Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умова виїзду за кордон для чоловіків призовного віку. :beach:

Re: Умова виїзду за кордон для чоловіків призовного віку. :beach:

не знаю кто такой николов. Пардон.
Мой ребенок встал на учет в военкомат 18 января. Ему 16 лет. Идет война. В этом военкомате ему тоже никто ничего не обьяснял. Я не знаю должно ли это называться патриотическим воспитанием. Должен ли учитель в школе что то рассказывать на уроке ... Э... Защита не знаю как называется, есть у них какой то такой предмет.
Короче все забили болт. Огромный
"спасіння утопаючих в руках самих утопаючих" це та інструкція яку вчать всі держслужбовці при вступі в лади державних чиновників. і до речі,твого мало просвітять на рахунок всього про обовязки громадянина бо потім,коли викличуть в воєнкомат на ту всю канітелю з мобілізацією буде пізно . а так як він молодий навіть для наших зелених,то вони встигнуть з їх шкидкістю черепахи таки прийняти і "сталінські" законни для ухилянтів чи призивників. Тому "намотуй на вус" і йому пояснюй вже,що ...дивися першу мою фразу.

А что решает учёт в военкомате? Куча народу на учёте но ложит то же самое на повестки. Оттого и мечутся сейчас как бы уклонистов больнее прижать.
Тут или есть понимание смысла процесса, или нет. Не хочет человек воевать - никакой учёт не поможет.

Закрытие границ с первых дней нападения как бы подтверждает то, что власть прекрасно понимает фактическую ситуацию.

діти не можуть брати на себе зобовязення
в ЄС та Штатах юнак пива купити не може до 21 
совкова куйня, до речі в совку якісь реальні підсудні зобовязання виникали після прийняття присяги в ра
у ребенка есть время подумать чем гражданство отличается от негражданства.
Ниче... Живут же неграждане Эстонии. Я бы правда ужесточила им условия. А то охуевшие они там вкрай

Я не знаю достеменно, чи ви донатите на наши збори, чи ні. Так от якщо б я точно знала, що ні, тоді б я вам відпочила зовсім інакше, щось в стилі Ale. Але я того не знаю.
Поймите, прежде чем предлагать напугать кого то отказом от гражданства, надо подумать о последствиях обоих вариантов.  Если есть неиллюзорный риск не вернуться с фронта, то остальные неудобства не очень болезненные.
Это никак не простимулирует поток на фронт.

Именно.

Все придумано до нас давно.

И то при развале СССР все положили болт на эту присягу .
А кто напал на СССР?

Интересно какие плюсы есть у среднестатистическо го гражданина от украинского гражданства.
подоружувати без візи там де то приймається.служити Батьківщині коли вона того потребує....чи то остангнє не плюси виходячи з гілочки на тисячу сторінок про "нас обманули і не підписувалися на таке",що серед народу називають-гілка ухилянтів і плачів ярославни. B-)

Сууко, знову ці йобучі підміни зайобують.
В чем подмена? Смысл же оставить тут людей для возможной мобилизации. Или вы свидетель "уточнения данных"?

Ниче... Живут же неграждане Эстонии.
якщо в країні немає примусового призову молоді на воєнну службу. тоді загалом майже ніякої різниці чи ти громадянин чи просто законний резидент з візою ПМЖ.

тільки якщо ти не громадянин то не можеш вибирати президента і парламент. але чи воно тобі треба взагалі?

"спасіння утопаючих в руках самих утопаючих" це та інструкція яку вчать всі держслужбовці при вступі в лади державних чиновників. і до речі,твого мало просвітять на рахунок всього про обовязки громадянина бо потім,коли викличуть в воєнкомат на ту всю канітелю з мобілізацією буде пізно . а так як він молодий навіть для наших зелених,то вони встигнуть з їх шкидкістю черепахи таки прийняти і "сталінські" законни для ухилянтів чи призивників. Тому "намотуй на вус" і йому пояснюй вже,що ...дивися першу мою фразу.
практически никто не вывез детей. Это так странно сука. Все 2007 пошли встали на учет.
Я хочу чтоб ребенок получил приличное образование. Старший у меня сопромат 5 раз сдавал. Сегодня последняя попытка чуть не вылетел. Про образование в европе наслышана от тех кто выехал. Я в ахуе...

подоружувати без візи там де то приймається.
Так не выпускают)) На кой право, которым нельзя пользоваться?

Про образование в европе наслышана от тех кто выехал.
Не переживайте за них. Как то науку и технику двигают,  в отличие от.
Наверное банально людям платят за их работу.

Я законопроект не читала если что.
Просто знаю что в момент получения паспорта каждый украинец мужского пола берет на себя обязательство защищать страну.
Жаль что это никто не обьясняет. Сидит тетка в паспортном столе и фотографирует тебя. На этом процесс получения гражданства и заканчивается.
Вобщем... Где то на пятый день войны я предложила на фупе выпускать всех желающих с автоматическим лишением гражданства.
Предложение было встречено гробовым молчанием. Только пара человек сказало что законы украины не предусматривают процедуры лишения гражданства.
Госаппарат наш где то два года раздуплялся что делать с гражданами не желающими воевать за свою страну.
Я всегда была в ахуе от неповоротливости организации под названием государство.
Нахуй надо такое предприятие. Если бы я принимала решения с такой скоростью на своей работе.... Ебтвмть....
Паспорт це просто документ що встановлюэ особу. І нічого більше. Ви не можете відмовитись від громадянства навіть якщо відмовитесь від паспорта.

Є гарна картина Васі Ложквна де Москалі на зло іншим відрізають собі хуі
Ця пропозиція це щось подібне
Це по перше
А по друге вийти з українського громадянства без набуття іншого громадянства і сім кіл пекла і декількох років бюрократії неможливо.

Поймите, прежде чем предлагать напугать кого то отказом от гражданства, надо подумать о последствиях обоих вариантов.  Если есть неиллюзорный риск не вернуться с фронта, то остальные неудобства не очень болезненные.
Это никак не простимулирует поток на фронт.
що за ДИВНА фраза-есть НЕІЛЮЗОРНИЙ риск. А який там ще може бути? ти що взагалі не розумієш що там стріляють і  всіма видами зрої що ЗАТОЧЕНА виключно на вбивство противника. Поранення то недолік а не ціль.

вийти з українського громадянства без набуття іншого громадянства і сім кіл пекла і декількох років бюрократії неможливо.
Ну так и предлагают упростить. По существующим процедурам и так можно. Только мало кому удается.

В чем подмена? Смысл же оставить тут людей для возможной мобилизации. Или вы свидетель "уточнения данных"?
Я не те що свідок, я ще й тцк пройшов.  :gigi:
Що до підміни - ви ототожнюваєте громадянство та мобілізацію. На мою думку - це піздьож та провокація.

що за ДИВНА фраза-есть НЕІЛЮЗОРНИЙ риск. А який там ще може бути? ти що взагалі не розумієш що там стріляють і  всіма видами зрої що ЗАТОЧЕНА виключно на вбивство противника. Поранення то недолік а не ціль.
Это оборот речи такой. А риск он разный может быть. Одно служить в Авдеевке, другое в Мукачево. Но оба в армии.

Так не выпускают)) На кой право, которым нельзя пользоваться?
ти і в країні по конституції маєш права якими не можеш користуватися і живеш все життя з тим. почитай що там є у тебе як право громадянина і попробуй ВСЕ,Що там написано здійснити  чи отримакти в держорганах :D

Паспорт це просто документ що встановлюэ особу. І нічого більше. Ви не можете відмовитись від громадянства навіть якщо відмовитесь від паспорта.
нет

що за ДИВНА фраза-есть НЕІЛЮЗОРНИЙ риск. А який там ще може бути? ти що взагалі не розумієш що там стріляють і  всіма видами зброї
ілюзорний риск, це той про який в іншій гілці говорять. коли в Трускавці чи Ужгороді завиє сирена повітряної тривоги, ...

Предлагают альтернативу - выехать за границу и отказ от гражданства или гражданство и мобилизация.
Какие аргументы сохранить гражданство?

так прихисток не нададуть
без громадянства які підстави для прихистку?

за кордоном мільйони ВЖЕ. і вони точно за видатного полководця Зе проголосують. тому ідея мертвонароджена.

чому ви так погано думаєте про українців за кордоном?
навіть ті хто виїхав з початку повномасштабної навали кацапів після цього

не відчувають ніякого пієтету до організованного преступного угруповання зе & co.

Люди , що не хочуть захищати Батьківщину мають покинути склад її акціонерів.
желающих быть акционером воюющего государства не так много в любой стране
скока народу из СССР в Израиль выехало? Больше ж никуда не выпускали
А скока осталось на исторической родине?
Большинство в США оказались, где
где хошь воюй, а нет - так нет

Ниче... Живут же неграждане Эстонии. Я бы правда ужесточила им условия. А то охуевшие они там вкрай

ти громадянка Естонії?
якщо ні то твоє імхо до сраки, вони самі знають шо робити з не громадянами і як
краще переймайся своїм сином, родиною та владою в  країні де ти живешь (якщо можешь звісно))) )

Это оборот речи такой. А риск он разный может быть. Одно служить в Авдеевке, другое в Мукачево. Но оба в армии.
а хто  тобі дасть гарантію "воювати в мкукачево". ось тому неілюзорний риск  є беліберда коли в країні іде війна і тебе мобілізують власне щоб послати на війну а не в мукачево гриби збирати та трембівті грати гуцулці ксені у мирний час. 
 Тому в твому пасажі  вірне  тільки то-"остальниє неудобства не очень болезненниє". Бо танцюють від одного і тогож-риск смерті. Чистий як сльоза матері,без ілюзій.

Интересно какие плюсы есть у среднестатистическо го гражданина от украинского гражданства.
можливість зануритися в корупцію

Гражданин ты по рождению.
(tu) а Naitli городить дурниці :facepalm:

Люди , що не хочуть захищати Батьківщину мають покинути склад її акціонерів.
Оце скаже як відріже!  :beach:

Кандидати на вихід

Интересно какие плюсы есть у среднестатистическо го гражданина от украинского гражданства. (с)
можливість зануритися в корупцію
Где среднестатистически й украинский гражданин, а где "зануритися в корупцію" :D
у среднестатистическо го украинского гражданина денюх на углубленную коррупцию не хватит

желающих быть акционером воюющего государства не так много в любой стране
скока народу из СССР в Израиль выехало? Больше ж никуда не выпускали
А скока осталось на исторической родине?
Большинство в США оказались, где
где хошь воюй, а нет - так нет
:D свята наївність-прийде час і американці всі будуть в такій ситуації як українці зараз. без хош ,а просто хош нє хош я НАДО.

твого мало просвітять на рахунок всього про обовязки громадянина
але про обов"язки держави перед громадянином скромно промовчать

практически никто не вывез детей. Это так странно сука. Все 2007 пошли встали на учет.
Я хочу чтоб ребенок получил приличное образование. Старший у меня сопромат 5 раз сдавал. Сегодня последняя попытка чуть не вылетел. Про образование в европе наслышана от тех кто выехал. Я в ахуе...
шкільний ? ше мають час 2-а роки, шо тебе дивує?

Я хочу чтоб ребенок получил приличное образование.
а яка мета? В Україні може бути 2 варіанти:
отримати роботу і працювати беручи участь в корупції
(це при умові що у мами є блати в мафії)
або викинути диплом і продавати сім-карти чи цигарки в кіоску.

ілюзорний риск, це той про який в іншій гілці говорять. коли в Трускавці чи Ужгороді завиє сирена повітряної тривоги, ...
мова про мобілізованих а не цивілів. Ми всі ходимо під можливим риском смертві кожен день і кожну секунду,але є нюанс з мобілізацією і війною. там тебе ПОСИЛАЮТЬ на риск,причому грандіозний а не ти вибираєш то самостійно і можеш вельнути в сторону ,якщо маєш щастя і шосте відчуття в задниці. :D

свята наївність-прийде час і американці всі будуть в такій ситуації як українці зараз. без хош ,а просто хош нє хош я НАДО.
какой вы архаичный ;o
не будут американцы в такой ситуации как украинцы
у них оружие 21 века
оно воюет, а американец в тепле сидит
а если оружие 21-го века применить вдруг нельзя - наймут прокси

приезжал в Украину на фронт какой-то американский сенатор
сказал, что это факинг-перефакинг окопная война начала 20-го века
вы можете себе представить, что американцы дадут себя загнать на сто лет назад?
Я - нет

Интересно какие плюсы есть у среднестатистическо го гражданина от украинского гражданства. (с)Где среднестатистически й украинский гражданин, а где "зануритися в корупцію" :D
у среднестатистическо го украинского гражданина денюх на углубленную коррупцию не хватит
так корупція панує не тільки в кабінеті президентів,
вона пронизує суспільство впритул до самого середньостатичного,
на місцях вона процвітає так само як і на Олімпі.

але про обов"язки держави перед громадянином скромно промовчать
борозумні люди-нащо СОБІ ускладнювати життя? :D  Розумний мовчить де дурень торочить і торочить. Був би тут Але ,наш форумний адвокат :D ,він би підтвердив-перші слова адвокат каже підозрюваному коли прибуде-закрий свій єбальник і без мого дозволу ні гу-гу. а на слова-але я не винуватий і хочу пояснити-якщо ти ще раз відкриєш рота то шукай собі нового адвоката. і крапка.

:D свята наївність-прийде час і американці всі будуть в такій ситуації як українці зараз. без хош ,а просто хош нє хош я НАДО.
не зовсім так.
в окопах (масово у вс. разі) амери сидіти не будуть.
 США це "острів" умовно кажучи. і вороги відділені океанами.
воювати буде флот і авіація.

а якщо щось то амери йопнуть ядегкхою через океан.

так корупція панує не тільки в кабінеті президентів,
вона пронизує суспільство впритул до самого середньостатичного,
на місцях вона процвітає так само як і на Олімпі.
просто інші вагові категорії.якщо перевести у вагу грошей що міняють руки за інтереси.

В Україні може бути 2 варіанти:
отримати роботу і працювати беручи участь в корупції
похоже, вы давно не работали в Украине :gigi:
работа с коррупционной составляющей дорого стоит
Остальные просто работают
моя родственница - учитель в частной школе
40 тыс оклад - без коррупции
как-то перебивается

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія