Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

Дебют Волошіна за Реал Мадрид вийшов у другому таймі.

У шахтарі черговий українець дезертир

У шахтарі черговий українець дезертир

Хто?!

Хто?!
Вьюник начебто.

Я не розумію, він же грає в молодіжці , мігби на олімпіаду поїхати..
До основи також підпускають ..
Стдить зараз у Саудовській Аравії і требує розрива контракту , бо він начебто боїться війни і виїхав з сімьєю ..
Начебто якийсь Лех чи Легія з Польші його хоче забрати, якщо порішає питаня з шахтою .
Короче якось так , таке зустрічав в інтернетах.

У футболі введуть синю картку
https://football.ua/countrieselse/524124-u-futboli-vvedut-sinju-kartku.html

Ліга Націй - нам повезло з жеребом

А чому Англія в Лізі В, вони що вилетіли з А?

Вьюник начебто.

Форвард «Шахтаря» Богдан В’юнник прокоментував Tribuna.com інформацію, що через пов’язані з війною переживання він хоче розірвати контракт з донецьким клубом.
«Це правда, що я не на зборах. Тому що мені спочатку сказали не приїжджати на збори та шукати нову команду.
З моїм батьком зв’язувалися представники команд УПЛ та європейські команди. Ми прийняли рішення, що хочемо до «Лехії». Почалися перемовини між клубами. Вже місяць я чекаю у Швейцарії, у своєї родини.
І зараз постять таку нісенітницю. Все, що написано стосовно війни - це повний абсурд», - сказав В’юнник.
«Лехія» виступає в другому за силою дивізіоні Польщі. Після 19 зіграних матчів команда йде четвертою.
В поточному сезоні В’юнник забив 1 гол та зробив 2 асисти у складі «Шахтаря», зігравши 167 хвилин у 6 матчах. Детальна статистика тут.
Контракт футболіста з «Шахтарем» розрахований до літа 2025 року.

Детальніше на ua.tribuna.com:
https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000129130-bogdan-vyunnik-vse-chto-napisano-v-otnoshenii-vojny-poln/?utm_source=copy

Ліга Націй - нам повезло з жеребом

А чому Англія в Лізі В, вони що вилетіли з А?

вилетіла
останнє місце в групі

вилетіла
останнє місце в групі
Капець. Якось не віриться в таке. На жаль, навіть не пам'ятаю що там у них було

реал-жирона зараз, 2:0 після першого тайму, і без варіантів для гостей наразі, приємно 3 українці на полі, хоча жодного толком і не видно, хоча якщо взяти луніна, то і вина не його, так як за весь тайм жодного удару по воротах

Лунін виграв.

реал-жирона зараз, 2:0 після першого тайму, і без варіантів для гостей наразі, приємно 3 українці на полі, хоча жодного толком і не видно, хоча якщо взяти луніна, то і вина не його, так як за весь тайм жодного удару по воротах

4:0

Український голкіпер Андрій Лунін залишається в мадридському Реалі до 2028 року. Він повністю узгодив новий контракт із клубом, стверджує Realmadridconfidenc ial з посиланням на свої джерела.

Нині діючий контракт Луніна діє до літа 2025. Реал вирішив залишити українця ще на три роки, натхненний його впевненими виступами цього сезону, коли Андрію довелося замінювати травмованого Тібо Куртуа. Він виграв нелегку конкуренцію в іншого змінника бельгійця - Кепи Аррісабалагі, якого Реал не затримуватиме після закінчення сезону, коли закінчиться термін його оренди.

Зрозуміло, що після повернення Куртуа Лунін повернеться у статус другого воротаря. Щоправда, тепер це буде вже зовсім інша ситуація, оскільки рівень довіри до українського гравця в клубі тепер значно вищий, ніж раніше. У 31-річного Куртуа контракт із Реалом закінчується влітку 2026 року.

https://sport.ua/uk/news/667069-video-ukrainskiy-komentator-ziznavsya-chomu-ne-povertaietsya-do-ukraini

Ще один уклоніст.
Ценічна тварина..а він же голосовав 146 відсотків за зеленского..

А тепер ми так не договаривались.

Останнє редагування: 12 лютого 2024 21:54:04 від кноп

"У Мальорці були шоковані". Циганик розповів, чому зірвався трансфер Кащука до Іспанії

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1707757023-u-malorci-buli-shokovani-ciganik-rozpoviv-chomu-zirvavsya-transfer-kaschuka-do-ispaniyi.html

Лунин если не пропустит в дополнительное то его матч сколько раз вытянул.

Лунин если не пропустит в дополнительное то его матч сколько раз вытянул.

Так
Витягнув  матч Лунін

Нарешті Лунін став найкращим у складі Реала, все витягнув

Нарешті Лунін став найкращим у складі Реала, все витягнув
почала з'являтися харизма? X(

Наврядчи до лондона, якийсь великий клуб таки на ньго претендує..но поки не кажцть який , але я не здивуюсь якщо це знову баварія( ноер там просто ніякий зараз після травми)....вони хотіли кепу ще перед чемпіонатом і коли куртуа травмувався то реал втрутився , і кепу перехватили і мабуть багато чого  цому наговорили що він  таки поміняв квиткиьна літак і вилитів до мадріду..от тому і ставили кепу покитвін сам себе не потопив...

ага
я також здивувався
у чувака немає амбіцій

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін дав велике інтерв'ю Stats Perform Agency, в якому, зокрема, відповів на запитання, хто з молодих футболістів команди буде проданий наступним.

Палкін почав із загального:

'Хочу наголосити, що у нас дійсно є дуже хороші молоді гравці: Бондар, Бондаренко, Конопля, Сікан, Різник. Усі вони мають великі перспективи, всі вони непогано розвиваються, і вірю, що у майбутньому вони стануть зірками. Але можемо сказати, що провідна роль у цій команді належить Судакову, тому що зараз він є ключовим гравцем'.

Конкретно про Судакова він сказав:

'Я вже казав, що велика кількість європейських клубів зацікавлена ​​в ньому, і я думаю, що за півроку чи рік він 100% буде в одному з провідних європейських клубів. На мій погляд, він активно розвивається, прогресує, і видно, як він стає справжнім лідером на полі з огляду на його молодий вік. І це дуже важливо'.

Що я і писав кілька тижнів тому. І звісно сума продажу буде значно меншою ніж 100 млн євро

почала з'являтися харизма? X(

А шо, нє? Ти бачив це їпло?  :gigi:

Нарешті йому підняли віки))

https://t.me/farhadblogchat/220986

О, я батька цього хлопця знаю, він з Новопскова Луганської області.

Як би на усіх позиціях був такий вибір, як з воротарями

О, я батька цього хлопця знаю, він з Новопскова Луганської області.
Хай виживе та повернеться переможцем і до росте до рівня воротаря збірної України.

Цитувати
Клуб української Прем'єр-ліги "Верес" оголосив про повернення вболівальників на трибуни.
...
https://zn.ua/ukr/SPORT/klub-upl-oholosiv-pro-povernennja-vbolivalnikiv-na-tribuni.html

О як буває.  :weep:

Мессі мав грати у показовій грі у Гонконгу (він повинен був грати мінімум 45 хвилин, по контракту),
але просидів на лаві запасних, - це сильно розізлило китайських вболівальників, які хотіли бачити Мессі на полі.
А ще більше "підлило масла", коли Мессі з'явився в товариському матчі в Японії лише через два дні.

Китайські спортивні органи скасували заплановані показові матчі команди Аргентини проти Нігерії та Кот-д’Івуару в Пекіні в березні, в яких мав би грати Мессі.

Використовуючи веб-сайт китайської соціальної мережі Weibo, шанувальники заповнили обліковий запис посольства Аргентини підтримкою британського правління Фолклендськими островами.

Один користувач написав: «Той факт, що острови належать Британії, не викликає сумнівів. Мессі - злодій. Усі його нагороди «Золотий м’яч» були вкрадені».

Ленді Се писав: «Фолклендські острови є цілісною та невід’ємною частиною Сполученого Королівства».

Тоді як інший, посилаючись на Фолклендську війну 1982 року, сказав: «Острови є частиною Великобританії. Вони були раніше, є зараз і, звичайно, будуть і далі»

Пропекінські політики в Гонконгу також висловилися.
Регіна Іп, провідний член Виконавчої ради, кабінету міністрів Гонконгу, написала на X: «Мессі ніколи не можна дозволити повернутися до Гонконгу. Його брехня і лицемірство огидні».

А ще більше "підлило масла", коли Мессі з'явився в товариському матчі в Японії лише через два дні.

Китайці - підлі зависники.

Після забитого кротами гола показали багато радісно стрибаючих мордатих і вгодованих інвалідів і багатодітних батьків! Хоча може то бюргери були... :shuffle:

X(
Недаремно закинув на 83хв. на перемогу Марселя.
Зи.йопт, відігралися

X(
Недаремно закинув на 83хв. на перемогу Марселя.
Зи.йопт, відігралися
Даремно

Після забитого кротами гола показали багато радісно стрибаючих мордатих і вгодованих інвалідів і багатодітних батьків! Хоча може то бюргери були... :shuffle:
та то німці мабуть  :D

то героїчні бійці батальйону гамбург

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія