Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня я назвал братом того кого презирают православные ....

Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:
   
Ще один нарцис-Фантамаз намалювався...
   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:

Мог бы просто в руки дать
   
А просто хлеб в руки дать? Тоже мне, благотворитель иобнутый. Тогда почему орешки без пива?
   
Цей шизофренік тут раніше хвалився, як він бомжу з вікна черствий хліб кидав на землю
   
Кинул?? реально кинул??
   
Сказал "Зачэм брат, что не твоя, клал, а? Вах!" И кинул пакетиком.
   
Вот жеж говнюки ползают Украиной(
   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:

"Ахуєть!" - кричали гості. Я просто в шоці від твоєї доброти та милосердя. Як добре, що ти є на світі! Тримай нас в курсі всіх своїх благородних вчинків. "Хай твоя ліва рука не знає, що робить права..." нєєє, не чули такої юхні.
   
Цей шизофренік тут раніше хвалився, як він бомжу з вікна черствий хліб кидав на землю

 :weep:
   
И кинул ему

Братам дають, кидають собакам, "християнине".
   
как православные которые ненавидят нищих накинулись на того кто подает нищим не выходя из дома а зовет их к балкону и сбрасывает им покушать  :(

   
Сметана - кончена хвора стотина.
   
Піди, бидлохрістіанін, возьмі, тварюка, ніщего за руку, пріведі в дім свій, вимий йому ногі, мерзота, та посади за  стіл свій, піздючье. Або просто не кічіся тут, бидлочінник.

Останнє редагування: 23 травня 2021 01:29:08 від beggy
   
Пропоную термін, стосовно відсотку дегенераціі: "Ступень сметанування".
   
Сметана - кончена хвора стотина.

глючит прямославного безбожника  B-)
   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:

Подвиг ..

розчулює слово - "кинув".

ЗИ. Ти що іудей, чи бусурман? І з чого ти вирішив що православні їх "презірають ".

Десь це вписано? Тоді вкажи.



Останнє редагування: 23 травня 2021 09:50:36 від Аeternitas
   
хе... я как то бомжу капучино покупал недели 2
ставил в одно и то же место в одно и то же время...
было прикольно и даже приятно


а все началось что он выпил мой кофе, который я отойдя на минуту, опрометчиво оставил без присмотра  :D
и гагад пустой стакан на место поставил  :)
   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:
=================================
Клиника полная у психа Сметаны. Арахис, пля...подал. Купил бы хочь шоколадку. Придурка кусок. :facepalm:
   
ТС мабуть хоче слави - за старою схемою підараса на стадіоні :)
   
а я вчора нагодував безхатнього котеня. Шкода, що я не можу на форумі теми створювати.
   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:

Православна церква - насліддя Христа. Він прийшов рятувати слабких та нещасних, які відштовхнуті сильними та пихатими. До тих, кому потрібна Віра, Надія та Любов.

Пожертва з любов'ю до людини, без пихи - нелегка справа але велике благо.

   
ТС.

Це в якому ти лайні живеш - де православні бомжів "презірають"?

   
как православные которые ненавидят нищих накинулись на того кто подает нищим не выходя из дома а зовет их к балкону и сбрасывает им покушать  :(
Чому до хати не запросив, не нагодував? З балкону він кидає, теж мені царь.
   
Сметаній, в очах дописувачів - гівно гівном, схоже.
   
Re: Сегодня я назвал братом того кого презирают православные ....

 Святой  Сметаній  подает  арахіс бомжам с балкона :

   
Назвал нищего который с мусорного бак собирал ...

И кинул ему малый пакетик с жареным арахисом ... :good:

Итак, когда творишь милостыню, не труби перед собою, как делают лицемеры в синагогах и на улицах, чтобы прославляли их люди. Истинно  говорю  вам: они уже получают награду свою. У тебя же, когда творишь милостыню, пусть левая рука твоя не знает, что делает правая, чтобы милостыня твоя была втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно (Мф. 6:2–4).

Горе вас, книжники и фарисеи! (с)


   
Велесов назвав отца Сметанія піздюком. Прошу зафіксувати.
   
Итак, когда творишь милостыню, не труби перед собою, как делают лицемеры в синагогах и на улицах, чтобы прославляли их люди. Истинно  говорю  вам: они уже получают награду свою. У тебя же, когда творишь милостыню, пусть левая рука твоя не знает, что делает правая, чтобы милостыня твоя была втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно (Мф. 6:2–4).

Горе вас, книжники и фарисеи! (с)

Тут згоден з вами. Ми занадто пихаті, щоб бути розумними. Але час є.
   
Тут згоден з вами. Ми занадто пихаті, щоб бути розумними. Але час є.
часу нема ніколи. Можна на чотире години раніше виходити. Не допомогає. Час завжди пролюблений, в кращому випадку, то мінус дві години. Що характерно. Почали би вчора, все одне, то мінус одна- дві години. Якійсь закон природи. Ну не бува, щоб все вчасно.
   
Люди завжди вимушені час наздоганяти. Це майже аксіома. А до того, не знаю, було б чі краще, щоб люди чекали ті годину - дві. З якого боку не було б зло, воно буде вже невчасне, навіть на стадіі планування. Завжди все запізно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія