Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разумков: Быстро закончить войну на Донбассе не получится

"Конечно, от нас (нового парламента. - Ред.) будут хотеть быстрого окончания войны, хотя все понимают, что быстро завершить ее не удастся, и решает это вовсе не парламент. Это большой путь, который должна пройти вся страна, все мы вместе", - отметил Разумков.

а чего вдруг? а перестать стрелять?
   
роса як роса
   
тогда какого хера Зе! на дебатах пасть открывал? ась?
Зе! курвится быстрее, чем прогнозировалось  B-)
   
"Конечно, от нас (нового парламента. - Ред.) будут хотеть быстрого окончания войны, хотя все понимают, что быстро завершить ее не удастся, и решает это вовсе не парламент. Это большой путь, который должна пройти вся страна, все мы вместе", - отметил Разумков.

а чего вдруг? а перестать стрелять?

это шо получается, галочки/крестика на выборАх молодой команды не достаточно? опять зубожилым терпеть придется
   
 А что получится быстро сделать из обещанного? Так чтобы в 5 лет хотя бы уложиться.
   
Решил подзаработать на войне?
   
тогда какого хера Зе! на дебатах пасть открывал? ась?
Зе! курвится быстрее, чем прогнозировалось  B-)

ну шоб колэблющыєся голосували..інакше ті голоси і так би пішли опоблоку. хіба то краще би було?
   
"Конечно, от нас (нового парламента. - Ред.) будут хотеть быстрого окончания войны, хотя все понимают, что быстро завершить ее не удастся, и решает это вовсе не парламент. Это большой путь, который должна пройти вся страна, все мы вместе", - отметил Разумков.

а чего вдруг? а перестать стрелять?
А як же ж так...?
Що і зарплат по 4000 евро, теж не буде...?
Ось так бидло вибрало, бо думало, що буде мир із московитами( дебіли да) і ковбаса по 2.20, а вийшло , ну як завжди...
   
ну шоб колэблющыєся голосували..інакше ті голоси і так би пішли опоблоку. хіба то краще би було?
Опоблок це можна сказати ветерани ПР а Слуга народу - Молодіжна партія регіонів, яка уй різниця, тільки цих буде доуя,
важче буде із ними Українцям боротися...
   
ви б раділи. це значить що зеленський передумав імплементувати парламенттом написаний петром і проголосований бепепе мінські капітуляції))

нам ен уникнути чергових 5 ркоів іміації  армовіра. у влади просто немає іншого шляху - або капітуляція переед хуйлом або імітація армовіра [ua]  в чеканні коли воріженьки згинуть як роса на сонці
   
А як же ж так...?
Що і зарплат по 4000 евро, теж не буде...?
Ось так бидло вибрало, бо думало, що буде мир із московитами( дебіли да) і ковбаса по 2.20, а вийшло , ну як завжди...

Не буде ! І хто біг подумати ? І як так вийшло ? Жабенята, ась ?
   
і все ж погана новина є. хуйло не нападає далі чекаючи голосуванням новим парламентом мінських капітуляцій. і хто зна як він себе поведе далі коли побачить що новий параменнт мінські не буде приймати в конституцію
   
Решил подзаработать на войне?

та третий месяц уже на крови наживается

и ничо, зебенятам наравицца
   
Вашингтон велел не спешить и повоевать еще лет 15
   
і все ж погана новина є. хуйло не нападає далі чекаючи голосуванням новим парламентом мінських капітуляцій. і хто зна як він себе поведе далі коли побачить що новий параменнт мінські не буде приймати в конституцію
Хуйлу. зараз тільки ждати, поки "розумне " населення , яке проживає на території України, на слідуючих виборах вибере мертвечука в презеденти...
Бо це бидло розвести, як два пальці ..., тому хуйлу не потрібно фактично нічого робити, ми самі все для нього зробимо...
   
пара белум

але наш генштаб і далі мише й н е ловить  а зсу військових рішень не має

   
Хуйлу. зараз тільки ждати, поки "розумне " населення , яке проживає на території України, на слідуючих виборах вибере мертвечука в презеденти...
Бо це бидло розвести, як два пальці ..., тому хуйлу не потрібно фактично нічого робити, ми самі все для нього зробимо...

ну не має у мене для тебе інших українців
   
ну не має у мене для тебе інших українців
То пошукай, у тебе бачу часу багато вільного... :gigi:
Бо я тут не те що інших, я уже ніяких Українців не бачу...
   
блазень та кодло наживаються на війні, тварюки
всі знають що треба просто перестати наживатися на війні і тоді вона закінчиться, сам розумний радник та й сам блазень про це казали
війна триває, значить ця мерзота продовжує наживатися на війні
і з цих коштів також оплачуються платні писаки тут - одноклітині агресині інфузорії туфельки
чим думав народ коли голосував за блазня і кодло? питання риторичне
   
Опоблок це можна сказати ветерани ПР а Слуга народу - Молодіжна партія регіонів

 А ПЄС  - спадкова партія ПР. :D
   
То пошукай, у тебе бачу часу багато вільного... :gigi:
Бо я тут не те що інших, я уже ніяких Українців не бачу...

ну по перше немає критерії за якимивизанчати чи є українцем чи не має.

імхо медіанний українець це

владислав каськів

   
блазень та кодло наживаються на війні

 Як саме?
 Продають "розвідувальний" корабель державі?
 Постачають браковані пластини?
 ..............

 Як?
 
   
А ПЄС  - спадкова партія ПР. :D
А там , як не ПЕС, як не Батьківщина, як не Слуга народу і т.д., всі одного поля ягідка, тому маємо, що маємо...
Всі під олігархами... :gigi:
   
ну по перше немає критерії за якимивизанчати чи є українцем чи не має.

імхо медіанний українець це

владислав каськівПоказати зображення...
Критерії завжди є, просто у багатьох мізків не має... :gigi:
   
А что получится быстро сделать из обещанного? Так чтобы в 5 лет хотя бы уложиться.

з зубожінням покінчено....  Просто перестали про нього говорити і все - епоха бідності закінчена..... :lol:
   
з зубожінням покінчено....  Просто перестали про нього говорити і все - епоха бідності закінчена..... :lol:
Так я щось помітив, що наші любителі "слуг народу", мовчать і похмурі тиняються, у декількох є евробляхи, а їх киданули... :gigi:
Думаю через рік, будуть доводити мені, що вони не голосували за слуг, аж сраки будуть мокрі...
   
Критерії завжди є, просто у багатьох мізків не має... :gigi:

ну то наведи їх :laugh:

а також знайди пояснення чому жахаючабільшість населення України - безпринципні продажніі сцикливі брехливі ледацюри імітатори. то відповідає критеріям? чи переважна більшітсть населення України не українці? перстань брехать самому собі
   
А там , як не ПЕС, як не Батьківщина, як не Слуга народу і т.д., всі одного поля ягідка, тому маємо, що маємо...
Всі під олігархами... :gigi:

  То ляля.
  Безпідствавне.
  Бракує переконливих аргументів?
  Не співчуваю. B-)
   
Так я щось помітив, що наші любителі "слуг народу", мовчать і похмурі тиняються, у декількох є евробляхи, а їх киданули... :gigi:
Думаю через рік, будуть доводити мені, що вони не голосували за слуг, аж сраки будуть мокрі...
:laugh: чому бідні, бо дурні...
   
я щось помітив, що наші любителі "слуг народу"

 І хто тут "любитель"??? ;o

 Ваші тиради явно заангажовані. B-)
   
  То ляля.
  Безпідствавне.
  Бракує переконливих аргументів?
  Не співчуваю. B-)
Аргументи, на тебе прямо дихають, а ти їх не бачиш, то як може сліпому, довести щось зрячий...
   
А ПЄС  - спадкова партія ПР. :D

А Портнов  -  любий  друзь для  Богдана, що, як отой змій, постійно шепоче свою думку Зеленському :gigi:
   
А что получится быстро сделать из обещанного? Так чтобы в 5 лет хотя бы уложиться.
Ти чого перевзуваєшся на ходу ? Я тобі не дозволяв знову ствати сумнівающімся... Ану почав молитись на Шостого як роблятьвсякі мероськи  світланки і дімці і Людасики...


Що за прикол? Вдруг рішив перевзутись на літу... НІЗЯ.
   
Та шож такое то. прихильники певної політсили а как же чеколадник наживается на войне?
   
ну то наведи їх :laugh:

а також знайди пояснення чому жахаючабільшість населення України - безпринципні продажніі сцикливі брехливі ледацюри імітатори. то відповідає критеріям? чи переважна більшітсть населення України не українці? перстань брехать самому собі
Ні більшість населення хохли, і ще є хохло-бидло, Українців залишилося мало...
Багатьох за сотні років знищили, інші виїхали...
А те що вони себе, або їх хтось називає Українцями, то це не факт, що вони ними є..
Це те саме, що расєйськоговорящий Український націоналіст... :gigi:
   
І хто тут "любитель"??? ;o

 Ваші тиради явно заангажовані. B-)
Та звістно, що ФУП-і любителів "слуг народу" немає. Звідки їм тут взятися ? Ви почекайте, через рік з'ясується, що за Зеленського і "Слугу народу" на ФУП-і взагалі ніхто не голосував. 
 :lol:
   
Та звістно, що ФУП-і любителів "слуг народу" немає. Звідки їм тут взятися ? Ви почекайте, через рік з'ясується, що за Зеленського і "Слугу народу" на ФУП-і взагалі ніхто не голосував. 
 :lol:
(tu)  :gigi:
   
Одного "наживчика" вже взяли..
З'ясувалося - ПСІв ще багато.- швидко шакаладніки не закінчаться, як і війна.
   
Та звістно, що ФУП-і любителів "слуг народу" немає. Звідки їм тут взятися ? Ви почекайте, через рік з'ясується, що за Зеленського і "Слугу народу" на ФУП-і взагалі ніхто не голосував. 
 :lol:
Вас вже тут небагато, а що буде через рік...
   
Ні більшість населення хохли, і ще є хохло-бидло, Українців залишилося мало...
Багатьох за сотні років знищили, інші виїхали...
А те що вони себе, або їх хтось називає Українцями, то це не факт, що вони ними є..
Це те саме, що расєйськоговорящи Український націоналіст... :gigi:

ну)) назвать більшість бидлом то є явна ознака власного дегенератства))) населення як населення . твоїх ідеальних українців і не було ніколи - - бо за сотні років ідеальні українці не створили державу - отже їх не було. а було осьтаке населення як є зараз . і називати населення УУкраїни ибидлом? простиставляючи населенню України якихось ефемерних ідеальних - яких ти навіть сфорумлювати не омжеш))) українці завжди булиотакими як є.  і цей факт тре або прийняти або й далі брехати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія