Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
6 квітня 2021 22:03:45
В Донбасі  8-:

це коли безпосередньо.в самому ,так би мовити, камінно-вугільному басейні.от прямо в нутрі його самісінького .
2
29 січня 2021 10:27:16
поки не змінеться парадигма проблема навколо вогнепальної зброї в Україні не вирішиться.
Заплутування в соснах " бики з наганом " ,бики без нагану  проти манюпаса з наганом і без - наслідок вузькості і світогляду .
право на володіння не може бути " ліцензованим" ,як не можна ліцензувати право на  зброєний захист своєї держави і збройний захист проти узурпаторських урядів .Самозахист це просто похідна річ від базових принципів .суспільну дискусію щодо права на володіння ,треба починати явно не від " самооборони" .
3
21 січня 2021 09:45:12
ПС. пункт " оружіє катєгорії А" говорить сам за себе .якщо хтось тут вважає ,що  право на   збою Тирани будуть роздавати (ну як приблизно Лукашенко роздає свободу бульбеникам ) то той таки самий бульбеник . :gigi:
4
21 січня 2021 09:39:13
 повня фуйня всі ці закони .володіння зброєю має бути конституційним правом .
5
18 січня 2021 23:13:39
50 гр, самогонки горячей с медом и спишь как младенец))

в мене чогось раз на раз не припадає.
буває вип'єш 100 грам і краще б не пив ,бо гидотно спиться.а буває і нормально .
6
16 січня 2021 16:26:20
останнє речення з наведеного артикулу якесь контроверсійне .
не буде хочаб по одній вежі   в " країнах членах " ми вас в баранячий ріг скрутимо .
тут або понаписувано поцовато ,або європідораси взагалі вже подуріли в своєму тоталітарному запалі .потім дивуються ,що якісь конспіратори підпалюють їхні 5Г
7
16 січня 2021 16:09:13
В цілому, велика проблема нашої країни полягає  в тому, що такі, здавалось би очевидні речі,  викликають дискусію.

Без всякого закону на вимогу обслуговувати українською мають обслуговувати українською,  бо людина не зобов'язана знати якусь іншу.
В Турции торговцы так не считают... Чем больше языков знает продавец, тем лучше у него идёт  торговля!

Георгіу,забирай свої слова взад.ти не помітив що ти зараз " зморозив " ?
Ось цитвта Матвіка , " будьмо уважні"

Без всякого закону на вимогу обслуговувати українською мають обслуговувати українською,  бо людина не зобов'язана знати якусь іншу.

потім ти ідповідаєш"В Турции торговцы так не считают... Чем больше языков знает продавец, тем лучше у него идёт  торговля"
якщо він торговець знає як найбільше мов і може навіть обслужити українською ,то якраз " в Турції торговци іменно що   ТАК СЧІТАЮТ " а не навпаки .,
8
16 січня 2021 10:46:24
Ст. 10 Конституции, ст. 30 Закона. Многие теперь будут общаться с  исключительно на русском из принципа) Нацики как всегда стрельнули себе в попу))))))

 :laugh:   не зрозуміло для чого пхати сюди якісь " принципи" .це щоб оті " бездарниє многіє "  собі " как би обосновалі" ?
можна ж просто сказати : "не буду говоріть на вашєй мойвє ,шо б ви там не  напрыймалы" .
це , принаймні,було б тупо але гонорово .більше не пиши тут про " принципи" ,будь "красавчіком"
9
3 січня 2021 20:53:54
 старі фото .з тих ,часів коли це було по всій Україні за винятком " католицьких " та " штундистських "  сел .
звичай поцоватий і не  специфічний  для Донбасу .тому відчуття дуже " двоякі".
10
28 грудня 2020 10:23:56
А чо не атеістична етика?? чи мусульманська етика?

 Тому що в мусульманській етиці ,як і в атеїстичній немає розділу " катування .методологія і інструментарій" ,а християнській є .тому вУкраїнських школах тепер викладатимуть саме її.хіба це не тривіально для зрозуміння?
11
28 грудня 2020 10:20:55
пояснювати очевидні речі, які не стикуються з християнством
Це називається - "самостійне мислення". Ідея, глибоко протилежна українському суспільству, де навіть фейсбучні фотки ратуш починаються з "Ми повинні...."
бугога.жгі сцуко.щоб там не було глибоко протилежним українському суспільству ,але в Україні ще незвільняють з викладацьких посад за твердження ,що існує лише дві статі.Нік02121971,може радіти за свого" самостійно мислячого " .я подивлюся на його заскочене єбало ,коли "бунтарь " заявить ,що " тату,я тепер чорношкіра тьолочка з Сенегалу ,а ти огидний рабовласник і гвалтівник " ( не дай Бог ,звичайно)
12
26 грудня 2020 15:20:22
всі відео -суперові. (tu) Раднику респект ,а критиканам  якір в дишло . :fuck:
 "скачуть шавки англофоби." :laugh:
13
26 грудня 2020 01:00:40
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3160921-hristiani-svatkuut-rizdvo-za-grigorianskim-kalendarem.html

"...У п'ятницю, 25 грудня, Різдво Христове за Григоріанським календарем відзначають Католицька церква, протестантські церкви, а також більшість помісних православних церков.
Зокрема, сьогодні святкують православні в Болгарії, Греції, Румунії, на Кіпрі, прихожани Албанської та Фінляндської православних церков, а також Православна церква Чеських земель і Словаччини. Відзначають цього дня Різдво Христове і три древні патріархати – Константинополь(!!!), Александрія та Антіохія..."

 X(

щоб робити правільні висновки ,необхідно спиратись на перевірені джерела інформації.
передайте дятлам з "укрінформ.уа",що перед тими як пороти ахінею,треба читачів попереджувати, ставлячи на початку артикулу велику літеру А.
14
26 грудня 2020 00:47:44
Ну ви й довго роздупляєтесь. Я ще пів року назад зрозумів, для чого потрібна пандемія.

Останній поста в темі:

Вже є назва цього явища.

4 промислова реолюція!
Показати зображення...

те що ти зрозумів " пів року" тому ,в певних колах було зрозуміло мінімум 10 років тому
15
26 грудня 2020 00:42:20
"It may also be that the pandemic will eventually compel us to rethink occupations we truly value and will force us to redesign how we collectively remunerate them. In the future, will society accept that a star hedge fund manager who specializes in short-selling (whose contribution to economic and social welfare is doubtful, at best) can receive an income in the millions per year while a nurse (whose contribution to social welfare is incontrovertible) earns an infinitesimal fraction of that amount? In such an optimistic scenario, as we increasingly recognize that many workers in low-paid and insecure jobs play an essential role in our collective well-being, policies would adjust to improve both their working conditions and remuneration. Better wages would follow, even if they are accompanied by reduced profits for companies or higher prices; there will be strong social and political pressure to replace insecure contracts and exploitative loopholes with permanent positions and better training. Inequalities could therefore decline but, if history is any guide, this optimistic scenario is unlikely to prevail without massive social turmoil first."

Комунізм 101. Рептилоїдні тройки будуть вирішувати кому які запрлати давати.

Останнє виділене - рептилоїд добре розуміє що камуняк будуть вішати накуй.  (tu)
щось мене це піднапрягло.,бо натяк на те що вішати будуть якраз вони..перечитай ще раз
16
26 грудня 2020 00:09:00
про що тема ?
17
25 грудня 2020 22:37:22
в Гродно б купив .
18
13 грудня 2020 22:26:48
Надо свою выпускать. Пусть это будет просто физраствор. Но с иностранцев деньги можно брать за вакцинирование физраствором. А без этого нельзя к нам. Впрочем, они и не рвуться кажись...

жорстко плюсую.можна " ослінной мочой " ,це чудо рідина ,додається як присадка до бензину,як смаковий додаток до пива ітд.вакционувати теж можна .головне ніякого ризику ,завжди можна сказати що номер помінявся з 19 на 21.
19
13 грудня 2020 22:19:28
 степанов -голова .методички  " китайської " WHO вчасно читає .там тепер до " асимптоматичних " , " пресимптоматичних " ( це взагалі якас лівацька жєсть  :facepalm1: ) нещодавно додали " фолс негатив " ( Оруел може вже з " сторонки " не виходити і курити там вічно )
симптомів значить немає , тест негативний ,але прицьому ти всеодно " кейс" і Пшениця і решта " Свідєтєлєй Ковіда " слюнявлять олівця і ретельно вписують паціента  в статистику ,а потім через змі видають це " на гора " .Покемони в ахує  :laugh: 
20
6 грудня 2020 22:59:19
Саме так -  комбінація капіталізму і диктатури.
ти " не пойняв " .Капіталізм не передбачує державного втручання в регуляцію економічних взаємовідеосин.виключно в првовій сфері (хтось не заплатив ,хтось висить )  .заюбудь про " ...........на срєдства проізводства"
Я згоден з тим що ми йде о в напряику нового порядку де пєдора тія і соціалізм рулять .Але " свер ту Год " ми дамо вам просратись так ,що ви вмиєтесь власною кров'ю ,мразі
це xуйня повна

чому ? "обоснуй"
21
6 грудня 2020 11:16:40

Тобто я плачу податки, а дитину маю вчити за свої?

А що є альтернатива ? тут така ситуація получається,сексуальні мєньшєвіки теж скажуть " ми платимо податки і маємо право нашу адаптовану дитину втюхати вам у школу і спробуй відмов " .А ще є такі лівацькі хуцпарі які вимагають екземпшн від катехизму ітд в КАТОЛИЦЬКІЙ ШКОЛІ
22
5 грудня 2020 23:25:54
Салютом пердаков доволен  :lol:
масти мотузку милом, дегенерат :K
23
5 грудня 2020 23:17:35
Скіки ж тугих ліваків розвелося. Одні кажуть дивіться як класно в Китаї працює комунізм, інші кажуть що там класичний капітаізм...  :facepalm1:

А насправді Китай є класичним прикладом фашистської держави.

Саме так -  комбінація капіталізму і диктатури.
ти " не пойняв " .Капіталізм не передбачує державного втручання в регуляцію економічних взаємовідеосин.викл ючно в првовій сфері (хтось не заплатив ,хтось висить )  .заюбудь про " ...........на срєдства проізводства"
Я згоден з тим що ми йде о в напряику нового порядку де пєдора тія і соціалізм рулять .Але " свер ту Год " ми дамо вам просратись так ,що ви вмиєтесь власною кров'ю ,мразі
24
5 грудня 2020 22:20:11
деократія перед усім це" рул оф ло " ,а не їбучий лівацький арбітраж - зе рул фор зі ,бат нот фор мі .
цевже давно нот аплікабл в західних псевдодемократіях .ми на порозі великихзмін і наша помста буде кривава
25
5 грудня 2020 21:17:01
Питання із розряду "Що солодше - тепле чи м'ягке?"

Демократія - це політична система і протилежністю демократії є диктатура.

Капіталізм та соціалізм - це економічні системи.

Це різні речі.

який ти хитрий  :laugh:
26
5 грудня 2020 21:16:19
1. Капитализм живет ради прибыли но ирония заключается в том, что в замкнутой капиталистической системе ее получить невозможно.
2. Капитализм безумно неэффективен т.к. занимается не тем, что надо, а тем что выгодно. Выгодно продавать сигареты - травим народ! Одноразовый товар выгоден - засрем мировой океан пластиком,.....
Скажите свое имя, я с соратниками выдвину вас на соискание Нобелевской премии в области экономики.

для чого ці складнощі ?йому треба " спутніка" вколоти
27
5 грудня 2020 20:59:16
хто нагадає,як там по Марксу ,забув першу частину " .................. на срєдства проізводства . "
так от це вже давно не так . " капіталізм" і " демократія" ,це " блізнєци браття" .А це означає що демократії більше там де " держава" є вимушеним регулятором відносин в машині капіталізму і чим меньше вона в ті відносини пхається ,тим більш демократичним і вільним суспільство є.
28
5 грудня 2020 20:26:22
Обожаю все эти агитки, которые доказывают, что работать по 16 часов в день лучше, чем 8  :lol:
===================
Тут більшість навіть не підозрює, що 8-ми годинний робочий день-
це досягнення соціалізму, а ніяк не капіталізму. :weep:

та канєшно .ти фашистський маніфест 1919 року читав?

хоча може ти і правий ,фашизм це теж лівацька ідеологія.
29
5 грудня 2020 20:22:57
:facepalm: вакцинируют, но во вторую очередь.
одобряю  (tu) ти ,зьома ,сам коли спутніком вмажешся.не можу дочекатись
:facepalm: ну если штаты закупят, то почему бы и нет

щось я тобі не вірю.ти з якого району ?
30
5 грудня 2020 20:20:36
хто там в Альберті главний ?Джейсон Кенні ,чи якось так.самий притомний в Канаді .Решта Канади під чоботом пєдорасів Трюдо .навідь Даг Форд - дебілкуватий .
А я про що. Того і дивлюсь в ту сторону. Торонтійська католицька шкільна рада зовсім махнулась на днях. Нема ковіду, нема переповненості шкіл, нема недостатку вчителів, нема збільшення захворюваності учнів на інфекційні захворювання через постійне носіння масок, нема відставання в навчанні більшості учнів через постійні карантини. Єдина проблема яка лишилась права LGBTQ+ в католицьких школах.

Знаєш в чому була помилка ? це стосується всієї системи католицької освіти .не треба було вестись на " часткове держ фінансування".католицька освіта наводнилась  " лівими"  вчителями( в сенсі " не тими " ) і зараз Держава ( як загальний принцип) просто викручує руки .
переконаний що треба зменьшити кількість католицьких шкіл ,коледжів і університетів і йти в " глухий захист " перейшовши виключно на диоцезіальні бюджети ( в ідеалі).Погрози звичайно будуть " якщо ви бла бла ,більше ніж дві статі ,трансджендер бла бла ",то ми вам потім бла бла ..І будуть спроби повністтю закрити ,як це вони роблять зараз з менонітами під приводом ковіду .Але ж католики не меноніти ,в пацифізм ми гратись не будемо .
31
5 грудня 2020 19:53:06
сподобалось шо кацапи вакцинують тільки повністю здорових...
групи ризику якраз ті що важко переносять ковід - не вакцинують  :D
:facepalm: вакцинируют, но во вторую очередь.

одобряю  (tu) ти ,зьома ,сам коли спутніком вмажешся.не можу дочекатись
32
5 грудня 2020 19:49:56
хто там в Альберті главний ?Джейсон Кенні ,чи якось так.самий притомний в Канаді .Решта Канади під чоботом пєдорасів Трюдо .навідь Даг Форд - дебілкуватий .
33
5 грудня 2020 19:43:07
лектурера і таких як він треба " різати " (с) поки не пізно .ото і все .
вони зараз банкують зі своїм грейт ресетом і ковідом ,але маятник така штука що хитається що дурний .ми вибираємо варварство і рука не здригнеться.намарно сране лівачьо думає ,що можна на брехні " пропєтлять " .намарно.
34
4 грудня 2020 10:19:05
страны ЕС не важны.
Я бы не торопился с такими декларациями. ЕС пока ещё не четвёртый рейх.

до цього не так довго чекати. Вся Канада теж ще не "4 Рейх" ,а от Британська Колумбія вже .так що крок за кроком ,тінь у тінь .
до речі,ти знаєш про "новий " шотландський білл ,отого Хамзи Йесафа( якось так )  ( міністра юстиції шотландії) він прийнятий ,чи прокотили ?
чим тобі не Рейх?
35
4 грудня 2020 10:10:49
думаю що це політтехнології,цілком виправдані.будь- який політичний конкурент мусить створювати певний імідж свого опонента .
наприклад "Ющенко - дрищ ," малює сонечко" " , " Янукович - тупой предмєт " , " Порошенко - п'яний барига на крові" . Слуги урода спіймались один раз і тема пішла .зараз вже навіть самому аполітичному манюпасу відомо ,що це зграя "дрочерів" .
36
3 грудня 2020 10:11:35
я зараз навіть плюдс в масках побачила. коли мінусова температура, і швидко йдеш, чи біжиш, то не нахапаєшся зимного повітря, і ні носа ні горла не застудиш.
в дитинстві зимою шарфом теж пів-обличцйя замотували.
і ще класно, що тебе не пізнають. починаю розуміти орєнтальних азіатів, які маски і до корони носили - не бачать твого обличчя, емоцій, ефект якби "я в доміку".
для чого ці пів міри ? Прийми іслам і носи паранджу,Гюльчатай
накуа? японці не приймають.

японці і сіпуку можуть собі зробити ,так що при чому тут японці?
хочеш бути як " у доміку " то хто тобі заважав до цього? носи хоть веріги як старєц Сєрафім.
але пішли ви нах з вашими тоталітарними замашками ,бо більшість  у " доміку " весь час сидіти не хоче і має повне на цеправо нехотіти .
37
3 грудня 2020 10:04:32
я зараз навіть плюдс в масках побачила. коли мінусова температура, і швидко йдеш, чи біжиш, то не нахапаєшся зимного повітря, і ні носа ні горла не застудиш.
в дитинстві зимою шарфом теж пів-обличцйя замотували.
і ще класно, що тебе не пізнають. починаю розуміти орєнтальних азіатів, які маски і до корони носили - не бачать твого обличчя, емоцій, ефект якби "я в доміку".

для чого ці пів міри ? Прийми іслам і носи паранджу,Гюльчатай
38
3 грудня 2020 10:02:39
Канадійський уряд підло бреше в живі очі своїм власним виборцям?
:facepalm1: ти що з марсу прилетів ?  :weep:
та таких мудозвонів ,як уряд Трюдо Канада не бачила ні разу за всю свою історію .
там брехня вже просто ознака хорошого тону .
В чому тоді його відмінність від уряду Нені?

в тому що в Україні уряд брехаві бреше завжди по дефолту ,а в Канаді це виняток ,тому канадоли зараз в шоці.
Трюдо зі своєю дурнуватою дружиною Софійкою попре на Багами на Різдво ,а канадоли будуть сидіти в локдауні .
вони й досінеможуть поскладати в голові ,що 2+2 вже давно 5 .
39
3 грудня 2020 09:54:58
Показати зображення...
Как на счет таких масок?
а антивируса в списке то и нет :lol:
І весь вихлоп назовні  Офігенний захист для оточуючих

це пофіг.головне що б була маска хоч лусни,бо це частина культу .корона розповсюджується повітряно - капілярним шляхом меньше ніж через телевізор .
40
3 грудня 2020 09:47:46
ну раз ми вже на маски перейшли ,то розкажу про  один випадок .якось заїхали ми з кумом у " промтоварний магазин " у містечку Беріс що на півночі Іспанії.( а в Іспанії намордники обов'язкові навіть на вулиці з весни і по сьогодні  ,не зрозуміло як це запопобігло ,що знову короновірус буяє що дурний ,але то таке ).Заходимо в середину ,а дятел на касі :  " маски маски" ."Маски йок " каже кум ,от зараз тут купимо і вдягнемо .Повдівали ми маски йдемо на касу платити ,той дятел довольний і захищений ,каже " це набагато краще ,це ж захист " і інша маячня в стилі свідка короновірусу .ми розрахувались ,а потім кум витягає інструкцію і тикає в написане дрібним шрифтом " нот фор медікал юс"  і молись своєму богу Короновірусу ,щоб він на тебе не знизійшов бо маски треба носити на голові ,бо вірус " поражаєт прямо у мозг " .

Повна версія