Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Думаю інформація достовірна. Це фб працівника офісу президента
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Такий зеленський мені подобається  [ua]
   
 [ua]
   
Де продаються такі футболки як у Зе?
   
Де продаються такі футболки як у Зе?

В армії або теробороні
   
В армії або теробороні

нет там таких футболок
спасибо армии и народу

вот какие должны быть футболки
   
https://www.facebook.com/100050711722604/posts/486569086376811/
Щойно Президент України В.Зеленський підписав історичний документ -заявку на членство України в Європейському Союзі.
Разом із Головою ВРУ Р.Стефанчуком та Прем’єр -міністром Ккраіни Д.Шмигалем підписано також Спільну заяву.
Документи вже по дорозі в Брюсель!
Вітаю, Україно, вітаю всіх нас!
Історія робиться зараз.
Слава Україні!


История делается стоя! Потрясающе!!!!!
   
Вже ніхто єврам особливо не вірить.
   
Де продаються такі футболки як у Зе?

То ж наче кофта. Таких у будь-якому військовому магазині повно.
   
Вже ніхто єврам особливо не вірить.

треба діяти зараз - поки є кураж
тим більше - що найбільші страхи Європи про натовп дешевої робочої сили - уже реалізувались і їх реалізував хуйло, а не Україна
боятись уже нічого
приймати українців доведеться в будь-якому випадку
   
Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?
   
Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?

все правильно, це позитивний крок
це означає що Зеленський уже не відступить від цієї лінії
   
Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?

На жаль я думаю це більше на майбутнє дуже хороший крок. Тут і зараз це скоріше моральна підтримка звичайно.
   
треба діяти зараз - поки є кураж
тим більше - що найбільші страхи Європи про натовп дешевої робочої сили - уже реалізувались і їх реалізував хуйло, а не Україна
боятись уже нічого
приймати українців доведеться в будь-якому випадку
Та то понятно, що хворе хуйло нам спокою не дасть без надійної підтримки за плечима. Але ж якби був якийсь натяк, мовляв сказали- пишіть заяву- все буде добре. Було б легше чекати результату.
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?

Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.
   
Та то понятно, що хворе хуйло нам спокою не дасть без надійної підтримки за плечима. Але ж якби був якийсь натяк, мовляв сказали- пишіть заяву- все буде добре. Було б легше чекати результату.

треба нав'язувати свою гру
просити про закрите небо - отримати літаки
просити про членство - отримати доступ до єдиного економічного простору і так далі
і робити це публічно - поки є висока підтримка України і сказати "ні" України - це удар по рейтингу політиків
   
Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.

так, підтверджую, сьогодні зранку така розмова була від Урсули
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.

аби від таких перспектив Хуйло не єбануло атомний заряд десь над Європою.
Воно вже і так на межі схоже.

І чи є там поруч адекватний генерал ми не знаємо
   
треба нав'язувати свою гру
просити про закрите небо - отримати літаки
просити про членство - отримати доступ до єдиного економічного простору і так далі
і робити це публічно - поки є висока підтримка України і сказати "ні" України - це удар по рейтингу політиків
Мені весь час здається, що там якесь сонне царство. І вирішувати важливі питання треба в якийсь інший спосіб.
   
Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.

Року???
Та завтра!
   
Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?

це робиться з метою встановити юридичні підстави чи перепони, як вам хочеться, щоб кацапи не створили ніяких "урядів" типу як альтернативу діючому уряду
Медведчука ж не просто так вивезли

задумка кацапів може бути зробити Харків столицею як колись на противагу чинній легітимній владі в Києві
а потім почати то "легітимізувати"

ЄС показує хуйлу що нікого крім законно обраного президента в уряду не визнає і не визнаватиме навіть якщо ... не дай Бог звичайно

дуже позитивна новина, звичайно краще не в таких обставинах 
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

путлер цього не переживе
даєш ЄС та НАТО до кінця першого терміну!  [ua] 
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Я щось ніхера не розумію що відбувається? ;o
Хтось мені пояснить?
А то у мене голова від пострілів болить останні 3 дні.
У нас тут зараз критична ситуація на фронті, яке ЄС? Воно хоч в курсі що нашу країну зараз шматують кацапські імперіалістичні ублюдки?
відпочинь, принце
все буде добре
   
 (tu)  [ua]
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

історичні часи
ми до ЄС і НАТО,
а московіти "le Kremlin  est désormais interdit pour tous les résidents en Russie de transférer des devises à l’étranger."
https://www.lemonde.fr/international/live/2022/02/28/guerre-en-ukraine-la-russie-va-fermer-son-espace-aerien-a-tous-les-pays-europeens-la-france-veut-geler-davantage-d-avoirs-de-personnalites-russes_6115501_3210.html
Кремль від сьогодні забороняє будь які перекази валюти за кордон.

Новітні Залізні завіса :laugh:
   
задумка кацапів може бути зробити Харків столицею як колись на противагу чинній легітимній владі в Києві
а потім почати то "легітимізувати"
Серйозно? Вважаєте Харків вибачить ці криваві 5 діб?
   
Срочно принимать, срочно
Одно дело по Украине ядерный удар
Другое по ЕС
   
Порошенко вітає підписання Зеленським заявки на вступ до ЄС.
   
Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.

лучше тройсвенный союз вместо ес
а германия и раша пдатит репарации
   
І? Коли буде результат? Безвізовий режим ще почав був Ющенко, а коли дали?
   
І? Коли буде результат? Безвізовий режим ще почав був Ющенко, а коли дали?
Буде бистро в мене в конторі народ охуєває які Українці круті
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

лучше тройсвенный союз вместо ес
а германия и раша пдатит репарации

Для Німеччини ті 5-10 ярдів що наразі потрібні на репарації просто помилка при округленні числ

Проблема в Владольфі який із-за старечої деменціі підозрює усіх і нікому не довіряє
Це вже абсолютно точно
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

хуйло треба терміново в‘ібати 10 мегатонн по воронєжу
І після цього заявити про те що він власноруч зупинив ядерну війну
   
Re: Президент підписав заяву на членство України в ЄС

Зеля домовився з Урсулою, що Україну приймуть до ЄС за спеціальною процедурою. Не знаю, скільки часу точно, але думаю наступного року будемо в ЄС, а там і НАТО.
швидше за все, прискорена процедура буде означати, що з Україна отримає статус країни кандидата і розпочнуться переговори про вступ, а на час цих переговорів Україна отримає доступ до фінансових ресурсів союзу нарівні з країнами членами.
   
Відповідь Борреля вже є, кажуть

"Не на часі"
   
Молодець ,Зеленський !
Ще нехай терміново напише заявку на  вступ до НАТО.
І швидко - швидко нехай приймають нас.
І тоді у хуйло не буде сенсу витрачати російське бабло на війну в Україні.
А який сенс ? Якщо ми вже у НАТО і в ЄС?

А якщо скажуть " не часі ", тоді треба буде зеленському спитати : а коли буде " на часі " ?
Коли хуйло розбомбить українські АЕС і ЧАЕС ?
Коли уся Європа буде в радіації ?
Не соромитись, кидати правду - матку в очі , ще й голосно !
Поки від мене зеленському , браво !
   
 (tu)
   
А німці  проти. Я завжди знав що вони гніди. Але це вже зашквар!
   
Раньше чем закончится война никаких движений в этом направлении не будет, но ИМХО шаг правильный!
Никогда бы не подумал, что скажу это, но Зе реально класс!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія