Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Останнім часом доходжу думки, що ФУПЧИКИ заслужи право на цензуру. 451 градус по фаренгейту.

Є така фантастика, 451 градус по фаренгейту, температура при які горить папір.

Там люди самі впирошують щось заборонити, на що влада іде їм на поступки))))

 :lol: Десь так ми зараз має на ФУП.

Люди просять не свободи, а саме рабства. Забороніть то, введіть мараторій....

 :lol: Закрите того чи іншого, бо в нього інші політичні переконання.

Ну значить так і має бути, раз так просять... Привіт Адін народ.
   
Рабів до раю не пускають, кажете? )))))

Але це правда... 40 років за 2 місяці.
   
Шо сказать хотів, суботнік?

Мова проте що Фупчики хочуть щось заборонити, і легко на це погоджуються.
   
масовий періодичний психод.
це періодично трапляється у місцях великого скупчення людей.
Все минає і це минеться.
   
Мова проте що Фупчики хочуть щось заборонити, і легко на це погоджуються.
Та фігню городиш. Як завжди.
   
Та фігню городиш. Як завжди.

Я сичитав як ти уже думаєш стати людиною Системи Зе)))) І прогнулась під приват, брехнею))))

Слава Зе який показує нутро український дівчат. :D
   
Я читав як ти уже думаєш стати людиною Системи Зе)))) І прогнулась під приват, брехнею))))

Слава Зе який показує нутро український дівчат. :D

Чуть помєдлєннєє - я запісувайу.


А тепер без помилок перепиши те, шо оце нашкрябав, бо я нічого не зрозуміла. І да, я дозволяю тобі при передрукові міняти руку, якщо тобі буде так зручніше.


Останнє редагування: 13 квітня 2019 23:25:43 від TimmiApostolMS
   
ПиСи. Я як була юльком, так ним і залишилася. Просто, тимчасово поки вичікую наступний шанс, от нєфігдєладь заповнюю часовий проміжок якоюсь зеленою фігнею, бо потрошки, і ти в тому числі, не залишили мені іншого вибору.
   
ПиСи. Я як була юльком, так ним і залишилася. Просто, тимчасово поки вичікую наступний шанс, от нєфігдєладь заповнюю часовий проміжок якоюсь зеленою фігнею, бо потрошки, і ти в тому числі, не залишили мені іншого вибору.
Дурня, дівчино не обманюй себе, образа в тебе, тому втратила здоровий глузд і інстинкт самозбереження.
   
ПиСи. Я як була юльком, так ним і залишилася. Просто, тимчасово поки вичікую наступний шанс, от нєфігдєладь заповнюю часовий проміжок якоюсь зеленою фігнею, бо потрошки, і ти в тому числі, не залишили мені іншого вибору.
Я поправив у твоєму пості, свій пост. )))

Ніхто не заставляє робити смогубство , бо це гріх, ти сама робиш не вірний вибір, через образи...

Доречі фішка Зе це маніпуляція ображеними людьми. Не будь такою, пліз... Якби не було важко.
   
Чуть помєдлєннєє - я запісувайу.


А тепер без помилок перепиши те, шо оце нашкрябав, бо я нічого не зрозуміла. І да, я дозволяю тобі при передрукові міняти руку, якщо тобі буде так зручніше.

Шо-шо? Шо ти оце п***а? Прав СВОЇ пости, а не МОЇ.

Та ти ж і брехуняка!!! Ні під шо я не збираюся прогинатися, а тим більше під Приват, з яким я уже третій рік на ножах через їхнє дебільне фоткання. Таг шта, мимо.

За першої ж нагоди я галасуватиму за Юльку, якщо буде такий вибір.  X(
   
Шо-шо? Шо ти оце п***а? Прав СВОЇ пости, а не МОЇ.

Та ти ж і брехуняка!!! Ні під шо я не збираюся прогинатися, а тим більше під Приват, з яким я уже третій рік на ножах через їхнє дебільне фоткання. Таг шта, мимо.

За першої ж нагоди я галасуватиму за Юльку, якщо буде такий вибір.  X(

Хто тобі дозволить галасувати за Юльку? Вона обідила бідного Вовку не погодившись бути арбітром...

Так що Юльки точно не буде.
   
Хто тобі дозволить галасувати за Юльку? Вона обідила бідного Вовку не погодившись бути арбітром...

Так що Юльки точно не буде.
надалі дуже тебе попрошу не бігати більше за мною, щоб стукати потім модеру.

На цьому я ставлю крапку у своїй реакції на твої висери. На майбутнє.
   
надалі дуже тебе попрошу не бігати більше за мною, щоб стукати потім модеру.

На цьому я ставлю крапку у своїй реакції на твої висери. На майбутнє.
Я на тебе ніколи не стукав...  З якого це дива??? Для чого мені приписувати те чого я не робив?

Дівчино, для чого ці спроби мене обідити?

 :(  От вигадала собі що на тебе стукаю... Для чого? Такий спосіб залицятись?
   
Я на тебе ніколи не стукав...  З якого це дива??? Для чого мені приписувати те чого я не робив?

Дівчино, для чого ці спроби мене обідити?

 :(  От вигадала собі що на тебе стукаю... Для чого? Такий спосіб залицятись?

Не знаю. Виходить, що так. Це ти модеру пояснюй, навіщо ти на мене йому стукаєш.  :beee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія