Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пофіг, як звати президента. Пофіг, який у нього бекграунд

Важливо, що він зміг зробити.

Тут багато рьяних прихильників Порошенко. На здоров'я, аби чуби не тріщали. Нехай всі його заслуги залишаться добрими спогадами для фанів.
Але в мене, наприклад, є до нього реальні претензії. Саме до нього, тому що Рада танцювала його танці. Навіть в умовах цієї сучої війни можна було б розпочати в країні справжню ліквідацію тих гріхів, які тягнуть її в болото - корупція, нерівність перед законом,  непрозорість роботи державних служб. Тут нічого списувати на війну.
Як застосовується закон про відповідність доходу та витрат чиновників ? Де покарання ? Де прозорі звіти  щодо витрат, наприклад, на будівництво доріг - болюча тема про нагло вкрадені мільони7
Де незалежність суддів?  Прикладів про "якраз навпаки" кожен з вас може надати до біса.
Де електронна держава? Спробуйте у провінції добути всі потрібні узгодження, довідки, дозволи - це тягомотина від восьмого кола пекла і до нескінченності.
Я чекала від нього переформатування держави, не дочекалася. Одна каденція давала час почати чистити найбрудніші місця Авгійових стаєнь. No joy.

З командою Зе ще не все зрозуміло. Може, для мене)))
Але якщо Зеленський та нова Рада також не будуть чіпати "невдобні" купи гімна, які не дають країні очиститися, тоді і він буде ходити на допити після закінчення президентського балу. А чи витримає Україна ще один flake-out ?
   
Чистий ідиотизм. Те що зробив залежить на 100% від того ким людина є і як вона тим стала.
   
Re: Пофіг, як звати президента. Пофіг, який у нього бекграунд

Важливо, що він зміг зробити.

Тут багато рьяних прихильників Порошенко. На здоров'я, аби чуби не тріщали. Нехай всі його заслуги залишаться добрими спогадами для фанів.
Але в мене, наприклад, є до нього реальні претензії. Саме до нього, тому що Рада танцювала його танці. Навіть в умовах цієї сучої війни можна було б розпочати в країні справжню ліквідацію тих гріхів, які тягнуть її в болото - корупція, нерівність перед законом,  непрозорість роботи державних служб. Тут нічого списувати на війну.
Як застосовується закон про відповідність доходу та витрат чиновників ? Де покарання ? Де прозорі звіти  щодо витрат, наприклад, на будівництво доріг - болюча тема про нагло вкрадені мільони7
Де незалежність суддів?  Прикладів про "якраз навпаки" кожен з вас може надати до біса.
Де електронна держава? Спробуйте у провінції добути всі потрібні узгодження, довідки, дозволи - це тягомотина від восьмого кола пекла і до нескінченності.
Я чекала від нього переформатування держави, не дочекалася. Одна каденція давала час почати чистити найбрудніші місця Авгійових стаєнь. No joy.

З командою Зе ще не все зрозуміло. Може, для мене)))
Але якщо Зеленський та нова Рада також не будуть чіпати "невдобні" купи гімна, які не дають країні очиститися, тоді і він буде ходити на допити після закінчення президентського балу. А чи витримає Україна ще один flake-out ?

іринка, погоджуюся. може не витримати і просто бути розтащеною на шматки. от вже дивимося - лнр-днр хочуть "автономії" від україни, от вже "удобний момент" бачать татари, на заході там давно біснується фаріон і ко, орбан теж вже паспортів пороздавав угорських. задача в зелі дуже непроста. але! в нього тепер є повнота влади, коаліції його партії - не потрібні, і народ йому таку довіру виказав - величезну.
так шо тільки вперед він мусить, виконувати, шо він там наобіцяв людям.
   
Набор бреда... Треба буде цей пост заскрінити щоб  нагадати... І вЕрка прибігла захищати набор букв а не по суті...  :facepalm1:
   
Набор бреда... Треба буде цей пост заскрінити щоб  нагадати... І вЕрка прибігла захищати набор букв а не по суті...  :facepalm1:
А ви порошенковець))), точно. Скриньте і на ніч уважно читайте. Бо крити нічим
   
петя просто паразитировавший на патриотизме вор, какой ради политдивидендов устраивал популистские флэшмобы, аля безвиз и томос.
   
в мене більше виникає питання чому не зробив, не хотів чи не міг?
все ж схиляюсь до думки, що не міг.
не мав петро потенціалу для того щоб реформувати державу, втримати в певному курсі, ще міг, а далі просто забракло компетентності і стратегічного бачення, що власне i властиво базарним баригам...
   
в мене більше виникає питання чому не зробив, не хотів чи не міг?
все ж схиляюсь до думки, що не міг.
не мав петро потенціалу для того щоб реформувати державу, втримати в певному курсі, ще міг, а далі просто забракло компетентності і стратегічного бачення, що власне i властиво базарним баригам...
Але ж обіцянок було багато. Для прикладу кляті офшори.

У передвиборній програмі 2014  була теза дослівно -
Всі офшори перекрити. Якби були хоча б намагання, от я вніс законопроект, депуьаьи не підтримали - то ок.

Якщо обіцяти, і навіть не намагатись спробувати виконати обіцяне - це вже не брак потенціалу, це або тотальна необізнаність або свідома брехня.
   
Важливо, що він зміг зробити.
Погоджуюсь з усім написаним, а особливо з цим :-)
   
Re: Пофіг, як звати президента. Пофіг, який у нього бекграунд

танунах
Я - красотка и умничка)))

іринка, навіть така картинка викликає тільки гарні почуття. якщо цей джонні хотів тебе якось принизити таким зображенням, то він промахнувся.  :)
   
танунах
Я - красотка и умничка)))
-------------------
Іринка, то шо ти красотка та умничка ми все знаем и даже видели.

Єто фото про твой пост и тебя как автора.
   
іринка, навіть така картинка викликає тільки гарні почуття. якщо цей джонні хотів тебе якось принизити таким зображенням, то він промахнувся.  :)
---------------------

ДОПОВІДЬ!!!  X(  X(  X(  за "цей"!!!
   
не пофіг як звати президента , якщо мова про президента України.
не пофіг, який в нього бекграунд, якщо мова про президента України.
я теж умнічка.
   
не пофіг, що Порошенко зробив.
не пофіг, що він не зробив. важливо, щоб це зробив наступний. але ж чекати важливих змін, яких не змогла зробити не остання людина в системі, від людини , цариною прфесійної діяльності якої був шоу-бізнес. ну, вибачте, де ж тут місце розуму?
   
не пофіг, що Порошенко зробив.
не пофіг, що він не зробив. важливо, щоб це зробив наступний. але ж чекати важливих змін, яких не змогла зробити не остання людина в системі, від людини , цариною прфесійної діяльності якої був шоу-бізнес. ну, вибачте, де ж тут місце розуму?

Не остання людина в систем намагалася? Ви впевнені?  От чому б не зробити "разбор полётов"? А то до самих допитів Петро Олексійович наче той кіт у мішку - міг? не міг? не хотів? хотів, але не дуже? пріорітети не зрозумів -томос важливо, а корупція - ні?
Я б його допитувала саме так - чому, добродію, так вийшло, що не вийшло?
   
Не остання людина в систем намагалася? Ви впевнені?  От чому б не зробити "разбор полётов"? А то до самих допитів Петро Олексійович наче той кіт у мішку - міг? не міг? не хотів? хотів, але не дуже? пріорітети не зрозумів -томос важливо, а корупція - ні?
Я б його допитувала саме так - чому, добродію, так вийшло, що не вийшло?
то треба тоді допитувати кожного президента.
   
Re: Пофіг, як звати президента. Пофіг, який у нього бекграунд

Не остання людина в систем намагалася? Ви впевнені?  От чому б не зробити "разбор полётов"? А то до самих допитів Петро Олексійович наче той кіт у мішку - міг? не міг? не хотів? хотів, але не дуже? пріорітети не зрозумів -томос важливо, а корупція - ні?
Я б його допитувала саме так - чому, добродію, так вийшло, що не вийшло?

попередники заважали, мабуть.
   
Не хотів. Тисячу раз- не хотів. Бо з усього мав зиск. Олігарх при владі - це обов"язкове посилення корупції.
   
не пофіг, що Порошенко зробив.
не пофіг, що він не зробив. важливо, щоб це зробив наступний. але ж чекати важливих змін, яких не змогла зробити не остання людина в системі, від людини , цариною прфесійної діяльності якої був шоу-бізнес. ну, вибачте, де ж тут місце розуму?

Вы сравниваете "не останню людину в системі" и человека из шоу-бизнеса. "Система" - это что за сфера человеческой деятельности?
   
то треба тоді допитувати кожного президента.

Саме так! Все оте "корупція, нерівність перед законом,  непрозорість роботи державних служб.
Як застосовується закон про відповідність доходу та витрат чиновників ? Де покарання ? Де прозорі звіти  щодо витрат, наприклад, на будівництво доріг - болюча тема про нагло вкрадені мільони7
Де незалежність суддів?  Прикладів про "якраз навпаки" кожен з вас може надати до біса.
Де електронна держава? ..." - все те було Порошенком створене??? Чи таки ДО нього? І мудра Іринка бажає, щоб це все, створене 70-ти роками комуняцького правління, а потім майже 30 років папєрєдніків - і щоб - за війни! - Порошенко це міг виправити за кілька років???? - Це щонайменше - наївно так думать і такого бажать. Хоча, канєшно, бажать нє врєдно. Типово жіноче спітосприйняття. Точніше - дівчаче (хачю прінца на бєлам канє!)
   
Важливо, що він зміг зробити.

Тут багато рьяних прихильників Порошенко. На здоров'я, аби чуби не тріщали. Нехай всі його заслуги залишаться добрими спогадами для фанів.
Але в мене, наприклад, є до нього реальні претензії. Саме до нього, тому що Рада танцювала його танці. Навіть в умовах цієї сучої війни можна було б розпочати в країні справжню ліквідацію тих гріхів, які тягнуть її в болото - корупція, нерівність перед законом,  непрозорість роботи державних служб. Тут нічого списувати на війну.
Як застосовується закон про відповідність доходу та витрат чиновників ? Де покарання ? Де прозорі звіти  щодо витрат, наприклад, на будівництво доріг - болюча тема про нагло вкрадені мільони7
Де незалежність суддів?  Прикладів про "якраз навпаки" кожен з вас може надати до біса.
Де електронна держава? Спробуйте у провінції добути всі потрібні узгодження, довідки, дозволи - це тягомотина від восьмого кола пекла і до нескінченності.
Я чекала від нього переформатування держави, не дочекалася. Одна каденція давала час почати чистити найбрудніші місця Авгійових стаєнь. No joy.

З командою Зе ще не все зрозуміло. Може, для мене)))
Але якщо Зеленський та нова Рада також не будуть чіпати "невдобні" купи гімна, які не дають країні очиститися, тоді і він буде ходити на допити після закінчення президентського балу. А чи витримає Україна ще один flake-out ?

ну і на куя це все?
В усіх країнах пострадянського простору РФ використовує "боротьбу з корупцією" для встановлення вигідних для себе режимів або збереження існуючих, якщо вони її влаштовує. Яка на хер корупція, коли насправді справа в ефективних інстутах, а не в корупції ?
   
Яка на хер корупція

А неефективні інститути - це не корупція?

і ваше "на куя" іншими словами - хай все так і залишається. Вийдуть з кущів якось ефективні інститути і заживемо.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія