Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко
Bio

Немає там удару. Сьогодні зранку показували ( канал "Україна" ) охоронця зі стоянки чи чого там поряд, то сказав що впав зігнувшись і удару об асфальт не було.

Нет так нет.
Хотя ... свидетели, в темноте, внезапность, полная непонятка, один видел желтый Джип, другой - такси Мазератти.
   
Немає там удару. Сьогодні зранку показували ( канал "Україна" ) охоронця зі стоянки чи чого там поряд, то сказав що впав зігнувшись і удару об асфальт не було.
Нет так нет.
Хотя ... свидетели, в темноте, внезапность, полная непонятка, один видел желтый Джип, другой - такси Мазератти.
Тут можно и не сомневаться. Судя по заявлению даунецкого мусора Аброськина, на боксера повесят все.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Узнаю штабного #запидрота. Куйло тебе брат.
Пожелаешь своим близким встречи с такими "хорошими ребятами" на улице?
Бухой тот, что проблевался.
Про очкариков из консерватории в звании капитана УДО уже было выше.

и шо страшного там было? ну поговорили на повышенных тонах и разошлись бы.

а ещё лучше бы вспомнили про Рождество и простили бы друг друга, выпили бы по чарке, расцеловаловались как добрые христиане и разошлись бы довольные собой
 
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


Про очкариков из консерватории в звании капитана УДО уже было выше.

Ти ж пишеш "три бика", а не один з УДО, а два невідомих.

Поки що я бачу мешканець убив бика, а не навпаки.

А ще я бачу, не було версії - господар двох собак був бухий і агресивний. Бикував так, що пригнітив і настрахав друзів небіжчика.

Останнє редагування: 4 січня 2019 09:25:41 від ЮАР
   
Вибачитись! (Це така сама фантазія як про п'яних, озброєних, агресивних)

Тільки ти чомусь вважаєш, що тобі фантазувати можна, а мені ні.

Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?
   
Ти ж пишеш "три бика", а не один з УДО, а два невідомих.

99 % теж мєнти. Якби ні вже б сказали про цивільних.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?

ну не мутузили они его, не мутузили, даже пальцем не тронули, кончай придумывать то чего не было
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко
Bio

Все от нежелания или неспособности контролировать свои эмоции.
Плюс дурной характер и отсутствие воспитания в семье.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

99 % теж мєнти. Якби ні вже б сказали про цивільних.

Чому?
Я айтішник, але жодного друга айтішника не маю.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

украинцев надо срочно учить как выходить из конфликтных ситуаций .

Для начала , первым говорить извините когда вас толкнули
   
ну не мутузили они его, не мутузили, даже пальцем не тронули, кончай придумывать то чего не было

Якби він не був боксером і вони його почали "мутузити" втрьох  , то ми б зараз можливо читали про інший труп.

Питання до вас теж.

Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?



   
Чому?
Я айтішник, але жодного друга айтішника не маю.

Дуже просто. Тому що цивільна версія мєнтам була б вигідніша, ніж троє ментів можливо зі зброєю
вискочили спитати яка година...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Якби він не був боксером і вони його почали "мутузити" втрьох  , то ми б зараз можливо читали про інший труп.

Питання до вас теж.

Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?

есть реальность , зафиксированая на видео, драки не было.

Бул разговор мужчин, возможно на повышенных тонах, звука нет, поэтому мы не знаем, даже активной жестикуляции нет
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Так это ЖК Бульвар Фонтанов, а не ЖК Французкий бульвар квартал.
так это ещё жирнее комплекс. Навіть якщо припустити,  що охоронець винаймав там житло. Гарно в нас платять в дсо.
   
Дуже просто. Тому що цивільна версія мєнтам була б вигідніша, ніж троє ментів можливо зі зброєю
вискочили спитати яка година...
тю, можливо ти - дятел. це теж на 99% вірогідна версія, і про це вже не раз тут написали.
чи може все ж дочекаємося подробиць без фантазій? це так просто.   :D
   
Ти ж пишеш "три бика", а не один з УДО, а два невідомих.

Поки що я бачу мешканець убив бика, а не навпаки.

А ще я бачу, не було версії - господар двох собак був бухий і агресивний. Бикував так, що пригнітив і настрахав друзів небіжчика.
Они втроем вылезли на разборки и обступили боксера с трех сторон от страха?
Тема ходит по кругу, пока не будет дополнительной информации (лучше бы всего заявление адвокатов боксера, а не даунецкого мусора, защищающего резвящихся сотрудников), дальше обсуждать нечего.
Повоняете и забудете (с)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Упоротые, скиньтесь зубожілому  собачнику на адвоката - больше пользы будет.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

так это ещё жирнее комплекс. Навіть якщо припустити,  що охоронець винаймав там житло. Гарно в нас платять в дсо.

он пассажир был, скорее всего в гости ехали
   
Хтось колись чув щоб людина с кішкою вдарила зненацька іншу? Ще один доказ що собачники нелюди.  :-)o
Слушне зауваження (tu)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вселенский пиzдец.

На хера ему  умисно убивать чувака? При куче свиделей?   Чтоб  сесть в  тюрьму,  с хорошим шансом не вьійти оттуда?   
 Или он не знал куда девать 20- 30-  Nадцать тьісяч у.е.?
   А чо не добил?   Карофка, чо умьішленньій убийца не добил  недоубитого  чувака,  а наоборот позволил его откачивать?

Он на тренировках, вьіступлениях, и  простьіх драках бил  куда сильнее, и никого не ушатал,  с чего бьі ему тут применять " Смиртельньій Ударр"   вместо того, чтоб посадить на жопу трех   зарвавшихся Воспитателей и пойти домой  " героем дня"  смотреть любимьій сериал?



Рівень  твоей "експертности"  меня реально поправляет..

" я не разбираюсь в медицине,  но он бил в туловище или голову что бьі  специально  убить"..

"Я не разбираюсь в ваших джебах,  но после удара он падал мертвьій"...

 " если б на него нападали -    он натравил бьі собак"...


   Про  то, как развивается ситуация в подобньіх гарячих ситуациях тьі тоже знаєш только по насльішке. Вьілезти из  положения , когда их трое, а тьі один можно только работая на упреждение.   
Ето только в кинах по тиливизору тебя коварно бьют плохие дяди,  буцают ногами по голове, , а потом тьі встаешь, пронзительно смотришь на них и ккааааааак  дашь !


 Все ребята , которьіе  заходят   в такую ситуацию  знают,  что случиться может что угодно,  кастет, нож,   МС по боксу,   оппонент   вдруг- борец   и  воткнет  тебя  броском  прогибом   головой в асфальт.   

     Кроме  ментов.  Они ведь- неприкасаемьіе, у них - Удостоверение!

    Поетому они любят посамоутверждаться за счет других,  особенно по гражданке   напившись храброй водьі.

   А тут куяк-  и прилетело.  Вот вьілезли мирно из машиньі, где им ничего не угрожало, мирно втроем на одного ( короффка знает, что испьітьівает человек в такой ситуации, она ведь опьітная),    и мирно преградили дорогу,  с вежливьіми мирньіми  словами.

 Что ствол бьіл в кармане,   , хоть  левьій, хоть резинострел,  тоже  сомнений мало.


 Если в ваших Омериках  человек вьілазит без просьбьі полицейского из машиньі, тот сразу кладет руку на кобуру, а потом наставляет пушку.   Они то в курсе)

  П.С.   Я не одобряю случившееся.    Я уже писал об етом, еще до видео.


    ФАСС!

Звідки стіке гівна у твоїй голові?
Ти не на мене кидайся (впору МЕНІ кричати ФУ на тебе). Ти на мусорів кидайся, які ВЖЕ завели уголовку САМЕ по ст. 115 ч. 1.  То це Я їм надіктувала цю статтю?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

давайте возбуждать уголовные дела по статье покушение на убийство после каждого боя любого единоборства, если что я 5 лет занимался боксом

Єслі чьто, у вас там пірчяткі, які німогут прічініть такіх ущєрбов здаровью, як кулак, і вас там учят НЄ наносіть смєртєльниє удари. І мусар нє падпісивался на кулак баксьора.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

погуглить субъективная сторона состава рреступления

Тобто, ви допускаєте, що він ВЖЕ був вчинив злочин (когось вбив на рингу), саме тому і полишив кар*єру боксера? Ну, чо, не знала...   :umnik2:
   
есть реальность , зафиксированая на видео, драки не было.
Бул разговор мужчин, возможно на повышенных тонах, звука нет, поэтому мы не знаем, даже активной жестикуляции нет




Що ти крутишся як вуж під вилами ? Можеш відповісти ? Якщо ні просто зарахуємо злив.


Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?


   
Звідки стіке гівна у твоїй голові?
Ти не на мене кидайся (впору МЕНІ кричати ФУ на тебе). Ти на мусорів кидайся, які ВЖЕ завели уголовку САМЕ по ст. 115 ч. 1.  То це Я їм надіктувала цю статтю?

Так у ментів і зайка не вбивала і була не обдовбана. А Індило сам впав.
А в Княжичах воно якось само..
   
тю, можливо ти - дятел. це теж на 99% вірогідна версія, і про це вже не раз тут написали.
чи може все ж дочекаємося подробиць без фантазій? це так просто.   :D
Йому подробиці не потрібні, він для себе вже все вирішив
   
Они втроем вылезли на разборки и обступили боксера с трех сторон от страха?
Тема ходит по кругу, пока не будет дополнительной информации (лучше бы всего заявление адвокатов боксера, а не даунецкого мусора, защищающего резвящихся сотрудников), дальше обсуждать нечего.
Повоняете и забудете (с)
интересно из чьей конюшни убийца титухан?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Багато тексту. Якщо справа була на переході або тротуарі, то напівбоги-напівбики не праві.
Однозначно. Ні за законом , ні па панятіям. Тим більше втьрох потім вискакувати з машини і перти рогом.
Це не загроза нападу ? Вони вискочили спитати в боксера как прайті в бібліотеку  серед ночі ?
До речі, на відео видно, що ніякого удара головою об асфальт не було.
Швидше всього він падав притомний, але струс мозку викликав рвотний рефлекс організму.
Тим більше під газом. Друзі напівбога прохлопали корєфана.

Ви все ніяк не можете зрозуміти одного: спочатку порушується кримінальна справа по ст. 115 ч. 1, а вже ПОТІМ із отриманням ВСІХ необхідних доказів як то (СМ Ексмертиз, бо їх буде не одна - там ще треба буде провести експертизу чи міг нанести саме ЦЕЙ боксер саме ТАКОЇ сили (смертельний) удар - може там мусора самі добили дружбана, огляд місця події, відтворення на місці злочину та ін.) вже вирішується питання відправляти саме по цій класичній статті вбивства справу до суду, чи таки перекваліфіковувати, наприклад, на ту ж необережність, або на завдання тяжких тілесних, а дружбанів паравозом на вбивство або на залишення в небезпеці підписувать - всі ці питання буде вирішувать слідство в ході проведення розслідування. Але на ДАНИЙ момент із отого шматочка відео можна зробити висновок ЛИШЕ по ст. 115 ч. 1 КК відносно боксера.
   
Йому подробиці не потрібні, він для себе вже все вирішив

Йди кавказців шукай, Шерлок Холмс. Па профілю абличчя.  Знайдеш прийдеш в тему.


що ти зі своє бородою носишся, дивись на фото на профіль обличчя
   
Мусор кстати из Каменец- Подольского
Это для дыбилов  что географию не знают
   
Що ти крутишся як вуж під вилами ? Можеш відповісти ? Якщо ні просто зарахуємо злив.


Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?
1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?


Таке важке питання ?



Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?
1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?
   
интересно из чьей конюшни убийца титухан?

Он похоже серьезный бригадир, не пехота
   
Мусор кстати из Каменец- Подольского
Это для дыбилов  что географию не знают

Що це змінює ?
   
Що це змінює ?
это шоб вы сразу ебальца прикрутили про даунецкого мусора
Ферштейн?
   
Йди кавказців шукай, Шерлок Холмс. Па профілю абличчя.  Знайдеш прийдеш в тему.


І що, журналісти написали, свідки сказали, по фото схоже, так що йдеш ти нах фантазьор бородатий))
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Тим більше втьрох потім вискакувати з машини і перти рогом.
Це не загроза нападу ? Вони вискочили спитати в боксера как прайті в бібліотеку  серед ночі ?
До речі, на відео видно, що ніякого удара головою об асфальт не було.
Швидше всього він падав притомний, але струс мозку викликав рвотний рефлекс організму.
Тим більше під газом. Друзі напівбога прохлопали корєфана.

1. Таке поняття як "загроза нападу" судом може розглядатися лише у випадку, якщо таке поняття як "напад" у класичному його варіанті із саме ТАКИМИ діями "нападающіх", не плутати із футболом, хокеєм, баскетболом буде розцінюватися Кримінальним кодексом як кримінально каранне діяння. У інших випадках чим би не було основне діяння - його загроза не матиме ніякого значення. Чому ви вчепилися в той "напад", якшо мужики стояли і не дьоргалися? ЧИМ вони на нього нападали? Не хуями ж, б***ь? РУКИ у них не дьоргалися. Язиками скіке б не нападай - можна відгавкатися і без рукоприкладства.

2. Якщо не було удару об асфальт, то це грає таки НЕ на користь боксера - значить мент помер таки від його удару кулаком, а не від удару від падіння. Це боксеру ЖИРНИЙ мінус. На даному етапі, поки СМЕ не встановила ІНШУ причину смерті.

3. Причина смерті, встановлена розтином трупа розставить всі крапки над "і". Допускаю, що МОЖЕ мати місце перекваліфікація. Але ДУЖЕ важко буде натягнути тих других мусорів (якщо то теж були мусора) на статтю вбивство з необережності чи ненадання допомоги.... Там треба буде ДУЖЕ добре старатися, та й не буде заінтересованих у тому.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

В америці людина могла їх розстріляти як тільки вони почали вискакувати з машини,
щоб мутузити пішохіда на пішохідному переході.
Ї її б присяжні виправдали. Це очевидна загроза групового нападу.

НЕМАЄ в українському КК такого злочину, як "напад". Відчепіться ви вже нарешті від цього терміну.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Звідки стіке гівна у твоїй голові?
Ти не на мене кидайся (впору МЕНІ кричати ФУ на тебе). Ти на мусорів кидайся, які ВЖЕ завели уголовку САМЕ по ст. 115 ч. 1.  То це Я їм надіктувала цю статтю?

Кароффка, а мусор Приходько  шо уєбав студента ( без перчатки)     умишленно, чи не умишленно його вбив?

Бо  там кваліфікували  "перевіщення влади".

Пятерка умовно і далі-  Служит не тужит.

Розтолкуй пересічним громадянам.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Святая простота.

Наверно тут решает, кем является пострадавший, не?


     Вот мусор Приходько уебал студента Индило и тот умер
   Сначала от   :  «кровоизлияние под оболочку в ткани головного мозга, перелом костей черепа, повреждение в результате контакта с тупым предметом».

   Но пришло утро и  стало уже :   "  «захлебнулся жидкостью», т.к. находился в состоянии алкогольного опьянения."

  И заметь,   мусору,  вьебавшему в участке  19летнего студента в голову никто в " умьішленное убийство"  не вменял.
  Дали пятерку условно за превьішение полномочий,  а потом  переаттестовали и мусорок служит дальше.


Ах, да, експерт корофка говорит, что пятерки условно не бьівает.  Дали  4 года и 12 месяцев.
   

Я написала що буває - відповідно до КК - цитата зі статті КК. Я тут ПРИЧЬОМ? Чи так, аби шото вякнуть?
   
это шоб вы сразу ебальца прикрутили про даунецкого мусора
Ферштейн?
А чого машина на донецьких номерах була?
   
В америці людина могла їх розстріляти як тільки вони почали вискакувати з машини,
щоб мутузити пішохіда на пішохідному переході.
Ї її б присяжні виправдали. Це очевидна загроза групового нападу.
Що ти мелеш фантазьор
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія