Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тварі даунбасяцькі, валіть накуй назад в свій звірятник!


Ні. Це дуже актуальне питання. НМД, це чекістьский  трюк хуйло рознести кримінальну вату
по всій Україні. Фільтрація потрібна. А її немає..

Це як з Еболою..

Да это не то что питання, это огромная проблема. Огромнейшая. Ребята, я тут уже писал в какой-то ветке, что по мере обнищания оставшегося населения Донбасса у нас под боком образуется чуть ли не миллион голодных гопников. Останется их только калашами вооружить, а этого добра у хуйло навалом. И никаких псковских десантников больше не понадобится. Россияне смогут точно что, дистанционно за этим п...здецом наблюдать и нашими же руками нас убивать.
Эту территорию надо отбить, уж не знаю как. Отбить, занять каким-нибудь общественно полезным трудом. Тротуары там мести.
   

ну, я також знаю декількох фупівців
але ми не можемм порівнювати їх з тою масою

Бандюки тут були завжди. У мого знайомого два роки тому з мерседеса під хатою скрутили всі чотири колеса. Вийшов зранку- машина на цеглі. В тітки років вісім тому квартиру обчистили. Сталося би це зараз- я знаю, на кого розвішали би всіх собак. Не нагнітай.
Зловити- от тоді ножем по горлу і прикопати в Брюховичах. Але не треба всіх під одну масть, це теж несправедливо.
   

Угу. На ринку, наприклад..
Рынок... Ярмарка... Дерёвня.
   

Да это не то что питання, это огромная проблема. Огромнейшая. Ребята, я тут уже писал в какой-то ветке, что по мере обнищания оставшегося населения Донбасса у нас под боком образуется чуть ли не миллион голодных гопников. Останется их только калашами вооружить, а этого добра у хуйло навалом. И никаких псковских десантников больше не понадобится. Россияне смогут точно что, дистанционно за этим п...здецом наблюдать и нашими же руками нас убивать.
Эту территорию надо отбить, уж не знаю как. Отбить, занять каким-нибудь общественно полезным трудом. Тротуары там мести.
Никто хуйло не гарантирует, что они на Запад пойдут.
   

хуйло бояться, в лес ЕС не ходить. Альтернатива с вашей стороны вероятно заключается в том, что надо было сидеть тихо под Януком энд компани и не шуршать. И пусть дальше крутят страной как цыган солнцем.

Нифига. Я его ненавижу, гада. За то, что он сделал с моей родиной.
Я ни о чем не жалею, все призошло так, как должно было произойти. Мы начали сражаться за свою свободу. Осталось самое "простое" - победить ))
   
джонни, положа руку на сердце: основная масса твоих соседей, коллег, знакомых, продавцов в магазинах, и т.д. - они ментально такие же как вы?
   
Пользуйтесь интернет-банкингом.

я про студентів, жінок, тих хто не дасть здачі
у мене не так і легко вирвати з рук
а якщо я зловлю, то втікати не буде вже кому, руку уйобку точно зламаю
   

Нифига. Я его ненавижу, гада. За то, что он сделал с моей родиной.
Я ни о чем не жалею, все призошло так, как должно было произойти. Мы начали сражаться за свою свободу. Осталось самое "простое" - победить ))

Так к чему тогда укоры, что Янука свергли? Кстати, он ваще сам сбежал.
   
Никто хуйло не гарантирует, что они на Запад пойдут.

А вы же пророссийский товарищ, верно? Я вас читал.
Так вот: ни на какой Восток они не пойдут. Доказано опытом Осетии, Абхазии и прочих чиряков. Не нужно никаких иллюзий, это бесплатная (или супер-дешевая) армия хуйло. Нужно это четко понимать.
   

Так к чему тогда укоры, что Янука свергли? Кстати, он ваще сам сбежал.

Вы меня неправильно поняли. Это были не укоры, я просто пытался объяснить человеку, что поступки вызывают последствия.
Януковича же надо было скинуть, это без вариантов. Вообще, как мне кажется, на сегодня Украина не сделала ни одной серьезной ошибки.
   
Серьезной, - возможно, прочих - вагон и малая тележка.
   
джонни, положа руку на сердце: основная масса твоих соседей, коллег, знакомых, продавцов в магазинах, и т.д. - они ментально такие же как вы?
--------------------------
друзей, знакомых-да, остальные уже не друзья и не знакомые.
коллеги, в основном да, сейчас уже все да, ибо без работы.
соседи - 50/50, но процесс идет.
с окружением сложнее гораздо.


   

Бандюки тут були завжди. У мого знайомого два роки тому з мерседеса під хатою скрутили всі чотири колеса. Вийшов зранку- машина на цеглі. В тітки років вісім тому квартиру обчистили. Сталося би це зараз- я знаю, на кого розвішали би всіх собак. Не нагнітай.
Зловити- от тоді ножем по горлу і прикопати в Брюховичах. Але не треба всіх під одну масть, це теж несправедливо.


3 роки тому, 8 років тому...
тобто ти знаєш 2 випадки на протязі 8 років
а я вже й забув, коли зривають золото з жінок на вулицях, видирають гаманці з рук
а зараз це масово
запитайся у Бандер1вця що робиться у його районі, наприклад...
щоночі такі випадки
розумієш, таких як наші знайомі дуже мало
більшість сюди приїхало і вже не має за що жити, працювати не хоче і не вміє
дивуюся придуркам, які здавали квартири їм
чув випадок, коли зняли квартиру декілька молодих пацанів
і ніразу не айтішніки вони....довго вони просидять на зйомній хаті без роботи і грошей?
   
Людас , а якби карта інакше лягла ? Якби хуйло ще в травні ввів свої війська  і якби вже тобі прийшлось з полтави у львів зрубувати ? Ти думаєш , гаррі чи я б тебе з відкритими обіймами приняли , поселили у себе вдома ? Ні , людасе , жив би ти в кращому випадку на закиненій дачі , а в гіршому - в бараці . І всім львівянам було б похуц , чи мерзнеш ти , чи мають твої діти в чому піти дошколи . А від тюрми і від суми не зарікайся - не дурний це придумав .
   
Що си хтіли - то си маєм.  Переростання "Схід і Захід Разом" в "Єдіную Страну" .
   
Україна єдина?
   
Людас , а якби карта інакше лягла ? Якби хуйло ще в травні ввів свої війська  і якби вже тобі прийшлось з полтави у львів зрубувати ? Ти думаєш , гаррі чи я б тебе з відкритими обіймами приняли , поселили у себе вдома ? Ні , людасе , жив би ти в кращому випадку на закиненій дачі , а в гіршому - в бараці . І всім львівянам було б похуц , чи мерзнеш ти , чи мають твої діти в чому піти дошколи . А від тюрми і від суми не зарікайся - не дурний це придумав .

ти про себе скажи : скількох переселенців ти прийняв обігрів і годуєш.
за себе відповідай.
   
Людас , а якби карта інакше лягла ? Якби хуйло ще в травні ввів свої війська  і якби вже тобі прийшлось з полтави у львів зрубувати ? Ти думаєш , гаррі чи я б тебе з відкритими обіймами приняли , поселили у себе вдома ? Ні , людасе , жив би ти в кращому випадку на закиненій дачі , а в гіршому - в бараці . І всім львівянам було б похуц , чи мерзнеш ти , чи мають твої діти в чому піти дошколи . А від тюрми і від суми не зарікайся - не дурний це придумав .


А карта не могли лягти інакше. Воші гарно плодяться у хворому організмі. Тому  і вибрали для атаки
Донбас і Крим. На фіга хуйло починати з нелояльних регіонів ?
У нього і в лояльних не дуже виходить..

Ще раз повторюю. Треба фільтрацію. Звідти ідуть не тільки фупчеги.
Якраз навпаки у більшості випадків. І не треба мене на жалість бити.
Вони покликали війну в Україну. Самі.
   
Людас , а якби карта інакше лягла ? Якби хуйло ще в травні ввів свої війська  і якби вже тобі прийшлось з полтави у львів зрубувати ? Ти думаєш , гаррі чи я б тебе з відкритими обіймами приняли , поселили у себе вдома ? Ні , людасе , жив би ти в кращому випадку на закиненій дачі , а в гіршому - в бараці . І всім львівянам було б похуц , чи мерзнеш ти , чи мають твої діти в чому піти дошколи . А від тюрми і від суми не зарікайся - не дурний це придумав .

якюи у роті росли гриби
як би міг, то ввів би
і не треба порівнювати Людаса з донбаськими гопніками
не думаю, що полтавчани б втікали...швидше б партизанили і вирізали хуйлят
   



3 роки тому, 8 років тому...
тобто ти знаєш 2 випадки на протязі 8 років
а я вже й забув, коли зривають золото з жінок на вулицях, видирають гаманці з рук
а зараз це масово
запитайся у Бандер1вця що робиться у його районі, наприклад...
щоночі такі випадки
розумієш, таких як наші знайомі дуже мало
більшість сюди приїхало і вже не має за що жити, працювати не хоче і не вміє
дивуюся придуркам, які здавали квартири їм
чув випадок, коли зняли квартиру декілька молодих пацанів
і ніразу не айтішніки вони....довго вони просидять на зйомній хаті без роботи і грошей?


Та це я тільки два випадки назвала, а їх багато за попередні роки. Про масові випадки зривання золота і видирання гаманців не чула останнім часом, чесно. Якщо почую ще від кількох знайомих, які особисто будуть знати постраждалих- визнаю, що неправа.
   

 Непонятно, почему в увеличении краж и пр . криминала обвиняют "донецких", а не милицию с Аваковым во главе?
   
Що си хтіли - то си маєм.  Переростання "Схід і Захід Разом" в "Єдіную Страну" .

Це не до мене. Спитайте ветеранів ФУПу. Я з часів ПІСУАРу за розлучення .
Тоді це можно було зробити мирно.

До речі , зараз теж. Загальноукраїнським референдумом. Законним.
   

ти про себе скажи : скількох переселенців ти прийняв обігрів і годуєш.
за себе відповідай.

Я за нього скажу. Він достатньо допоміг.
   

 Непонятно, почему в увеличении краж и пр . криминала обвиняют "донецких", а не милицию с Аваковым во главе?

Тому що в нас як не було так і немає міліції
   

Ну да, блин (((
Ведь вы же, надеюсь, прекрасно понимаете, что все эти как вы говорите, наличие в вашем городе стремных пациков и есть последствия неадекватной реакции хуйло. Более того, сами эти пацики - плоть от плоти рашкинской политики в своих крипто-колониях. Более того, рашкованы прямо предупреждали об таком развитии событий... ну вот, хотя бы здесь
https://www.youtube.com/watch?v=vD2nxwb7Lz8&list=FLOuaRKGRHu3FaS69M2tqSpw&index=2

Это 8-го декабря прошлого года было


Знову тут про причини.
Ну є причини, ну не на порожньому місці ці недолюдки такими стали, вони не вродилися такими.
Але!
Що тепер?
Ця поскудь розуміє лише силу. Кілька місяців тому, коли ці суки приїжджали сюди і разом з суками з беркуту били українців, люди організовувалися, сотні людей ходили у Самообороні по районах. Тепер знову ці ... хочуть сили людей на них звернути.
Я ось подумав, якщо хтось сміє говорити, що серед данєцкіх є нормальні, то хай ці нормальні і організуються у загін, таким чином: командир киянин, дружинники - донбасятина. І відловлювати злодюг-приїздунів.
Інакше - не повірю, що там є помітна кількість притомних людей.
   

 Непонятно, почему в увеличении краж и пр . криминала обвиняют "донецких", а не милицию с Аваковым во главе?


Ти ще місцевих мешканців звинувать, що вони мають щось, що цікаве донецьким злодюгам.
Якщо я в тебе вкрав, то винен я, а не Аваков.
Аваков буде винен, якщо я відкуплюся і уникну покарання.
   

Про тебе немає мови. Але ти краще мене знаєш настрої на Донбасі.
І , на жаль, вони з твоїми у більшості не збігаються. Згоден ?

Образно кажучи , на фіга нам тут до нашої невеликої кількості вати велика кількість з Донбасу ?
Щоб ЛНР-ДНР був на всю Україну ?

Куди ми тоді з тобою разом будемо бігти ?

Цілком слушно, скажем так. Да, я скорее исключение, а мое окружение, настроенное патриотично - плод титанических усилий по переубеждению. Да, не нужны они здесь, но ведь и деть их некуда. Россия их быстро доведет до полу-скотского состояния на Донбассе. У этих ... "прогрессоров наоборот" опыт в таких делах большой.
Я же не против фильтрации, на самом деле. Надо подходить с умом, но какие-то мероприятия необходимо делать, факт. Могу заметить, что мою машину никто не шмонал на блок-постах. хотя багажник был завален по самую крышу, т.е. я мог, теоретически целый арсенал вывезти. Ну, не знаю, может потому что у меня лицо доброе, потому что других - шмонали.
   
Сьогодні годинку поїздив по Львову. Зустрів 5 авто з донецькими номерами. Різні. Найбільше вразило Деу, з донецькими номерами, але з шашечками і маркуванням якоїсь приватної таксомоторної контори.
Цікаво, це вже донецькі у нас таксують, чи просто взяли дешеву донецьку машинку?
   


Ти ще місцевих мешканців звинувать, що вони мають щось, що цікаве донецьким злодюгам.
Якщо я в тебе вкрав, то винен я, а не Аваков.
Аваков буде винен, якщо я відкуплюся і уникну покарання.

 Есть статистика , что именно донецкие это делают? Я думаю, местные оборзели скорее всего, а оборзели от слабости милиции.
   

Я ось подумав, якщо хтось сміє говорити, що серед данєцкіх є нормальні, то хай ці нормальні і організуються у загін, таким чином: командир киянин, дружинники - донбасятина. І відловлювати злодюг-приїздунів.
Інакше - не повірю, що там є помітна кількість притомних людей.

Я предалагаю все же смешанные дружины. Мне кажется так будет справедливее.
   

Можно я расскажу? Я хоть и не Джонни, но тоже из Донецка?
Киевляне, в целом, добрее, спокойнее и терпимее. Сам город, в результате, производит невероятно уютное и домашнее впечатление. Я очень люблю Донецк, но народ... Народ не виноват, что его таким сделали. Что этот Донецк все 20 лет готовили на убой, и соответственно оскотинивали людей. Виноват тот, кто оскотинивал. Ну и народ тоже виноват, чего уж..

Ото не п***а. Вон Донча нормальным сделали. Я еще с одним знаком, директор театра. Вот только быдла у вас больше. Наверное потому, что люмпен.
   

якюи у роті росли гриби
як би міг, то ввів би
і не треба порівнювати Людаса з донбаськими гопніками
не думаю, що полтавчани б втікали...швидше б партизанили і вирізали хуйлят

я з тернопільськими колєгами домовлявся щоб сім"ю евакуювати
а сам у воєнкомат ходив, писався в батальон.
Сказали що застарий і хвороб дохуя.Але коли буде велика війна - згожуся.
Так що галичани - наших жінок і дітей приймете ?
Чи й нас - нахуй , бо не є правдивими ?

До речі Гаррі правий.
І проблєми в нас не від дончан, а від амністії. Була нещодавно.
   
б***ь!
пора їх тупо хуярити, бо буде біда..
вкореняться тут і не виженеш
я вже не кажу про хамство, про манеру їзди і т.д.
останнім часом дуже зросли пограбування авто і людей
цієї ночі в сестри чоловіка номера вкрали
залишили номер, хотіли за них 1000 грн.
мусора нічого не можуть зробити

крадії рускаязичниє, хоч і намагалися говорити ламаною українською
але оте даунбаське закінчення "ся" їх видає

вже люди знову бояться ходити по вулицях, залишати автомобілі
суки

Вот такие же дебилы и в Донецке орали П-у-т-и-н  Р-о-с-с-и-я...
Ты такое-же ватниковое хуйло как и те недоумки...
   

ти про себе скажи : скількох переселенців ти прийняв обігрів і годуєш.
за себе відповідай.

Та я ж і написав , що жодного . Але я не вважаю , що я маю тим гордитись . І не відкриваю гімняних гілок , щоб оправдатись перед своєю совістю .
   

 Есть статистика , что именно донецкие это делают? Я думаю, местные оборзели скорее всего, а оборзели от слабости милиции.

В мене знайомий з міліції, то каже, що в травні була велика амністія, шелупоні повипускали багато.
   

Я предалагаю все же смешанные дружины. Мне кажется так будет справедливее.

Дружини- це хороша ідея. Я давно теж про це думала. У Львові в січні- лютому, коли в зоні досяжності не було жодного мента- така система себе повністю виправдала. Хлопці машинами і групами патрулювали Львів, був складений графік по районах. На вулицях був повний порядок і тиша.
   


Кажеш  жителі Донбасу - злочинці ?
Гірше, то ебола.
   
Так, пацани.
Харе на дончан гнати.
Просто більшість що в нас - вони од нас не відрізняються
А видно гімно.
І те гімно чудово стикується з місцевим.
   
Гірше, то ебола.

це ти гірше од еболи.
   

 Непонятно, почему в увеличении краж и пр . криминала обвиняют "донецких", а не милицию с Аваковым во главе?

я написав на першій сторінці пост з претензією до Авакова, що реформ нема у міліції
але тема не про ментів, а про злодіїв

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія