Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що нам робити з укросами та росіянами в Україні?

Отклоняется.

Все что нужно сделать - признать равные права всех граждан Украины.

Признать что граждане Украины любящие Россию или говорящие на русском, китайском или осетинском языках - ровно такие же граждане Украины как и любящие Украину и говорящие на украинском языке.

Выдохнуть. Успокоиться. Понять, что пока ОНИ вас не трогают - не трогайте и вы их.

Плохо будет всем в итоге.

Це якесь збочення- любити країну.
Звісно, в українській поезії чого тільки немає- і "Любіть Україну" теж. Але об'єктивно кажучи- нам ваша любов даром не потрібна. Все, що нам від вас потрібно на території України- щоб ви були політично українцями. Що, серед іншого, означає, що ви поважаєте прямування України та української нації своїм українським шляхом- з українською мовою, україноцентричним поглядом на історію, з її ( їх )  європейськими та євроатлантичними прагненнями. А також щоб кожний з вас прийняв необхідність України відстоювати свою незалежність України у гібридній війні з РФ, скільки б ця війна не продовжувалась. І не влаштовували тут із нашою молоддю забігів пацифістів на дистанції 5 років між виборами
   
Це якесь збочення- любити країну.
:facepalm1:
   
Автор, ти б краще сказав , що робити в Україні з фсбешними агентами . Такими  як ти ?

дурня  - те що я написав явно суперечить тій політиці яку проводить кремль, якийсь я поганий агент
   
Отсосать.  B-)

це  до укросів, вони цим масово займаються
   
Эти чекушки - верные Ленинцы и кацапы. Решают за всех. "как нам реоганизовать рабкрин". "как нам обустроить россию"(С) солженицын. Один в один.
   
Эти чекушки - верные Ленинцы и кацапы. Решают за всех. "как нам реоганизовать рабкрин". "как нам обустроить россию"(С) солженицын. Один в один.
гонсалесу треба постійно підтримувати градус ненависті українця до українця. Інакше з югавастоком нічого не вийде
   
Найраніше це зробили мадяри, від кількох сотень українців в мадярщині залишилися тільки 300 тисяч мадярів грекокатоликів
точно не наплутав зі словаками?
   
Це якесь збочення- любити країну.
Звісно, в українській поезії чого тільки немає- і "Любіть Україну" теж. Але об'єктивно кажучи- нам ваша любов даром не потрібна. Все, що нам від вас потрібно на території України- щоб ви були політично українцями. Що, серед іншого, означає, що ви поважаєте прямування України та української нації своїм українським шляхом- з українською мовою, україноцентричним поглядом на історію, з її ( їх )  європейськими та євроатлантичними прагненнями. А також щоб кожний з вас прийняв необхідність України відстоювати свою незалежність України у гібридній війні з РФ, скільки б ця війна не продовжувалась. І не влаштовували тут із нашою молоддю забігів пацифістів на дистанції 5 років між виборами

А все что нам от вас надо - чтобы вы буквально следовали законам Украины и не заставляли нас делать что-то чего в законах Украины нет.
   
гонсалесу треба постійно підтримувати градус ненависті українця до українця. Інакше з югавастоком нічого не вийде
Этот еще пропал -опрышко из вологды. Такое же епанько.
   
точно не наплутав зі словаками?

ні..в мадярщині є 300  тисяч грекокатоликів.. вони змінили назви сіл, змінили імена і вже мадяри..  але по інерції церква назви не змінили..
це ціла ганебна історія зради греко католицькою церквою свого народу.. почитай  про мукачівську єпархію УГКЦ
все почалося з того що мадяри підкупили верхівку церкви і домоглися їхньої згоди на богослужіння мадярською мовою, потім пішли школи...все, через 50 років на
 початку 20 ст. українська самосвідомість там зникла.. зараз в угорщині залишилося одне (1) українське село

Словаки, самі потерпали від мадяризації.. там була інша історія  - вони при підтримці москалів  розкручували русинську карту і відірвали українців від України навязавши їм русинську ідентифікацію..але русинів мало, підтримки немає і вони  швидко асимілюються  між словаками

Останнє редагування: 3 червня 2019 22:49:35 від Гонсалес
   
гонсалесу треба постійно підтримувати градус ненависті українця до українця. Інакше з югавастоком нічого не вийде

ти читав  що я написав?? яка там ненависть, я пропоную механізм інтеграції декого в  українське суспільство, що тобі не подобається??
   
Этот еще пропал -опрышко из вологды. Такое же епанько.
і клепарів-кульпарків
   
ти читав  що я написав?? яка там ненависть, я пропоную механізм інтеграції декого в  українське суспільство, що тобі не подобається??
інтеграції українців в українське суспільство? Пиши ще))
   
ні..в мадярщині є 300  тисяч грекокатоликів.. вони змінили назви сіл, змінили імена і вже мадяри..  але по інерції церква назви не змінили..
це ціла ганебна історія зради греко католицькою церквою свого народу.. почитай  про мукачівську єпархію УГКЦ
все почалося з того що мадяри підкупили верхівку церкви і домоглися їхньої згоди на богослужіння мадярською мовою, потім пішли школи...все, через 50 років на
 початку 20 ст. українська самосвідомість там зникла.. зараз в угорщині залишилося одне (1) українське село

Словаки, самі потерпали від мадяризації.. там була інша історія  - вони при підтримці москалів  розкручували русинську карту і відірвали українців від України навязавши їм русинську ідентифікацію..але русинів мало, підтримки немає і вони  швидко асимілюються  між словаками
Не чув про етнічну землю в мадярщині, може є якісь старі карти? якісь дослідження українські? серйозно, мені цікава ця тема.
   
Re: Що нам  робити з укросами та росіянами в Україні?

Але об'єктивно кажучи- нам ваша любов даром не потрібна.

Ура. Но дело в том, что все мы граждане Украины. И нет лучших граждан Украины или худших.
   
"Українські поселення в Угорщині виникли в XVII—XVIII ст. як результат просування українців і словаків на південь, зокрема на територію Угорську рівнину після османського спустошення цих областей." - що знайшов у вікі.
   
Не чув про етнічну землю в мадярщині, може є якісь старі карти? якісь дослідження українські? серйозно, мені цікава ця тема.

в інтернеті є карти поширення української мови на кінець 19 ст..

можеш почитати  Угорська греко-католицька церква, там є карта

те саме, але більш емоційно


до речі, в Румунії до 1949 року було 3 мільйони греко-католиків

Останнє редагування: 3 червня 2019 23:56:32 від Гонсалес
   
Признать что граждане Украины любящие Россию
Що це за куйня???
У часи ВМВ Британія страчувала "британських громадян, що люблять Німеччину". Напр., Вільям Джойс  АКА "лорд Хау-Хау"
   
А що ж робити з шариковими які будучи від природи ідіотами все намагаються поділити народ України на категорії і вирішують що з ним робити.
На мій погляд від3,1ти. Але не бітою а законом.
   
Гонсалес ніяк не заспокоїться. Уже вибори минули, а він досі ділить українців на сорти  :facepalm1:

Шкода, що уїбали два порохоботи на зарплаті Бартка та кульпарків/сихів/личаків/клепарів... Тепер у Гонсалеса жодної підтримки, ті були дійсно упоротими, хоча і за гроші.
   
і клепарів-кульпарків

Вони на зарплаті були. Чітко 21-го квітня звалили.
   
Re: Що нам  робити з укросами та росіянами в Україні?

И нет лучших граждан Украины или худших.
Есть лучшие и те, кто их ненавидит.
Ненависть - такое проявление комплекса неполноценности присуще некоторым народностям, на протяжении веков не сумевших извлечь из этих особенностей никаких долгосрочных выгод, но помогающее все время чем-то себя занять. Мотивирует очень сильно, не зависит от сезонов и географических координат, позволяет добывать небольшие средства, но результаты всегда разрушительны.
   
ти читав  що я написав?? яка там ненависть, я пропоную механізм інтеграції декого в  українське суспільство, що тобі не подобається??

это тебе и подобным до сих пор никак не удается "интегрироваться" в общество, которое обожаемым тобой стандартам многовековой давности уже не соответствует.
   
Re: Що нам  робити з укросами та росіянами в Україні?

Що це за куйня???
Кацап любящий ця куйня зветься.
Знаєте яка в них головна пісня про кохання?
"дим сігарєт з мєнтолом"   :laugh:
   
Що це за куйня???
У часи ВМВ Британія страчувала "британських громадян, що люблять Німеччину". Напр., Вільям Джойс  АКА "лорд Хау-Хау"

Вы забыли сказать, что он был гражданином Германии.
   
гонсалес - самовідтворюваний продукт укр прости господи освіти

самовідтворюваний продукт укр єпанатизму
   
Re: Що нам  робити з укросами та росіянами в Україні?

 Укроси з малоросами таки роздеруть Україну на шматки.

Вони знищили УНР сто років тому, і сьогодні під видом жулья та зелепукінців роблять те саме.

Досить по діагоналі пробігти оком по роботі жулья на форумі, і видно чим займається це кінчене бидло.

Українці програли, бо часи становлень національних держав подібно що пройшли.

Все це звісно моє бачення, але об'єктивних факторів багато.
   
Укроси і кацапи, як завжди, засрали тему.
   
Українці програли, бо часи становлень національних держав подібно що пройшли.
Після СРСР їх утворилось 14 штук
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія