Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ненависть, помста, жага крові

Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, робитись  з холодною головою,
а помста,..помста це тільки тимчасове полегшення, якщо полегшення це можна назвати взагалі
Через те що ти ти зробив гірше своєму ворогу, тобі краще не стане, хіба що ейфорія на пів дня.. Головне нейтралізувати ворога, щоб він не заважав будувати тобі життя так як ти хочеш..
Якщо звичайно ти знаєш чого хочеш...А якщо не знаєш, не вмієш, не здатний, то ворогами будуть всі і завжди. Будеш їх нищити доки не знищиш себе сам, або не знищать тебе...
 
Думаю так. А ви як вважаєте?

   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, 
 
Думаю так. А ви як вважаєте?

Какие например?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

прощення без каяття неможливе хто ми такі щоб прощати нерозкаяних?це гординя це гріх
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Какие например?

Систе́мний підхі́д (англ. Systems thinking — системне мислення) — напрям методології досліджень, який полягає в дослідженні об'єкта як цілісної множини елементів в сукупності відношень і зв'язків між ними, тобто розгляд об'єкта як системи.

Основні принципи системного підходу

    Цілісність, яка дозволяє розглядати систему одночасно і як єдине ціле, і як підсистему вищестоячих рівнів.

    Ієрархічність побудови, тобто наявність множини (принаймні двох) елементів, які розташовані на основі підпорядкування елементів нижчого рівня елементам вищого рівня.

Реалізація цього принципу добре видна на прикладі будь-якої конкретної організації, яка являє собою взаємодію двох підсистем: керуючої і керованої. Одна підчиняється іншій.

    Структуризація, яка дозволяє аналізувати елементи системи і їх взаємозв'язки в рамках конкретної організаційної структури. Як правило, процес функціонування системи обумовлений не стільки властивостями її окремих елементів, скільки властивостями самої структури.

    Множинність, яка дозволяє використовувати множину кібернетичних, економічних і математичних моделей для опису окремих елементів і системи в цілому.

    Системність — властивість об'єкта володіти всіма ознаками системи.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові
U2

"Смешались в кучу кони,люди..." (ц)
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Систе́мний підхі́д (англ. Systems thinking — системне мислення) — напрям методології досліджень, який полягає в дослідженні об'єкта як цілісної множини елементів в сукупності відношень і зв'язків між ними, тобто розгляд об'єкта як системи.

Основні принципи системного підходу

    Цілісність, яка дозволяє розглядати систему одночасно і як єдине ціле, і як підсистему вищестоячих рівнів.

    Ієрархічність побудови, тобто наявність множини (принаймні двох) елементів, які розташовані на основі підпорядкування елементів нижчого рівня елементам вищого рівня.

Реалізація цього принципу добре видна на прикладі будь-якої конкретної організації, яка являє собою взаємодію двох підсистем: керуючої і керованої. Одна підчиняється іншій.

    Структуризація, яка дозволяє аналізувати елементи системи і їх взаємозв'язки в рамках конкретної організаційної структури. Як правило, процес функціонування системи обумовлений не стільки властивостями її окремих елементів, скільки властивостями самої структури.

    Множинність, яка дозволяє використовувати множину кібернетичних, економічних і математичних моделей для опису окремих елементів і системи в цілому.

    Системність — властивість об'єкта володіти всіма ознаками системи.

Как приложить эти основные принципы к Ляшку ?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Как приложить эти основные принципы к Ляшку ?

ляшко це маріонетка/знаряддя  в в руках тих хто системно підходить до знищення/поглинання нашої держави
   
Re: Ненависть, помста, жага крові


ляшко це маріонетка/знаряддя  в в руках тих хто системно підходить до знищення/поглинання нашої держави

Кто эти люди?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не можна нічого садити не взоравши землю зерно впаде та або не проросте або буде забито будяками так що потрібно спочатку покарати злочинців в тий чи інший засіб
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не існує чогось такого як вибачення
то всьо хуйня і підерсія
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Кто эти люди?

ротшильд і папа римський. нє?... :crazy_pil:

ті кому це вигідно з точки зору природного відбору. так я дам тобі відповідь
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Какие например?

Гіпа, старієш?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, робитись  з холодною головою,
а помста,..помста це тільки тимчасове полегшення, якщо полегшення це можна назвати взагалі
Через те що ти ти зробив гірше своєму ворогу, тобі краще не стане, хіба що ейфорія на пів дня.. Головне нейтралізувати ворога, щоб він не заважав будувати тобі життя так як ти хочеш..
Якщо звичайно ти знаєш чого хочеш...А якщо не знаєш, не вмієш, не здатний, то ворогами будуть всі і завжди. Будеш їх нищити доки не знищиш себе сам, або не знищать тебе...
 
Думаю так. А ви як вважаєте?
а я вважаю що без цього ми нічого не досягнемо. Вороги повинні нести кару. Так завжди було і так буде. Нема кари-нема перемоги. Нема перемоги-ми не змінили світ до своєї вподоби. Не змінили-ми не перемогли.
Повертаємось до кари.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не існує чогось такого як вибачення
то всьо хуйня і підерсія
так я й кажу хай Бог прощає ми в тому нікуя не розуміємо все одно)))
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

не можна нічого садити не взоравши землю зерно впаде та або не проросте або буде забито будяками так що потрібно спочатку покарати злочинців в тий чи інший засіб

звичайно. але треба це робити системно. обробити тотальним гербіцидом, найняти техніку, зорати.

а якщо ти вийдеш на поле і поб'єш його батогам...
Закричиш: Ах ти суче поле. Щоб ти здохло!

чи підвищить це урожайність, знизить собівартість продукції?...не думаю
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

ротшильд і папа римський. нє?... :crazy_pil:

ті кому це вигідно з точки зору природного відбору. так я дам тобі відповідь

Только природный отбор не трогай. Он у нас идет в обратном направлении.
Во владе сторожа, водители, секретутки, приемщики металла, половина без высшего образования, половина бывшие уголовники.
Естественный отбор всегда работал на прогресс. А у нас?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Гіпа, старієш?
Откуда такой вывод? Что есть по теме?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Только природный отбор не трогай. Он у нас идет в обратном направлении.
Во владе сторожа, водители, секретутки, приемщики металла, половина без высшего образования, половина бывшие уголовники.
Естественный отбор всегда работал на прогресс. А у нас?

природного відбору в зворотньому напрямку не буває.
природній відбір це пристосування до певних умов, які існують в замкнутій системі. хочеш змінити напрямок. зміни умови, або зроби систему відкритою і природа все зробить за тебе


   
Re: Ненависть, помста, жага крові
U2

Ненависть - почуття.
Помста - вендетта.
Жага крові - збочення.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові
VYR

Картопля має рацію.

Я також не волаю "війна до переможного кінця", інакше Україна опиниться проти Росії на самоті.

Моє уявлення: відгородитись від Криму і Дамбасу залізобетоною стіною. На кшалт двох Корей. Інакше Україну будуть потроху гризти місто за містом.
Необхідно відібрати гроші у олігархів (залишити їм кілька процентів, це досить). Гроші потрібні, щоб віддати борги і кріпити укрармію.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

звичайно. але треба це робити системно. обробити тотальним гербіцидом, найняти техніку, зорати.

а якщо ти вийдеш на поле і поб'єш його батогам...
Закричиш: Ах ти суче поле. Щоб ти здохло!

чи підвищить це урожайність, знизить собівартість продукції?...не думаю
так система потрібна:спочатку піздіти ногами(руки потрібно берегти)а а потім вішатии та саджати на кіл)))
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Откуда такой вывод? Что есть по теме?

Гіпа, я так думаю. Канєшна, може я шось і не примітив - ти звиняй. Просто раніше ти би вже однією лівою тут стільки накачав написав ... а щас якось пісненько так
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Ненависть - почуття.
Помста - вендетта.
Жага крові - збочення.

можна сказати що вендета це денатурат покарання по закону
ціль вендети помста
ціль покарання по закону - в ідеалі дати можливість порушнику змінитись, на практиці ізолювати злочинця від суспільства   
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Гіпа, я так думаю. Канєшна, може я шось і не примітив - ти звиняй. Просто раніше ти би вже однією лівою тут стільки накачав написав ... а щас якось пісненько так
Табля, Патата х.й.ю городит, а его  подсек и постепенно на мель вывожу. Хотя вижу что рыбка мелковата, поэтому и азарту нема.  ;)
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

так система потрібна:спочатку піздіти ногами(руки потрібно берегти)а а потім вішатии та саджати на кіл)))

звичайно. з погляду тих хто б'є ногами і саджає на кіл. це їх і їхніх генів шанс домінувати.
але який зиск від того тим хто в цьому процесі участі не приймає?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

можна сказати що вендета це денатурат покарання по закону
ціль вендети помста
ціль покарання по закону - в ідеалі дати можливість порушнику змінитись, на практиці ізолювати злочинця від суспільства 
як можна змінити 55ти річного міліонера -мусора-СБУшніка і тисячі такіх?
шо ви придумуєте завжди якусь х.й.ю?
Паля та мотузка змінять країну-більше нічого.
Ми до цього вперто йшли 25 років. І прийшли. Це справа найближчих тижнів.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Табля, Патата х.й.ю городит, а его  подсек и постепенно на мель вывожу. Хотя вижу что рыбка мелковата, поэтому и азарту нема.  ;)

та давай вже підсікай. задовбався наживку в роті тримати
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

як можна змінити 55ти річного міліонера -мусора-СБУшніка і тисячі такіх?
шо ви придумуєте завжди якусь х.й.ю?
Паля та мотузка змінять країну-більше нічого.
Ми до цього вперто йшли 25 років. І прийшли. Це справа найближчих тижнів.

паля і мотузка змінить тих кого вішають на тих хто вішає.
до чого тут країна? країна буде мовчи спостерігати 
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

паля і мотузка змінить тих кого вішають на тих хто вішає.
до чого тут країна? країна буде мовчи спостерігати 
заперечую. Не буде мовчки. Буде під оплески
   
Re: Ненависть, помста, жага крові
U2

Денатурат... "Спирт? Спирт!" (Кавказская пленница).
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

заперечую. Не буде мовчки. Буде під оплески

хтось і під оплески. я ж пишу помста це  тимчасове полегшення.

а в ранці вони прокинулись і побачили на посаді голови держави Захарченка (це так для прикладу)
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

паля і мотузка змінить тих кого вішають на тих хто вішає.
до чого тут країна? країна буде мовчи спостерігати 
так треба з'явиться хочаб елемент покарання а так неначе всі подуріли від безкарності
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

хтось і під оплески. я ж пишу помста це  тимчасове полегшення.

а в ранці вони прокинулись і побачили на посаді голови держави Захарченка (це так для прикладу)
угу. побачили Захарченка. Нащо ми розхитуємо  човен-ще додай.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

хтось і під оплески. я ж пишу помста це  тимчасове полегшення.

а в ранці вони прокинулись і побачили на посаді голови держави Захарченка (це так для прикладу)
хуйло нападе заєлозженна платівка?
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

та давай вже підсікай. задовбався наживку в роті тримати

 :D
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

так треба з'явиться хочаб елемент покарання а так неначе всі подуріли від безкарності

без тебе він не з'явиться.

працюй. вимагай. контролюй
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

хуйло нападе заєлозженна платівка?
Платівка може й заЯложена, але ж грає...сука!
І табакерка Хуйла наразі ще не спіткала...
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

Не кращі радники. Імхо

Зміни мають бути системні, робитись  з холодною головою,
а помста,..помста це тільки тимчасове полегшення, якщо полегшення це можна назвати взагалі
Через те що ти ти зробив гірше своєму ворогу, тобі краще не стане, хіба що ейфорія на пів дня.. Головне нейтралізувати ворога, щоб він не заважав будувати тобі життя так як ти хочеш..
Якщо звичайно ти знаєш чого хочеш...А якщо не знаєш, не вмієш, не здатний, то ворогами будуть всі і завжди. Будеш їх нищити доки не знищиш себе сам, або не знищать тебе...


Ось тому кацап і сидить на шиї в українця впевнено, і лапки звісив.
Мета помсти інша.
Кацап повинен боятися і звалювати додому.
   
Re: Ненависть, помста, жага крові

хуйло нападе заєлозженна платівка?

всіх совків цікавить хуйло. про себе і свою державу думати не хочуть. бо частина великого руського світу.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія