Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ненависть, помста, жага крові

Re: Ненависть, помста, жага крові

Ось тому кацап і сидить на шиї в українця впевнено, і лапки звісив.
Мета помсти інша.
Кацап повинен боятися і звалювати додому.

а я скажу велкам розумний кацап, індієць або сирієць
це те що зробило америку
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, робитись  з холодною головою,
а помста,..помста це тільки тимчасове полегшення, якщо полегшення це можна назвати взагалі
Через те що ти ти зробив гірше своєму ворогу, тобі краще не стане, хіба що ейфорія на пів дня.. Головне нейтралізувати ворога, щоб він не заважав будувати тобі життя так як ти хочеш..
Якщо звичайно ти знаєш чого хочеш...А якщо не знаєш, не вмієш, не здатний, то ворогами будуть всі і завжди. Будеш їх нищити доки не знищиш себе сам, або не знищать тебе...
 
Думаю так. А ви як вважаєте?
+=============================================================+
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=887564.0
Полтарак раздает КОЛЬТЫ комерційним директорам "Оплоту". Це системна зміна, зроблена з холодною головою??? Чи як???

Заслуженная награда. Садковый это не просто волонтер, это как-никак с первых дней Майдана боролся с протестантами на Грушевского, активный участник организации "Оплот" Жилина - вполне укладывается в сегодняшнюю концепцию новых героев Майдана.  :laugh:
Встречаем волонтеров новой формации.
Бывший УБОПовец, потом бывший налоговик.
Помощник и подельник Жилина по конвертационным центрам. Идейный сепаратист. Носивший на золотой цепи на шее медальон герб СССР.
Но это в прошлом. А сейчас.
Садковой Олег Владимирович, волонтер, за честь и доблесть приказом министра Обороны №854 от 24 октября награжден отличием "наградное оружие" Кольт 45 калибра N С38453.
Папа Садковой Владимир Петрович бывший Ректор Национального университета гражданской защиты Украины. У меня все.
"Здесь ничего уже не изменить, Господь, жги"
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

+=============================================================+
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=887564.0
Полтарак раздает КОЛЬТЫ комерційним директорам "Оплоту". Це системна зміна, зроблена з холодною головою??? Чи як???
Показати зображення...
Заслуженная награда. Садковый это не просто волонтер, это как-никак с первых дней Майдана боролся с протестантами на Грушевского, активный участник организации "Оплот" Жилина - вполне укладывается в сегодняшнюю концепцию новых героев Майдана.  :laugh:
Встречаем волонтеров новой формации.
Бывший УБОПовец, потом бывший налоговик.
Помощник и подельник Жилина по конвертационным центрам. Идейный сепаратист. Носивший на золотой цепи на шее медальон герб СССР.
Но это в прошлом. А сейчас.
Садковой Олег Владимирович, волонтер, за честь и доблесть приказом министра Обороны №854 от 24 октября награжден отличием "наградное оружие" Кольт 45 калибра N С38453.
Папа Садковой Владимир Петрович бывший Ректор Национального университета гражданской защиты Украины. У меня все.
"Здесь ничего уже не изменить, Господь, жги"

будеш бігати за поодинокими конкретними типу прикладами на систему часу не вистачить
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

+=============================================================+
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=887564.0
Полтарак раздает КОЛЬТЫ комерційним директорам "Оплоту". Це системна зміна, зроблена з холодною головою??? Чи як???
Показати зображення...
Заслуженная награда. Садковый это не просто волонтер, это как-никак с первых дней Майдана боролся с протестантами на Грушевского, активный участник организации "Оплот" Жилина - вполне укладывается в сегодняшнюю концепцию новых героев Майдана.  :laugh:
Встречаем волонтеров новой формации.
Бывший УБОПовец, потом бывший налоговик.
Помощник и подельник Жилина по конвертационным центрам. Идейный сепаратист. Носивший на золотой цепи на шее медальон герб СССР.
Но это в прошлом. А сейчас.
Садковой Олег Владимирович, волонтер, за честь и доблесть приказом министра Обороны №854 от 24 октября награжден отличием "наградное оружие" Кольт 45 калибра N С38453.
Папа Садковой Владимир Петрович бывший Ректор Национального университета гражданской защиты Украины. У меня все.
"Здесь ничего уже не изменить, Господь, жги"
помните https://www.youtube.com/watch?v=jxuyMPjjXWs
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

ляшко це маріонетка/знаряддя  в в руках тих хто системно підходить до знищення/поглинання нашої держави
+============================================================================+
У нашого головпедрили зрада системна чи стохастична???
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Таргани

Можна бігати по квартирі і гамселити їх капцем. Можна навіть організувати всі сім'ю для цієї справи.
Але чи врятує вас це від тарганів?...
До речі хтось відчуває ненависть до тарганів? 
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

+============================================================================+
У нашого головпедрили зрада системна чи стохастична???

а що у нас є посада гловпєдріла?
і де його обирають на з'їзді ЛГБТ?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, робитись  з холодною головою,
а помста,..помста це тільки тимчасове полегшення, якщо полегшення це можна назвати взагалі
Через те що ти ти зробив гірше своєму ворогу, тобі краще не стане, хіба що ейфорія на пів дня.. Головне нейтралізувати ворога, щоб він не заважав будувати тобі життя так як ти хочеш..
Якщо звичайно ти знаєш чого хочеш...А якщо не знаєш, не вмієш, не здатний, то ворогами будуть всі і завжди. Будеш їх нищити доки не знищиш себе сам, або не знищать тебе...
 
Думаю так. А ви як вважаєте?

Хачу жареной картошки
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

так ведь вешать можна и без ненависти, абсолютно системно ;)
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Хачу жареной картошки Показати зображення...

кривавої смаженої картоплі хотів ти сказати
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

так ведь вешать можна и без ненависти, абсолютно системно ;)

звичайно. чудовий приклад концтабори, гулаг
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

звичайно. чудовий приклад концтабори, гулаг
для писных и им подобных - ничегошеньки не жалко!
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

будеш бігати за поодинокими конкретними типу прикладами на систему часу не вистачить
+==================================================================+
Життя завжди складається з таких типу конкретних випадків.
Зневга влади до народу має в результеті зневагу народа до влади. Один так два роки назад теж нахабно зневажив народ Цей стрімко рухається тим же шляхом.
І стрілятиму я, коли почнеться, не просто так, а в тих, хто зневажає народ! Чисто конкретно! Бо я присягав народу а не владі!
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Таргани

Можна бігати по квартирі і гамселити їх капцем. Можна навіть організувати всі сім'ю для цієї справи.
Але чи врятує вас це від тарганів?...
До речі хтось відчуває ненависть до тарганів? 
+===========================================+
Я саме таким методом винищив УСІХ тарганів!
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

для писных и им подобных - ничегошеньки не жалко!

ти хто утримують концтабори..вони не люблять конкуренції
борець з корупцією завжди має залишитись тільки один боєць
саме він зазвичай її після цього очолює
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

а що у нас є посада гловпєдріла?
і де його обирають на з'їзді ЛГБТ?
+============================================================================+
Є у нас такий. Має погоняло: "однотуровий"!
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

так ведь вешать можна и без ненависти, абсолютно системно ;)
+1 не потрібно зайвих емоций це важка але вдячна справа в мене така чуйка що вже після першого десятку зміни підуть на краще ))
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

+1 не потрібно зайвих емоций це важка але вдячна справа в мене така чуйка що вже після першого десятку зміни підуть на краще ))

   
Re: Ненависть, помста, жага крові

ти хто утримують концтабори..вони не люблять конкуренції
борець з корупцією завжди має залишитись тільки один боєць
саме він зазвичай її після цього очолює
Це дещо голослівно тим більше ріщення буде прийматись колективно -громадою я чи хтось може запронувати послуги ката за помірну плату :зробив свою справу та пійшов пити чай з жінкою та дітьми))
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Показати зображення...
ніяких емоцій ще раз півторюю
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

ніяких емоцій ще раз півторюю

я думаю кати отримували навіть задоволення
але для таких існує примусове лікування
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Це дещо голослівно тим більше ріщення буде прийматись колективно -громадою я чи хтось може запронувати послуги ката за помірну плату :зробив свою справу та пійшов пити чай з жінкою та дітьми))

страшно за жінку і дітей якщо закінчиться громада. проте ніяких емоцій. думала коли заміж виходила   
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

я думаю кати отримували навіть задоволення
але для таких існує примусове лікування
Це просто робота
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Це просто робота

тада

   
Re: Ненависть, помста, жага крові

страшно за жінку і дітей якщо закінчиться громада. проте ніяких емоцій. думала коли заміж виходила   
те що ти живеш в гайбідніший країні Європи а скоро і світу яку до цього доводять різні падлюки тобі страшно а взагалі пішов на хуй я твою сім'ю  не зачіпав
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

тада

Показати зображення...
ти корупціонерів порівнюєш з євреємі ти вважаєш що євреї злочиний народ ти фашист?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

те що ти живеш в гайбідніший країні Європи а скоро і світу яку до цього доводять різні падлюки тобі страшно а взагалі пішов на хуй я твою сім'ю  не зачіпав

я твою теж. це не відповідає моїм принципам.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

ти корупціонерів порівнюєш з євреємі ти вважаєш що євреї злочиний народ ти фашист?

для вбивць різниці не має. аби було кого     
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

для вбивць різниці не має. аби було кого   
тобто кровожерливі українці хочуть знищити молоду націю корупціонерів?))

Останнє редагування: 21 листопада 2015 00:29:32 від Zero Sum
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

тобто ковожерливі українці хочуть знищити молоду націю корупціонерів?))

тобто ті хто люблять кров і не здатні нічого створювати, за рахунок фізичного знищення конкурентів хочуть зайняти їй місце
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

тобто ті хто люблять кров і не здатні нічого створювати, за рахунок фізичного знищення конкурентів хочуть зайняти їй місце
я не брав хабарів тому спокійно можу бутии катом і в системі після виконаної для суспільства роботи теж не залишусь до речі це можна зробити умовою і частиною системи очищення від цього лайга щоб не було підозри в клнфлікті інтересів
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Показати зображення...
не знаю, кто убил тех людей на твоей фотке, но вот этих людей убили те, к кому ты призываешь относится толерантно

   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не знаю, кто убил тех людей на твоей фотке, но вот этих людей убили те, к кому ты призываешь относится толерантно

Показати зображення...

де я писав що до цих людей треба відноситись толерантно?
має бути створена система де ВСІ ці люди будуть покарані відповідно до закону
в також бути системно забезпечене невиникнення в майбутньому таких людей і випадків
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

де я писав що до цих людей треба відноситись толерантно?
має бути створена система де ВСІ ці люди будуть покарані,
в також бути системно забезпечене невиникнення в майбутньому таких людей і випадків
вот именно для этого народ и голоснул за пецю... а он почему то систему не створюе... неначаси?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Це просто робота
і оплачується непогано
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не знаю, кто убил тех людей на твоей фотке, но вот этих людей убили те, к кому ты призываешь относится толерантно

Показати зображення...
так комедію з пошуком замовника  вбивства гонгадзе ми бачили невже і тут збираються все спустити на гальмах що тоді в нас залишиться ніж пряме правосуддя з негайним вироком?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

і оплачується непогано
я ж сказав що з громади багато брати ге буду))
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

вот именно для этого народ и голоснул за пецю... а он почему то систему не створюе... неначаси?

народ має створювати цю систему. ти особисто.
пєтя це тільки знаряддя.

купив  газонокосарку а вона не косить?

то візьми під'єднай її до джерела струму а потім пхай по всьому газону.

президентів роботів у нас ще не винайшли

пішов кинув бюлетень він. герой... :facepalm1:   
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

я ж сказав що з громади багато брати ге буду))

не сумніваюсь.
отримуєш задоволення як той педофіл, ще  й гроші платять
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

народ має створювати цю систему. ти особисто.
пєтя це тільки знаряддя.

купив  газонокосарку а вона не косить?

то візьми під'єднай її до джерела струму а потім пхай по всьому газону.

президентів роботів у нас ще не винайшли

пішов кинув бюлетень він. герой... :facepalm1:   
напіздів багато твій Петя  про години ітп підловив люднй на емоціях а тепер за цю брехню приходить розплата
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія