Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
14 квітня 2019 12:50:13
"ZE предложит выбирать президента сроком на 7мь лет!"

Да хоть 127. У нього вже нєрви ні к чорту, а воно ще нічого й не почалося. Хай досидить хоча б до осені.
2
14 квітня 2019 12:43:55
та він не наркоман, вас обманули.
Не наркоман ?....а хто - токсикоман ??  ;o
Обманул,конечно: не сдал нормально анализы, а лучше - несколько: чтобы всем стало ясно - кто он.
И не продолжайте валять ваньку, делая вид, что вы этого не понимаете.
вам повністтю відмовляє логика.

ви впритул не бачите фактів.

ви заангажовані.

є відео як Зеля впродовж 4 місяців займається в спортзали - будуючи своє тіло.
та і останнє інтерв"ю є, де він пояснює "про сдачу аналізів".

Вставити? будете дивитися?

Не треба нічого пояснювати, треба просто здати, адже ти сам був ініціатором.
Не треба тупих відмазок чому ти йдеш на дебати, на них просто треба йти, адже ти сам покликав на них.
Чим би не кінчилися вибори це буде лише початок претензій суспільства до тебе. Якщо ти починаєш з того, шо одразу втікаєш в кущі, то чим ти закінчиш?

Вніманіє правільний отвєт: на смітнику.
3
14 квітня 2019 12:32:06
Я цілком уявляю Майдан проти Зєбіла і зовсім не уявляю , що хтось взагалі вийде за нього на вулиці.  Це все одно що підтримувати Мікі-Мауса чи Джокера.

4
14 квітня 2019 12:27:14
) Він міг закрити трубку і почекати підказки від друга поряд, але  він приймає абсурдне рішення і хамить.

Не міг. Він хамить всі 20 років, відтоді як на виду. Тіпа "сатіра" і "юмор". Він інакше не вміє, у нього тільки такі рефлекси, інших немає.
5
14 квітня 2019 12:20:12
Навіть якщо справа обмежиться прост тим, що сраний українофобський цирк "квартал 95" згорить, і всі кловуни розбіжаться як таргани, то й це буде непогано. Для початку.
6
14 квітня 2019 12:13:19
Хмельницкий вырезал евреев массами.
Петлюра устраивал погромы.

Ну ващє-то пєрвий нє вирєзал, а второй нє устраівал. Остальноє - правда.

1)- Читайте вашу "Універсальну жидівську енциклопедію", то знайдете там, що згідно з обчисленнями 1578 року в Польщі було 75 тисяч жидів, в "Литовських" землях, до яких належала Україна, 27 тисяч жидів, отже на терені самої України було яких двадцять тисяч. Сто років пізніше їх повинно було бути два рази стільки, отже не більше, як п'ятдесять тисяч. Припускаю, що в висліді воєнних дій їх згинула половина, отже яких двадцять п'ять тисяч. До того ж не забувайте, що згідно із свідченнями самих жидів, тодішній польський "гетьман" Чарнецький масакрував жидів більше ніж Хмельницький, тому п'ятнадцять тисяч жидівських жертв у війні в Україні в часі Хмельницького треба признати, згідно з правдою, полякам. На рахунок українців, на Хмельницького, залишається всього десять тисяч жидів. Не пів мільйона, а десять тисяч. Українців згинуло тоді понад триста тисяч.

Рабін зніяковів.

- Ну, але все таки та жорстокість, убивання жінок, дітей...

- Але й тут рабін Гановер перебільшив, тобто просто приписав українцям те, що вичитував у книгах Мойсея, про те, що робили тоді жиди.
...
- ... Оце все, що Ізраїль чинив з мідіянами, башанцями, сихонцями та іншими мешканцями старинної Палестини приписав рабін Гановер, жидівський літописець Хмельниччини, українцям і Хмельницькому. Якби Мойсей або його наслідник Ісус Навин були на місці українців, то вони напевне зробили б те саме з жидами в Україні, що робив Ізраїль на їх накази з мідіянами, филистинцями й іншими. Але в дійсності Хмельницький таких наказів українцям не давав, не покликувався на доручення українського Єгови, і українці такого не чинили. Бо український "Єгова" милосердний, чоловіколюбець, а не такий кровожадний, як жидівський, який лише жидів уважає своїми дітьми, а інших велить знищити дощенту, без милосердя - навіть старців, жінок і дітей. "

"Петро Мірчук. Зустрічі й розмови в Ізраїлю"
http://exlibris.org.ua/mirczuk/08.html

2) Соломо́н Ізраї́левич Ґольдельма́н (справжнє – Хаїм-Шолом Срульович; псевд.: Золотаренко, Шалом Кишиневер; 5 грудня 1885, Сороки, Бессарабія (тепер Молдова) — 3 січня 1974, Єрусалим) — визначний діяч української єврейської громади, вчений-економіст.

У 1917–1918 входив до складу Української Центральної Ради від Поалей-Ціон, з жовтня 1917 року — гласний Київської повітової народної ради.


Соломон Гольдельман
"Жидівська національна автономія в Україні не була якимсь ізольованим явищем на терені Росії в добу революції. Подібні явища й паралельні події відбувалися також у рамках деяких інших національних революцій: у Литві, Латвії, Естонії, почасти Білорусі.

Але, коли порівнюємо національні досягнення жидівської меншости у тих країнах з обсягом, компетенцією, практичною працею, а, зокрема, з формально-конституційним станом жидівської автономії в рамках Української держави, то переконаємося у виключній оригінальності автономного статусу жидівської мешости в Україні, у зразковому характері цього статусу.

Національно-конституційний стан, створений законом про національно-персональну автономію жидівської меншости в Україні, стоїть осамітнено в усій історії жидівського народу в розсіянні, і є визначним і неповторним явищем у спробах уреґулювання міжнаціональних стосунків в багатонаціональних державах."

Тобто ніде і ніколи євреї не мали таких прав як при Петлюрі. Внєзапно.

Про погроми - читайте он у Бабєля про Шимона Будьоного. І нічо - польот нормальний, ніхто й не згадує взагалі.
7
14 квітня 2019 12:00:29
Ідиш і німецька - практично одна мова. Совпадєніє?... Нє думаю. (с)

"Гриша Козовский заострил вопрос кто мы: русские, русскоязычные, израильские? Начались споры. Гробман:
- Нечего тут спорить, мы – еврейские писатели, а русский язык – один из еврейских языков, как арамейский, кто сейчас помнит, что были какие-то арамеи, а язык жив, потому что евреи на нем писали. Пройдет время, Россия исчезнет, и русский будут узнавать как один из еврейских языков..."
https://avvas.livejournal.com/2448162.html?nc=15

Публіка к етаму ісчьо нє созрєла.

8
14 квітня 2019 11:51:55
Белковский очень плохой авторитет
Наряду с Илларионовым, пророчил нам дефолты и поражения

Это кремлёвский пёс

Тут цікаво, що Бєлковскій 100 раз повторив, що "нє брал от властєй ні копєйкі", тому мовляв "я свободный человек".
На питання чому він не має проблем за свою таку сміливість відповіда, що я мовляв "мєлкая сошка". Проте ця "мєлкая сошка"  має величезну трибуну - "Єхо Москві", "Дошьть", цілий інтернет. І це в той час коли реально садять просто за лайки і перепости!

Він може і не брав "ні копєйкі от властєй", але  він час од часу озвучує латентну дезиформацію або пропагандонські месиджі від ФСБ, вкупі з цілком антикремлівською риторикою. Його заробітки "на сторонє"фактично  і є платою Крємля, який дає йому таку індульгенцію.

Душа в нього ранімая, тому він постійно і бухає.
9
14 квітня 2019 11:35:27
kasia
спасибо!
обязательно послушаю в оригинале
белковский голова, перед первым туром по нотам расписал..
по росейским делам наверное один из лучших, если не самый лучший эксперт..
умен черт
Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.
Все вокруг дегенераты,  клоуны, наркоманы и дебилы,  увы

Не всі.  Проте досить значна більшість публічних фігур: режисьори, артисти, кловуни, весь разговорний жанр, журналюги, львєцкіє львіци, вишєє обчєство, дєпутати всє мастєй, начяльство чєго угодно і т.д.
10
14 квітня 2019 11:26:28
Солнечная тропа́ (известная со времён Российской империи также как «царская» и «горизонтальная») — тропа на Южном берегу Крыма, популярный туристский маршрут. Тропинка проходит от санатория (ПГТ Гаспра) до санатория Ливадия, рядом с Ливадийским дворцом. Тропа украшена декоративными скульптурами и насаждениями редких экзотических деревьев и кустарников, оригинальными скамейками для отдыха. В дубово-грабовом лесу даже в знойные дни царит приятная прохлада. Тропу называют лечебной (или тропой здоровья), так как на ней действуют практически все лечебные факторы местного климатического курорта. Со смотровых площадок открываются прекрасные панорамы ЮБК. В прошлом солнечная тропа была одним из любимых мест прогулок Николая II.
Дебіле. море тут до чого? Сонячна тропа ніде до моря не виходить.
Забор поставили в кількох місцях для безпеки туристів, бо щороку кілька випадків. колм пяне бидло падало в вирви, траншеї і ламало собі ноги

Дебілами були твої батьки, які тебе народили.


Заборы «съели» море: как Южный берег Крыма остался без пляжей
https://ru.krymr.com/a/29266495.html


 На базе отдыха «Батилиман» перекрыт свободный доступ к морю
https://youtu.be/ED90-g9ggc8

Крым. Форос 14 августа 2018 г. К морю не подберешься.
https://youtu.be/gis1tZf-alU


" Мы ездили на велосипедах на майские праздники по ЮБК, и даже в мае там с трудом можно было найти проход к морю.
Самая плачевная ситуация, если я не ошибаюсь, с Гурзуфом и Партенитом. Там, мало того, что полностью закрыли доступ к морю, так еще местным жителям не выписывают пропуска, и они не могут попасть на море. Не говоря уже о их гостях, которые приезжают к ним как раз покупаться на море.

"Приблизительный список тех курортов Крыма, где ограничен свободный доступ к морю (или есть всего 1 пляж со свободным доступом):
Судак, Гурзуф, Партенит, Большая Ялта, Мисхор, Гаспра, Кореиз, Алупка. На эти курорты лучше ехать в санатории. "


«История с пляжем Башмак показала, что завтра вся Россия может лишиться побережья Черного моря, - говорит председатель комиссии ТОС Симеиза по экологии и землепользованию Сергей Гуременко. – Мы написали письмо в ФСБ, что перекрытие пляжей возбуждает недовольство людей, создаются революционные настроения.

"Санатории закрыты, работы нет, единственный заработок – это приезд отдыхающих и сдача им жилья. Люди платят с этого налоги. Если закрыть пляжи, людям нечем будет кормить семьи».

Заборы ставят не только на автовокзалах, но и на пляжах. У жителей поселка Симеиз отгородили забором муниципальный пляж.
“В первый раз его закрыли еще весной 2015 года”, — рассказывает местная жительница Ирина Нечаева.
Пляж отобрал местный санаторий. Жители обратились к властям, и выход на пляж им открыли. Но потом опять закрыли. "


11
14 квітня 2019 11:15:06
Конституція України - Розділ V
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.

Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.Дезертирство і перебування на території агрессора під час війни  - державна зрада в чистому вигляді.
Сподіваюся  судові справи вже готуються.
12
14 квітня 2019 11:09:04
Цифри ні при чому.
Майдан виносить антиукраїнських президентів.
І, судячи з заяв команди Зе (сам зе мовчить,як риба) - підстави для Майдану можуть виникнути.

Мовчить, бо так йому наказано. Він може озвучувати лише заздалегіть написане.  Щораз як він роззявляє пельку "від себе " рейтинги падають, бо він не потрапляє ні в думки, ні в слова. Все очевидніше, що він наркоман зі зруйнованою психікою, якому треба терміново лікуватися.

Підстави для Майдану вже є. Він 20 років підряд бескінечно і нон-стоп срав українцям на голови. І у його ляльководів створилося стійке переконання, що так буде завжди, що це усталена норма. Проте що дозволяється блазню , те не дозволено президенту. Це різні жанри.

13
14 квітня 2019 10:56:33
виходи до моря заблоковано
Чего? Где и кем заблокованы?

Солнечная тропа́ (известная со времён Российской империи также как «царская» и «горизонтальная») — тропа на Южном берегу Крыма, популярный туристский маршрут. Тропинка проходит от санатория (ПГТ Гаспра) до санатория Ливадия, рядом с Ливадийским дворцом. Тропа украшена декоративными скульптурами и насаждениями редких экзотических деревьев и кустарников, оригинальными скамейками для отдыха. В дубово-грабовом лесу даже в знойные дни царит приятная прохлада. Тропу называют лечебной (или тропой здоровья), так как на ней действуют практически все лечебные факторы местного климатического курорта. Со смотровых площадок открываются прекрасные панорамы ЮБК. В прошлом солнечная тропа была одним из любимых мест прогулок Николая II.SeaFlight
Симулятор тюрьмы открылся на тропе Ливадия-Ялта. Когда-то можно было идти и ощущать ветер с моря, смотреть на волны. Теперь здесь только решетки и забор.
14
14 квітня 2019 10:53:54
Зеленский закончит Майданом.

Сорри, это традиция. Судите сами.

- Кравчук ушёл спокойно.
- Кучма закончил майданом.
- Ющенко ушёл спокойно.
 -Янукович закончил майданом.

- Порошенко сейчас уйдёт спокойно.
 -А Зеле вынесет майдан.


Каждый четный президент заканчивает майданом

Нє закончіт, а НАЧНЬОТ.
Як він закончіт - страшно і подумать.
15
14 квітня 2019 10:50:39
Меня терзают смутниє сомнєнія, шо шось нам нєдоговарівают і про Гітлєра і про всє дєла.
---------------

Внук бывшего рейхсмаршала Германа Геринга Матиас Геринг решил принять иудаизм, сообщает "Интерфакс-религия".
По словам М.Геринга, в Израиле он чувствует себя "как дома", израильтяне относятся к нему дружелюбно и даже "говорят, что очень благодарны, что я так поступил".  Формально Матиас еще не обратился в иудаизм, но уже соблюдает кашрут и шаббат, изучает иврит, носит ермолку, а на шее - подвеску со звездой Давида.

Как сообщает британская газета "Independent", по этой дороге пошли и некоторые другие потомки нацистов. Катрин Гиммлер, в прошлом году опубликовавшая книгу о военных преступлениях своего предка, командующего СС Генриха Гиммлера, вышла замуж за израильтянина. Беата Ниманн, дочь майора СС Бруно Саттлера, в фильме "Хороший отец" рассказала о своих безнадежных поиски человека, которым она могла бы гордиться, и попыталась извиниться перед пережившими концлагеря после того, как узнала, что ее отец отдавал приказы об убийстве сотен тысяч евреев."

"О еврейском происхождении Гейдриха впервые поведал миру Шелленберг в мемуарах, написанных после войны в тюрьме."

«Гитлер - еврей по матери. Геринг, Геббельс - евреи». Гитлер уничтожал только тех евреев, которых ему указали сами евреи.
На обложке паспорта стоит печать, удостоверяющая, что Гитлер – еврей. В паспорте есть фотография Гитлера, а также его подпись и визовый штамп, разрешавший ему поселиться в Палестине. [Многие пытаются выставить паспорт как подделку.]"

"Но по иронии судьбы единственная, но правда незаконная дочь Гитлера, Гизела Ходер, вышла замуж за сына раввина Абрама Марвина, переехала в Израиль."
16
14 квітня 2019 10:44:34
Ех почєму я не політтєхнолух!

Я би срочно забацав двухчасовую публічную лєкцию із пріглашоними свєтіламі от мєдєцини: "Признаки конченого наркомана на прімєрє повєдєнія кандідада в прєзідєнти Зєлєнскава". Напіліл би тищу роліков - і в інтернети, на ютюби, вкантакти, фейсбуки і пр.

Впрочім нікада нє позно, і послє виборов - дарю ідєю.
17
14 квітня 2019 10:36:55
Он же предложил 19го

Не предложил, а пере-от-наложил.
Трудно понять логику непрофессионала наркомана.
18
14 квітня 2019 10:33:34
сообщило "Эхо Москвы" со ссылкой на штаб кандидата в президенты Украины.

===================================
 Засцяло! Ну ясен пень! B-)

Так нє по дорогє же! К тамуш есь дєла паважнєє.
19
14 квітня 2019 10:32:33
Крим той же, але 1)за зовсім інше бабло 2) виходи до моря заблоковано, 3) їжа - середньоросійське лайно.
20
14 квітня 2019 10:21:17
Вчера тут Финикс писал, что никто из нацдружин туда не пойдет сегодня - какая-то провокация на стадионе готовится.
блазень не прийшов здавати аналізи, бо "готувалась провокація",
НК збирався йти, залякував тут всіх, але хазяїн в останній момент не дозволив - знов "готувалась провокація",
яка класна відмазка

Куме, не провокуйте!
21
14 квітня 2019 10:19:57
Вчера тут Финикс писал, что никто из нацдружин туда не пойдет сегодня - какая-то провокация на стадионе готовится.
Білецький каже, що націоналістів на "Олімпійському" з Порошенком не буде


Про яку націю власне йдеться?
22
14 квітня 2019 10:03:04
Проекту "Впаріть хохлам Зєбіла" уже понад 20 років, ще з того часу як "кріворожці с кріворожицамі" билі допущєни в святая святих  на ПЄРВИЙ КАНАЛ ВЄЛІКОЙ РОСІЇ.  Безумовним стандартом перебування на якому була парадигма "Хахли тупиє салоєди, хахлушкі - прастуткі на Лєніградкє і Твєрской, а Кримнаш по любе. Всьо хахляцкоє смєшноє , тупоє і уродлівоє.   Хахлам надо на колєням прасіть пращєнія, і ми канєшн прастім, пусть тока атработают спєрва так гдє скажим.
І хоч как бі не старалісь пєндоси разрушить наше єдінства ми нєвзіврая ні на чьто, адінанрот. Кроме галицаев,  канешн, їх ми ададім Польше мить сартіри"

Зєбіл і єво каманда канешно пріняли стандарти "Вишшєй Лігі Расійскава Юмара", потому как бабло. І давай распросранять Високіє Стандарти на сраную Хахляндію. Благо 30-40% гарацкова насілєніє - потомкі навозніх мокшанцев і ізбранова народа, которий успешно мімікрірует под шо угодно. Оні і соствавілі костяк "благодарной публікі".

"Хахли! " Ура!"
"Сало" Бу-га-га!
"Ебонітовими палками по хохлам!" Ге-ге-ге
"Ющінка - Сіньор Галадамор!" Ха-ха-ха.

Пазітівная енергія публікі, ендорфіни, морє удовольствія - жисть удалась. Бабло прєвратілось в БАБЛІЩЄ.

І вот двацать лєт спустя пришла мисль , чьто пора переходить на новий уровєнь управленія хахляцкімі уродами.

- Значіцца так, хахли! Шя я буду повєлєвать!
- Ти   сперва аналізи здай, сука наркоманская! Падла х..ловская! пацтілка каламойская!
- Бе... ме... Я к такому ні прівик, чьо за аскапблєнія вдруг ваще? У мєня тонкая душевсная арганізация! Нада всьо ета запрітіть! мама! абіжают!
- Ето тока начяло, падла!
- Бе.. ме...


24
14 квітня 2019 09:05:48
Найцікавішими будуть 40 днів після 21 квітня.
25
14 квітня 2019 08:55:13
Спецслужби зазвичай використовують дегенератів аби атакувати ними здорове суспільство. (с)

что касается зеленского
какие в херах спецслужбы?
кто его на свет с вакарчуком вытянул
порошенко спецслужбы фсб?
это его проект зеленский..
ради хохмы натыкать кандидатов в пул
и отгреб..


пистец просто

В часи перебудови раптом нізвідки взялася "Программа Взгляд", яка мала тотальний вплив на радянську молодь (зокрема на мене). 30 років пройшло, а я й досі імена памятаю: Любімов, Лістьєв, Захаров, Мукусєв, Боровік та ін. Їх усіх вирізняла довірлива атмосфера, розкуте спілкування і між собою і з дозвонювачами (абсолютна "бомба" для радянського часу), тобто від них йшла , як здавалося, дійсна, обєктивна правда життя, яка вона є.
Но как  оказалось кролікі не догадивалісь, шо їх тупо разводят.
Практично всі вони прийшли з КГБ-шного "Іновєщанія" - пропагандонських радіостанцій, спрямованих на іскушонного западного обиватєля. І ця пропаганда зовсім не була такою дубовою і карикатурною, як та, шо призначалася неіскушоним совєйскім гражданам.
За цією пропагандою були і "психологія мас" і "управлєніє толпой" і Комінтерн, і теоретичні напрацювання Антоніо Грамші і лівацька "фракфуртська школа" від німецьких євреїв і ще бог зна що.
Публіка тягнеться  до тих, кому довіряє, а потім відтворює у своїй поведінці те що їм впарілі "авторітєти"
Завоювання довіри це стократ відпрацьована технологія, яка успішно застососується у релігії, рекламі, політиці, торгівлі, спорті , тобто у будь-яких формах роботи з масами. 
За опитування американської молоді 1968 року найбільшим авторитетом , який визначав іх світогляд був останній альбом "Beatles": "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", який фактично був замаскованою ідеологічною диверсією.

Коли Вакарчук співає "Не стріляй" "Це не твоя війна", а всі його розглагольствованія "і нашим і вашим", то хочеться перепитати - "Шо за хєрня?"

Сподіваюся я  нікого не ображу, коли нарешті скажу очевидне - він також дегенерат.
26
14 квітня 2019 08:09:00
kasia
спасибо!
обязательно послушаю в оригинале
белковский голова, перед первым туром по нотам расписал..
по росейским делам наверное один из лучших, если не самый лучший эксперт..
умен черт
Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.
увы Владимиру Александровичу да Белковского очень очень далеко по гуманитарным знаниям, в бизнесе Стасик ноль, все что лекциями заработал, да от политиков кое что - все его..
если для вас Белковский дегенерат, то уж даже и не знаю какие критерии ваши..
юра прокурор, его жена, гройсман, нарик, свинарчук - кто из этих апостолов?

Зміна тези - найпростіший спосіб демагонії, який відразу видає або примітивного маніпулятора, або вродженого ідіота, який поняття не має про ази формальної логіки.

Мова не  про "апостолів", а конкретно про Бєлковського , Зєлєнского і месиджі від ФСБ.
Ще раз для тупих.
Мова не  про "апостолів", а конкретно про Бєлковського , Зєлєнского і месиджі від ФСБ.

Спецслужби зазвичай використовують дегенератів аби атакувати ними здорове суспільство. Подвійна небезпеки, коли йдеться про спецслужби інших країн, бо це фактично зовнішня агресія.
І Бєлковський і Зєлєнскій це очевидні біологічні дегенерати, хоч які вони не мали таланти впливу на широкі маси.
27
14 квітня 2019 07:52:52
kasia
спасибо!
обязательно послушаю в оригинале
белковский голова, перед первым туром по нотам расписал..
по росейским делам наверное один из лучших, если не самый лучший эксперт..
умен черт

Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.
28
14 квітня 2019 07:48:28
Вокруг Зеленского сплотятся все.

Не всі.
"Скажи, кто твой друг, и я скажу, кто ты. Вырожденцы держатся друг за дружку, как бледные спирохеты под микроскопом, цепочками. Вполне понятно — общность судьбы и интересов. "/Г.Климов
29
14 квітня 2019 07:42:47
Белковскій, як і всі медійні фігури, які мають авдиторію десь так понад 300 тисяч, зобов'язаний озвучувати маніпуляційні месіджі від ФСБ. За це йому надається право ляпати язиком що завгодно, а отже заробляти. Можеш крить Путіна, ганьбити російську владу, торочити про розпад Росії і таке ін. ніхто тебе не троне, але будь добр 150 раз в год  вспомні "Ліпєцкую фабріку", "Порошенко вор", "Порошенко і Путин друзья", "Порпошенко вигоден Путину" , "Путин поддерживает Порошенко" і таке ін.
Те саме - Латиніна, Іларіонов і пр.
Фактічєскі елітниє простітутки "на  полшишечкі".
Якщо вони не будуть цього робити, то просто зникнуть з медійного поля. А може й з життя.

Після другої світової публіка з подивом виявила, що більшість нібито підпільних радіостанцій "Опору" (французьких переважно), які 95% часу падскудили Гітлєра і Німеччину насправді належали відомству Геббельса.
 Метою їх діяльності було 1)підтримувати реноме достовірного джерела 2) впаріть маніпуляційне фуфло, оті самі 5%, заради яких вони і існували.
30
13 квітня 2019 21:40:11
Упс, не туда
31
13 квітня 2019 21:39:48
"Клинический психопат в органах власти – и то, что за него голосовала значительная часть населения, – это очень серьезный и страшный симптом.
Неопровержимо доказывающий, что у нас больное общество.
И еще – это страшный позор.
Позор, что люди за ним пошли – и продолжают идти.
Позор, что подобное ВОЗМОЖНО.
Нет никакого сомнения  в том, что у государства – если в нём всё нормально – должен быть механизм, исключающий это.
И вот это мерзкое животное — один из самых популярных политиков в России уже почти четверть века, глава парламентской партии, депутат Госдумы и проч. Как многое это говорит о стране."

Про Жиріновського
32
13 квітня 2019 21:18:17
Классификация нарушений голоса
По степени расстройства фонации выделяют дисфонию (частичное нарушение силы, высоты и тембра голоса) и афонию (отсутствие голоса). При дисфонии голос становится глухим, хриплым, сиплым, немодулированным, срывающимся, быстроиссякающим, иногда – назализованным. Афония характеризуется полным отсутствием звука голоса и возможностью говорить лишь шепотом.

По причинам и механизмам фонационных расстройств различают:

Функциональные нарушения голоса:

центральные (психогенная афония или истерический мутизм)
периферические (фонастения, гипотонусная и гипертонусная дисфония или афония, патологическая мутация)
Органические нарушения голоса:

центральные (дисфония и афония при дизартрии и анартрии)
периферические (дисфония и афония при заболеваниях гортани; ринофония).
Причины
Центральные органические нарушения голоса связаны с параличами и парезами голосовых связок, обусловленными поражением ствола или коры головного мозга, проводящих нервных путей.
33
13 квітня 2019 20:34:06

думали яблочко будут танцевать ,а оказалось надо лезгинку учить , новый рускомирный танец


https://www.youtube.com/watch?v=at71CEJsdP0

В.Антонович
1888
"Великоруські народні танці — «бичок» та «Комариньской». Справді це не танці, а всякі викрутаси, зовсім вільні і які завгодно («нраву моему не препятствуй»)."

Пісня до речі українська "Де б я не їхала, де б я не йшла?".  Где нашему брату взять, как не украсть?

36
13 квітня 2019 20:07:49

не всі втратили совість як мазур і наталя якїїтам  (tu)


Ведуча нічного випуску ТСН (телеканал 1+1) Юлія Бориско відкрито висловилась проти хамовитого Зеленського. До цього її спонукав вчорашній ефір ток-шоу «Право на владу», на якому був присутній президент, а його суперник на виборах Володимир Зеленський долучився по телефону.

«І якщо до вчора мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП (Петра Порошенка – Прим.) вимушено і не за покликом серця, то пригнічення більше немає. Вернулась давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати», - написала ведуча телеканалу, який підтримує Володимира Зеленського.

Її пост в Facebook «лайкнули» 12 тис. читачів, має 3,5 тис. поширень та майже 800 коментарів.

Свою підтримку Петру Порошенка після вчорашнього ефіру висловила також і Наталія Фібриг, кореспондент ТСН в Німеччині. Вона порівняла Зеленського з гопником, а також зізналась, що в першому турі голосувала за діючого президента.

«Фейеричний гопо-перформанс від Зеленського дозволить мені проголосувати за Порошенка із значно більш легким серцем, ніж це було в першому турі», - написала Фібриг в Facebook.

Нагадаємо, 11 квітня в студію «Право на владу» несподівано з’явився Петро Порошенко і закликав Зеленського також з’явитись в прямий ефір. Як з’ясувалось, Зеленський в цей час вже був у Франції і зв’язався зі студією по телефону.

Показати зображення...

А я знав Ткаченка в дитинстві. Він був маленьким, схожим на пуголовка, всі його ображали і дражнили "няпочка".
Знайшлася фотка.37
13 квітня 2019 19:19:04
В СКР объясняют, что смертельные ножевые ранения нанес только один из нападавших, поэтому двое других проходят по делу пока в качестве свидетелей.


Ето мєняєт дєло, расходімся.
40
13 квітня 2019 15:02:00
місцевий суд може звільнити Савченко від утримання під вартою.

Раз така справа, то їодразу по виходу їй треба дати гранатомйота, калаш, десять рожков і хай іде в Раду працювати.

Повна версія