Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ковідні вакцини працюють!

Re: Ковідні вакцини працюють!

Ну ось так і розкажеш, коли тебе в готель без довідки про вакцинацію чи тесту ПЛР не заселять  :gigi:
---
Ну,тест то я зробити можу,в чому проблема.
Тільки назви мені вірогідність того тесту!
Скільки там,процентів 30 хоч є?
ПиСи Тільки несповна розуму людина може радіти обмеженням! :facepalm1:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

---
Ну,тест то я зробити можу,в чому проблема.
Тільки назви мені вірогідність того тесту!
Скільки там,процентів 30 хоч є?
ПиСи Тільки несповна розуму людина може радіти обмеженням! :facepalm1:

ПЛР-тест дуже точний, не переймайся  :weep:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

ПЛР-тест дуже точний, не переймайся  :weep:
---
Брехня! :-)o
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Скільки там,процентів 30 хоч є?
60-70% точність.
30% короновірусних може не показати.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

60-70% точність.
30% короновірусних може не показати.

Це через специфіку забору матеріалу й особливосі протікання хвороби, а не через похибку самого тесту.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!
PAL

Іспанка -1918-1920 роки
Свиний грип - 2009-2010 роки

зі свиним грипом ти помиляєшся
Він й досі гуля по світу
Як один з рідновидів грипу, десь с такими ж наслідками
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Це через специфіку забору матеріалу й особливосі протікання хвороби, а не через похибку самого тесту.

При чому похибка тесту легко регулюєцця інструкціями. Видали інструкції на 25 циклів і мають нормальні результати, а захотіли і видали інструкції на 45 циклів і маємо кавідний кашмар і алєні б'ються в ковідному екстазі.

А ще й можна тупо рагулювати кількість тестів.

Ну неалєні пойняли як все тупо робицця.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

зі свиним грипом ти помиляєшся
Він й досі гуля по світу
Ну я ж не вигадав цифри, коли була та пандемія, а ще й в інеті передивився.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

буду особисто покращувати статистику, вчора отримав другу вакцину
процес поставлений просто неймовірно, прийшла вчора в обід смс-ка, що можна записатись на вакцинацію, і цього ж дня на вечір були місця в центрі вакцинації в 15 хв їзди від дому  (tu)

Ефективність процесу не показник його користі. В німецьких концтаборах теж все було дуже ефективно.

 
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

----
Якби мова йшла про виживання виду,то йїпли б ініціаторів глобальної бактеріологічної війни.Або хоча б розслідування в Вухані зробили. Але ж ні!
Дивно,але чомусь йїпуть манюпасів,які тут зовсім ні до чого.
Значить,саме так і планували.

При чому плани давно відомі і від них не відступають ні на крок.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Ефективність процесу не показник його користі. В німецьких концтаборах теж все було дуже ефективно.

Просто деякі алєні роблять все за принципом "Обманув залізницю: взяв квиток та пішов пішки."  :laugh:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

А дітей з якого віку вакцинують від цієі можливоі пневмоніі ковідноі?
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

А дітей з якого віку вакцинують від цієі можливоі пневмоніі ковідноі?

З 12. При чому діти не хворіють, але це нічо, геноцид так геноцид.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Ось пропагандонський ТП-фест на цю тему. Добре на обригатися. 

   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Ефективність процесу не показник його користі. В німецьких концтаборах теж все було дуже ефективно.

а в чому вимірюється показник користі? якщо в кількості заражених та летальних випадків, то відкрий статистику по країнах з високим рівнем вакцинації і порівняй, все просто
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

а в чому вимірюється показник користі? якщо в кількості заражених та летальних випадків, то відкрий статистику по країнах з високим рівнем вакцинації і порівняй, все просто

В примусовій вакцинації. Худобу на фермі ніхто ж питає, а чим же люди гірші, правда?
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Canada's top doctor warns that full vaccination does not equal full protection from COVID-19



https://nationalpost.com/news/canada/tam-warns-that-full-vaccination-does-not-equal-full-protection-from-covid-19

 (tu)
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

До речі, провакцинованим АстроЗенекою не будуть видавати повноційні вакцинаційні пашпорти. Тре буде перевакцинуватися Пфайзером!  (tu)

 :laugh:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Скільки померло за добу в Англії і Україні чи Росії?
Отож.

Дефективному гівнозубу це не показник. Це все масони з Гейтсом підтасовують факти  :laugh:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

---
Але захворіла вона,скоріш за все,саме від тебе,бо тобі прищепили ту хворобу.

Я там про Манітобу посилання вище виклав,ознайомтеся!

Ні.
Чому не хворів я?
Заразилася на роботі
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

До речі, провакцинованим АстроЗенекою не будуть видавати повноційні вакцинаційні пашпорти. Тре буде перевакцинуватися Пфайзером!  (tu)

 :laugh:
----
https://news.knopka.ca/read/13689
Там ще цікавіше! ;)
Піддослідних чекає сйопраз
   
Здаєцця ж сьогодні Астру заборонили в Канаді.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Ні.
Чому не хворів я?
Заразилася на роботі
----
Звідкіля така впевненість, що на роботі?
Так і без щеплення буває,уяви!
Живе собі сім'я,жінка захворює,а чоловік-ні,хоча живуть під одним дахом і контактують ніфіга не віртуально.І не вакциновані
Як ти це поясниш?

Останнє редагування: 12 травня 2021 02:17:36 від Blokh
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

---
Приколи в пандеміях завжди є.
І самий головний прикол- пандемії самі припиняюцця десь через півтора року.
Але це не стосуєцця рукотворних пандемій.
Всяких там Сарс-1,2,свинячий грип,пташиний і т.і.

Не було навіть епідемії - яка пандемія? САРС задавили ще в Китаї, через низьку заразність він не вирвався з під контролю.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

В примусовій вакцинації. Худобу на фермі ніхто ж питає, а чим же люди гірші, правда?

Ну ти гірший від худоби, бо з тебе навіть користі ніякої нема, лише вереск типового недоука, якого відрахували після першої ж сесії з першого курсу. Так, мабуть глибинна держава відрахувала, або ти її не викрив перед друзями ред-неками  :gigi:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Американська CDC поставила  точки над і щодо ефективності ковідних вакцин:

"There is some evidence that vaccination may make illness less severe."

Переклад:

"Існують деяки свідчення що щеплення може робити перебіг хвороби меньш тяжким."

15 мая СБ состоится Всемирный протест против Ковид-тирании
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

В примусовій вакцинації. Худобу на фермі ніхто ж питає, а чим же люди гірші, правда?
В Україні примусової медицини поки немає і вакцинація від ковіду також добровільна. Але, наприклад, якщо звернутися до зубного хірурга, то він порекомендує зуби не лікувати, а видаляти і ставити імпланти так, як так рекомендує сучасна медицина з його слів.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Швидкісь вакцинації в США падає
Антиваксери не хочуть вакцину

Як їх заставити?
Губернатор Огайо Mike DeWine найшов вихід
Кожжну середу, з 26 травня буде розігруватись лотерея на $1 млн серед тих, хто прийде вакцинуватись
Пять других лотерей дають повний scholarship дітям 12-17 років для навчання в коледжах та універах штата, якщо вони вакцинуються
Гроші не лотереї підуть із фонду федеральної допомоги по коронавірусу

В штаті Нью Джерсі наливають  рюмку віскі і пиво, а в Вест Вірджінії уколотим дають $100 облігацію
https://www.dispatch.com/story/news/2021/05/12/ohio-vax-million-covid-19-vaccinations-cash-college-scholarships/5059433001/

Цікаво, Шаблезуб клюне на цього червячка?
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Швидкісь вакцинації в США падає
Антиваксери не хочуть вакцину

Як їх заставити?
Губернатор Огайо Mike DeWine найшов вихід
Кожжну середу, з 26 травня буде розігруватись лотерея на $1 млн серед тих, хто прийде вакцинуватись
Пять других лотерей дають повний scholarship дітям 12-17 років для навчання в коледжах та універах штата, якщо вони вакцинуються
Гроші не лотереї підуть із фонду федеральної допомоги по коронавірусу

В штаті Нью Джерсі наливають  рюмку віскі і пиво, а в Вест Вірджінії уколотим дають $100 облігацію
https://www.dispatch.com/story/news/2021/05/12/ohio-vax-million-covid-19-vaccinations-cash-college-scholarships/5059433001/

Цікаво, Шаблезуб клюне на цього червячка?

Вакцина мусить бути дуже безпечною, якщо власники худоби вдаються до таких фокусів.  :facepalm1:
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

Це ж треба бути яким дибілом щоби не розуміти що якще тебе розводять лотереями, то вакцина то є шлак, при чому небезпечний шлак.

Вірогідність виграти лотерею меньша за вірогідність скопититися від екдпериментальної генетичної терапії вопшето.
   
Re: Ковідні вакцини працюють!

А ще показували вчора якійсь клоун дає Френч фрайз за те, щоби худоба самовбилася вакциною.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія