Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ирония судьбы :(

Re: Ирония судьбы  :(

Нічого, Польщу ТРИ рази знищували зовсім, ділили як хотіли. А Польща і поляки є!

І ми відіб'ємся і буде Україна ще краща ніж була! Повернем все і сліду ворожого на нашій землі не буде - вичистимо все!

Жаль мені тільки що я стара і можу не дожити до того часу :(
   
Re: Ирония судьбы  :(

Я під впливом велоподорожей пана Турчиноффа планував цього літа відвідати Кирилівку. З’явився прямий рейс Львів-Запоріжжя,ще хотів на Хортицю...не можна нічого планувати  :(
Але мої проблеми, то фігня, просто ніщо у порівнянні з тим, що пережили і переживають мешканці українських міст і сіл, особливо зруйнованих або захоплених
   
Re: Ирония судьбы  :(

Турч, уяви, як ти посмакуєш повітря тих країв після звільнення від смердючих кацапів
   
Re: Ирония судьбы  :(

вернем все!  До момента. Пока не подпишем «мрняк» . Но это золотые земли Вольфрам! Ябы отдал две житомирской на одну запорожскую! Это нельзя проебать?
Юг это сердце Козаченьства!,, это наш дух. Хлеб и соль!
ах ты ж сучка.. 
А вот и собрат твой

   
Re: Ирония судьбы  :(

отут - это Европа?
Если да - то есть им разница , иначе в Россию бы сбежали

Різниця для цих потвор лише в розмірі корита і якості жратви  там.  Як сказав мені один молодий здоровий бидляк без дітей "я в рот єбав воювати за ту срану Україну!", а ще одна молода заробітчанка що вже років з 15 тусить по Європі, сказала прямо і голосно "Мені пох який прапор, яка назва країни і яка влада - головне щоб жити було добре!". І це підтримали 9 з 11 людей в групі - я з онуком опинилась в абсолютній меншості. Подумала що то лише в цій групі такі уроди, але отут майже 50 наших живе і практично всі такі 
   
Re: Ирония судьбы  :(

Різниця для цих потвор лише в розмірі корита і якості жратви  там.  Як сказав мені один молодий здоровий бидляк без дітей "я в рот єбав воювати за ту срану Україну!", а ще одна молода заробітчанка що вже років з 15 тусить по Європі, сказала прямо і голосно "Мені пох який прапор, яка назва країни і яка влада - головне щоб жити було добре!". І це підтримали 9 з 11 людей в групі - я з онуком опинилась в абсолютній меншості. Подумала що то лише в цій групі такі уроди, але отут майже 50 наших живе і практично всі такі 

це брехня і перекручування фактів. Впевнений, що нічого такого не було, а з одного слова когось там в стресі придумано 10 від себе.
   
Re: Ирония судьбы  :(
Via

Різниця для цих потвор лише в розмірі корита і якості жратви  там.  Як сказав мені один молодий здоровий бидляк без дітей "я в рот єбав воювати за ту срану Україну!", а ще одна молода заробітчанка що вже років з 15 тусить по Європі, сказала прямо і голосно "Мені пох який прапор, яка назва країни і яка влада - головне щоб жити було добре!". І це підтримали 9 з 11 людей в групі - я з онуком опинилась в абсолютній меншості. Подумала що то лише в цій групі такі уроди, але отут майже 50 наших живе і практично всі такі 

Нащо спілкуватися з відвертою ватою? Шукайте українців.
   
Re: Ирония судьбы  :(

У Турча депресняк, і через те з нього лізе остання рузкість, це віра у всемогутність кацапні. Турч ще трохи, потерпи і Цей Яд вийде. Тоді побачиш інші перспективи…

Ни минуты дипрессии. Ни грамма разочарования. Нация выйдет после этого освободившейся. Здоровой и сильной. Еще сильнее чем была. Дай бог дойти до этого момента.
Так и будет. По другому быть не может просто, но это тяжело и сотни тысяч. А возможно и миллионы жизней. Это последнее испытание нашей нации
   
Re: Ирония судьбы  :(

це брехня і перекручування фактів. Впевнений :laugh: , що нічого такого не було, а з одного слова когось там в стресі придумано 10 від себе.
це ви даремно. ваш актив тут майже цілодобово вахту несе, щоб пресікати найменші сумніви в діях влади.
а ця юзеркиня раніше писала про цих бабів з Маріуполя, що вони там голосно розказують, що то українська влада і армія винні, що їх там розбомбили. бо якби не боронили і здали місто, то все б цілим залишилося, а для них нічого б не змінилося.
   
Re: Ирония судьбы  :(

модер, таки знось гілку з цими потворами різного сорту.
Тьху бля
   
Re: Ирония судьбы  :(

це брехня і перекручування фактів. Впевнений, що нічого такого не було, а з одного слова когось там в стресі придумано 10 від себе.

100% правда. Я сама офігіла, бо не очікувала що вати буде не тільки так багато, а що вони такі наглючі. Стресу там нема, турбує манікюр-пєдікюр, шопінг і коли та де гроші соціалу отримувати. В резюме брешуть і добре знають що брехати - пишуть і хіхікають. Про мамочок з дітьми, хоч вата хоч ні, слова поганого не скажу - рятувати дітей то свята справа.
   
Re: Ирония судьбы  :(

модер, таки знось гілку з цими потворами різного сорту.
Тьху бля

WTF дружочек?
   
Re: Ирония судьбы  :(

100% правда. Я сама офігіла, бо не очікувала що вати буде не тільки так багато, а що вони такі наглючі. Стресу там нема, турбує манікюр-пєдікюр, шопінг і коли та де гроші соціалу отримувати. В резюме брешуть і добре знають що брехати - пишуть і хіхікають. Про мамочок з дітьми, хоч вата хоч ні, слова поганого не скажу - рятувати дітей то свята справа.

Ви чули тільки те, що хотіли почути.
   
Re: Ирония судьбы  :(

По Чернігівщині ще довго лісами на велосипеді не поїздиш  :(
   
Re: Ирония судьбы  :(

Нащо спілкуватися з відвертою ватою? Шукайте українців.

Потикнулась до ніби нормального дядька, що тут знає англійську і допомагає опікуватись нашими. А там, втявляється, хитрожопе створіння що вже 20 років живе по Європі, а тут трапилась нагода аж в Ірландію пропихнути хитрий зад на соціал. Сказала що хочемо додому і поїдемо як тільки то одразу, то скривився "У вас значіт другіє праблєми чем у всех". Виявився Шаріковим, що мріє знайти багатєнького спонсора тут.
Блін, невже так і помру ідеалісткою та білою вороною? Нічому життя не вчить! Але ж таки і не хочу вчитись отим "жізнєнним цєнностям". Депресняк у мене, хоча ірландці чудовий народ і навіть африканці емігранти тутешні ставляться до наших з співчуттям. ХОЧУ ДОДОМУ! :shout:
   
Re: Ирония судьбы  :(

По Чернігівщині ще довго лісами на велосипеді не поїздиш  :(
що в вас зараз, є цифри скільки людей втратили житло?  відновлення потрохи почалося?
   
Re: Ирония судьбы  :(

Ви чули тільки те, що хотіли почути.
Формулювали ті особи абсолютно чітко і відверто, ніяких сумнівів в їх ватності нема.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Формулювали ті особи абсолютно чітко і відверто, ніяких сумнівів в їх ватності нема.

Ті особи були біженцями від війни. І це на першому місці. Все інше ваші особисті проблеми.
   
Re: Ирония судьбы  :(

що в вас зараз, є цифри скільки людей втратили житло?  відновлення потрохи почалося?

Багато втратило.
В основному околиці міста.
Наприклад було таке село Новоселівка - з тисячі хат цілі аж 4. :(
   
Re: Ирония судьбы  :(
Via

Потикнулась до ніби нормального дядька, що тут знає англійську і допомагає опікуватись нашими. А там, втявляється, хитрожопе створіння що вже 20 років живе по Європі, а тут трапилась нагода аж в Ірландію пропихнути хитрий зад на соціал. Сказала що хочемо додому і поїдемо як тільки то одразу, то скривився "У вас значіт другіє праблєми чем у всех". Виявився Шаріковим, що мріє знайти багатєнького спонсора тут.
Блін, невже так і помру ідеалісткою та білою вороною? Нічому життя не вчить! Але ж таки і не хочу вчитись отим "жізнєнним цєнностям". Депресняк у мене, хоча ірландці чудовий народ і навіть африканці емігранти тутешні ставляться до наших з співчуттям. ХОЧУ ДОДОМУ! :shout:
Всі хочуть. Рано чи пізно будемо вдома.
А поки що не треба бруднитися об вату, її всюди повно. Я їх старанно уникаю. В Німеччині українців багатенно. Впевнена, що в Ірландії вже також чимало.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Ті особи були біженцями від війни. І це на першому місці. Все інше ваші особисті проблеми.

З 11 осіб, реально виїхали з території України де була небезпека, там лише 5.
   
Re: Ирония судьбы  :(

  :-B  [ua]
Приєднуюсь! По-земляцьки. :-B
Потім доля занесла до Криму.
Треба визволяти ВСІ українські території!
   
Re: Ирония судьбы  :(

Багато втратило.
В основному околиці міста.
Наприклад було таке село Новоселівка - з тисячі хат цілі аж 4. :(
:( а люди? виїхали на захід, чи розселили на місці?
навіть боюсь думати скільки загинуло.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Приєднуюсь! По-земляцьки. :-B
Потім доля занесла до Криму.
Треба визволяти ВСІ українські території!
:-B татове походження з Рaдомишльського р-ну.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Всі хочуть. Рано чи пізно будемо вдома.
А поки що не треба бруднитися об вату, її всюди повно. Я їх старанно уникаю. В Німеччині українців багатенно. Впевнена, що в Ірландії вже також чимало.

Я після отої суперечки і не підхожу до них і таки сподіваюсь, що зустріну однодумців. А поки що дзвоню і спілкуюсь з нашими людьми, справжніми українцями. Подруга дочки на фронті, отримала поранення, слава Богу легке, а вона родом з Донбасу - то ж є й не людиська, а люди у нас і їх багато!
   
Re: Ирония судьбы  :(

С 18.00 мин

https://youtu.be/RyqptrdrRhY
:-)o
Ох ти ж торч сцукка підняв хвилю)  і йопана ця австрія(

Проригайтеся панове від мого пафосу але мушу сказати:
То важко в такий час на чужині(
Ніколи в житті не відчував нічо6о подібного
Що може бути так важко без свого народу
Хоча повна хата приіхало і волонтерю для людей.

Дратує ця тиша
Ппц як дратує
Почав з війни палити
Йду в сад
Тиша
І хочу одного  щоб тут йопнуло з неба як в Ненці
Хоч одна ракета
Один заряд мимо вас мимо хлопців в маріуполі
Щоб прилетіло сюди

Соррі за емоціі
Вибачайте що не поруч з вами всіма

Смерть ворогу
Хай здохнуть падли
Слава зсу
   
Re: Ирония судьбы  :(

:-B татове походження з Рaдомишльського р-ну.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Соррі за емоціі
Вибачайте що не поруч з вами всіма
:-B
та всі зараз на емоціях, яких чи не знали в собі, чи давно не відчували.
я останні роки думала, що стала занадто цинічною і розівчилась плакати.
   
Re: Ирония судьбы  :(

:-B татове походження з Рaдомишльського р-ну.
Народичі
   
Re: Ирония судьбы  :(

Народичі
чула. мої - село 3аболоть і Котівка.
   
Re: Ирония судьбы  :(

І хочу одного  щоб тут йопнуло з неба як в Ненці
Хоч одна ракета
Один заряд мимо вас мимо хлопців в маріуполі
Щоб прилетіло сюди

От дурний пан. Хто хоч раз чув звук пролітаючої мимо ракети чи, не дай Боже, відчув її вибух — більше НІКОЛИ не захоче цього ще.

P.s.
Кордони України відкриті якщо ну дуже хочеться.
   
Re: Ирония судьбы  :(

народ, харош руки заламывать.

нам каски надо, хорошие. помогайте. главная штука - откудова привезти. велкам в профильную тему.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Как на зло, я говорил и Немо и Городу- вы будете следущими. Как чувствовал сцуко …

КОню понятно: кацапам нужен был коридом в Крым.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Що значить забрали

ТИМЧАСОВО ОКУПУВАЛИ
   
Re: Ирония судьбы  :(

:-B татове походження з Рaдомишльського р-ну.
Приєднуюсь! По-земляцьки. :-B
Потім доля занесла до Криму.
Треба визволяти ВСІ українські території!
О, тут трохи є народу з древлянським корінням! B-)  [ua]
Моцний край, аби ще кудись чорти прибрали нащадків совєцких воєнпенсів в містах - і зовсім гарно було б.
   
Re: Ирония судьбы  :(

О, тут трохи є народу з древлянським корінням! B-)  [ua]
Моцний край, аби ще кудись чорти прибрали нащадків совєцких воєнпенсів в містах - і зовсім гарно було б.
Их со всей кацапии специально свозили и селили возле моря, больше всего в Крыму, в 40 лет, 20 лет потравили анекдоты, поиздевались над салабонами и повзращивали величие в деревянных туалетах и на пенсии, купай свои м..дя в морях, получай нехилую пенсию, пока работяги получают копейки, и воспитывай великодержавный шовинизм в нащадках.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Надо судить кучму с кравчуком. Тупо сдавали оружие. Еще можно понять стратегическое, все давили, да и никого стирать с лица земли мы не собирались, хотя тоже взамен мы не получили ничего, но тактическое, это было настоящее предательство в исполнении этих агентов кремля. Отдать кацапам тысячу единиц, которые даже с финансовой точки зрения стоили в сотни раз дороже чем те 200 лямов баксов надуманного долга за газ, это то, за что надо отвечать, из-за этого сейчас война и геноцид и гибнут тысячи украинцев.
   
Re: Ирония судьбы  :(
DBA

Отступление кацапов четко по границамм на севере. Явный обмен.,ИМХО опять таки

Бред сумасшедшего…
Не отступили бы сами до границ, их бы выбивали и дальше пока не отступили бы до тех же границ. В условиях надвигающейся зеленки это было бы легко.
План максимум (захват всей Украины) не сработал, вот и перешли к плану минимум (донбас и коридор в крым плюс вода)

Только хер шото них выйдет. Если бы был договорняк, события бы развивались по другому (как минимум не было бы потопления Москвы)
   
Re: Ирония судьбы  :(

Ті особи були біженцями від війни. І це на першому місці. Все інше ваші особисті проблеми.
От як Ви можете захищати ватанів???
Смисл Комарику оббріхувати біженців?
Якщо це Ірландія - то цілком очевидно, що більшість доїхавших туди - це люди, які шукають більш ситі і вигідні умови..
   
Re: Ирония судьбы  :(

Железный Порт, Кирилоууука, Херсонщина. Кинсбурн, джарылгач… трудно осозновать что это теперь не мое. Эти арбузы, этот лук. Эти люди…..
Нет! Не могу смириться… никогда не смириюсь… это невозможно!

Подрезал? Я от тоже вчера жахнул трошки.. нервы по не в писту., Все буде Україна,, друзі!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія