Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та голосувати.

Модере!
надай рівні права дописувачам. Ти забув їм включити оції - створення тем, голосувати, редагувати і користуватися "моїми закладками"

Показати зображення...
:pooh_lol: тю.. він їх і банив тільки для того, щоб поурізать ці права. Адже  під час бану вони їм не потрібні. Значить, урізав права щоб на форумі ними не користувалися.
   
Так це ж у нас зараз "МАЙДАН-3". Такого скотинярсьтва я навіть не чекав. Як кажуть " ЦЕ ВЖЕ ВААААЩЕ!" Ви що там, ублюдки, надумали? Якіж ДЕГЕНАРАТИ там зараз зібралися в модерській групі? Мабуть усі безуглі. Інших аргументів нема.
   
 Де сперечання? Де повідомлення? Що це таке? Так так і напишіть: ми зараз з Марьяною Безуглою, робимо те що вона скаже. Вам самім не гидко? Чи ви там покидьки повністтю?
   
Хочете банити-баньте. Ублюдки.
   
Аксакалу больше не наливать! :)
   
Волька, тебя тоже всех прав лишили?
   
Ну давайте не будемо ля-ля. Як би я не відносився з призирством до ЗЕ,а є що обговорювати й інше. Мене аж підкинуло від такої нахабної цензури. Це куди ми йдемо? Чи в нас усе ідеально? Ось депутати навіть з Монохрені на засідання не ходять. Є питання що до допомоги та інше. Що це за БЕЗУГЛЕ уявлення у модерів? Ми , як патріоти" повинні любити бубочку та єрмаків? Але ж ніхто тут не закликає під час війни до якихось майданів. Тут і так у нас не дуже. Так навіть не запропонуєш нічого! Тре тільки співати бубочці осанну. Звісно, я вчора розлютився. Це з справжнісенький єдиний марафон! Не можна теми створювати-бана було замало. Це ж в кого така безугла ідея народилася? Чи "мудрий нарід" так і не второпав: все же "хочь поржом"? Наржалися як завжди? Ну гаразд, але ж тре хоча б поміркувати що має бути далі? Є цілком патріотичні теми, є навіть не про бубочку. Є теми про закордонні усілякі події, які й нас стосуються, є теми економічні про підвищення акцизів: на що тре, на що можна (теж розуміємо що війна). Потеревенькати зі спільнотою в такі часи життєво необхідно нормальній людині. Ми всі занепокоєні, хто тут в Україні і навіть ті, хто за кордоном.
А тут таке!
   
Ну давайте не будемо ля-ля. Як би я не відносився з призирством до ЗЕ,а є що обговорювати й інше. Мене аж підкинуло від такої нахабної цензури. Це куди ми йдемо? Чи в нас усе ідеально? Ось депутати навіть з Монохрені на засідання не ходять. Є питання що до допомоги та інше. Що це за БЕЗУГЛЕ уявлення у модерів? Ми , як патріоти" повинні любити бубочку та єрмаків? Але ж ніхто тут не закликає під час війни до якихось майданів. Тут і так у нас не дуже. Так навіть не запропонуєш нічого! Тре тільки співати бубочці осанну. Звісно, я вчора розлютився. Це з справжнісенький єдиний марафон! Не можна теми створювати-бана було замало. Це ж в кого така безугла ідея народилася? Чи "мудрий нарід" так і не второпав: все же "хочь поржом"? Наржалися як завжди? Ну гаразд, але ж тре хоча б поміркувати що має бути далі? Є цілком патріотичні теми, є навіть не про бубочку. Є теми про закордонні усілякі події, які й нас стосуються, є теми економічні про підвищення акцизів: на що тре, на що можна (теж розуміємо що війна). Потеревенькати зі спільнотою в такі часи життєво необхідно нормальній людині. Ми всі занепокоєні, хто тут в Україні і навіть ті, хто за кордоном.
А тут таке!

 ... і не зрозуміть чи то пан прокинувся, чи то напад маячні.

 Ніт шоб сказать так званим "модераторамбезуглим": скільки не кривляйтеся, та на розумних не схожі.

 Навіть як геть усіх перебаните, залишите підтанцьовку  - то і підтанцьовка розумітиме те саме.

 Нахіба не вести себе по людськи? B-)
   
... і не зрозуміть чи то пан прокинувся, чи то напад маячні.

 Ніт шоб сказать так званим "модераторамбезуглим": скільки не кривляйтеся, та на розумних не схожі.

 Навіть як геть усіх перебаните, залишите підтанцьовку  - то і підтанцьовка розумітиме те саме.

 Нахіба не вести себе по людськи? B-)
куку. Він учора тільки таво.. Як тіке відкинувся, так сразу ж аксакав прискакал. Тому і не висловлювався тоді свого часу, коли почали потроху тут роздивлятися.
   
Ну-ну...Дошашличимося....
   
Верніть можливість створення тем?шо це за маячня?за шо вона у мене була забрана? Я навіть у бані не був
   
Верніть можливість створення тем?шо це за маячня?за шо вона у мене була забрана? Я навіть у бані не був

  Зате тепер, якщо повернуть, пан буде вдячний, буде радіти.
 
  А можна і не повертати.

  Світлі надії все одно душу грітимуть.

  Не може ж людина жити без надії.

  Тому вважайте поточний стан засобом навернути до оптимізму.

  Оптимізму та пролонгації щирої вдячності за мудру модерацію.


  ПИСи. Як пара сотень фупчиків поставе всього по крапочці у гілці пана Магістра, то щось таки зрушиться.
            А поки сотням на десятки "жест гри в маленький теніс" - так воно і буде.
            Зате сподівань витстачить на всіх. B-)
   
Це типова пуццінська "обмежена демократія" яка швиденько перетворилася в справжню диктатуру. Я вважаю модерів безпринципними козлами та ЗЕ-гидотами. Нехай банять. Навіть банити їм мало. НЕ можна створювати теми. Це ж яка безугла мудотень придумала? Га? Може назве себе: щоб хоч в очі в уяві можна було б плюнути!
   
Не плачте.
Болукан повернувся з бану. Право створювати теми у нього не забрали  :shuffle:

та що "жізнь налаживаєтся"  B-)
   
Не плачте.
Болукан повернувся з бану. Право створювати теми у нього не забрали  :shuffle:

та що "жізнь налаживаєтся"  B-)

 (tu)
   


Так виглядає, що модератори самі хочуть того, щоб цей форум загнувся.
   
Не плачте.
Болукан повернувся з бану. Право створювати теми у нього не забрали  :shuffle:

та що "жізнь налаживаєтся"  B-)
---
Ну,так хто б сумнівався. ;)
Модер, ти великий поціновувач болукана??? :facepalm1:
   
---
Ну,так хто б сумнівався. ;)
Модер, ти великий поціновувач болукана??? :facepalm1:
Я теж....
   
Я теж....
Карачун тебе не сегодня-завтра.
   
Теперь вынужден смотреть кто открывает ветку.
Там на главной почти сплошь Болукан. Не хочу заходить, чтобы в гавно не вступить..
   
Офигенный новый модер политИк .
   
Офигенный новый модер политИк .
=====================================
 Поверніть розбаненим можливість відкривати теми, іроди! Це плювок у саму концепцію ФУПа та Гії Гонгадзе. Це вже такий безуглий "единий мараХвон", що не лізе ні які двері. Дійсно, лише один Болукан-йому усе дозволено,але сама проблема не в його поглядах,а в тому, що під його темами нічого ж не допишеш. Яка логіка у цих модерів? Знищення ФУПу. Та й що? Може така і ціль, щоб усі єдиномараХвонили. До того ж багато тем, які зовсім не стосується того ж Єрмака та бубочки. Це й західна допомога її стан, це економічна політика, ті ж податки, це питання війни (наприклад не можна прокоментувати статтю того ж Дубинянського), ще десятки тем, що навіть не стосуються ЗЕрмаків. До того  ж ,власне, А ЦЕ НА ВІЧНО?!!! Чи має певний термін. А кому і як навіть,якщо б захотів, писати КАЯТТЯ чи ПЕТИЦІЇ? Їх теж неможливо написати. B-)

Це знущання та " УПРАВЛЯЕМАЯ ДЕМОКРАТИЯ" по хуйловські, яка,як звісно дуже швидко перетворюється у диктатуру.
   
Волька, ти також не можеш відкривати теми?
якщо так, то це не діло, патріарх має радувати читача перлинами своєї оналітєгі
за потреби пиши сюди і я відкрию тему від твого імені
   
=====================================
 Поверніть розбаненим можливість відкривати теми, іроди! Це плювок у саму концепцію ФУПа та Гії Гонгадзе. Це вже такий безуглий "единий мараХвон", що не лізе ні які двері. Дійсно, лише один Болукан-йому усе дозволено,але сама проблема не в його поглядах,а в тому, що під його темами нічого ж не допишеш. Яка логіка у цих модерів? Знищення ФУПу. Та й що? Може така і ціль, щоб усі єдиномараХвонили. До того ж багато тем, які зовсім не стосується того ж Єрмака та бубочки. Це й західна допомога її стан, це економічна політика, ті ж податки, це питання війни (наприклад не можна прокоментувати статтю того ж Дубинянського), ще десятки тем, що навіть не стосуються ЗЕрмаків. До того  ж ,власне, А ЦЕ НА ВІЧНО?!!! Чи має певний термін. А кому і як навіть,якщо б захотів, писати КАЯТТЯ чи ПЕТИЦІЇ? Їх теж неможливо написати. B-)

Це знущання та " УПРАВЛЯЕМАЯ ДЕМОКРАТИЯ" по хуйловські, яка,як звісно дуже швидко перетворюється у диктатуру.

Можна, тема вже є.
   
Поверніть розбаненим можливість відкривати теми, іроди!

 може вони хочуть повернути, але не знають як?...
   


Так виглядає, що модератори самі хочуть того, щоб цей форум загнувся.
не только хотят но и делают... :shuffle:
   
Підстрелили бідосю, недовго мучався. Але ще не забанили остаточно.
   
Не можна створювати нові теми, редагувати.
А право голосування навіщо забрали?
От же притрушене.
Це ж втіхушене подало себе в приваті на модерство, розписало свох таланти і тепер насолоджується помстою.
   
дякую, дуже дякую, але це хуй-ня.

Ще так з юзерів ніхто не знущався за моєї бутності здєся.
   
Не можна створювати нові теми, редагувати.
А право голосування навіщо забрали?
От же притрушене.
Це ж втіхушене подало себе в приваті на модерство, розписало свох таланти і тепер насолоджується помстою.
чому ти так вирішила? може це таке прислане гівно?
   
видно, пускають дітей з кнопками погратися у якості модераторів
   
ЗА ШО КАРОВУ В ПРЄДБАННІК?????????????????? :shout:
Цеж по суті темний бан.
Ні за хуй.
Модерація пробиває дно за дном (td)
   
ЗА ШО КАРОВУ В ПРЄДБАННІК?????????????????? :shout:
Цеж по суті темний бан.
Ні за хуй.
Модерація пробиває дно за дном (td)
   
ЗА ШО КАРОВУ В ПРЄДБАННІК?????????????????? :shout:
Цеж по суті темний бан.
Ні за хуй.
Модерація пробиває дно за дном (td)
це вже вдруге за останній місяць
   
це вже вдруге за останній місяць

так карову випустять звідти?
коли?
   
По суті цей ресурс став агітаційною площадкою а не площадкою обміну та обговорення думок.

Приєднався до дописувачів о обмеженим правами.

З плюсів розумію що теми які створюють теперішні дописувачі треба ставити під сумнів як пропаганду
   
подивись три останні повідомлення перед баном. Ти сам написав що розповсюджуєш неперевірену інформацію.

Це мої догадки, які я формулюю у вигляді питань.



Нехай модератор піде на головну сторінку УП і її забанить. Я
писав теж саме, що проявляється на головній сторінці УП:
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/12/7450900/
   
МИ ВИМАГАЄМО ЗВІЛЬНИТИ КАРОВУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shout:
   
Поверніть можливість розбаненим створювати тем, безуглі модери!
   

Цю тему переглядають:

Топа і 1 гість
 
Повна версія