Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вместо Зеленского -> Разумков, кому это выгодно? Украинскому народу точно нет!

не украинскому народу, не народу Украины это не нужно. Я не думаю, что рыг Ахметовский будет за украинский народ. Скорее наоборот.

Разумков = В 2006-2010 годах был членом Партии регионов. + Ахметов мне и нам - не друг.
   
зелепня можно сколько угодно ненавидеть и реально есть за что, но это надо быть абсолютно слабоумным, чтоб из-за этой ненависти начать подмахивать ахметову, который вас седьмой год имеет во все дыры. Этот упырь всего за один год стал богаче на 5 ярдов зелени, (это ваше бабло), после этого чмо все равно хочет поднимать тарифы. Идите вы науй, ребята, со своим ахметовым и разумковым.
   
не украинскому народу, не народу Украины это не нужно. Я не думаю, что рыг Ахметовский будет за украинский народ. Скорее наоборот.

Разумков = В 2006-2010 годах был членом Партии регионов. + Ахметов мне и нам - не друг.
Но не основателем.
   
зелепня можно сколько угодно ненавидеть и реально есть за что, но это надо быть абсолютно слабоумным, чтоб из-за этой ненависти начать подмахивать ахметову, который вас седьмой год имеет во все дыры. Этот упырь всего за один год стал богаче на 5 ярдов зелени, (это ваше бабло), после этого чмо все равно хочет поднимать тарифы. Идите вы науй, ребята, со своим ахметовым и разумковым.

 (tu)  (tu)
   
зелепня можно сколько угодно ненавидеть и реально есть за что, но это надо быть абсолютно слабоумным, чтоб из-за этой ненависти начать подмахивать ахметову, который вас седьмой год имеет во все дыры. Этот упырь всего за один год стал богаче на 5 ярдов зелени, (это ваше бабло), после этого чмо все равно хочет поднимать тарифы. Идите вы науй, ребята, со своим ахметовым и разумковым.
Повністю підтримую.
   
Ага. Лучше подмахивать бене?
   
не украинскому народу, не народу Украины это не нужно. Я не думаю, что рыг Ахметовский будет за украинский народ. Скорее наоборот.

Разумков = В 2006-2010 годах был членом Партии регионов. + Ахметов мне и нам - не друг.


так вам же друг Порошенко, міністр уряду Азарова  :pooh_lol:
   
МУСТАФА НАЙЕМ
Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"
25 квітня 2012, 08:55

Петр Порошенко вступил в Партию регионов?


https://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/4f9791b469471/page_17/
   
Разумкович та же бубочка на пустом месте под улюлюканье кретинофф! Шо под это дело ни разу не обосрались! (td)
   
При всем неуважении, но лучше Зе, чем Ра
   
Ага. Лучше подмахивать бене?

беня тебе тарифы не сможет поднимать никак, при всем его желании. Хотя он уёбок еще похлеще рыжего
   
зелепня можно сколько угодно ненавидеть и реально есть за что, но это надо быть абсолютно слабоумным, чтоб из-за этой ненависти начать подмахивать ахметову, который вас седьмой год имеет во все дыры. Этот упырь всего за один год стал богаче на 5 ярдов зелени, (это ваше бабло), после этого чмо все равно хочет поднимать тарифы. Идите вы науй, ребята, со своим ахметовым и разумковым.

Отож
Владу потрібно критикувати, вимагати, готувати справжню партію, але не міняти на ще гіршу бабучку...
   
Мене насторожує що ахмєтовскі канали розумкова підтягують,така собі розумна версія Зе "какая разніца"  Він розумний реально,без всяких під..бок. Але він точно буде добазарюватися з кацапами. І його на такій х.ні як бубочку не підловиш. Якщо боронь боже він вийшов би у другий тур з Петьою чи Бабою Юлею то буде катастрофа.За зе то навіть мови нема,Якщо розумкова не зріжуть то буде реальна проблема,вся ватка і ті кого за..ли петі з юлями і зелені з сходу та центру масово проголосують за нього.
   
проблема в тому, що мало хто говорить як краще робити.  а всі тільки критикують. майже всі. а конкретна програма дій....схема в кого є?
   
Вместо Зеленского -> Разумков, кому это выгодно?
кацапам. вони зрозуміли, що мудачука не вдасться посадити на трон і зробили ставку на разумкова, який не такий токсичний.
   
Разумков не взлетит - он просто нудный.
   
Разумков не взлетит - он просто нудный.

УКРАМ НАДА ДРАЙВ И РАЗВРАТ!!!
   
беня тебе тарифы не сможет поднимать никак, при всем его желании. Хотя он уёбок еще похлеще рыжего

це він поки що не може, але він спить і бачить як віджати енергетику в ахмєтова, робота з віджиму вже почалася, і коли завершиться то він підніме тобі тарифи

похлеще рыжего
   
Разумков таке саме зелене. Ніякої принципової різниці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія