Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А кто Овоща привел? и благодаря кому Донбасс уничтожен?

в протистоянні Вова-Рінат є позитив
якщо Вова залупиться і таки знищить цю руду падлу, або хоча б випре звідси
але навряд
   
Овоча до влади привів мудрий український нарід.
Бо цьому народу Ющенко дуже не сподобався.

Лещєнко привів, коли опублікував відвертості жирного сина бога. Саме тоді всі прихильники з мого оточення того майдану почали на нього плюватись.
Хто більш винен? Жирний мажор? Мабуть, батько...  але хід історії України змінив саме Лещєнко.
   
Ринат

давайте граждане патриоты
защищайте

Его к власти привел Дрисч, вся кровь украинцев лежит на его совести и руках
   
Ваше умозаключение не соответсвует действительности.
Его охраны бы хватило ту всю шоблу разогнать.. без милиции и сбу.
Как было я не знаю разумеется..
Мое предположение - думал там князьком быть и торговатся с Украиной.. Оказалось, нахер он сдался - для кремля ноль.. Тут он и задудел.. и убежал..
И это главная ошибка всех местных подх.йлятников. Надежда что росиюшка по головке погладит и на сладкую должность поставит.
   
он еще в марте весь движ мог остановить
а в мае было уже поздно
когда подтянулись их там нет по всему периметру оккупированных территорий
его остановитесь было уже до задницы
Олігарху Рінату Ахметову пропонували очолити Донецьку область у 2014 році, проте він відмовився.
Турчинов розповів, що зустрівся з Коломойським і Ахметовим і попросив їхньої допомоги – як фінансової, так і в придушенні проросійських бойовиків на сході. Зрештою Коломойський очолив Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Що стосується Ріната Ахметова, то він сказав, що не готовий це робити, тому що сильно любить Донбас і «не допустить, щоб на його руках була кров його земляків». Я пояснював, що крові може бути значно більше, коли зараз не локалізувати, коли зараз не придушити заколот. Але він зайняв позицію, що «я не буду займатися придушенням цих людей, тому що вони просто обдурені, вони дезінформовані…» – згадує екссекретар РНБО.
https://www.radiosvoboda.org/Content/responsive/RFE/img/webApp/ico-128x128.png
Нагадаю що Бєня став головою Дніпропетровської ОДА 2 березня, тобто в Ріната часу було б вдосталь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія