Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

і що, поляки стануть раком, бо ядерна зброя?
ну то який сенс взагалі воювати7
давайте хай всі здаються хуйлу
та поляки розітруть тих блядорусів
просто авіацією буде помножене все на ноль

Всі чудово знають, що керування ЯЗ ніхто батькє не давав. Якщо якась фігня - відповідь летітеме по Парашці

Зокрема, в публікації зазначається, що якщо в 2017 році РФ імпортувала з Китаю металообробних верстатів усього на 69,4 мільйони доларів, то у 2021 році показник склав уже 165 мільйонів доларів, у 2022 році – уже 361,8 мільйона доларів, а в 2023 році – взагалі підскочив до 943,5 мільйона доларів.

При цьому можемо порівняти, що всього в 2017 році Росія імпортувала металообробних верстатів на 548 мільйонів доларів, у 2021 році – на 587 мільйонів доларів, у 2022 році – всього на 612 мільйонів доларів, за 10 місяців 2023 року – на 877,6 мільйонів доларів.

https://t.me/defenseexpress_ua/5891
воно падуче, тому і самі знімають з експлуатації і нікому не передають. в мирних умовах валиться, а якщо його в наші реальні бойові умови поставити будуть трагедії на рівному місці  :-)o

не думаю що батька хоче лізти першим в замес.
бо його розітруть в порошок.
яка ще ядерна зброя в Білорусі?? таким способом можуть і Штати дати ядерну зброю Україні не кажучи вже про Польщу чи Естонію
Ви розумієте різницю між можуть дати (ніколи не дадуть) і зброя вже розміщена в Білорусі?
Для чого ця демагогія? Реальність така що ЯЗ вже знаходиться в Білорусі і не один західний політик не згодиться на військову операцію проти лукашенка.
Все, Білорусь назавжди стає членом ядерного клубу і хуйлу залишилось тільки замінити лукашенка на свою маріонетку.
Це буде останнім кроком для підготовки до нападу на Київ і з застосуванням ЯЗ у відповідь на обстріли території Білорусі. 
Всі вважають що загроза з Білорусі нереально, а я вважаю що це тільки початок підготовки.

Agh

Ви розумієте різницю між можуть дати (ніколи не дадуть) і зброя вже розміщена в Білорусі?
Для чого ця демагогія? Реальність така що ЯЗ вже знаходиться в Білорусі і не один західний політик не згодиться на військову операцію проти лукашенка.
Все, Білорусь назавжди стає членом ядерного клубу і хуйлу залишилось тільки замінити лукашенка на свою маріонетку.
Це буде останнім кроком для підготовки до нападу на Київ і з застосуванням ЯЗ у відповідь на обстріли території Білорусі. 
Всі вважають що загроза з Білорусі нереально, а я вважаю що це тільки початок підготовки.
Звідки ви такі вилазите? ;o  :lol: А Турція у ядерному клюбі? :S

Всі чудово знають, що керування ЯЗ ніхто батькє не давав. Якщо якась фігня - відповідь летітеме по Парашці
Накуя йому Польща як йому потрібна Україна?

Звідки ви такі вилазите? ;o  :lol:
А що смішного? Де факто стоїть зброя, х.й хто рипнеться тепер на луку. Ці всі організації ядерних держав і так далі- гімна тепер варті.

Звідки ви такі вилазите? ;o  :lol: А Турція у ядерному клюбі? :S
Для чого ви рівняєте країни НАТО які виконують всі міжнародні договори та обов'язки з клубом й.бнутих диктаторів які почали геноцид та винищення українців і не збираються зупинятись? Якщо хуйло прийме рішення на використання ЯЗ- ніхто його не зупинить, і нічого йому за це не буде.

Для чого ви рівняєте країни НАТО які виконують всі міжнародні договори та обов'язки з клубом й.бнутих диктаторів які почали геноцид та винищення українців і не збираються зупинятись? Якщо хуйло прийме рішення на використання ЯЗ- ніхто його не зупинить, і нічого йому за це не буде.

Что мешало ему скажем за последний год применить ядерку?

Agh

А яким боком тут Білорусь? :S  :lol:

А яким боком тут Білорусь? :S  :lol:
Бо він використає її через проксі. Почитай нову доктрину луки, цього достатньо.
Він її використає у такий гібридний спосіб, щоб в ООН дискусії на тему як так вийшло, шли роками.

HSM

https://t.me/supernova_plus/27520
ніх собі , прилетіло в верх башти  і так бахнуло

Что мешало ему скажем за последний год применить ядерку?
У нього і так все добре і він світиться від радості.
Після виборів буде нова мобілізація і знов на Київ, Харьків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв та Одесу. Плани не змінилися і якщо для такого стратегічного наступу потрібна ЯЗ- він її використає. І ось тут потрібна Білорусь.
 Якщо західної допомоги не буде- то і так справиться.

Бо він використає її через проксі. Почитай нову доктрину луки, цього достатньо.
Він її використає у такий гібридний спосіб, щоб в ООН дискусії на тему як так вийшло, шли роками.

цей  далі свою ядерку тягає
якщо щось вилетить від Луки, то Блядорусь тупо спалять, бо це не росія
Лука - самовбивця?

цей  далі свою ядерку тягає
якщо щось вилетить від Луки, то Блядорусь тупо спалять, бо це не росія
Лука - самовбивця?
Хто спалить? Це ж єскалація, а головна мета НАТО не допустити єскалацію. Фіцо буде палити чи Орбан?

У нього і так все добре і він світиться від радості.
Після виборів буде нова мобілізація і знов на Київ, Харьків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв та Одесу. Плани не змінилися і якщо для такого стратегічного наступу потрібна ЯЗ- він її використає. І ось тут потрібна Білорусь.
 Якщо західної допомоги не буде- то і так справиться.

вийди вже у вікно і не їби мозок
ти або єбанат, або на кацапській зарплаті тут про вялічіє хуйла заливаєш

а як мені, в Херсоні, стрьомно. Такий накид

Ти можеш відповісти хто буде палити, Фіцо чи Орбан?

Ти можеш відповісти хто буде палити, Фіцо чи Орбан?

то пішаки
а кому бульбаш буде стріляти ядеркою? по поляках?
для чого? на протязі доби у нього не залишиться нічого з економіки
всі НПЗ будуть знищені4
то яка мета?

Тут я согласен: если прилетит из Минска в НАТО будут полгода думать бить в ответ по Москве или нет. Думаю зассат.

а як мені, в Херсоні, стрьомно. Такий накид

вірю
є надія, що з Ф-16 стане легше

то пішаки
а кому бульбаш буде стріляти ядеркою? по поляках?
для чого? на протязі доби у нього не залишиться нічого з економіки
всі НПЗ будуть знищені4
то яка мета?
Проблема в том что стрелять будет не бульбаш. Просто с его территории но не он.Вот что главное

вірю
та то був сарказм. У нас всьо чьотко.  X(

Сколько за два года бульбаши нам пакостей сделали мы их и пальцем не тронули. Этот феномен я до сих пор себе объяснить не могу

Сколько за два года бульбаши нам пакостей сделали мы их и пальцем не тронули. Этот феномен я до сих пор себе объяснить не могу
ти хотів другий фронт?

та то був сарказм. У нас всьо чьотко.  X(

недавно згадував тебе
бо ти лікар, а у вас там по лікарнях шмаляють, уроди
тримайся

Проблема в том что стрелять будет не бульбаш. Просто с его территории но не он.Вот что главное
У таргана на території йобнули а-50 без проблем і не напружуючись, тож якщо хуйло упоре таку дурню як розміщення  ядерки на території таргана то такий ідіотизм треба тільки вітати  :-)o

Всім оптимістам присвячую цей ролик...
Дав більш повну версію

Останнє редагування: 23 січня 2024 20:48:03 від gorodok

недавно згадував тебе
бо ти лікар, а у вас там по лікарнях шмаляють, уроди
тримайся
В тему - сьогодні моя медсестра не вийшла на роботу. Причина банальна - прильот. Вибиті шибки, вона сиділа біля вікна й її відкинуло до іншої стінкит, до лікарні їхати відмовилася, треба скло розбирати й дочекатися майстрів ™ з кьюесбі плити. Сурові медсестри

garri, cьогодні в 20:31
Розгорнути попередні цитати...
вірю
та то був сарказм. У нас всьо чьотко.  X(,

как то уже ф-16 становится  какой то  неосуществимой мечтой   ,
  и она не про Украину  :(

"Навесні після виборів Росія мобілізує ще 300-400 тисяч і знову піде на Київ", - вважає бізнесмен, а зараз командир роти ударних БПЛА 68-й ОЄБр WARSHAL ✙
От тільки щойно натрапив. А я ж єбанат...

нагадайте, чи підписувала Білорусія якийсь меморандум про позбавлення ЯЗ?

"Навесні після виборів Росія мобілізує ще 300-400 тисяч і знову піде на Київ", - вважає бізнесмен, а зараз командир роти ударних БПЛА 68-й ОЄБр WARSHAL ✙
От тільки щойно натрапив. А я ж єбанат...

бля
на чому?
вони не змогли, коли наші були не готові і армії було в 4 рази менше
підуть на мінні поля? на укріплення?
чи може десант на гелікоптерах/літаках?
як вже заіпали ті експерти -хайповики

В тему - сьогодні моя медсестра не вийшла на роботу. Причина банальна - прильот. Вибиті шибки, вона сиділа біля вікна й її відкинуло до іншої стінкит, до лікарні їхати відмовилася, треба скло розбирати й дочекатися майстрів ™ з кьюесбі плити. Сурові медсестри

та тобі чим страшніші вкиди, тим тобі краще
просто як пилосос смокчеш негативні новини

я думаю є якісь негласні домовленості.
бацька звичайно г***н ще той, але просто так от фонаря ризикувати відкривати північний фронт Україні теж зовсім не потрібно.

ну і якщо звернеш увагу вже дуже тривалий час напевно рік (?) з білоруського напрямку по Україні нічого не летить

бацька теж не є повністю незалежним актором, але крутиться як може щоб не попасти під роздачу.

бля
на чому?
вони не змогли, коли наші були не готові і армії було в 4 рази менше
підуть на мінні поля? на укріплення?
чи може десант на гелікоптерах/літаках?
як вже заіпали ті експерти -хайповики

Ну і армія зараз насичена зброєю

РФ жертвует 400 солдатами в обмен на один квадратный км украинской земли, — Умеров (focus.ua) 

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія