Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленое ге закрыло инклюзивную программу Марины Порошенко

Ага, типичное поведение zebilov   в этой ветке , во всей красе.  И таки да , родителям таких детей  не до политики.  Зелени они как избиратели не интересны, и их проблемы тоже.
   
Розмір інклюзивної субвенції на 2020 рік – 504 мільйони гривень, понад 400 з яких підуть на підтримку інклюзії у школах. Детальніше про розподіл дивіться у нашій інфографіці.

https://nus.org.ua/articles/yak-finansuvatymetsya-inklyuzyvne-navchannya-v-2020-rotsi-infografika/


то шо закрили ?
   
Это программа общегосударственная и бюджетная!

Так это программа "общегосударственная и бюджетная", или "Марины Порошенко"?
   
Так не зрозуміло програма державна чи рошена? Якщо рошена, то хто заважає продовжувати? А якщо державна, то якого там курка рошенівська робить?

Ті, хто таку программу ініціював, розробив і успішно впровадив в життя, не мають до программи ніякого стосунку? :S

А Зелька може лише закрити чи залишити без належного фінансування успішну программу, бо то позитив, а позитиву у його особистих ворогів, не має бути і пох, що той позитив був спрямований для особливо беззахисних і потребуючих допомоги

Марина написала заяву і пішла з посади.  То юзайте программу і піарте на ній Лєнку!  Ви ж піаритесь на Мистецькому Арсеналі Ющенка, на відродженому Порохом ВПК і пр.

Самі не здатні ініціювати, розробити і успішно втілити в життя реально корисні людям программи, то паскудите зроблене іншими! :X

   
Так не зрозуміло програма державна чи рошена? Якщо рошена, то хто заважає продовжувати? А якщо державна, то якого там курка рошенівська робить?
https://ucf.in.ua/p/about

Український культурний фонд ‒ державна установа
   
Розмір інклюзивної субвенції на 2020 рік – 504 мільйони гривень, понад 400 з яких підуть на підтримку інклюзії у школах. Детальніше про розподіл дивіться у нашій інфографіці.

https://nus.org.ua/articles/yak-finansuvatymetsya-inklyuzyvne-navchannya-v-2020-rotsi-infografika/


то шо закрили ?

Гроши від Марини.
Зрада, бля!
   
Так это программа "общегосударственная и бюджетная", или "Марины Порошенко"?

Державна программа, ініційована Мариною, розроблена і втілена успішно в практику - так зрозуміло?

   
То юзайте программу і піарте на ній Лєнку!  Ви ж піаритесь на Мистецькому Арсеналі Ющенка, на відродженому Порохом ВПК і пр.

Тупица, если эта программа была сделана в целях пиара, под Марину Порошенко, то совершенно необязательно, что на ней следует продолжать пиариться другим людям. Тем более, что такие пиар-проекты делаются исключительно с целью, чтобы под благовидным предлогом пилить бабло.
   
Державна программа, ініційована Мариною, розроблена і втілена успішно в практику - так зрозуміло?
Ну так пусть Марина и финансирует эту дэржавну программу Марины Порошенко.
Не хочет?
Дасвидание, Марина.
   
Розмір інклюзивної субвенції на 2020 рік – 504 мільйони гривень, понад 400 з яких підуть на підтримку інклюзії у школах. Детальніше про розподіл дивіться у нашій інфографіці.

https://nus.org.ua/articles/yak-finansuvatymetsya-inklyuzyvne-navchannya-v-2020-rotsi-infografika/


то шо закрили ?

Фінансування ітиме через місцеві бюджети як дотації  побачимо після1 кварталу
   
Ну так пусть Марина и финансирует эту дэржавну программу Марины Порошенко.
Не хочет?
Дасвидание, Марина.

Дійсно, як хтось може закрити програму Марини?
Марина бере свої гроші і фінансує свою програму
   
Тупица, если эта программа была сделана в целях пиара, под Марину Порошенко, то совершенно необязательно, что на ней следует продолжать пиариться другим людям. Тем более, что такие пиар-проекты делаются исключительно с целью, чтобы под благовидным предлогом пилить бабло.

Ну, то не піарте Лєнку на Мариніний программі і не пиляйте там бабло. Але не залишайте дітей без корисної для них программи .

Хай Лєнка сама ініціює і запровадить не менш корисну і позитивну программу для дітей, що потребують системної конкретної державної допомоги. Чи вона настільки далека від проблем людей, що не знає як і що зробити на їх користь?
   
Ну так пусть Марина и финансирует эту дэржавну программу Марины Порошенко.
Не хочет?
Дасвидание, Марина.

Та программа Маринина, бо вона ініційована нею.

Ще раз - не хоче Зелька щоб та программа, дуже корисна для дітей, діяла, хай відверто скаже - хочу похерити программу, бо то мій ворог її ініціював.

Аморальність зелюків зашкалює, вже не те що країв не бачать, а ще й хизуються нею!
   
У нас воле каждой программы начинают кучковаться  разные "настоящие и не очень патриоты "  чтобы нажиться  а потом поднимают вой  если надо устроят массовку  с регарами и прочими  вонючками 
   
В якості підтвердження тези, що міститься у заголовку теми, треба наводити не воплі якихось тіток з мережі, а порівняльну таблицю сум з офіційного бюджету країни, по роках
   
Та программа Маринина, бо вона ініційована нею.
комарику, ну я тебе благаю!... "ініційована нею"  :facepalm:
   
На войне как на войне. прихильники певної політсили вы развязали гражданскую войну против прихильники певної політсили, против зубожилых и т.д.
   
бюджеті 2019 року передбачено 504,5млн грн на розвиток інклюзивної освіти, з них 353,3 млн спрямовані на підтримку дітей з особливими освітніми потребами в школах, ще 37,2 млн використають для забезпечення інклюзії в дитсадках, а 24,8 млн – для підтримки спеціальних груп у закладах професійної освіти.
   
Сподіваюсь що не закриють
В нас в класі є дитина така з тьютором

Така програма допомагає не лише цим дітям але іншим дітям розуміти що є люди з такими проблемами і толерантно до них ставитись


сподіваюсь що закриють
страшного наробили падлюки рошеновські
закрили садочки спеціалізовані щоб приміщення задерибанити і розтикали дітей по звичайним садочкам
діти із аутизмом, епілепсією, ДЦПшники, розумово відсталі

один епі-напад і половині звичайних дітей потрібна допомога психіатра
   
комарику, ну я тебе благаю!... "ініційована нею"  :facepalm:

Назви ініціатора ти.
   
На войне как на войне. прихильники певної політсили вы развязали гражданскую войну против прихильники певної політсили, против зубожилых и т.д.
Хулє ж тепер зьєбіли стріляют в ногу зубожілим, а не прихильники певної політсили?
Бо прихильники певної політсили, можете не відповідати.
   
знаю багатьох батьків дітей з особливими потребами, абсолютно всі кого знаю, були обурені, коли закривались спеціалізовані дитячі садочки
втратили роботу досвідчені спеціалісти, які там працювали
   
Що маємо по факту

2019 рік - 504 млн. гривень
2020 рік - 504 млн. гривень

2019 - перемога
2020 - зрада

 :weep:

   
знаю багатьох батьків дітей з особливими потребами, абсолютно всі кого знаю, були обурені, коли закривались спеціалізовані дитячі садочки
втратили роботу досвідчені спеціалісти, які там працювали
(tu)
   
сподіваюсь що закриють
страшного наробили падлюки рошеновські
закрили садочки спеціалізовані щоб приміщення задерибанити і розтикали дітей по звичайним садочкам
діти із аутизмом, епілепсією, ДЦПшники, розумово відсталі

один епі-напад і половині звичайних дітей потрібна допомога психіатра
(tu)
   
комарику, ну я тебе благаю!... "ініційована нею"  :facepalm:


я думаю, це не далеко від істини
тільки, звичайно, не на офіційному рівні, а вечеряли, думали, на чому б іще бабло подерибанити, і прийшла така ідея....
колосальна шкода зроблена, зруйнували існуючу ефективну систему і створили халабуду по дерибану бабла, як усі псевдореформи Порошенка: імітація + дерибан
   
Назви ініціатора ти.

Инициатор - пиар служба Порошенко.

Несколько слов о системном вранье пиар службы Порошенко, напомню:

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2017/09/12/7154215/
   
знаю багатьох батьків дітей з особливими потребами, абсолютно всі кого знаю, були обурені, коли закривались спеціалізовані дитячі садочки
втратили роботу досвідчені спеціалісти, які там працювали

В Чернігові нічого не закрили.
А те, що там катастрофічно нехватало місць це точно.
Вже років з 15. Не знаю штучно чи реально таке зробили.

Спеціалісти такого профілю як корекційні педагоги є в дефіциті.
А гарні і поготів
   
В Чернігові нічого не закрили.
А те, що там катастрофічно нехватало місць це точно.
Вже років з 15. Не знаю штучно чи реально таке зробили.

Спеціалісти такого профілю як корекційні педагоги є в дефіциті.
А гарні і поготів


може знайшли інше фінансування
у нас уже цех якийсь замість садочка
а садочок був зразково-показовий.
у нас колись мер був такий Кукоба, і у нього онученя було дитинка-інвалід, тоді в садочок вклали багато грошей і зробили прекрасні умови. потрапити туди завжди було великою проблемою
   
Ну так пусть Марина и финансирует эту дэржавну программу Марины Порошенко.
Не хочет?
Дасвидание, Марина.
здравствуй лена!
Тупая и бесполезная!
   
Леночке некогда, она осла по курортам выпасает.
   
може знайшли інше фінансування
у нас уже цех якийсь замість садочка
а садочок був зразково-показовий.
у нас колись мер був такий Кукоба, і у нього онученя було дитинка-інвалід, тоді в садочок вклали багато грошей і зробили прекрасні умови. потрапити туди завжди було великою проблемою

В Чернігові теж є такого плану цент відродження
   
так, про родину відомих своєю жадібністю і брехливістю бариг

Показати зображення...

Ти про свої гріхи турбуйся, лицемір  :laugh:
   
Ти про свої гріхи турбуйся, лицемір  :laugh:
турбуюсь, дякую
   
Да ладно!
Никто не мешает Марине продолжать делать эту программу.
Но Порох перестал давать на нее бабки, поэтому программа и накрылась.

отнюдь
потому что школа - она государственная, и без господдержки на такие эксперименты идти не хотела

но программа была хороша сама по себе, и более того - хорошо исполнена, в нее привлекались реальные профи
наш, например, был таков, что хватило полгода, а потом мое вполне себе требовавшее инклюзивности дитя стало справляться само.
   
была
ніхто нічого не закрив
   
ніхто нічого не закрив

в школі кажуть, що закриватимуть.

оскільки школа математична, асперів там трішечки було
   
А ще у нас в школах ліквідували медсестер.
Повністю
   
в школі кажуть, що закриватимуть
зараз, натепер, ніхто нічого не закрив
   
Хотіли закрити школу-інтернат для слабочуючих дітей. Де було спеціальне лінгофонне обладнання і де слабочуючих вчили розуміти мову по рухах губ і більш-меньш нормально розмовляти самим голосом, а не жестами. Ну і спеціалісти були відповідні.

Батьки збунтувалися і відстояли.

А якби закрили та розтикали по різних школах - максимум що їх навчили б - мові німих жестами. Все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія