Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

А більше й не тре


чорт йо зна.

мабуть тре, але не буде
а може й не тре, бо в такої публіки за статистикою перша причина смерті - суїцид

   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))

Стрелять.
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))

що за гавношоу для сиріток на політфорумі?  ;o
   
Re: жіноче питання

одной работающєй ізвіліни достаточно, ваня.

дык я ж давно об этом. если работающих извилин нету, то и выдаешь ты на гора неперевариваемый фарш. :)
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))

...і він її в тій автівці драв цілий тиждень
бізвазіліну
та ув ачько
   
Re: жіноче питання

чорт йо зна.

мабуть тре, але не буде
а може й не тре, бо в такої публіки за статистикою перша причина смерті - суїцид
Природа (ну чи Бог) закладає схему самозбереження.
Переважно ця схема працює...
   
Re: жіноче питання

Стрелять.
ага))) але ніхто з маршрутки і слова не сказав)) всі зацікавлено спостерігали і посміхались.
Пс. Ця сторі не про мене.Це мені ця жінка розповідала.
   
Re: жіноче питання

ув ачько

крокі, цю пєсєнку наше радіо ставить спешіал для тібя

   
Re: жіноче питання

щось в тому дусі напевно, але цікаво, що провина за це саме на жіночий вибір покладається, а не на поведінку чоловіків,які втратили свою маскулінність, стали пасивними та боягузами. Бояться зробити комплімент чи на жопу-цицьки відверто глянути . От від цього треба виходити. Фемінізм поставив експеримент - змусив чоловіків втратити чоловічність та стати більш фемінними . І жінки переключились на психопатів.
От це треба зарубити на носі всім грантоїдам та борцям за права людей і т.д.

Будьмо феміннішими -
Жиймо всіма нішами,
Всіма вірами й дірами:
Якшо треба - й вампірами!
   
Re: жіноче питання

нічо, скоро бабячій гегемоніі настане пі3да - їх замінять робати [ua]
тож  :brunette:  доведецця, хочнехоч, або вилюднювати, або вимирати :super:

і про роботів - нещодавно вийшов якраз роман "Machines Like Me", читаємо в нашому жіночому колі і обговорюємо. 
   
Re: жіноче питання

ага))) але ніхто з маршрутки і слова не сказав)) всі зацікавлено спостерігали і посміхались.
Пс. Ця сторі не про мене.Це мені ця жінка розповідала.

Жаль. У дамы в сумочке должен быть револьвер. И не только у дамы.
   
Re: жіноче питання

що за гавношоу для сиріток на політфорумі?  ;o
якраз по темі. Це з тієї ж серії, що мужики називають жінок б..ми лише таких, які дають, але не їм.
Так і тут феміністичний візг. А як доходить діло до персонального, то зовсім інші жіночі реакції
   
Re: жіноче питання

зато собачка гораздо приятней и осмысленней
:-B
   
Re: жіноче питання

і про роботів - нещодавно вийшов якраз роман "Machines Like Me", читаємо в нашому жіночому колі і обговорюємо. 

робати зроблять людство НАБАГАТО щасливішим (tu)  [ua]
   
Re: жіноче питання

якраз по темі. Це з тієї ж серії, що мужики називають жінок б..ми лише таких, які дають, але не їм.
Так і тут феміністичний візг. А як доходить діло до персонального, то зовсім інші жіночі реакції

метушня, поібєнь, суїта і томління духу.

іншими словами, приматологія  B-)
   
Re: жіноче питання

Спор этот становится конструктивным только когда аргументирует и резюмирует Кроки.
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))
desperate male. викликати поліцію, якщо та жінка його не хоче.
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))

В Канаді цей козел сів би в тюрму за злісний харасмент і його життя та кар"єра були б зруйновані нававжди.

А якщо жінка пересіла в його машину, то вона хотіла бути трахнутою. Нормальна жінка б відмовилася і викликала поліцію.
   
Re: жіноче питання

мої знайомі жінкі ніякі лавсторі не споживають однозначно. свої переживають різні, так.
і що, ніколи-ніколи не читали? навіть унісьонні вітром? :-o
   
Re: жіноче питання

Спор этот становится конструктивным только когда аргументирует и резюмирует Кроки.

Сrocky cant fail  :super:
   
Re: жіноче питання

дык я ж давно об этом. если работающих извилин нету, то и выдаешь ты на гора неперевариваемый фарш. :)

Конкретно пролетарій видає жовч. В перемішку з жовчним камінням.  :laugh:
   
Re: жіноче питання

Задам питання жінкам. Як ви ставитесь до такої ситуації: заміжня молода жінка і чоловік , який її добивається. Спочатку ввічливо добивався, то вона його послала. А потім якось вранці вона сіла в маршрутку, а він перегородив переповненій маршрутці шлях своїм авто , зайшов всередину і сказав "поки ось ця жінка не пересяде до мене в авто, маршрутка не поїде" І вона пересіла))

наявне кримінальне правопорушення вчинив цей чоловік.
   
Re: жіноче питання

Спор этот становится конструктивным только когда аргументирует и резюмирует Кроки.
:gigi: тут вірш був, прямо крик душі.
   
Re: жіноче питання

робати зроблять людство НАБАГАТО щасливішим (tu)  [ua]

Угу. До смерті останнього гуманоїда.
   
Re: жіноче питання

Сrocky cant fail  :super:
cant or can't? :blush2:
   
Re: жіноче питання

Угу. До смерті останнього гуманоїда.
проблеми гуманоїдів роботів не гребуть!

Ну хіба в Азімова :)
   
Re: жіноче питання

і що, ніколи-ніколи не читали? навіть унісьонні вітром?

 :shuffle:  чесно кажучи, в свої молоді роки ніасіліла
(а от "Дафніс і Хлоя" нічо собі так зайшли)
   
Re: жіноче питання

Спор этот становится конструктивным только когда аргументирует и резюмирует Кроки.

Таг, я очєнь розумний крокодил :king2:
тому баби і недають :(
отжеж БЛ ЯДІЩІ :weep:
   
Re: жіноче питання

cant or can't? :blush2:

це старий панківський жарт. у клеша навіть пісенька є про це
   
Re: жіноче питання

Різниця між жінками та чоловіками це еволюційна адаптація з розділення функцій заради виживання виду.

Насправді в людській популяції жорсткий культурний фемінізм, ми його навіть не помічаємо.

Ліваччьо його хоче перевести в жорсткий сексизм/тоталітаризм.
   
Re: жіноче питання

:shuffle:  чесно кажучи, в свої молоді роки ніасіліла
(а от "Дафніс і Хлоя" нічо собі так зайшли)
а я в 16 років проковтнула. дві ночі майже не спала.
   
Re: жіноче питання

cant or can't? :blush2:
ой, вляпался кроки.
   
Re: жіноче питання

Угу. До смерті останнього гуманоїда.

А шо, виживання людства - це головна самоціль? Тоді условіє виживанія - це якмога менше прогресу, вєчниє войни та бігання з палицями.
Людство, скорішзавсе, поступицця місцем робатам, але вимре щчастливим :beach:
   
Re: жіноче питання

а я в 16 років проковтнула. дві ночі майже не спала.
ой, не глядя на цитаты выше, вляпалась Мышка.
   
Re: жіноче питання

На Заході нашої Галактики? Захід в якому я досить нагадує совєтьский союз в плані активності, тільки замість партії і правітєльства бізнес актив з інфо обслугою, ну хіба ще шахраї щось вимухльовують. Захід це тотальна залежність від інститутів влади і бізнесу, активізуйся скільки хочеш.
ух злісні капіталісти...наче парт зїзді побував. Не треба о цю гнилу пропаганду, там є громадянське суспіьствро і воно впливає відчутно.
   
Re: жіноче питання

:gigi: тут вірш був, прямо крик душі.

це була пєстня 8-)
   
Re: жіноче питання

це старий панківський жарт. у клеша навіть пісенька є про це
a, ok.
   
Re: жіноче питання

А шо, виживання людства - це головна самоціль?

Це самоціль для будь-якого живого організму.
   
Re: жіноче питання

і що, ніколи-ніколи не читали? навіть унісьонні вітром? :-o

читала, але не було потрясіння від нього. потрясіння було від хіжини дяді тома гаріет бічер-стоу. я дійсно плакала, коли його читала.
   
Re: жіноче питання

А шо, виживання людства - це головна самоціль? Тоді условіє виживанія - це якмога менше прогресу, вєчниє войни та бігання з палицями.
Людство, скорішзавсе, поступицця місцем робатам, але вимре щчастливим :beach:

А вы не называйте всякую дурость прогрессом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія