Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

такі теми може створити кожна суспільна група.
Теми дискримінації інвалідів, наприклад. або моє найулюбленіше - образи чиновників і представників правоохоронних органів.
А ще є попи, "погані" лікарі, таксисти, бізнесмени- бариги, бомжі, олігархи, молодь з "низькою соціальною відповідальністю", алкоголіки і т.д.

Суть даної теми в чому - показати, що до жінок погане ставлення порівняно з ставленням до чоловіків? )) Та фіг там. До чоловіків є свої претензії - алкаші, імпотенти , зрадники, кидають дітей, ледарі, і взагалі  "ранять душу" . А як почитати ФБ, то там суцільні претензії жінок і поради чоловікам, як їм треба прожити життя , і як слід поводитись з жінками. Але такого немає з боку чоловік стосовно жінок!!  Ні порад, ні претензій .
Для жінок "полюби мєня такой какая я єсть", а для чоловіків від жінок поради:  "жінку треба любити , а не терпіти, дітей ростити, а не зробити, а життя прожити , а не просрати". І все в такому дусі.
+========================+
Угу! Особливо чинодралів:
   
Re: жіноче питання

+========================+
Угу! Особливо чинодралів:
Показати зображення...
Це дискримінація!!!
Дайте грант на вивчення та боротьбу!
   
Re: жіноче питання

"Ачько" є в обох статей.

ЧОму тобі принципово пхати саме в жіноче?

Воно вжінок мняке, краснеє і памитоє. З милом :smile3: 
   
Re: жіноче питання

укрокодила е величезний унутрєнній МІР :buba:
зним нєсаскучішся :smile3:
канєшно, бєдниє тьолкі це ніценят... нозато ценят багатиє :blush2:
:bueee:
   
Re: жіноче питання

тобто ви "воюєте" з жінками? а за шо?

Я про те, що якщо Ви вирішили встрянути в розборки між чоловіками, то і поводитись варто, як чоловік. Війна не зважає на стать воюючих сторін.
   
Re: жіноче питання

інки недолюди

ашоробить, якшо так і е :S
наприклад, пенсіонери - дегенерати, і це - медично доведений факт. Можно це замовчувати, а можна казати ПРАВДУ.
   
Re: жіноче питання

:bueee:

Naitli 8-)
от скажи чесно... 8-)
тиб дала крокодилові? 8-)
   
Re: жіноче питання

Воно вжінок мняке, краснеє і памитоє. З милом :smile3:

Тобто ти своє принципово не миєш, щоб ніхто не запхав?  :gigi:

А яка ж жінка (особливо помита і з гарним запахом) схоче, щоб їй щось пхав такий смердючий суб'єкт?  ;o
   
Re: жіноче питання

author=Stabil  про непридатність жінки бути людиною без чоловіка, на відміну від чоловіка, який є "людиною" і без жінки.
Юнак може стати чоловіком тільки тоді, коли він долає свої страхи, лінь, обмеженість. Дівчина ніколи не може стати жінкою без чоловіка.
дівчата, які до 20 + пару років, ще не познали чоловіків в біблейському сенсі цього слова, досить таки нормальні молоді жінки.
знала двох 40+ "старих дів". не знаю, чи "знали" вони взагалі чоловіків, але були незаміжні і безбойфрендні. хорoші, як люди були, без тагранів (принaiмні на людях).
а от чоловіка, до 40 років не познавшого жінку, я собі, як мінімум з явними дивацтвами уявляю.
   
Re: жіноче питання

дівчата, які до 20 + пару років, ще не познали чоловіків в біблейському сенсі цього слова, досить таки нормальні молоді жінки.
знала двох 40+ "старих дів". не знаю, чи "знали" вони взагалі чоловіків, але були незаміжні і безбойфрендні. хорoші, як люди були, без тагранів (принaiмні на людях).
а от чоловіка, до 40 років не познавшого жінку, я собі, як мінімум з явними дивацтвами уявляю.

А якщо чоловік "познав" чоловіка, то стає жінкою? (риторичне питання  :gigi: )
   
Re: жіноче питання

можна назву? :shuffle:
можно но я настоятельно не рекомендую
Пацаны  (The boys)
там в первой серии есть суперантифеминистск ий момент
   
Re: жіноче питання

сексізм на марше, нібито з добрими намірами 80% чоловіків на ФУПі вже відкрито говорять, що жінки недолюди.
дія породжує протидію.
Як на мене, то різні соціальні ролі жінок і чоловіків визначені частково біологічно, а частково соціально.
Але помилки феміністок в тому, що вони вважають, що все визначено соціально, і відтак починаються боротися , доводячи справу захисту прав жінок до абсурду. Тим самим ставлять соціальні експерименти над цілими суспільствами. А ці експерименти вдається поставити там, де влада відкрита для діяльності грантоїдів. Інакше цим займатись ніхто не буде.
У підсумку реалізація мети , яка полягала у зміні чоловіків (тому що жінок змінювати у бік маскулінізації - це примус, а не забезпечення вибору), викликає  роздратування неправильними заходами і призводить до протестного  ставлення. і до тролінгу .
Але про 80% , що ви зазначили, то це маячня з вашого боку, тому що 95% взагалі не зайдуть в цю гілку. А ті хто зайде, - якраз роблять це через протест. То який ви процент очікуєте? Ви бажаєте, щоб 80% чоловіків виступали за грантоїдські дурниці?
   
Re: жіноче питання

скажи? і такі почуття жінкам приходиться переживати тут практично в кожний момент, коли вони висловлюються в дискусіях на цьому форумі.
+===============================================================+
Сюди лізуть лише ті, котрі без цього не здатні існувати і яким нема чого робити. 
Нормальним жінкам на політичні дурки нема часу - у них є більш цікаві речі:
діти, онуки, господарство. Я сюди заходжу у якості відпочинку між науковими
дослідженнями та роботою на власній землі.
   
Re: жіноче питання

сексізм на марше, нібито з добрими намірами 80% чоловіків на ФУПі вже відкрито говорять, що жінки недолюди.
80% из тех что остались.или новоприбывшие после открытия регистрации.
аможно пойти на неполитический форуми там охереть ....
   
Re: жіноче питання

Тобто ти своє принципово не миєш, щоб ніхто не запхав?

крокодили немиють ачько принципово :buba: Нате вони і крокодили 8-)


А яка ж жінка (особливо помита і з гарним запахом) схоче, щоб їй щось пхав такий смердючий суб'єкт?

Та всє жінкы саме такого і хочуть. Хіба нє?.. 8-) Вони спеціяльно миюцця та бризкають на себе різне-духмяне, шоб наних згарчянням накинувсь грязний ванючій непамитий мужик - залапав, обслюнявив і обкінчяв. Такий вже закон природи... 8-) 
   
Re: жіноче питання

а от чоловіка, до 40 років не познавшого жінку, я собі, як мінімум з явними дивацтвами уявляю.

аякшо недаюдь? :(
   
Re: жіноче питання

тепер питання до "людей" цього форуму: чи є у вашому житті жінки? наприклад, подруги, чи дружини? якщо є - то чи погоджуються вони з вашими публікуємими тут твердженнями стосовно жінок?
якщо з вами поруч нема подруг, чи дружин, то ви не задумувалися - чому вони відсутні у вашому житті?
   
Re: жіноче питання

+===============================================================+
Сюди лізуть лише ті, котрі без цього не здатні існувати і яким нема чого робити. 
Нормальним жінкам на політичні дурки нема часу - у них є більш цікаві речі:
діти, онуки, господарство. Я сюди заходжу у якості відпочинку між науковими
дослідженнями та роботою на власній землі.
діти, онуки, господарство кто решил что это интересно? мужчина?
   
Re: жіноче питання

крокодили немиють ачько принципово :buba: Нате вони і крокодили 8-)


Та всє жінкы саме такого і хочуть. Хіба нє?.. 8-) Вони спеціяльно миюцця та бризкають на себе різне-духмяне, шоб наних згарчянням накинувсь грязний ванючій непамитий мужик - залапав, обслюнявив і обкінчяв. Такий вже закон природи... 8-) 


Цікаво, звідки в чоловіка-крокодила такі знання про внутрішню сутність жінок  :gigi:

На собі перевіряв, чи шо...

Бо якщо те жінки казали - то вони і збрехати можуть  :gigi:
   
Re: жіноче питання

Я про те, що якщо Ви вирішили встрянути в розборки між чоловіками, то і поводитись варто, як чоловік. Війна не зважає на стать воюючих сторін.

тобто політична ситуація в україні - це справа "людей", але не жінок?
   
Re: жіноче питання

Це дискримінація!!!
Дайте грант на вивчення та боротьбу!
+=================================================+
У чиновники йдуть добровільно, тому хай самофінансуються!
   
Re: жіноче питання

тепер питання до "людей" цього форуму: чи є у вашому житті жінки? наприклад, подруги, чи дружини? якщо є - то чи погоджуються вони з вашими публікуємими тут твердженнями стосовно жінок?
якщо з вами поруч нема подруг, чи дружин, то ви не задумувалися - чому вони відсутні у вашому житті?
є такі поруч жінки, що взагалі кажуть, що феміністки - це зло. А є і такі, які кажуть протилежні речі. Яке це має значення?
   
Re: жіноче питання

можно но я настоятельно не рекомендую
Пацаны  (The boys)
там в первой серии есть суперантифеминистск ий момент
я сама буду дивится. люблю чорний гумор. але без психоделіки, типу "самий лучший день", чи навіть "каліфорнікейшн".
   
Re: жіноче питання

+=================================================+
У чиновники йдуть добровільно, тому хай самофінансуються!
і віруючі люди теж добровільно. То можна за ознакою віри дискримінувати?
А алкоголіки - це хворі чи добровільно хворі?
   
Re: жіноче питання

аякшо недаюдь? :(
тоді вони стають, аутистами, збоченцями чи маньяками. соціопатами коротше. а от жінки, часто ні. в мене перша вчителька стара діва була. самий найкращий педагог в моєму житті. і всі, хто через їі класи проходив такої ж думки.
   
Re: жіноче питання

тобто політична ситуація в україні - це справа "людей", але не жінок?
особисто я вважаю, що жінки - люди.
Якщо Ви проти, то "воюйте" далі :)
   
Re: жіноче питання

аякшо недаюдь? :(
"риба єсть. ловіть надо умєть"
   
Re: жіноче питання

я сама буду дивится. люблю чорний гумор. але без психоделіки, типу "самий лучший день", чи навіть "каліфорнікейшн".
калифорникейшен прекрасен первый сезон.остальные не помню.не помню в каком сезоне у  духовны случился секс с бывшей женой.это был прекрасный пронзительный романтичный момент.очень контрастирующий. больше ничего не помню )))
что такое самый лучший день я вообще не знаю
   
Re: жіноче питання

тобто політична ситуація в україні - це справа "людей", але не жінок?

А жінки хіба не люди?
   
Re: жіноче питання

взагалі то нормально бути не політ суспільно стурбованим. ц ознака того що у людини все гаразд .

наприклад моїй дружині абсолютно байдуже щщо відбуваєтьбся і в Україні і в світі)) їй то не треба

щоправда - раз лише - було - кукловоди навіть її зацепили . коли відбулось побиття на мамйдані студентів євромайдану- це навіть її зацепило і вона казала "" нужно пойти заступиться и отомстить""

відммінно тоді зіграли на пориваннях людей .
эк, у вас как все плохо, что вы тут и свою и чужие жопы свирепо разрываете... Вить, надо что-то делать. Выпытайте секрет счастья у жены и следуйте ему. Как-то так.
   
Re: жіноче питання

А якщо чоловік "познав" чоловіка, то стає жінкою? (риторичне питання  :gigi: )
"є нюанси" :shuffle:
   
Re: жіноче питання

"риба єсть. ловіть надо умєть"

Він там писав, що не миється, то хто ж цому немитому дасть з пристойних жінок?  :gigi:

А таких самих немитих, як він, він і сам не хоче....
От і проблема на рівному місці...
   
Re: жіноче питання

эк, у вас как все плохо, что вы тут и свою и чужие жопы свирепо разрываете... Вить, надо что-то делать. Выпытайте секрет счастья у жены и следуйте ему. Как-то так.

)))тіштесь цією думкою)
   
Re: жіноче питання

калифорникейшен прекрасен первый сезон.остальные не помню.не помню в каком сезоне у  духовны случился секс с бывшей женой.это был прекрасный пронзительный романтичный момент.очень контрастирующий. больше ничего не помню )))
что такое самый лучший день я вообще не знаю
я каліфорнікейшн, уривками дивилася - завжди засипала під нього, а серії далі йшли. спочатку - так. а потім на якомусь моменті пішов треш з груповухами, наркотою, рокерами, відносинами лисого з його фрік-жінкою і т.п. не додивилася.
там багато класних виразів, які б треба запам"ятати.
   
Re: жіноче питання

діти, онуки, господарство кто решил что это интересно? мужчина?
+===================================================+
Це точка зору моєї жінки, з якою ми разом вже 46-й рік. 
Такої-ж думки була моя мати, мої бабці та жінка старшого сина.
Фемінізм їм д"ного місця як беззмістовний. Права треба
використовувати, а не боротися за них. Бо за тією "боротьбою"
не залишається часу та сил жити.
   
Re: жіноче питання

Він там писав, що не миється, то хто ж цому немитому дасть з пристойних жінок?  :gigi:

А таких самих немитих, як він, він і сам не хоче....
От і проблема на рівному місці...
шоб наних згарчянням накинувсь грязний ванючій непамитий мужик - залапав, обслюнявив і обкінчяв. :bueee:
   
Re: жіноче питання

і віруючі люди теж добровільно. То можна за ознакою віри дискримінувати?
А алкоголіки - це хворі чи добровільно хворі?
+====================================================================+
У нас заборонено нав"язувати вірунство. І ніхто не заважає кинути тую дурну справу.
Як і бухати ніхто не змушує.
   
Re: жіноче питання

Цікаво, звідки в чоловіка-крокодила такі знання про внутрішню сутність жінок  

На собі перевіряв, чи шо...

Бо якщо те жінки казали - то вони і збрехати можуть

Це - не чиїсь слова, це - міровой опит :umnik2:
   
Re: жіноче питання

Воно вжінок мняке, краснеє і памитоє. З милом :smile3: 

тут ми бачимо, як "люди" обговорюють свої сексуальні потреби, які жінки їм мусять задовільняти. хочуть вони того, чи ні - але мусять! спершу ознайомитися. то нічого, шо в міліонний раз вже тут на фупі.
"людям" це не заважає! а жінки, а шо жінки? мусять терпіти!
а не хочуть - підуть в бан! не для того цей форум, шоби тут серед "людей" висловлювати своє незадоволення!
   
Re: жіноче питання

тоді вони стають, аутистами, збоченцями чи маньяками. соціопатами коротше.

ахто зних е крокодил? 8-)



"риба єсть. ловіть надо умєть"

аякшо неполучаецця? :weep:  Вмерти від голаду? :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія