Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КСУ предотвратил переворот! Послал Зе с его судьями в... далеко

Ти про ЄСПЛ писав?
Так - я перекладав статтю закона на мову "домогосподарок" - але навіть це не допогло Вам зрозуміти що означає норма - "практика ЄСПЛ = джерело права"..  :(
   
Іпать, весела гілочка. Трохи є у нас на хвупі "розумних" людей. B-)
На ХВУПі всі розумні і всі спеціалісти з усіх питаннь.
   
Так - я перекладав статтю закона на мову "домогосподарок" - але навіть це не допогло Вам зрозуміти що означає норма - "практика ЄСПЛ = джерело права"..  :(
Яким чином ЄСПЛ із його практикою до КСУ?
Який має тлумачити закони та все інше саме на відповідність конституції?
Це важко зрозуміти?
   
Ні, ну це ж треба бути таким йолопом.. :weep:
Відкрийте, будь ласка, будь який підручник "Теорія держави та право" та прочитайте що ж воно таке - "джерело права"..  Здається,  зараз навіть школярі це знають..)
   
Ні, ну це ж треба бути таким йолопом.. :weep:
Відкрийте, будь ласка, будь який підручник "Теорія держави та право" та прочитайте що ж воно таке - "джерело права"..  Здається,  зараз навіть школярі це знають..)
До чого тут підручник?
КСУ написав рішення  з посиланням не на конституцію, а на ЄСПЛ.
Для суддів КСУ це непрофесійно.
Наступного разу вони на ПДР будуть посилатися?

Це важко зрозуміть?
   
До чого тут підручник?
Ну мабуть до того, що Ви не знаєте базових понять права і не бажаєте того знати, але при цьому маєте нахабство давати "поради космічного масштабу та космічного глупства" © в конституційній сфері..  :laugh:
   
Ну мабуть до того, що Ви не знаєте базових понять права і не бажаєте того знати, але при цьому маєте нахабство давати "поради космічного масштабу та космічного глупства" © в конституційній сфері..  :laugh:
Друже, я розумію, що тобі важко визнати свою помилку, ну то те таке.
   
Йолоп, якій не розуміє пряму норму закона, яку я процитував тут вже не раз - розповідає про чиїсь помилки..  :weep:
   
Йолоп, якій не розуміє пряму норму закона, яку я процитував тут вже не раз - розповідає про чиїсь помилки..  :weep:
Що, друже, не не дуже в тебе вийшло зраду розганять?
   
А сейчас там чьи люди? В чьих руках контроль над КСУ? парасячих?

в чиїх руках КСУ, який достроково розпустив ВР, щоби клован на хайпі набрав монобільшість?
А сам як думаєш, парася?  :laugh:
   
Ні.
А ти?

А скільки ти особисто знаєш суддів КС?
   
До чого тут підручник?
КСУ написав рішення  з посиланням не на конституцію, а на ЄСПЛ.
Для суддів КСУ це непрофесійно.
Наступного разу вони на ПДР будуть посилатися?

Це важко зрозуміть?

є там і на Конституцію посилання, просто треба відкрити очі
і поменше пафосу від анонімуса з форуму, який поради дає як правильно писати ухвали конституційному суду
самому з себе не смішно? )




   
є там і на Конституцію посилання, просто треба відкрити очі
і поменше пафосу від анонімуса з форуму, який поради дає як правильно писати ухвали конституційному суду
самому з себе не смішно? )

Він зараз скаже, що в США так не роблять
   
А скільки ти особисто знаєш суддів КС?
Одного. Через його учня.
   
Що, друже, не не дуже в тебе вийшло зраду розганять?
Яку зраду, йолопе?
Рішення ЄСПЛ - є такою ж  частиною законодавства України, як і конституція та закони що прийняті ВР.  Так прямо написано в законі, який я Вам цитував - ст.17.. І КС (як і інші судові гілки)  постійно посилається на "практику" ЄСПЛ - вже скоро 20 років, виконуючи закон який прийняв парламент цієї держави.
І от тут вилазить один повний йолоп на ФУП і починає розказувати що виконувати закон - це не професійно, бо він звичайно в "академіях не навчався", що таке " ТДП" не знає, підручника ніколи не відкривав,  але знає що "КС справами не займається" і взагалі він знайомий з племінником кума охоронника котельні КСУ і тому має повне право оцінювати рішення КС на професійність..  :weep:
   
Яку зраду, йолопе?
Рішення ЄСПЛ - є такою ж  частиною законодавства України, як і конституція та закони що прийняті ВР.  Так прямо написано в законі, який я Вам цитував - ст.17.. І КС (як і інші судові гілки)  постійно посилається на "практику" ЄСПЛ - вже скоро 20 років, виконуючи закон який прийняв парламент цієї держави.
І от тут вилазить один повний йолоп на ФУП і починає розказувати що виконувати закон - це не професійно, бо він звичайно в "академіях не навчався", що таке " ТДП" не знає, підручника ніколи не відкривав,  але знає що "КС справами не займається" і взагалі він знайомий з племінником кума охоронника котельні КСУ і тому має повне право оцінювати рішення КС на професійність..  :weep:
Ти знов за рибу гроші?
Я тобі спробую посянити ще раз:
 Диви: гінеколог- лікар?
А офтальмолог- лікар?
Але ж гінеколг не лікує очі, згоден?
Так і КСУ жодним чином до ЄСПЛ.
   
Йолоп, рішення ЄСПЛ це частина законодавства України - так прямо написано в законі. Якщо в твоїй викривленій реальності КСУ не має відношення до законодавства України, то тоді тобі вже нічим ніхто не допоможе.. :)
   
Йолоп, рішення ЄСПЛ це частина законодавства України - так прямо написано в законі. Якщо в твоїй викривленій реальності КСУ не має відношення до законодавства України, то тоді тобі вже нічим ніхто не допоможе.. :)
Друже, ти часом не плутаєш ВС та КСУ?
   
Йолопе, на відміну від тебе, я не кажу того чого не знаю, і свої марення за істину в останній інстанції не видаю.. :)
Цитувати
Конституційний контроль в Україні здійснюється на засадах доктрини дружнього ставлення до міжнародного права, згідно з якою практика тлумачення та реалізації прав людини в міжнародних договорах застосовується при прийнятті рішень Конституційним Судом України.

На цьому наголосила суддя Конституційного Суду України Галина Юровська в ході свого виступу на міжнародному симпозіумі Асоціації азійських конституційних судів та еквівалентних органів на тему: «Епоха інтернету: верховенство права, цінності людини та державна незалежність», повідомляє інформаційний ресурс «ECHR.Ukrainian Aspect».

Г.Юровська розповіла про застосування практики Європейського суду з прав людини Конституційним Судом України.

У своєму виступі вона зазначила, що Конституційний Суд України через визначені на конституційному рівні механізми конституційного контролю формує офіційну конституційну доктрину, надає і розвиває свої юридичні позиції, що базуються на основних цінностях Конституції України, Європейської конвенції з прав людини, інших міжнародних договорів, ратифікованих Верховною Радою України.

Досить часто міжнародну практику, в тому числі й позиції ЄСПЛ, орган конституційної юрисдикції України використовував для обґрунтування неприпустимості обмеження прав і свобод людини, а також для встановлення меж відповідальності держави перед людиною при здійсненні внутрішньодержавної політики.

Рішення органу конституційного контролю України, в яких застосовувалися відповідні позиції Європейського суду з прав людини, стосувалися права на свободу і особисту недоторканність, захисту прав і свобод людини судом, застосування до особи покарання виключно на підставі доведеності вини особи та встановлення обвинувального вироку суду, вільного вираження своїх поглядів і переконань, меж застосування обмежень прав, захисту права приватної власності.

За словами Г.Юровської, КСУ досить активно використовує міжнародний досвід в питаннях, що представляють найбільший суспільний інтерес і які є фундаментальними для подальшої роботи в напрямку захисту цінностей людини..


Останнє редагування: 2 грудня 2021 13:10:32 від Sagin
   
Йолопе, на відміну від тебе, я не кажу того чого не знаю, і свої марення за істину в останній інстанції не видаю.. :)
І що, ЄСПЛ заміняє конституцію?
   
В Ваших мареннях - може й да, я не можу за них розписуватися, а Ви не хочете за них відповідати.. :)
Але в реальності Конституцію ніщо не замінює і замінити не може, бо вона має найвищу юридичну силу(ст.8). А всі інші НПА, в тому числі міжнародні договори (конвенція про яку ми вже яку сторінку воду в ступі толочемо та її трактування ЄСПЛ) Конституцію доповнюють..
   
В Ваших мареннях - може й да, я не можу за них розписуватися, а Ви не хочете за них відповідати.. :)
Але в реальності Конституцію ніщо не замінює і замінити не може, бо вона має найвищу юридичну силу(ст.8). А всі інші НПА, в тому числі міжнародні договори (конвенція про яку ми вже яку сторінку воду в ступі толочемо та її трактування ЄСПЛ) Конституцію доповнюють..
Ну нарешті.
   
Що нарешті, йолопе?
Те що Конституція є актом найвищої юридичної сили, ніяк не говорить про те що КС повинен в своїх рішеннях посилатися лише виключно на неї в своїх рішеннях і не підкріплювати її норми посиланням  на Конвенцію та її трактування ЄСПЛ..
   
Що нарешті, йолопе?
Те що Конституція є актом найвищої юридичної сили, ніяк не говорить про те що КС повинен в своїх рішеннях посилатися лише виключно на неї в своїх рішеннях і не підкріплювати її норми посиланням  на Конвенцію та її трактування ЄСПЛ..
Бачиш, потроху доходить.
КСУ може написати все, що завгодно, але посилання на ЄСПЛ, є ознакою непрофесіоналізму.
Як би ти був хоч трішечнки в темі, то зрозумів би, що текст писався якимось помічником лівою задньою ногою і вийшло не дуже.
Але я розумію, що твоє завдання тягнути проти Буби, не керуючись здоровим глуздом, хоча звідки взятися здоровому глузду в твоєму міжвушному ганглії?
   
посилання на ЄСПЛ, є ознакою непрофесіоналізму.
Як все ж таки прикро що найкращі конституціоналісти країни можуть працювати лише  таксистами та вахтерами..  :weep:
   
Як все ж таки прикро що найкращі конституціоналісти країни можуть працювати лише  таксистами та вахтерами..  :weep:
Саме так, друже.
   
Вибачте - в мене нема друзів-йолопів..  :shuffle:
   
Вибачте - в мене нема друзів-йолопів..  :shuffle:
В мене теж.
Якщо тільки тебе не рахувати.
   
То Ви тоді і мене, будь ласка, з списку друзів викреслюйте, бо с такими товаришами як Ви я до пенсії не дотягну - когнітивний дисонанс доб'є..  :X
   
КС выполнил закон зе - закон нарушил

на каком основании вы вотэто вот провоцируете?))

Цікаво, а чи написано щось у тебе в методичці або може хтось із твоїх колег-ботів знає: що мало на увазі хуйло, коли після відправки під домашній арешт куратора роботодавця твоїх начальників заявляло про переслідування опозиції перед достроковими виборами? Про які дострокові вибори воно марило?  :shuffle:

П.С. І здавалось б: а до чого тут хуйло, КС, "дострокові вибори" і кум хуйла (про вилyпка я вже мовчу)...?  :pooh_lol:
   
хз що тут може бути не зрозуміло:



през може призначити тільки 6, а призначив 8
   
от же клята конституція, заважає вершити великі справи на благо українського народу :(
   
То Ви тоді і мене, будь ласка, з списку друзів викреслюйте, бо с такими товаришами як Ви я до пенсії не дотягну - когнітивний дисонанс доб'є..  :X
Та ти не рви серце.
Скоро все вирішиться.
Внесуть Ахметова у список, чи не внесуть.
   
Та да, Ви добре засвоїли головний принцип на цьому тижні в країні -  «ти десь обісрався - вмить згадуй про Ахметова.. Це все він зараза!!»
Дивує що про Рошен забули..:)
   
от же клята конституція, заважає вершити великі справи на благо українського народу :(

 B-)

   
Та да, Ви добре засвоїли головний принцип на цьому тижні в країні -  «ти десь обісрався - вмить згадуй про Ахметова.. Це все він зараза!!»
Дивує що про Рошен забули..:)
Хіба мета ТС була не в цьому?
Ми ж всі прекрасно розуміємо, що пересічному на КСУ глибоко насрать.
   
Хіба мета ТС була не в цьому?
Ми ж всі прекрасно розуміємо, що пересічному на КСУ глибоко насрать.

у тс цель была и есть подчеркунть ущербность и дегенеративность власти парня из народа.
   
Я і гадки не маю яка мета була у ТС.. Я не знаю що саме Ви прекрасно розумієте - бо спілкування з Вами на різні теми поки що ні разу не дало мені прикладу того, щоб це відбулося.. І я не знаю кому там у вас і на що глибоко насрати, але в нашій реальності від того, чи діє влада загалом та її представники зокрема в правовому полі чи вже вийшли за нього - напряму залежить добробут того самого пересічного, навіть якщо він цього факту осягнути своїм розумом не може..
   
у тс цель была и есть подчеркунть ущербность и дегенеративность власти парня из народа.
І як ти думаєш, вийшло в тебе?
Чи не дуже?
   
І як ти думаєш, вийшло в тебе?
Чи не дуже?

хз

но попытка то была зачетная  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія