Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сучасна німецька забудова. Житловий масив на місці колишньоі фабрики.

Новий відосик на відомому Вам каналі))——

Шикарний райончик виявилося))
Сподобалось мені.

   
Не знаю що і сказати.

Знайшов лише один плюс - ті вулики мають мало поверхів. А не 20-30.

Решта... Із власного бажання нізащо не поселився б там. Бетонно-цегляні джунглі. З характерною німецькою прямокутною архітектурою на яку наклався індустріальний бекграунд того мурашника.

А ще невідомо що там в землі після індустрії 19-20 віку, які гадості. В нас в промислових районах житло будувати взагалі заборонено.

От не моє все оце таке...

Останнє редагування: 28 квітня 2021 19:49:54 від Маковій
   
де гаражі??? :lol:
   
Той самий архітектор шо Аушвіц проектував? ;)
   
де гаражі??? :lol:

Всюди підземна парковка.
   
Не знаю що і сказати.

Знайшов лише один плюс - ті вулики мають мало поверхів. А не 20-30.

Решта... Із власного бажання нізащо не поселився б там. Бетонно-цегляні джунглі. З характерною німецькою прямокутною архітектурою на яку наклався індустріальний бекграунд того мурашника.

А ще невідомо що там в землі після індустрії 19-20 віку, які гадості. В нас в промислових районах житло будувати взагалі заборонено.

От не моє все оце таке...

Блін))
А мені сподобалося))

Пригадуючи Чернівці і ту забудову——це небо і земля((
пс. Тай навіть порівнюючи з іншими районами Кьольну——теж непогано.
   
Всюди підземна парковка.
а чо на тротуарах запарковані?  :laugh:
шо за жлобство куєв-стайл?
   
а чо на тротуарах запарковані?  :laugh:
шо за жлобство куєв-стайл?
Ну там ніби не зовсім на тротуарах.
Чи то я вже звик.
   
Ну там ніби не зовсім на тротуарах.
Чи то я вже звик.
2.35 B-)
   
Той самий архітектор шо Аушвіц проектував? ;)

Чувак, это что я хотел написать по результату просмотра. Больше чем уверен, что бараки построены на том же расстоянии друг от друга как в Аушвице по немецкому стандарту.
Детям, блин, раздолье побегать по забетонированным проходам между домами в запахе еды и стирального порошка?
У нас парк с травой прямо под домом по размеру наверное половина этого всего комплекса и наша небольшая детская площадка в три раза больше.
   
И да, землю после производства резины нужно на глубину метров пять снимать и вывозить полностью. Там наверное такой букет, что ой.
   
Чувак, это что я хотел написать по результату просмотра. Больше чем уверен, что бараки построены на том же расстоянии друг от друга как в Аушвице по немецкому стандарту.
Детям, блин, раздолье побегать по забетонированным проходам между домами в запахе еды и стирального порошка?
У нас парк с травой прямо под домом по размеру наверное половина этого всего комплекса и наша небольшая детская площадка в три раза больше.

Ну насчет "парка с травой под домом"——
Я сначала был удивлен, но потом действительно увидел что так и есть——
Несмотря на свою индустриальность——Кёльн по большому счету достаточно зеленый город.
В каждом практически районе есть большие парки и куча зелени.
Причем реально огромные парки.
пс. Вы ж видели ——я как—то снимал видео про детские площадки?—— там парк в самом центре Кёльна в почти 50 гектаров.
Я че—то мало себе представляю парк в центре Киева того же в 50 гектаров не застроенных))
пс. И это реально——один из .
   
Не знаю що і сказати.

Знайшов лише один плюс - ті вулики мають мало поверхів. А не 20-30.

Решта... Із власного бажання нізащо не поселився б там. Бетонно-цегляні джунглі. З характерною німецькою прямокутною архітектурою на яку наклався індустріальний бекграунд того мурашника.

А ще невідомо що там в землі після індустрії 19-20 віку, які гадості. В нас в промислових районах житло будувати взагалі заборонено.

От не моє все оце таке...
Так вам тоді не у місті треба жити, а в селі. В місті як краще придумати? Дуже симпатичні будинки
   
Я че—то мало себе представляю парк в центре Киева того же в 50 гектаров не застроенных))
Та ну, жартуєте? Навскидку: Гідропарк - 365 га, Парк Слави - понад 18 га, Маріінка - близько 9 га. Плюс Володимирська гірка аж до Фунікулеру. А Труханів? А Голосієве - майже 11000 га (хоча це вже не центр, звичайно, але мало міст мільйонників у світі, де таке є в принципі)...

Останнє редагування: 28 квітня 2021 23:01:18 від Vovk
   
Новий відосик на відомому Вам каналі))——

Шикарний райончик виявилося))
Сподобалось мені.

https://youtu.be/iV1-qLrnXG4

Їй бо, існує якийсь генеральний план забудови сучасної Німеччини  :D ..       такі комплекси, майже один в один, ростуть зараз по всій Німеччині,  схоже..    в нашому регіоні вже таких пару штук останніми роками  настроїли,  і в Мюнхені, де діти квартиру винаймають,  точно такий комплекс ..      по колу 4÷5 будівля, під низом гаражі, в середині зелений дворик...   але крім того,що як під копірку побудовано, нічого поганого сказати не можу,  для великих міст дуже так нічого, особливо для молоді...
   
Та ну, жартуєте? Навскидку: Гідропарк - 365 га, Парк Слави - понад 18 га, Маріінка - близько 9 га. Плюс Володимирська гірка аж до Фунікулеру. А Труханів? А Голосієве - майже 11000 га, і хоча це вже не центр, звичайно, але мало міст мільонниеів у світі, де таке є в принципі.

Кьольн——на перших місцях в Німечччині по озелененню.
Ось стаття на німецькій мові правда——
https://www.ksta.de/koeln/die-gruenste-der-millionenstaedte-29907776
В кінці цифри.
   
Кьольн——на перших місцях в Німечччині по озелененню.
Ось стаття на німецькій мові правда——
https://www.ksta.de/koeln/die-gruenste-der-millionenstaedte-29907776
В кінці цифри.
Я питаю, чи Ви пожартували, що в центрі Києва "не уявляєте" парк у 50 га?
   
І ось по цифрам——
841 Parkanlagen gibt es in der Stadt. 57 Prozent davon liegen in den linksrheinisch en Stadtteilen,

43 Prozent rechtsrheinisch. Alle zusammen sind2800 Hektar groß. Weiterhin verfügt Köln über 4000 Hektar Waldfläche. An den Straßenrändern stehen zudem rund 76 000 Bäume.

Grün ist es auch in den 17 691 Kleingärten der Stadt.

841 паркових територій.
2800 гектарів паркових територій. 4000 гектарів лісів.
На узбіччях доріг——76000 дерев.
І 17 691 невеличких садових ділянок.
   
Я питаю, чи Ви пожартували, що в центрі Києва "не уявляєте" парк у 50 га?

Я реально не настільки добре знаю Киів((
пс. Навіть в Гідропарку тому не був ніколи((
Завжди якось по справах і проіздом((
   
То дуже чемно прошу не писати про те, чого не знаєте.
   
Так вам тоді не у місті треба жити, а в селі. В місті як краще придумати? Дуже симпатичні будинки

А що там придумувати - в Північній Америці давно все придумали і ЗДІЙСНИЛИ. Великі міста, а стиль життя як на природі.

Мене вже у вулик не затягнути.

   
Та ну, жартуєте? Навскидку: Гідропарк - 365 га, Парк Слави - понад 18 га, Маріінка - близько 9 га. Плюс Володимирська гірка аж до Фунікулеру. А Труханів? А Голосієве - майже 11000 га (хоча це вже не центр, звичайно, але мало міст мільйонників у світі, де таке є в принципі)...

Та ну...


5,200 parks

At present, Calgary has 5,200 parks totalling 10,1100 hectares, giving Calgary 8 hectares of parks/1,000 citizens — twice the recommendation.

Це не рахуючи, що більшість жителів живе в СВОЇХ ПАРКАХ, які створили навколо своїх будинків. В тому числі і я.

А ще порядку 1000 (тисяча) кілометрів велосипедних доріжок по паркових і різних зелених зонах ВСЕРЕДИНІ МІСТА, які незалежні, ніяк не пересікаються із автошляхами.

І це на мільйон з невеличким хвостиком жителів.

А поряд БЕЗКРАЙНІ національні парки - гори, озера, ліси. Я живу в 100 метрах від провінційного парку. Це практично той самий національний парк, лише знаходиться під юрисдикцією провінції.


1,700 parks
How many parks are there in New York City? New York City has more than 1,700 parks, playgrounds, and recreation facilities across the five boroughs. Parks properties range from swimming pools to wetlands and from woodlands to skating rinks.

1,300 sites
The City of Ottawa operates and maintains roughly 4,300 hectares of parkland at over 1,300 sites, including 2,000 play structure components.

1,500 parks
A diverse eastern city known for its distinctive neighborhoods, Toronto has more than 1,500 parks to explore.






   
Новий відосик на відомому Вам каналі))——

Шикарний райончик виявилося))
Сподобалось мені.

https://youtu.be/iV1-qLrnXG4

Комфорттаун? )
   
А що там придумувати - в Північній Америці давно все придумали і ЗДІЙСНИЛИ. Великі міста, а стиль життя як на природі.

Мене вже у вулик не затягнути.
Так і срака там, величезні площі під тими доміками,  до найближчого магазу 15 хвилин на машині і в цілому  без машини нікуди.

Воно то кльово мати свій будинок,  але коли всі так - то виходять нереальні відстані.

Це вже не місто ніяк. Зворотня крайність до мурашників.

   
Так і срака там, величезні площі під тими доміками,  до найближчого магазу 15 хвилин на машині і в цілому  без машини нікуди.

Воно то кльово мати свій будинок,  але коли всі так - то виходять нереальні відстані.

Це вже не місто ніяк. Зворотня крайність до мурашників.

Нічого подібного. В мене до найближчого супермаркета 10 хвилин пішки. Гуляючи по паркові над річкою і з видом на гори. Але дійсно, треба їхати автівкою. Ніхто тут із торбами не швендяє. Та я вже і не уявляю як це обвішатись торбами і човгати додому, навіть якщо це лише в кілометрі від дому.

Ми з жінкою якось прогулялись пішки в супермаркет і купили якісь дрібниці з харчів. Ішли назад всього з одною торбою. Так нам різні люди два рази з усмішкою і великим пальцем вгору зробили дружні зауваження - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТИЛЬ. Якось це тут не прийнято, відразу кидається в очі.

А так, то дійсно - всюди автівкою. Громадським транспортом переважна більшість не користується. Я і не пам‘ятаю коли останній раз користувався. І що в цьому поганого? Дорожня інфраструктура супер розвинута, скрізь величезні парковки. З паркуванням вдома взагалі няіких проблем - в кожного власний гараж на 2-3 автівки, а то і більше. А ще 2-4 автівки можна запаркувати на власному драйвеї перед гаражем. А ще кілька на вулиці перед своїм будинком. Місця під параковки в рази більше ніж потрібно. Автівка це просто частина комфортного життя. Звик і вже не помічаєш, як так і має бути.

Це не у вулику, де постійні війни і криваві розборки за паркомісця, яких в будь якому випадку всім не вистачить.

   
Я і не пам‘ятаю коли останній раз користувався. І що в цьому поганого?
Просирання ресурсів зайве
   
Просирання ресурсів зайве

Да лаааадна...

Ніхто не знає що з тими ресурсами робити, не знають куди дівати. А просирання ресурсів то все відносно. Автобус чи метро то також просирання ресурсів. На своїх двох потрібно ковиляти.

І сісілістичні 10 кв.м на рило то також просирання. Два квадратних метри з головою достатньо щоб переспати. А якщо ще в кілька ярусів... А решту від сну час, як говорив вєлікій дєдушка лєнін арбайтен, арбайтен і ще раз арбайтен.
   
Тю, в Києві на місці заводу вулкан вже років 10 район, то німці підгледіли
   
Я живу в маленькому містечку з розвиненою інфраструктурою. У принципі можна обходитися без машини. В межах 10 хвилин від дому пішки є і продуктові супермаркети і різні промтоварні магазини - від господарчих товарів до дизайнерського одягу.
Пару десятків пабів і ресторанів.
Залізнична станція, автобуси по містечку і по графству. До центру Лондона поїзд їде 30-45 хвилин залежно від того екпрес чи з усіма зупинками.
До центру Кембриджа 25 хвилин машиною.
Довкола ліси, річки, озера, луки з такою кількістю живності, якої ніколи в Україні не бачив.
Населення зараз тисяч 20-25.

Але як же все це заіпало за останній рік, коли довелося сидіти вдома. Вже нудить від всього того. Капець. Уявив собі, що ось так жити, коли перестанеш працювати? Можливо, якщо ти виріс серед всього цього, то якби воно нормально. Але для міського мешканця?


   
Да лаааадна...

Ніхто не знає що з тими ресурсами робити, не знають куди дівати. А просирання ресурсів то все відносно. Автобус чи метро то також просирання ресурсів. На своїх двох потрібно ковиляти.

І сісілістичні 10 кв.м на рило то також просирання. Два квадратних метри з головою достатньо щоб переспати. А якщо ще в кілька ярусів... А решту від сну час, як говорив вєлікій дєдушка лєнін арбайтен, арбайтен і ще раз арбайтен.
   
Які страшні бараки...а що, якось ожиаити- розфарбувати- озеленити - неможливо ? Висотність же дозволяє все ще зеленню обвити....
   
Ніхто не знає що з тими ресурсами робити,
Щільність населення землі  рейн вестфалія 530осіб на кв км а в долині нижнього рейну більше 2000осіб на кв км..
Загалом
Не тільки в містах.
Для Украіни просто порівняння
Киівобласть 65осіб на кв км. Тобто в 30р менше

Якщо третина площі це вода якесь дерево ярок  а третина інфраструктура то залишається 1.5 соток на особу. То практично нічого якщо    взяти до уваги що десь має бути офіс чи фабрика  і клапоть землі щоб щось виросло пожерти.

Коли щільність населення пару осіб на км як в Канаді  можна пистіти про надлишок ресурсів досхочу.
При щільності населення амстер  рейн мілан острів якщо без шкотів ільдефранс надлишок ресурсі то блаблабла.


По темі
Щільність при висоті до 5-7 поверхів норм. Додаємо парки воду громадські місця і норм трансформується в комфорт.
Комфорт правда не індивідуальний але  дешевий за який платить магістрат) а не як в штатах комюніті. Псам буде хундзона велодрочерам доріжки. Діти скачуть теж в достатній кількості приблуд. Пускають воду лазять в каміннях  і тд

Слід також визнати що прямокутність північних германців мінус. Мало сонця -мозги сіріють(
   
Які страшні бараки...а що, якось ожиаити- розфарбувати- озеленити - неможливо ? Висотність же дозволяє все ще зеленню обвити....

Та більша чатина північно-західної Європи має подібну забудову. Голандія, Данія, Німеччина, Швеція - скрізь ці коричневі паралелепіпеди.
Думаю, вони спеціально використовують темну цеглу, бо вона краще нагрівається на сонці навіть взимку.
   
Та більша чатина північно-західної Європи має подібну забудову. Голандія, Данія, Німеччина, Швеція - скрізь ці коричневі паралелепіпеди.
Думаю, вони спеціально використовують темну цеглу, бо вона краще нагрівається на сонці навіть взимку.
Клінкер фасадна плитка то дорого.
Але практично.
Вологість з нордзее якби була в Украіні б перетворила укржитло на 5 років в пліснявілі хрущьобки.
Хоча плісняви по підвалам в Уа в тих самих хрущьобках і без нордзее не бракує(
   
Клінкер фасадна плитка то дорого.
Але практично.
Вологість з нордзее якби була в Украіні б перетворила укржитло на 5 років в пліснявілі хрущьобки.
Хоча плісняви по підвалам в Уа в тих самих хрущьобках і без нордзее не бракує(
нема на тебе нашого урбаніста!  :lol:
   
нема на тебе нашого урбаніста!  :lol:
Урбаністи в частині тем мобільності людини  то відрижка перемотиризованого євросуспільства.
Постмоторна.

В Украіні поки малозрозуміла.
Щоб та тема зайшла потрібно 600-800авто на тисячу осіб як тут було  тобто в 3-4рази вище ніж є зараз у Львові.
Повзучтй ппц вже укрмістами крадеться .
А колапс нападе чим швидше відмінять побори на шрот з ЄУ. "Бідність" тих з кого дерти побори на дороги як тут і вдадна імпотенція тільки додадуть трешу.

Коли 10літнє друге авто жінці третє дітям четверте коханці зможе поміщатися бюджетом в 10к євро тоді ппц і колапс пересічуться.

Почухаєте макітру і відригнете вже правдивими урбаністами.
Можливо навіть зеленими фашиками.

Поки то імітація)
   
Урбаністи в частині тем мобільності людини  то відрижка перемотиризованого євросуспільства.
Постмоторна.

В Украіні поки малозрозуміла.
Щоб та тема зайшла потрібно 600-800авто на тисячу осіб як тут було  тобто в 3-4рази вище ніж є зараз у Львові.
Повзучтй ппц вже укрмістами крадеться .
А колапс нападе чим швидше відмінять побори на шрот з ЄУ. "Бідність" тих з кого дерти побори на дороги як тут і вдадна імпотенція тільки додадуть трешу.

Коли 10літнє друге авто жінці третє дітям четверте коханці зможе поміщатися бюджетом в 10к євро тоді ппц і колапс пересічуться.

Почухаєте макітру і відригнете вже правдивими урбаністами.
Можливо навіть зеленими фашиками.

Поки то імітація)
піз дєц(колапс) у нас настав ще 10 років тому. але у нього є рівні.......
   
Що мені в цих новітніх будівлях не подобається, то це те, що майже скрізь кухня знаходиться встроєною в залу,  тобто є частиною вітальні,  а витяжок над плитою в таких будівлях нема.... ( труби не прокладені,  щоб витяжку нормальну під'єднати, бо  сильно дорого для будівництва)...   отак і живуть,  ніби і модерні будівлі,  і кухні об'єднані з вітальнею, по -моднячому  ;) ,  а як готувати ту ж рибу , скажіть в такому випадку? :weep:    хоча там одна  молодь живе , вони толком нічого і не готують...
   
Урбаністи в частині тем мобільності людини  то відрижка перемотиризованого євросуспільства.
Постмоторна.

В Украіні поки малозрозуміла.
Щоб та тема зайшла потрібно 600-800авто на тисячу осіб як тут було  тобто в 3-4рази вище ніж є зараз у Львові.
Повзучтй ппц вже укрмістами крадеться .
А колапс нападе чим швидше відмінять побори на шрот з ЄУ. "Бідність" тих з кого дерти побори на дороги як тут і вдадна імпотенція тільки додадуть трешу.

Коли 10літнє друге авто жінці третє дітям четверте коханці зможе поміщатися бюджетом в 10к євро тоді ппц і колапс пересічуться.

Почухаєте макітру і відригнете вже правдивими урбаністами.
Можливо навіть зеленими фашиками.

Поки то імітація)
нашшот клінкера https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1099174.0 36:15
   
бо  сильно дорого для будівництва).
Витяжка дорого?
Квітники на підвіконні, та золоті поштові скриньки не дорого, а шахта димаря дорого?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія