Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та куди там, ще було - та ви на наші гроші там існуєте. Якщо б не ми, кацапи б вас вже захопили  :weep:

Бюджет оборони України 42 мільярди баксів
Думаю без сотні мільйонів від закордонних ухилянтів - обійдемось
Ті хто допомагає - буде допомагати - і не вимагати подяки
Інші хай краще собі оплатять психотерапевта - бо паспорта не дають)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цікаво - а коли вони вуличним музикантам гроші кидають - то потім вимагають кланятись і вихваляються цим в інтернетах?)

Зрівняння не вірне. Гроші вуличним музикантам, то просто приємне для вуха. Донат на Армію - то направді не не Армію, а на себе, бо якщо ти не задонатиш під Авдєєвку, то завтра будеш донатити під Чернівці, а ще далі під Варшаву. Чи ти вважаєш ЕС та США дають нам гроші тому що вони так люблять нашу Демократію?
Всі захищають себе в першу чергу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бюджет оборони України 42 мільярди баксів
Думаю без сотні мільйонів від закордонних ухилянтів - обійдемось
Ті хто допомагає - буде допомагати - і не вимагати подяки
Інші хай краще собі оплатять психотерапевта - бо паспорта не дають)

Більшість тих донатів йде на картики війсковослужюовців як персональні кошти і все. Снаряди ти куй купиш за донати, а інше забезпечення і так доволі не погане, людей не вистачае.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зрівняння не вірне. Гроші вуличним музикантам, то просто приємне для вуха. Донат на Армію - то направді не не Армію, а на себе, бо якщо ти не задонатиш під Авдєєвку, то завтра будеш донатити під Чернівці, а ще далі під Варшаву. Чи ти вважаєш ЕС та США дають нам гроші тому що вони так люблять нашу Демократію?
Всі захищають себе в першу чергу.

Думаєш їм не приємно задонатити пару баксів а потім писати на форумі - воюйте суки, ми гроші заплатили?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Більшість тих донатів йде на картики війсковослужюовців як персональні кошти і все. Снаряди ти куй купиш за донати, а інше забезпечення і так доволі не погане, людей не вистачае.
Думаю родичі тих хто на нулі задонатили більше ніж закордонне тро)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цитата: Ale link=topic=1140428.msg27897024#msg27897024 date=1714109420 :weep:  :facepalm:
Думаєш їм не приємно задонатити пару баксів а потім писати на форумі - воюйте суки, ми гроші заплатили?)

«Ви як посміли казати погане пробнайбільшого донатора ЗСУ» (с)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

«Ви як посміли казати погане пробнайбільшого донатора ЗСУ» (с)

Бегемот це приклад такого донатера)
Дохуя іх)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Будуть - але інших нема
ну так і є
здорові бугаї виїхали за фейковою інвалідністю для себе чи своєї рідні
а реальні інваліди підуть на фронт
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бегемот це приклад такого донатера)
написати в інтернетах що я задонатив охуліярд долярів чи евро - кожен може
інтернет все стерпить
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бюджет оборони України 42 мільярди баксів
Думаю без сотні мільйонів від закордонних ухилянтів - обійдемось
Ті хто допомагає - буде допомагати - і не вимагати подяки
Інші хай краще собі оплатять психотерапевта - бо паспорта не дають)
Ебанутое создание. К психиатру.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ну так і є
здорові бугаї виїхали за фейковою інвалідністю для себе чи своєї рідні
а реальні інваліди підуть на фронт

Так і буде
З кадрів з Варшави не побачив жодного старого чи інваліда який би вимагав паспорт)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ебанутое создание. К психиатру.
Це ти про своїх друзів кримчан з мінвод, хуєсос?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну правильно,
громадянство відібрати,
донати з-за кордону обнулити,
от так країна і просирається, такими "простими рішеннями",
от тільки хто згадає, що велику долю всього, крім зброї, що зараз має ЗСУ на фронті, надала не влада, а саме волонтери, і в тому числі з-за кордону,
тому за своїми потребами наші захисники звертаються не в МО, а до знайомих волонтерів,
а ви продовжуйте, продовжуйте розкидатися власними громадянами та допомогою,
прямо, як безугла...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну правильно,
громадянство відібрати,
донати з-за кордону обнулити,
от так країна і просирається, такими "простими рішеннями",
от тільки хто згадає, що велику долю всього, крім зброї, що зараз має ЗСУ на фронті, надала не влада, а саме волонтери, і в тому числі з-за кордону,
тому за своїми потребами наші захисники звертаються не в МО, а до знайомих волонтерів,
а ви продовжуйте, продовжуйте розкидатися власними громадянами та допомогою,
прямо, як безугла...
я уже порахував тобі ці донати.

Держава може обнулити майно донаторів, не забувай
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ну правильно,
громадянство відібрати,
донати з-за кордону обнулити,
от так країна і просирається, такими "простими рішеннями",
от тільки хто згадає, що велику долю всього, крім зброї, що зараз має ЗСУ на фронті, надала не влада, а саме волонтери, і в тому числі з-за кордону,
тому за своїми потребами наші захисники звертаються не в МО, а до знайомих волонтерів,
а ви продовжуйте, продовжуйте розкидатися власними громадянами та допомогою,
прямо, як безугла...
Іди нахуй зі своїми донатами, єблан
Просрав свою країну лише ти)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я уже порахував тобі ці донати.

Держава може обнулити майно донаторів, не забувай

Вы ебнутые.
Посмотрите сколько всего покупается в армию того что хер вы дождетесь от государства.
Да те же дроны . Вам их не поставит никакая Америка. Про машины - ну конечно хамви лучше. Ждите , а так ножками
Донаты дают мобильность и своевременность.
Кто то кричал про инновационную армию.
Хоть один вменяемый человек может рассчитывать на инновационность по процедурам Минобороны?
Чего это раздухарились? Люди не нужны, деньги не нужны.  :facepalm:

Задолбали комиссары с комплексом неполноценности.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Вы ебнутые.
Посмотрите сколько всего покупается в армию того что хер вы дождетесь от государства.
Да те же дроны . Вам их не поставит никакая Америка. Про машины - ну конечно хамви лучше. Ждите , а так ножками
Донаты дают мобильность и своевременность.
Кто то кричал про инновационную армию.
Хоть один вменяемый человек может рассчитывать на инновационность по процедурам Минобороны?
Чего это раздухарились? Люди не нужны, деньги не нужны.  :facepalm:

І сколька? Сколька в грошах?)
Донати від тебе непотрібні- себе прокорми, бідося)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вы ебнутые.
Посмотрите сколько всего покупается в армию того что хер вы дождетесь от государства.
Да те же дроны . Вам их не поставит никакая Америка. Про машины - ну конечно хамви лучше. Ждите , а так ножками
Донаты дают мобильность и своевременность.
Кто то кричал про инновационную армию.
Хоть один вменяемый человек может рассчитывать на инновационность по процедурам Минобороны?
Чего это раздухарились? Люди не нужны, деньги не нужны.  :facepalm:

Задолбали комиссары с комплексом неполноценности.
я не проти донатів на армію та донаторів, як таких. Просто нєхуй тут духаритись наче відривають останню майку від тіла
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

І сколька? Сколька в грошах?)
Донати від тебе непотрібні- себе прокорми, бідося)
Воюют не деньги, воюет оружие и технологии.
100 джавелинов стоят на порядки больше 100 Дронов. А танку похрен чем его разнесло.
Сколько денег Мадяру пришло из бюджета? За счёт чего он достиг своего уровня?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Просто нєхуй тут духаритись наче відривають останню майку від тіла

Это справедливо, но это и реакция на некоторую тенденцию "мы и без вас справились бы'"
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Воюют не деньги, воюет оружие и технологии.
100 джавелинов стоят на порядки больше 100 Дронов. А танку похрен чем его разнесло.
Сколько денег Мадяру пришло из бюджета? За счёт чего он достиг своего уровня?
Хуєлогіі
Кацапи успішно воюють людьми
Наші тримають територію теж людьми
В танк чи за дрон треба людей саджати а не роботів
В окопах теж люди
Бу возять люди
Поранених витягають і лікують люди
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну якщо це єдиний можливий варіант не потрапити на нуль, то звісно. Пишатись українським громадянством за кордоном було круто, доки не виникла угроза, що відправлять взад до України виконувати конституційний обов'язок боронити державу від агресора  B-)
та нікуди ти не зможеш вийти поки не отримаєш громадянство іншої країни , а на то йдуть роки
тому той пісдьож, а я вийду з громадянства ,в тих хто за кордоном 2-3 роки ні про що
в основної маси в них нема і бути не може жодного європейського громадянства крім ураїнського
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Это справедливо, но это и реакция на некоторую тенденцию "мы и без вас справились бы'"
Так ми і без вас хуєсосів закордонних справляємось)
Ти легенду свою забув, коисіянин) ти ж тіпа в Україні?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Это справедливо, но это и реакция на некоторую тенденцию "мы и без вас справились бы'"
  ця реакція якраз була похідна. Бо всі пред'яви почались з того що держава їм щось винна, бо вони ДАНАТЯТЬ.

Дай паспарт ато перестану данатіть !
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та нікуди ти не зможеш вийти поки не отримаєш громадянство іншої країни , а на то йдуть роки
тому той пісдьож, а я вийду з громадянства ,в тих хто за кордоном 2-3 роки ні про що
в основної маси в них нема і бути не може жодного європейського громадянства крім ураїнського
В Швейцарії мінімум 8 років легального проживання і лише тоді маєш право нподати на громадянство - і не факт що зразу дадуть)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

  ця реакція якраз була похідна. Бо всі пред'яви почались з того що держава їм щось винна, бо вони ДАНАТЯТЬ.

Дай паспарт ато перестану данатіть !
То квіточки
Тут пара дибілів писало - дайте паспорт бо поїдемо у рашу і візьмемо кацапський)
Шантажисти хрєнові)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хуєлогіі
Кацапи успішно воюють людьми
Наші тримають територію теж людьми
В танк чи за дрон треба людей саджати а не роботів
В окопах теж люди
Бу возять люди
Поранених витягають і лікують люди

Ага, толпы чмобиков и зомби. Комиссар, методички поменялись. Теперь модно говорить что против нас хорошо оснащенный и опытный противник.

А по факту - русские смогли в массовость технологий. Новая форма, ФПВ, массовая закупка мавиков государством, КАБы, разведка тыла нашего БПЛА и немедленные удары Искандерами.

А вы продолжаете сказки про зомби под веществами .

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так ми і без вас хуєсосів закордонних справляємось)
Ти легенду свою забув, коисіянин) ти ж тіпа в Україні?)

Нет , таки придется переходить на украинский окончательно. А то я не верю что взрослый человек не может понять простой фразы.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

  ця реакція якраз була похідна. Бо всі пред'яви почались з того що держава їм щось винна, бо вони ДАНАТЯТЬ.

Дай паспарт ато перестану данатіть !
А вам за державу обидно стало, неужели?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вот пример:

ЗСУ відвели з передової американські танки Abrams M1A1 через російські розвідувальні та ударні дрони, якими тепер забитий повітряний простір над полем бою, — Associated Press

А теперь посчитайте стоимость Абрамса и дрона.
Тот кто дал Абрамс больше пользы принес чем тот кто купил дрон? Если в деньгах, так не сопоставимые величины.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А вам за державу обидно стало, неужели?
тобто ти не заперечуєш, що початково почались крики дай дай дай, ато не буду данатіть ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Іди нахуй зі своїми донатами, єблан
Просрав свою країну лише ти)

Це жінка  :kez_04:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

тобто ти не заперечуєш, що початково почались крики дай дай дай, ато не буду данатіть ?
Должны же быть взрослые в этом детском саду. Сремся на радость врагов. Хотя и самим это похоже нравится.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Должны же быть взрослые в этом детском саду. Сремся на радость врагов. Хотя и самим это похоже нравится.
то ж тим хто тут волає в такому стилі і порахувалось приблизна ксть їх донатів, це й-й мізер. Але воні від цього як би хату продали і віддали на ЗСУ,а в реалі скинули як афроамериканцю з убера на чай за доставку пончиків. У мене товариш на доставці працює, тому приблизно скільки дають знаю
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ага, толпы чмобиков и зомби. Комиссар, методички поменялись. Теперь модно говорить что против нас хорошо оснащенный и опытный противник.

А по факту - русские смогли в массовость технологий. Новая форма, ФПВ, массовая закупка мавиков государством, КАБы, разведка тыла нашего БПЛА и немедленные удары Искандерами.

А вы продолжаете сказки про зомби под веществами .
Хуєсос, досить нести маючню про чмобіків і зомбі)
Там є нові підрозділи зовсім не чмобіків
Про закупку мавіків рф - посилання даси чи сернув як обично?)
Перестань нести маячню)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Нет , таки придется переходить на украинский окончательно. А то я не верю что взрослый человек не может понять простой фразы.
Ти перейдеш на український хіба якщо тобі зуби вибʼють і то не факт, але я думаю ти швидше здохнеш ніж перейдеш на мову, погань)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це жінка  :kez_04:
Я толерантний - мені похуй, хоть квір)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Должны же быть взрослые в этом детском саду. Сремся на радость врагов. Хотя и самим это похоже нравится.
Хто з ким?
Українці в Україні з ухилянтами за кордоном?)
І що, ухилянти нападуть на нас з західного кордону?)
Не для того вони бігли - похуй на них)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

то ж тим хто тут волає в такому стилі і порахувалось приблизна ксть їх донатів, це й-й мізер. Але воні від цього як би хату продали і віддали на ЗСУ,а в реалі скинули як афроамериканцю з убера на чай за доставку пончиків. У мене товариш на доставці працює, тому приблизно скільки дають знаю
Ну закордонні ухилянти донатили тисячі баксів - правда на хабарі за довідки та анонімам за перетин кордону - там суми думаю великі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ось сьогоднішня новина

Росіяни влучили в торговий центр і дитсадок на Херсонщині: поранили 6 людей

Це тим хто пише що нема різниці між українцями що живуть в Україні та ухилянтами що виживають в Польщі
І таке кожен день
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія