Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Вот собственно и наша военная тайна, и наша математика...

Буде показуха і не більше на мою думку. Так, перевіряти будуть умовно "київські" Але інформацію то їм надаватимуть місцеві. І так у всіх сферах. Наведу приклад своєї лікарні. Їде комісія. Все шаманиться. міняються де треба вивіски. Навіть футболки видають(не з політичними гаслами. а до прикладу "ментальне здоров*я" програма така є державна) Я не жартую на рахунок футболок. Далі працівникам видаються "ролі " щодо цієї програми і далі показуха. Їде комісія далі. Таблиці знімаються,футболки теж і все повертається до того що було. От хочете вірте хочите ні. Байдуже. Хто в системі і так знає що це правда. Хто ні тому не зрозуміти...   Не думаю що у військових все сильно по іншому.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А яким чином генератор до центрального опалення?

а вода в системі святим духом циркулює?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
TC

а вода в системі святим духом циркулює?

Так ТЕЦ гріє воду. Чі житловий масив ще й знеструмлено?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Буде показуха і не більше на мою думку. Так, перевіряти будуть умовно "київські" Але інформацію то їм надаватимуть місцеві. І так у всіх сферах. Наведу приклад своєї лікарні. Їде комісія. Все шаманиться. міняються де треба вивіски. Навіть футболки видають(не з політичними гаслами. а до прикладу "ментальне здоров*я" програма така є державна) Я не жартую на рахунок футболок. Далі працівникам видаються "ролі " щодо цієї програми і далі показуха. Їде комісія далі. Таблиці знімаються,футболки теж і все повертається до того що було. От хочете вірте хочите ні. Байдуже. Хто в системі і так знає що це правда. Хто ні тому не зрозуміти...   Не думаю що у військових все сильно по іншому.

Ви десь піднімали ці питання крім ФУПу? Чи Ви є частиною цієї системи?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Так ТЕЦ гріє воду. Чі житловий масив ще й знеструмлено?

ТЕЦ має гріти воду, але я перепитую ще раз: вода в системі святим духом циркулює?

Й так, частково знеструмлено
це й є основна причина проблем

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ви десь піднімали ці питання крім ФУПу? Чи Ви є частиною цієї системи?

На жаль частиною. Підніму стану за бортом....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А яким чином генератор до центрального опалення?

Я так розумію, що води немає і опалення згодом пропадає без води.
А Філатов, напевне гірший мер за всю історію...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ви десь піднімали ці питання крім ФУПу? Чи Ви є частиною цієї системи?
ви ВСІ є частиною трої системи. ситеми яка з 90 року і не мінялася. мінялися "футболки" і визначалися "ролі" у грі. :D  Такий собі великий "бедлам".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ви ВСІ є частиною трої системи. ситеми яка з 90 року і не мінялася. мінялися "футболки" і визначалися "ролі" у грі. :D

 (tu)   Не всі просто визнаюь і усвідомлюють..
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На жаль частиною. Підніму стану за бортом....


Ну за бортом то за бортом. знайдете роботу де всі доходи офіційні, немає хабарництва і т.д.
Мабуть доведеться погодитися на зменшення доходів зате все чесно і прозоро.

Чи Вас насправді все влаштовує? Доки немає загрози мобілізації?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну за бортом то за бортом. знайдете роботу де всі доходи офіційні, немає хабарництва і т.д.
Мабуть доведеться погодитися на зменшення доходів зате все чесно і прозоро.

Чи Вас насправді все влаштовує? Доки немає загрози мобілізації?

У мене загрози мобілізації немає впринципі. Бронь,працюю з військовими(в основному екс) Пропрацював у своїй сфері майже 25 років,який нафіг забугор? Нафіг я там комусь потрібен? Я своїй справі віддав по суті майже все своє свідоме життя. Та і по віку не дуже. 60 ки ще немає але з моїми навиками + кафедра+ звання (чисто формальне по вислузі років) я там на.й нікому не потрібен.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ви ВСІ є частиною трої системи. ситеми яка з 90 року і не мінялася. мінялися "футболки" і визначалися "ролі" у грі. :D  Такий собі великий "бедлам".

Якої системи? Я чесно плачу всі податки, жодних зарплат у конверті, жодних ФОПів і інших схем. Хабарів не даю.
У випадку Тернополянина, як він сам зізнається все не так. І його певною мірою це влаштовує, бо дуже не хоче залишитися "за бортом" всього цього.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У мене загрози мобілізації немає впринципі. Бронь,працюю з військовими(в основному екс) Пропрацював у своїй сфері майже 25 років,який нафіг забугор? Нафіг я там комусь потрібен? Я своїй справі віддав по суті майже все своє свідоме життя.

І все життя в такій системі? То Ви не її заручник, а фактично один із творців.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І все життя в такій системі? То Ви не її заручник, а фактично один із творців.

Ха ха творців,чоловіче,гвинтиків
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якої системи? Я чесно плачу всі податки, жодних зарплат у конверті, жодних ФОПів і інших схем. Хабарів не даю.
У випадку Тернополянина, як він сам зізнається все не так. І його певною мірою це влаштовує, бо дуже не хоче залишитися "за бортом" всього цього.

А я теж автоматом плачу всі податки))) Жодної копійки з оф зарплатні не втаїв) Які до мене питання? Тим більше я не чиновник а лікар.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А я теж автоматом плачу всі податки))) Жодної копійки з оф зарплатні не втаїв) Які до мене питання? Тим більше я не чиновник а лікар.

Аха-ха. Це яка частка Ваших сукупних доходів?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Аха-ха. Це яка частка Ваших сукупних доходів?

Я давно підпрацьовую приватно. Офіційно. В приватній клініці.Оформлений. І заробляю непогано я тобі скажу. Як власники клініки сплачують податки це мене повинно цікавити? До мене зателефонували,озвучили коли я можу оглянути пацієнта і все.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я давно підпрацьовую приватно. Офіційно. В приватній клініці.Оформлений. І заробляю непогано я тобі скажу. Як власники клініки сплачують податки це мене повинно цікавити? До мене зателефонували,озвучили коли я можу оглянути пацієнта і все.

Звісно ж. І багато чого іншого мало б цікавити.
А у цій гілці чомусь у Вас інтерес тільки до ТЦК. Хоч самі у повністю корумпованій системі, зате добре заробляєте.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А я думав, що всі викривачі корупції у ТЦК це повністю чесні люди, які за справедливість.

А воно он як  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А я думав, що всі викривачі корупції у ТЦК це повністю чесні люди, які за справедливість.

А воно он як  :(

Я тобі юначе "з взором горящім" скажу ще більше. В цій країні повністю чесні люди хіба в переходах пішоходних у метро сидят. На бізнес капітальчик де взяв) Вуйко з Канади вмер і лишив спадщину)))) Коли мені барига якийсь починає розповідати що має повністю "на біло" бізнес то асоціація одна. Або вуйко вмер з Канади або піздили в держави твої батьки. Казочки як у нас повністю легально можна піднятися розповідай наївним чукотським вюношам))) Ти ж в бізнесі не перший рік,правда?))))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звісно ж. І багато чого іншого мало б цікавити.
А у цій гілці чомусь у Вас інтерес тільки до ТЦК. Хоч самі у повністю корумпованій системі, зате добре заробляєте.

У мене чоловіче інтерес до ТЦК простий,моя робота має безпосереднє відношення до пацієнтів направлених ВЛК. Тобто я їх обстежую. І маю уявлення про той пі..ць якийц зараз робиться на практиці як то кажуть. І не тільки їх. До мене попадають і військові теж.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я тобі юначе "з взором горящім" скажу ще більше. В цій країні повністю чесні люди хіба в переходах пішоходних у метро сидят. На бізнес капітальчик де взяв) Вуйко з Канади вмер і лишив спадщину)))) Коли мені барига якийсь починає розповідати що має повністю "на біло" бізнес то асоціація одна. Або вуйко вмер з Канади або піздили в держави твої батьки. Казочки як у нас повністю легально можна піднятися розповідай наївним чукотським вюношам))) Ти ж в бізнесі не перший рік,правда?))))

Який бізнес? Я звичайний найманий працівник із повністю офіційною зарплатою (хоча варіанти оформитися як ФОП завжди були). Хабарів не плачу нікому.Варіант заробляти більше будучи частиною якоїсь корумпованої системи (як Ви) не розглядав. Я чесна людина.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У мене чоловіче інтерес до ТЦК простий,моя робота має безпосереднє відношення до пацієнтів направлених ВЛК. Тобто я їх обстежую. І маю уявлення про той пі..ць якийц зараз робиться на практиці як то кажуть. І не тільки їх. До мене попадають і військові теж.

І яка Ваша роль як частини системи у цьому?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Який бізнес? Я звичайний найманий працівник із повністю офіційною зарплатою (хоча варіанти оформитися як ФОП завжди були). Хабарів не плачу нікому.Варіант заробляти більше будучи частиною якоїсь корумпованої системи (як Ви) не розглядав. Я чесна людина.

Ну і ти найманий досконально цікавився чи твої господарі в повному об*ємі платять податки)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну і ти найманий досконально цікавився чи твої господарі в повному об*ємі платять податки)

Звісно ж. А як інакше?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І яка Ваша роль як частини системи у цьому?

Ну уяви собі.22 рік,привозять до мене чоловічка який служить у нашій ВЧ. Його трусить,він затинається, і каже що не може цього всього винести бо в нього їде дах. І мені потрібно прийняти рішення. Приклад 2,з свіжого,приїжджає начмед ВЧ,привозить "клієнта" Не передова. кісь там мости в області охороняють. Пацани з ним спати бояться. Ходить либиться,служити хоче. А от його не хочуть. Бо реально стрьомний,зброї давно не дають. Ні з ким не спілкуєтьсяі,тільки сука либиться. Приклад 3 вже з 24 року. Пацан рік на фронті. Чує голоси. Стрьомний піпець. Треба розібратися чи дійсно у нього ті голоси є. І таких сотні. В т ч з ВЛК. От це і є моя робота якщо спрощено дуже.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звісно ж. А як інакше?

  (P)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  (P)

Вам мабуть зручно думати, що всі як Ви: двадцять п'ять років у корумпованій системі, не покинули її, не пробували нічого змінити, зате навчилися в ній непогано заробляти.
Ну і ще критикувати тих воєнкомів, які у своїй системі двадцять п'ять років робили те саме.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вам мабуть зручно думати, що всі як Ви: двадцять п'ять років у корумпованій системі, не покинули її, не пробували нічого змінити, зате навчилися в ній непогано заробляти.
Ну і ще критикувати тих воєнкомів, які у своїй системі двадцять п'ять років робили те саме.

Розумієш чоловіче яка різниця між мною та тими хто 30 років протирав штани у ЗСУ і Воєнкоматах(тепер ТЦК) ? Так я тобі поясню. Я свою роботу РЕАЛЬНО РОБИВ. на відміну від тих підерів .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Розумієш чоловіче яка різниця між мною та тими хто 30 років протирав штани у ЗСУ і Воєнкоматах(тепер ТЦК) ? Так я тобі поясню. Я свою роботу РЕАЛЬНО РОБИВ. на відміну від тих підерів .

Ну проведіть опитування в Україні щодо роботи вашої системи, гвинтиком (за Вашими ж словами) у якій Ви були 25 років.
Чи багато задоволених вашою реальною роботою?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну проведіть опитування в Україні щодо роботи вашої системи, гвинтиком (за Вашими ж словами) у якій Ви були 25 років.
Чи багато задоволених вашою реальною роботою?

Чи задоволені моєю роботою можуть відповідати лише МОЇ пацієнти)  А чи задоволені реформованою медициною в цілому то питання не до мене)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чи задоволені моєю роботою можуть відповідати лише МОЇ пацієнти)  А чи задоволені реформованою медициною в цілому то питання не до мене)

Ви гвинтик у системі. Ніхто не оцінює гвинтика самого по собі, а лише як частину цілого механізму.

Ви ж не аналізуєте роботу окремо кожного працівника ТЦК, а постійно лише кричите, як все погано. Не бачу чим у вас інша ситуація.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Камінг-аут Тернополянина  :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Да вы ебанулись. Шо вы до врача адекватного доебались?
Читаю прозреваю. Юноша бледный со взором горящим рассказывает какой он хороший и какой врач аяяй.
Тернополянин один из немногих кто пишет по теме и дает понимание происходящего, и не флудит бессодержательным бредом в отличие от большинства
Просьба отЪебаться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чи задоволені моєю роботою можуть відповідати лише МОЇ пацієнти)  А чи задоволені реформованою медициною в цілому то питання не до мене)

Логічно  (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Логічно  (tu)

Я так зрозумів, його пацієнти не завжди можуть до кінця второпати, що вони в лікарні  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я так зрозумів, його пацієнти не завжди можуть до кінця второпати, що вони в лікарні  :gigi:
і чого якийсь дивний хлоп в білому халаті хоче говорити напряму з їхніми власними голосами  :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В мене знайома працює психіатринею в одній державній силовій структурі, теж розказує багато історій подібних. Їй ще складніше, бо вона родом з Донбасу і працювала в Маріуполі, але в 2021 звільнилася.
Хоче нашої перемоги, але в неї вже мало не чверть однокласників загинули на цій війні, реально складно людині... І батьки там живуть, у лугандоні, зараз не поїдеш туди, бо страшно, можуть ФСБ якось вирахувати, де вона працює.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А яким чином генератор до центрального опалення?

+1
И нахера сейчас отопление, когда так тепло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 21 гостей
 
Повна версія