа и напрочь не видят руку кукольника...
за деревьями ,не видно леса?
угу рагульське: я кредитів не брав  :facepalm1:
   
угу рагульське: я кредитів не брав  :facepalm1:
как раз тупые рагули те кто брали кредиты в валюте :laugh:
   
тобто до зруйнованої банківської системи додати кілька сотен тисяч бомжів ?

так що - подарувати й1м  т1 квартири :S  тод1 чому лише для них така благодать - решта громадян  теж хоче  квартири за безцынь
   
А кредити давали під дулом пістолета? Чи дауни повелися на низькі долярові відсотки?
був сталий розвиток економіки і дауни його до речі забезпечували а не дауни своїми лихварськими відсотками його сповільнювали і довели до кризи фінансово знекровивши країну B-)
   
я честно говоря оцениваю этот ход как давление на МВФ.

типа "ну вот реформы мы провалили, реформаторских законов недоприняли кучу, но зато с популистами в парламенте щас каааак разберемся! только траншик не забудьте подкинуть!"
хорошо, если так
но с другой стороны возглавлять процесс дерибана десятков полудохлых банков будет петя с гонтаревой
а это просто  какой-то клондайк для них, прошлые их спекуляции с курсом - просто баловством покажутся
плюс удар по бене,  возможно даже с отжатием того что останется от приветбанка

вероятно, что петя не подпишет и не ветирует
подпишет потом гройсман, после того как за отмену законопроекта не хватит голосов

ну и начнется пир, а пеця, вроде как, будет ни при чем
в который раз уже :D
   
так що - подарувати й1м  т1 квартири :S  тод1 чому лише для них така благодать - решта громадян  теж хоче  квартири за безцынь
да снимут квартиры и всего то (может даже свои же бывшие :gigi: ).
миллионы людей снимают жилье и ничего!
   
був сталий розвиток економіки і дауни його до речі забезпечували а не дауни своїми лихварськими відсотками його сповільнювали і довели до кризи фінансово знекровивши країну B-)
а шо ж тимошонка со своим урядом нагребла валютных кредитов?
   
так що - подарувати й1м  т1 квартири :S  тод1 чому лише для них така благодать - решта громадян  теж хоче  квартири за безцынь
решта громадян якщо буде йти за рагульськими закликами теж буде жити в руїні бо негатив буде накоплюватись і знесе потім усіх B-)
   
да снимут квартиры и всего то (может даже свои же бывшие :gigi: ).
миллионы людей снимают жилье и ничего!

тоже выход  - пускай арендуют у банков и платят ..хоть до конца жизни...
   
решта громадян якщо буде йти за рагульськими закликами теж буде жити в руїні бо негатив буде накоплюватись і знесе потім усіх B-)

пипец, да хватит уже... взял в долг -  обязан отдать и все...нех обсуждать
   
тоже выход  - пускай арендуют у банков и платят ..хоть до конца жизни...
у банков напрямую не получится (запрещено), а вот у других компаний, которым банки передадут конфискат - вполне рально.
   
а шо ж тимошонка со своим урядом нагребла валютных кредитов?
не нагребла а залучила у  МВФ з яким співпрацювала для здолання негативних наслідків світової кризи B-)
   
не нагребла а залучила у  МВФ з яким співпрацювала для здолання негативних наслідків світової кризи B-)
так криза нас же оминула? или нет? :facepalm:
   
пипец, да хватит уже... взял в долг -  обязан отдать и все...нех обсуждать
тобто рішення шукати не хочете ну тоді начувайтесь :beach:
   
не нагребла а залучила у  МВФ з яким співпрацювала для здолання негативних наслідків світової кризи B-)

да-да помню ее выступление по телику - мол, пох та крыза... нас не коснется
   
тобто рішення шукати не хочете ну тоді начувайтесь :beach:

какое ришення -  не отдавать долг :S   уже понятно - шароебы только на это и упирают
   
був сталий розвиток економіки і дауни його до речі забезпечували а не дауни своїми лихварськими відсотками його сповільнювали і довели до кризи фінансово знекровивши країну B-)
А які ж "розумні" люди понабирали валютних кредитів і задрали ціни на нерухомість за межі розумної. І на новий класний жип.
   

так криза нас же оминула? или нет? :facepalm:
вона не говорила що омине а закриє двері перед кризою тобто не дасть зруйнувати нашу економіку що і трапилось а овоч потім ще три роки її грабував  B-)
   
ничего не исчезает беследно,если где то убавилось ,то где то прибавилось .
вопрос в том ,куда поделись деньги Зин Карл,которые были у милионов соотечественников?
Где эти карманнины?
   
тобто рішення шукати не хочете ну тоді начувайтесь :beach:
решение давно известно - отдать долги или отдавть залог.
а вот после конфискации залога - да, можно списывать.
   
ничего не исчезает беследно,если где то убавилось ,то где то прибавилось .
вопрос в том ,куда поделись деньги Зин Карл,которые были у милионов соотечественников?
Где эти карманнины?
дурень, кредит означает что денег небыло :facepalm:
   
А які ж "розумні" люди понабирали валютних кредитів і задрали ціни на нерухомість за межі розумної. І на новий класний жип.

Це зробили БАНКИ , вчи матчасть ...
 йой ,шо я спокійний ,навіть недоумком не обізвав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія