Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київводоканал пропонує пити воду з-під крана замість бутельованої

какой бред
все нормальные поставщики воды, давно добавляют в обратных осомос все необходимые минералы и даже йод (по желанию) , например у моего можно выбирать
мягкая - мало солей
нормльная
природная - больше солей типа имитация родника
природная + йод
Я искренне за вас счастлив,что вы можете выбирать для себя нормального поставщика бутилированной обратноосмотической воды с последующей декларируемой минерализацией.
 Однако не всем регулярная  бутилированная вода по карману..
Если вас интересует йод ,то надёжнее солить пищу специально йодированной солью. И дешевле.
   
митися теж є різния. від одеської води шкіра, як атлас, волосся об'ємне, шовковисте.
і прати добре.
але пити її неможливо.

Дуже м'яка?  Ну може вам більш пощастило.
Я можу розчесати волосся тільки з використанням кондиціонеру  після шампуню.
Неприємне відчуття стягнутості, сухості шкіри після купання. Рятуюся всілякими кремами. Розоритися на них можна((
   
Дуже м'яка?  Ну може вам більш пощастило.
Я можу розчесати волосся тільки з використанням кондиціонеру  після шампуню.
Неприємне відчуття стягнутості, сухості шкіри після купання. Рятуюся всілякими кремами. Розоритися на них можна((
Лимонная кислота для волос
https://volosy-volosy.ru/limonnaya-kislota-dlya-volos/
https://curious-world.ru/krasota/ukhod-za-volosami/item/473-opolaskivanie-volos

   
Лимонная кислота для волос
https://volosy-volosy.ru/limonnaya-kislota-dlya-volos/
https://curious-world.ru/krasota/ukhod-za-volosami/item/473-opolaskivanie-volos

Та я знаю і про оцет і про кислоту.
Але як же воно все задовбує  :(
   
Та я знаю і про оцет і про кислоту.
Але як же воно все задовбує  :(
Радикальный выход из задалбливания! :D
 Сделать ОЧЕНЬ короткую стрижку! :)
   
Дуже м'яка?  Ну може вам більш пощастило.
Я можу розчесати волосся тільки з використанням кондиціонеру  після шампуню.
Неприємне відчуття стягнутості, сухості шкіри після купання. Рятуюся всілякими кремами. Розоритися на них можна((
так, дуже м'яка. вдома після кондиціонера ще сиворотку, що не змивати для блиску і шовковистості наношу, в одесі нічого, а волосся краще. це при тому що море і сонце висушує волосся.
   
СНБО принял решение о публичном мониторинге качества воды, - Данилов
   
СНБО принял решение о публичном мониторинге качества воды, - Данилов
Он с утра в тему заходил. Я видел
   
ja piv vodu z libedi, z pid texfiltra, nekipjachenu.
   
Я искренне за вас счастлив,что вы можете выбирать для себя нормального поставщика бутилированной обратноосмотической воды с последующей декларируемой минерализацией.
 Однако не всем регулярная  бутилированная вода по карману..
Если вас интересует йод ,то надёжнее солить пищу специально йодированной солью. И дешевле.

я так и делаю
но раз там в квартал могу заказать и йодированную воду
ну цена, то понятно, но на бутелированную воду тоже просто так на всю гнать не надо, если вы говорите за самую дешевую без минерализации
   
У Київводоканалі порадили киянам пити воду з-під крана замість купівлі бутельованої води. Там запевняють, що вода з-під крана «цілком» безпечна: вона проходить всі стадії обробки й знезараження.

Вода відповідає Державним санітарним правилам і нормам, запевняють в компанії. Також ця вода має природний склад мінералів. 40% всієї води очищається без застосування хлору і не має сторонніх смаків і запахів. При цьому у водоканалі звинуватили постачальників бутельованої води у відсутності документів і недотриманні стандартів. На їхню думку, вона часто не очищається належним чином і може бути небезпечною.

У централізовану систему Києва вода надходить з трьох джерел: Десенка (60%), Дніпро (30%) і артезіанських джерел (10%). Щодня якість води перевіряють за 22 показниками – головна лабораторія Київводоканалу аналізує понад 70 проб води. У Київводоканалі заявляли, що легкий запах хлору у води – це нормально. Там також пояснювали, що наявність осаду під час кип’ятіння свідчить про наявність солей кальцію і магнію

Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик розповів «Громадському», що воду у Києві очищають непогано. Ще кілька років тому для цього використовували європейські реагенти. Також воду на виході щокілька годин перевіряють у лабораторії.

Користувачі Facebook, де з’явився допис, відреагували критично. Більшість містян поскаржилось на якість води з-під крану, наприклад, що фільтри для зворотного осмосу забиваються дуже швидко.

У 2019 році «Хмарочос» провів власний експеримент. Ми взяли два зразки води – один набрали на Дніпровській очисній станції відразу процесу фільтрації, другий – з-під крана в житловому будинку на вулиці Дмитрівській. Воду здали на експертизу в незалежну сертифіковану лабораторію «Субос». Виявилось, по багатьох стандартах (вміст алюмінію, нітритів, водневий показник, кількість аміаку) вода з водогону відповідає не лише українським вимогам, а і ЄС.

Крім того, водопровідна вода з Дмитрівської майже в 4,5 раза жорсткіша за показники ЄС – при нормі 1,2 ммоль/літр в країнах Європи у водопровідної води у Києві цей показник складає 5,2 ммоль/літр.

В Полтаві ми п'ємо воду з крана.
І не маємо проблєм.
   
я так и делаю
но раз там в квартал могу заказать и йодированную воду
ну цена, то понятно, но на бутелированную воду тоже просто так на всю гнать не надо, если вы говорите за самую дешевую без минерализации
И почем такая супервода? У нас разливная 1грн/литр.
В другом месте, но дальше, по 1.25, и как-то вкуснее, больше на природную похоже
   
В Полтаві ми п'ємо воду з крана.
Миргородську?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія