Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин

Черги рухаються вдвічі повільніше, бо роблять каву і хотдоги.
Мабуть заправкам так вигідніше, ніяк не оптимізовують цей процес.
у нас в Чернівцях окко взагалі прихyїли - впарюють каву з бургером примусово  :X
   
Re: Про бензин

У Львові проблеми з бензою вже точно немає.є ще черги за дизелем,але,вочевидь, ситуація стабілізувалась...

у львові теж дупа, така ж як в києві - ані 95-го, ані дп.
   
Re: Про бензин

40 литров как с куста, ребята..
   
Re: Про бензин

у нас в Чернівцях окко взагалі прихyїли - впарюють каву з бургером примусово  :X

 :weep:

Епанные Мирчи...
   
Re: Про бензин
PAL

40 литров как с куста, ребята..

буржуй!
Ще, мабуть, до каністри наливав??? Тоді взагалі алігарх!
   
Re: Про бензин

  :)
   
Re: Про бензин

.

Останнє редагування: 24 травня 2022 18:36:09 від Quark_p
   
Re: Про бензин

 :( Сцуко...По Києву вже велика купа автівок їздить...
Майже як раніше...
А АЗС всі пусті ( принаймні в голосіївському р-ні)..  :(  Що за нах? ...
   
Re: Про бензин

Куди ви всі стільки їздите?  Зараз тепло, лазьте ногами
   
Re: Про бензин

Просто эта стратегическая отрасль должна быть национализирована во время войны
   
Re: Про бензин

Куди ви всі стільки їздите?  Зараз тепло, лазьте ногами

Я на велосипед перейшов  :-)o
   
Re: Про бензин


Слухай, ну проїдь по Львову або відкрий додаток по паливу...
Купа заправок з бензою і навіть дизелем.на деяких вже навіть і черг немає...
   
Re: Про бензин

Куди ви всі стільки їздите?  Зараз тепло, лазьте ногами

У нас переважна більшість народу тупо ліниві. 5-10 хв пройти пішки-це вже мегапроблема...
   
Re: Про бензин

Слухай, ну проїдь по Львову або відкрий додаток по паливу...
Купа заправок з бензою і навіть дизелем.на деяких вже навіть і черг немає...

тік  шо їхав по сихівському мосту
на 1й з окко  черга на весь міст  :lol:
   
Re: Про бензин

У нас переважна більшість народу тупо ліниві. 5-10 хв пройти пішки-це вже мегапроблема...

Я взагалі останні кілька років намагаюсь без машини обходитись.  В багатьох випадках це цілком можливо, а тим більше влітку
   
Re: Про бензин

тік  шо їхав по сихівському мосту
на 1й з окко  черга на весь міст  :lol:

Черги за дизелем.
   
Re: Про бензин

тік  шо їхав по сихівському мосту
на 1й з окко  черга на весь міст  :lol:

 Я писав про всі?
Є група в телеграмі АЗС Львів Пальне
Я заправлявся в неділю.великих черг не спостерігав..
Але ти можеш постояти і в черзі на весь міст...
   
Re: Про бензин

Черги за дизелем.

Швидше за все.за бензою вже точно саме великих черг немає...
   
Re: Про бензин

Сьогодні на ноунейм заправці дизель по 65 без черг
На OKKO 58 до в'їзду на заправку 6 машин

Стабілізується
   
Re: Про бензин

Я взагалі останні кілька років намагаюсь без машини обходитись.  В багатьох випадках це цілком можливо, а тим більше влітку

Аналогічно.тим паче пошук парковкт в центрі-ще той квест.та й інколи пішки навіть швидше виходить..
   
Re: Про бензин

Я на велосипед перейшов  :-)o
а я на ремоут
   
Re: Про бензин

:weep:

Епанные Мирчи...
:lol:
   
Re: Про бензин

Заипали цим тупим гумором ( з сраного телеграма

   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

У нас переважна більшість народу тупо ліниві. 5-10 хв пройти пішки-це вже мегапроблема...
а мені ліньки на машині їхати, якщо можна за 20-30 хвилин пішки чи на велосипеді.
   
Re: Про бензин
Ale

У нас переважна більшість народу тупо ліниві. 5-10 хв пройти пішки-це вже мегапроблема...
По Києву пішки?
   
Re: Про бензин
Ale

https://t.me/u_now/50454
ну все як тільки вернуть то весь бенз щезне, нічому дурних не вчить історія
   
Re: Про бензин
den

По Києву пішки?

Паблік транспорт + пішки
   
Re: Про бензин

https://t.me/u_now/50454
никакого госрегулирования. Тотальная конфискация заправок и посадка мародеров собственников.И бензин появиться. Правда по европейским ценам.Пока деловары дудут иметь собственные бензоколонки, на которых будут реализовывать закупленны государством у Европы бензин, схематоз будет продолжаться. Суть схематоза проста. Госодарственные ресурсы распределяются своим пацанам.
   
Re: Про бензин
Ale

никакого госрегулирования. Тотальная конфискация заправок и посадка мародеров собственников.И бензин появиться. Правда по европейским ценам.Пока деловары дудут иметь собственные бензоколонки, на которых будут реализовывать закупленны государством у Европы бензин, схематоз будет продолжаться. Суть схематоза проста. Госодарственные ресурсы распределяются своим пацанам.
Повна маячня
   
Re: Про бензин

Повна маячня
Ало.Ты человечек не далекий.Ходитшь в обслуге воровитой номенклатуры. Почему недалекий? Да аргументов нет. Площадная брань и стукачество. Обычный недалекий бездарный совок ни на что не способный. Какие могут быть вопросы? О поставках бензина договариваются не пацаны правильные, а кабмин и Зеленский. Закупки тоже осуществляются не пацанами, а государством. Т.е. за наши деньги. Ну а дальше начинается схема. С которой тебе достаются маленькие гешефты. Вот ты ало их и отрабатываешь.
   
Re: Про бензин

Ало.Ты человечек не далекий.Ходитшь в обслуге воровитой номенклатуры. Почему недалекий? Да аргументов нет. Площадная брань и стукачество. Обычный недалекий бездарный совок ни на что не способный. Какие могут быть вопросы? О поставках бензина договариваются не пацаны правильные, а кабмин и Зеленский. Закупки тоже осуществляются не пацанами, а государством. Т.е. за наши деньги. Ну а дальше начинается схема. С которой тебе достаются маленькие гешефты. Вот ты ало их и отрабатываешь.
   
Re: Про бензин
Ale

Ало.Ты человечек не далекий.Ходитшь в обслуге воровитой номенклатуры. Почему недалекий? Да аргументов нет. Площадная брань и стукачество. Обычный недалекий бездарный совок ни на что не способный. Какие могут быть вопросы? О поставках бензина договариваются не пацаны правильные, а кабмин и Зеленский. Закупки тоже осуществляются не пацанами, а государством. Т.е. за наши деньги. Ну а дальше начинается схема. С которой тебе достаются маленькие гешефты. Вот ты ало их и отрабатываешь.
Дай лінк коли це пальне закупалось государством), націоналізацію і розстріли хочеш ти, а совок я, - оригінально
   
Re: Про бензин

Дай лінк коли це пальне закупалось государством), націоналізацію і розстріли хочеш ти, а совок я, - оригінально
Кто ведет переговоры о поставке горючего в Украине странами Европы? Пацаны или  Зеленский? Кто оплачивает поставку?
   
Re: Про бензин
Ale

Кто ведет переговоры о поставке горючего в Украине странами Европы? Пацаны или  Зеленский? Кто оплачивает поставку?
Приватні фірми закупають і оплачують - а що?
   
Re: Про бензин

Пока деловары дудут иметь собственные бензоколонки, на которых будут реализовывать закупленны государством у Европы бензин,

шта ??  8-:
   
Re: Про бензин

Дай лінк коли це пальне закупалось государством), націоналізацію і розстріли хочеш ти, а совок я, - оригінально
национализация национализации рознь. Вот смотри к тебе домой пришли буряты и все украли. Через 20 лет их нашли они стали миллионерами. Вопрос будишь ли ты у них отбирать награбленное. Дело в том, что в 1917 году национализировали то что люди своим трудом создавали. А сегодняшние все накрали. Поэтому без национализации награбленного никак. Но вся эта шобла имеет бабло. Немного дают таким как ты для того чтобы они переворачивали все с ног на голову.За что ты и живешь.
   
Re: Про бензин

Націоналізаторам варто нагадати що вог і окко торчать в боргах як заштрикані героінщики.
Луцькі по різним підрахункам закредитовані  від 300 до 450лямів баксів.
Кредитори - банки і приватні структури.

З тим як бути?
))
Активи не покривають пасиви.
Всі ті кафе і маркети де луцькі просрали бабки в сучасних умовах і накуй не потрібні.
Ще коли був той кого нора забрала був +/-контроль а далі потарахкотіла кізда по грудкам.

Накуя укруряду той треш?
Хіба кинути мішу ф. І діму ф.
Луцькі ім чимало торчать

   
Re: Про бензин

Націоналізаторам варто нагадати що вог і окко торчать в боргах як заштрикані героінщики.
Луцькі по різним підрахункам закредитовані  від 300 до 450лямів баксів.
Кредитори - банки і приватні структури.

З тим як бути?
))
Активи не покривають пасиви.
Всі ті кафе і маркети де луцькі просрали бабки в сучасних умовах і накуй не потрібні.
Ще коли був той кого нора забрала був +/-контроль а далі потарахкотіла кізда по грудкам.

Накуя укруряду той треш?
Хіба кинути мішу ф. І діму ф.
Луцькі ім чимало торчать
очень хороший пример как бабульки пилят. Иногда правда долги списывают. Кредиты прощают, а свое остается. Поэтому мало национализировать важно найти и посадить всех этих схематозников. Должники....б....я
   
Re: Про бензин

очень хороший пример как бабульки пилят. Иногда правда долги списывают. Кредиты прощают, а свое остается. Поэтому мало национализировать важно найти и посадить всех этих схематозников. Должники....б....я
Менше з тим.

Я по роботі в Украіні як замовник знав розцінки на всі приблуди від вивісок до підсвітки напису WC
І якщо в наших партнерів прайс виготовлення і монтаж (подібного метражу і одиниць) був 20к баксів то в луцьких 100 на одну йопт азс.
І таких азс у луцьких - в вікіпедію залізьте
Сотка накуй за кредитні
Чи хто думає що ті красоти з мозолів єремєєва бралися??
))
Там понтів не менше ніж у азерів.
Ще до появи азерів на ринку.

Куйня яка не впливала на операційні показники в бізнесі.

Міша ф виривав своі 10лямів хз чим кінчилося. Луцькі далі на морозі не здивуюсь))

Останнє редагування: 25 травня 2022 16:48:52 від Lemberg.AT
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія