Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чи не здається вам, шановні, що все не так просто?... 8-)

У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло.
  Якщо знайшли то де текст тієї угоди? А ось він:
  "Пане і Владико, закликаю вас за свого Бога і обіцяю служити вам, доки живу, і від цієї пори зрікаюся усіх інших, і від Ісуса Христа, і Марії, і від усіх святих небесних, і від церкви, і від усіх діянь і молитов її, і обіцяю поклонятися вам і служити вам і заподіювати наскільки можливо більше зла людям, і залучати до здійснення зла усіх, кого тільки можливо, і від чистого серця зрікаюся миропомазання і хрещення, і від усієї благодаті Ісуса Христа і даю вам владу над моїм тілом та душею, і життям, так як ніби то я отримав її від вас й навіки вам її жертвую не маючи намірів в тому розкаюватися".
   І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
  П.С. Вам цей договір нічого не негадує? Бездарності, безтолкові істоти досягають вершин влади! Як цим покидькам це вдається? Ніколи над цим не задумувалися?  :shuffle:

:facepalm1:

Вам цей договір нічого не негадує?
Мені важко повірити, що в таке хтось може повірити.
Але ж вірять люди в богів, чортів...

Re: А чи не здається вам, шановні, що все не так просто?...  8-)

У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло.
  "Пане і Владико, закликаю вас за свого Бога і обіцяю служити вам, доки живу, і від цієї пори зрікаюся усіх інших, і від Ісуса Христа, і Марії, і від усіх святих небесних, і від церкви, і від усіх діянь і молитов її, і обіцяю поклонятися вам і служити вам і заподіювати наскільки можливо більше зла людям, і залучати до здійснення зла усіх, кого тільки можливо, і від чистого серця зрікаюся миропомазання і хрещення, і від усієї благодаті Ісуса Христа і даю вам владу над моїм тілом та душею, і життям, так як ніби то я отримав її від вас й навіки вам її жертвую не маючи намірів в тому розкаюватися".
   І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
  П.С. Вам цей договір нічого не негадує? Бездарності, безтолкові істоти досягають вершин влади! Як цим покидькам це вдається? Ніколи над цим не задумувалися?  :shuffle:

ПНХ  мудило.

Гітлер продався дияволу і тому його всі тепер знають і пам'ятають.
а антик дияволу не продався, (якщо не рахувати різних дрібних прикрих випадків типу чаклунів з кгб), тому він просто недооцінений геній  :gigi:

Останнє редагування: 31 січня 2024 18:53:42 від T.Blair.

Я думаю що то не диявол а полтергейст.
Гітлер уклав угоду з полтергейстом щоб той замовив за нього словечко космічним пришельцям.

Бородатий кацапський фейк,

В те, що Гітлер щось підписав з Дияволом не вірю.
Такий текст могла написати лише якась безумна монашка, і аж ніяк не диявол.

А от я підписував договір з чортом про продаж душі.
Про те, як це було, на яких умовах, і які наслідки я описав в опусі "Душа на прокат".
https://booknet.ua/book/dusha-na-prokat-b64385

Є її продовження."Собаче життя".
https://booknet.ua/book/sobache-zhittya-b76476?open_details=1

Із книги спогадів:
  Познайомився із молодим чорнокнижником. Розговорились. Почув таку повчальну розповідь:
  - Жив так собі, без радості, без печалі. Виникло бажання набути якісь надзвичайні здібності, досягти багатства, успіху, слави.
  Звернувся до знайомого чорнокнижника й попросив допомогти набути магічної сили. Той до мене серйозно: "Ти добре подумав!?"
  Я відповів, що ради сили та влади згоден на все. Тоді він опівночі повів мене до воріт кладовища й змусив повторювати слова присяги дияволові. Після виконання того ритуалу я спав три доби. Проснувся іншою людиною: я вже любив тільки себе, на інших же людей дивився як на лохів, як на матеріал для досягнення власних цілей. Водночас став якимсь дивним чином відчувати присутність духів. І вони мені підкорялись! Такі слова як совість, сором, мораль стали мені смішними. Мені стало абсолютно байдуже, що про мою поведінку будуть говорити люди. Дав об'яву в газету: "Допоможу налагодити долю". З'явились клієнти - кожний же хоче містичним шляхом досягнути бажаної цілі. Разом із клієнтами з'явився достаток - чаклую ж не задарма. Про мої діяння говорять різне, але ніхто втручатись не хоче - розуміють же, що я можу не тільки налагоджувати долю...
  Я поцікавився:
  - Що ти знаєш про ритуал зривання цвіту папороті?
  Молодий чорнокнижник до мене радісно: 
  - Так мій друг ту квітку бачив і зірвав!
  - І що, став читати думки людей, бачити крізь землю де який скарб знаходиться і, завдяки цьому став багатим та щасливим? Я можу з ним зустрітись?
  - Ні, - він зараз живе в Іспанії. Історія його життя така. Одружився й пізніше змушений був із молодою жінкою та дитиною винаймати квартиру. Безгрошів'я породжувало докори, сварки, скандали. Зацікавився магічними знаннями, й, набувши достатньо досвіду, ризикнув відправитись тієї магічної ночі у ліс за квіткою папороті. Одним словом, ту квітку він таки зірвав. Ні, дощ золотих монет на нього не посипався, але щастя, справді, з'явилося. Можна сказати так: його подальший життєвий шлях стало супроводжувати слово "пощастило".
  Для покращення житлових умов вирішив поїхати на заробітки у Іспанію. Візу пощастило відкрити без проблем. На місці пощастило швидко знайти дуже багатого роботодавця. Господар мав дочку й тут знову пощастило: та безтямно в нього закохалася. Одружився й став дуже поважною щасливою людиною: гроші, апартаменти, машини, світське життя. Жінці написав таке: "Я тут одружився, отож ти вільна. В труні у білих тапочках бачив я злиденну Україну та ваше довбане життя".
  П.С. Зверніть увагу як міняється світогляд після продажу душі нечистому:
  Після виконання того ритуалу я спав три доби. Проснувся іншою людиною: я вже любив тільки себе, на інших же людей дивився як на лохів, як на матеріал для досягнення власних цілей. Водночас став якимсь дивним чином відчувати присутність духів. І вони мені підкорялись! Такі слова як совість, сором, мораль стали мені смішними. Мені стало абсолютно байдуже, що про мою поведінку будуть говорити люди.
 :facepalm1:

Психіатрія

Як ти затрахав своїми конспіролохіями ... :facepalm1:

Шановні, ще і ще перечитуйте ту угоду:
  П.С. Хіба не так могилізують людей керманичі? Вони такі підлі, тупі, жорстокі але їм так пре, так щастить зомбуват нас й приносити нашу кров в пожертву ворогові Бога - дияволу!
  Роззуйте очі: Вся в церквах раша та вся в церквах Україна. Вони та ми влагословенні батьками йдемо в бій із освяченими в церквах хрестиками на грудях як жертовні барани. За які такі ідеали? Вони за абсолютну владу диктатора хуйла а ми за Зе?  :shuffle:   

Вся в церквах раша та вся в церквах Україна.
Так церкви ці чиї, бога чи диявола?

забаньте підара

забаньте підара
  Та знаю я, що ти мене ненавидиш. Мо тому, що я не вашого поля ягода? Пам"ятаю як ти тут на відео хвалився статками, хвалився що син твій вчиться в Лондоні й показував пляшку коньяку ціною в 500$.
Звісно, мені так не жити.  :(
А хотілося б.  :-)o

Та знаю я, що ти мене ненавидиш. Мо тому, що я не вашого поля ягода? Пам"ятаю як ти тут на відео хвалився статками, хвалився що син твій вчиться в Лондоні й показував пляшку коньяку ціною в 500$.
Звісно, мені так не жити.  :(
А хотілося б.  :-)o

не по 500 а по 1500

тебе ненавиджу ?

я просто гидую тобою як смерд.чим кацапом
ти ворог України і українців

не по 500 а по 1500

тебе ненавиджу ?

я просто гидую тобою як смерд.чим кацапом
ти ворог України і українців
Аргументуй. Я маю лизати дупу кожній нашій владі?

Гм чета я уже не удивлен что ТС в дурке держали.
Просто не доличили.

Якщо чесно, то  я таке про Хуйла вже давно думала  :X
От як таке може бути, що йому роками чи вже десятиліттями все з рук сходе?
Якийсь геній зла, блін   :S
Зрозуміло, що не вірю у всяке-таке, але все ж  дивно.

Останнє редагування: 31 січня 2024 21:28:33 від Росинка

якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
Повний дебіл.
Хоча б почитай, ну будь що, окрім своєї писанини.

Повний дебіл.

МС-5, а як ота історія з твоєю сестрою чи якоюсь твоєю родичкою?
Забула, як хвороба та  дивна називається? Ну коли дротики різнокольорові з тіла вилазять, пам'ятаєш ти розповідав?
Чим закінчилось?
Нагадаю, МС-5 - лікар. Так що це не жарт.

Повний дебіл.
  Що порадиш прочитати? Он Біблію перечитую. Народження кожної людини і її смерть велика таємниця є.
  Народилася людина й десь там в безмежних просторах Всесвіту спалахнула зірка. Особливо це було підкреслено в час народження Ісуса Христа. Читали?
 Коли людина в свій час помирає - її зірка гасне.
  Коли ти з власної волі убиваєш людину - ти десь там в безмежних прсторах Всесвіту гасиш зірку.  :facepalm1:
  Тому то й заповідь Божа на те є: НЕ УБИЙ! Себто не ти ту свічку запалив - не тобі її гасити!  8-)

МС-5, а як ота історія з твоєю сестрою чи якоюсь твоєю родичкою?
Забула, як хвороба та  дивна називається? Ну коли дротики різнокольорові з тіла вилазять, пам'ятаєш ти розповідав?
Чим закінчилось?
Нагадаю, МС-5 - лікар. Так що це не жарт.
;o
Про що мова?
Я лікар, підтверджую, але про дротики - не пам'ятаю. Зовсім. Але ж я не один лікар на фупі, може з кимось іншим переплутали?
То не я.

;o
Про що мова?
Я лікар, підтверджую, але про дротики - не пам'ятаю. Зовсім. Але ж я не один лікар на фупі, може з кимось іншим переплутали?
То не я.

Хмм, чомусь була впевнена,  що це саме Ви розповідали  на ФУПі. Вибачайте.

Здається, антік уже писав про це, друга спроба

Але ж сильно, погодьтеся.
Якими лише способами може їхати дах - і не уявиш собі.

Особи із синдромом Аспергера в популяції трапляються рідко, й вони не схожі на розумово відсталих, адже володіють, як мінімум, нормальним або ж високим інтелектом, але нестандартними чи слаборозвиненими соціальними здібностями; часто через це їхні емоції та соціальний розвиток, а також інтеграція відбуваються зазвичай пізніше.
Це з вікі

Bee®, читай газети:
http://www.golos.com.ua/article/161460

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія