Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хотят ли жители оккупированных территорий освобождения?

Таки прав був Дімец зі своєю темою.
ЬІзя, ти кончений підар, в найгіршому значенні цього слова. Добре, що з'їбав, не повертайся.
В мене все.
+1

Myroslava досить ймовірно і я погоджуюсь
Правда десь посередині
Ні, Ізя. так нє пойдьот.
Правда може бути лише одна, коли йдеться про кордони країн.
Коцаби мають піти з загальновизнаних, наразі окупованих територій України. Вся шваль з кацєбєнєй, що вже встигла понаїхати, має бути безумовно депортована до кацкордону. Далі самі, на підводах, алєні, байдуже.
КРАПКА.

Profilaktik
cьогодні в 16:29
IP/Host: ---.onetel230.onetelecom.od.ua
Изя Шниперсон, cьогодні в 15:03

Что им может предложить Украина?

В меню - покаяние, депортация, уголовное дело или смирение. Profilactik погані варіанти

Схоже на нацисткі лозунгі  або сталінські репресіі

Eugnat вам видніше, мабуть посіщаєте?
)

Я люблю читати коментарі на DeepState і в Сводках Петренка, а також форумні гілки на ДОУ. Там такого сміття більш ніж достатньо.

Ну і це ж не я рекламував тут послуги, як виїхати за кордон, на початку війни, а Ізя, за що тебе і забанили.

Myroslava за кордони повністю згоден
Але Україна ж не воює за території? А за людей? Чи за території? Я заплутався. Нам потрібні території чи люди?

якийсь тупий висєр.  Якщо бритаці запропонують північно-французьким провінціям більші пенсії , то французи на це радо  погодяться?  Накуа тоді їх виганяли 100 років?

Myroslava за кордони повністю згоден
Але Україна ж не воює за території? А за людей? Чи за території? Я заплутався. Нам потрібні території чи люди?
і за людей, і за території

Изя Шниперсон 

Ця падаль тупо займається напряму кацапскокою пропагандою.

Жміть доповідь на підєраста!

Адмін по ідеї працює

Eact бережіть психічну рівновагу

Правда десь посередині
Та фуй там, посередині.
Задоволенні декілька % пенсів, колоборантів та торгашів.
На момент звільнення Херсону залишилося 48 тис. мешканців. Було 320-330. З цих 48000, може відсотків 10-15 сепари.
З квітня-травня рашики почали завозити свої родини.
Зи. А "свободу переміщення" я відчув на собі, коли 1) намагався виїхати в квітні на підконтрольну - 30-35 блокпостів з обшуками, роздяганням , й 15-20 коли не випустили та їхав додому. В голові звучить й досі голос орка - куда вьі все бежите.
2) коли в травні 22 їздив в генічеськ - нарахував до 23-24 перевірок, потім забив їх рахувати.
Так що Ізя не писти про те , чого не знаєш.

Бизнес довольны ( никто никого не трусит и заработки больше)

Ну приедь в Донецк и посмотришь,как тут не трусят и какие заработки

Я жодного пункту правил фуп не порушую
Так моя думка може відрізнятися від вашої. Але де ваша повага до опонента?
Я не потрибую вашоі поваги. Просто дотримуйтесь правил фуп. І не ображайте співрозмовника. Поважні форумчани

Donchanin Привет. Вероятно по донецку другая ситуация.
Как ты? Все ок?

Я жодного пункту правил фур не порушую
Я не потрибую вашоі поваги. Просто дотримуйтесь правил фуп. І не ображайте співрозмовника. Поважні форумчани

Не допоможе. Випиляють і прявильно зроблять. Роспустив дристьож тут сидячи в Австралії.

Я жодного пункту правил фур не порушую

Ти редиска КОНЧЕНИЙ

Ти систематично займаєшся кацапською пропагандою тут. Тут люди гинуть - а ти прідор танцюєш на кістакх. ГАНДОН КОНЧЕНИЙ

MC-5 слушно дякую

Яка повага до свалившого ?  :weep:

До ковбасників і то вона більша

Eact систематично не займаюся пропагандою будь якою тим більше кацапською.
Всім гарного дня. Я спати. Зранку працювати.

Ну приедь в Донецк и посмотришь,как тут не трусят и какие заработки

Мені таку ж саму дичину вішав один ватний родич.Точніше не мені а моїй бабці.Типу у Херсоні мирне життя,великі пенсії і всі раді що тепер буде порядок .Але ми всі памʼятаємо як потім зустрічали ЗСУ і як тікало колаборантське лайно яке думало піднятися на зраді та грабунку своїх сусідів.Те ж саме буде і на інших звільнених територіях.Той ватний родич теж зїбався кудись коли побачив що в Одесі кацапів не буде ,як і Ізя

Відповідь топікстартеру

Ще одне - кацапи зараз дуже заохочують переїжджати до окупованих теріторій своїх кацапів, переважно з глухих єбєнєй, поступово витискаючи місцеве населення.

Наприклад, у той же Маріуполь зараз їдуть якісь буряти, киргизи, евенки, багато таджиків - для них будують цілі таборні містечка зі школами для дітей і залучають їх у відбудові міста.

Звісно, ніхто з тих бурятів не поїде від теплого моря та яскравого сонця, але, навпаки, перетягнуть всю рідню, і будуть грудьми стояти за рашку.

А звідти соціологи потім будуть казати, що місцеве населення переважною більшостю підтримує рашку. Але забудуть сказати, скільки з тієї "більшості" залишилося дійсно місцевого населення.

Такі пердімоноклі рашка робила вже не один раз.

З найяскравіших прикладів -  Калінінград, де за рік було депортовано більше мільйона німців і іх оселі заселено правильно налаштованими кацапами.

Крим, де в 1944 році було практично повністю вивезено місцеве населення - татари, і в іх оселі, де ще піч не вихолонула, а на столі стояла іжа, миттєво заселялися кацапи.

Саме вони на референдумі 2014 році волали, що вони і є корінне населення і воно бажає в рашку, хоч каміння з неба.

так все і є.
колись з батьками знімали кімнату в будинку біля моря в Алупці. хазяйка розказувала, що їі родину примусово звідкісь з нечернозем"я сюди переселили після війни. спочатку оголошення  в сільраді повісили, але бажаючих було мало. тоді почали призначати кому їхати. її багатодітна родина потрапила в список на переселення, і батьки дуже не хотіли їхати, плакали.

Ну наприклад бандюгану сподобалась жінка Ізі, та він її собі заграбастав.  Живе вона краще, бо багатій багато грабує тому міліонер. Сам бандюк і молодій і сильніше, тож вії_ти може краще.
А ще ваших дітей може забрати, бо в нього вони будуть краще жити, він же багатій.
Тобто картина світу Ізі така: хто більш багатий тот може собі забрати що завгодно у менш багатого.

Не п***а хуйні і ніхто тебе не ображатиме.
І взагалі, займайся справами Австралії, яке твоє собаче діло на сьогоднішній день до іншої сторони землі?

П.С. оце як раз про те, що Але колись піднімав тему, щоб перебанити отаких гандонів-повчателів і страждателів забугорних. Нахера оце такі ЬІзі тут потрібні? Яка користь з його заокеанських висерів у прокацапському дусі?

Donchanin Привет. Вероятно по донецку другая ситуация.
Как ты? Все ок?

Терпимо,скажем так

Я про тех жителей что там
Из того что мне сказал мой друг из Мелитополя
Пенсионеры довольны (выше пенсии)
Семейные довольны ( очень многие в Европе сейчас)
С его слов почти все получили рос паспорта
Не судите, не обвиняйте. Я лишь процитировал слова того человека который был патриотом. И я его очень давно знаю

Так що може запропонувати Україна тим пенсіонерам ( менші  пенсії?)
Що може запропонувати Україна молодим чоловікам? Закриті кордони?
Що може Україна запропонувати бізнесменам? Справу а-ля драгон  кепітал?

Звісно Росія то є повне гівно
Але якою має бути Україна щоб її громадяни хотіли повернутись?
   Как коренной мелитополец,  с полным на то моральным правом отвечаю: мудак ты конченый. И друг твой " мелитопольский' тоже.
   Мелитополь выехал к херам собачьим на 80%. И люди продолжают выезжать. Насчёт благополучия и благолепия пиzдеж галимый, наглый и беспардонный.
    Люди мечтают , чтобы на оккупированные территории вернулась украинская власть и украинская жизнь. Хотя ничего хорошего ни от этой власти, ни от этой жизни не видели.
     Просто не все измеряется баблом и жопой в тепле.
      А Вы, товарищ, будете лишнего пиzдеть на Мелитополь, так имейте ввиду: Земля хотя и круглая, но имеет форму чемодана. Где-то на углу и встретимся. Австралия не так далеко мне такая большая, как кому-то хочется.
    Найдем и из жопы кенгуру выковыряем. Ну, а там и поговорить можно, чего уж там....

Як підсумок:

Не судите, не обвиняйте. Я лишь процитировал слова того человека который был патриотом. И я его очень давно знаю

Шановний наш повертатєль, якщо блохи мого собаки знайшли кращого собаку, то це не означає, що то не мій собака і я не маю прав на його повернення. А бліх він може і своїх більше розплодити.

А що може їм запропонувати Україна?

україна НІЧОГО не повинна ПРОПОНУВАТИ

10000 рублей? Ачуметь как много. Но если получать два пенсиона и укр и русс то да. Выше.

Щось тебе докуя на фупі. Ще й з гімном таким.
Нах нам тут ці усі єміги?!!
Здається, моя перша доповідь за 10 років.
 :dopovid:

Піздіш
Не п***а. Я сам спілкуюсю з тими, хто залишився на окупованих територіях. Приблизно те саме кажуть.

Останнє редагування: 5 лютого 2024 19:37:52 від Влад

зара у нас хлопчік працює , вирвався з окупаціі , лівобережна  херсонщіна
каже виходиш вранці з хати і все похуй
ні якій день , ні яка година , що робити - похуй

а ізя як був підаром так і залишився

такє питання може ставти особа в якої в серці ніколи не було батьківщіни
так  , гімно в ополонці

Останнє редагування: 5 лютого 2024 19:48:09 від HSM

У Ізі мабуть єдиний варіант залишитися в Австралії назавжди тільки в разі зникнення України як держави.

Ізя, що за дурні запитання?

Чи ти не пам'ятаєш найпопулярніше гасло з часів другого Майдану?

Україна понад усе!

Тобто думати ти маєш що мусиш зробити для України і як саме твоє життя корисно для держави, а не навпаки

але більшість з них хотіли жити у Вільній Незалежній
Есть данные соцопроса?

:dopovid:

Можуть виїхати в Росію
(tu)

Правда глаза колет ?

И да - мы все ждем освобождения и возврата прежней жизни

попереднього життя вже не буде.

Есть данные соцопроса?
   Есть данные эвакуации. Это покруче будет.  Мелитопольцы проголосовали за Украину ногами. Более 80% выехало. Прибавь к ним погибших за два года. И попавших без вести. Учти тех, кто выехать не смог по ряду обстоятельств.
   Ну, и получишь примерную картину. В других городах тоже так, уверен.

Profilactik погані варіанти
Схоже на нацисткі лозунгі  або сталінські репресіі

Что именно из перечисленного?

Якщо таргани з кухні сусіда перебралися на вашу кухню, то це не означає що вона стала їхньою, навіть якщо ті таргани провели референдум.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія