Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А навіщо Педро сьогодні школу видкривав у селі?

Не совсем ясны претензии в ТС. Что школы не нужно открывать в селах? Или детям в сел не ходить в эту школу потому что её Президент открывал?

Ну етот "агроном" долбоёб, шо с нево взять
   
Re: А навіщо Педро сьогодні школу видкривав у селі?

Не совсем ясны претензии в ТС. Что школы не нужно открывать в селах? Или детям в сел не ходить в эту школу потому что её Президент открывал?

Уровень Президента немного зашкаливает.
   
Не совсем ясны претензии в ТС. Что школы не нужно открывать в селах? Или детям в сел не ходить в эту школу потому что её Президент открывал?

Я гадаю зрадойоби підозрюють що у Президента забагато вільного часу на пропаганду.
   
Re: А навіщо Педро сьогодні школу видкривав у селі?

У нього що, інших справ нема?

Ви можете уявити, щоб щось подібне робила Меркель, Макрон чи Трамп?

 :S

+мульйон
лучше би шось вкрав в цей час  :rotate:
   
лучше би шось вкрав в цей час

Здрасті, а грося на шо?

Порошок забиває баки манюпасу, ґєнпкакуґоґ з авакяном стоять на шухері, а баби лєри з гросями працюють(тм).  :super:
   
Re: А навіщо Педро сьогодні школу видкривав у селі?

Ну етот "агроном" долбоёб, шо с нево взять

Та нормальный ещё агроном. Я себе представляю шо бы было если бы Президент ко мне в Рыбаковку приехал. Вот где бы презу не поздоровилось. Для начала бы ему вручили лопату и заставили рыть колодец, бо он виноват что в селе нету колодцев, а только водопровод и в случае войны перебьют водопровод и пить будет нечего. Ну а потом бы заставили дать разрешение курить прямо в помещении сберкассы, бо 3.14дартакой запретил это делать и теперь приходится на улицу с сигаретой ходить пока в очереди стоишь. :) А тут всго лишь открытая школа. Подумаешь мелочи какие :)
   


на первых секундах интересная особенность.
   
Тю, гуглим "Меркель на открытии школы"

Пожалуйста, куча новостей, Меркель на открытии школ, театров, центров и прочих :о)))

Долбоёбы, вы живёте в епоху интернета, любая ваша брехня гуглица в течении пары минут.

в меркель немає в радіусі тієї школи свого кар'єру, чи щикаладної фабрики, чи тролейбусного заводику.
тому долбойоб - це ти.
   
И соседние сёла будут подъёбывать, шо к ним презик не приезжал

окрім матюків на адресу перзидента нічого не чути від людей.
   
в меркель немає в радіусі тієї школи свого кар'єру, чи щикаладної фабрики, чи тролейбусного заводику.
тому долбойоб - це ти.

И шо ето меняет?
   
Це точно не окуповані території? Жодень учень не говорить українською.
   
   
Це точно не окуповані території? Жодень учень не говорить українською.

Донецкая область, 40 км от ДАПа

Останнє редагування: 23 березня 2018 23:56:11 від Прол
   
И шо ето меняет?

це все міняє. ти виявився довбойобом. і ще і сраку лижеш хуйлу.
   
це все міняє. ти виявився довбойобом. і ще і сраку лижеш хуйлу.

Нормально. Президент Украины приехал на открытие школы в 40 километрах от линии фронта, а я долбоёб :о)))
   
Нормально. Президент Украины приехал на открытие школы в 40 километрах от линии фронта, а я долбоёб :о)))

ти не один довбойоб. ти разом з президентом. тішся!
   
Re: А навіщо Педро сьогодні школу видкривав у селі?

"
Ви можете уявити, щоб щось подібне робила Меркель, Макрон чи Трамп? "

уявляю
   
У нього що, інших справ нема?

Ви можете уявити, щоб щось подібне робила Меркель, Макрон чи Трамп?

 :S
п***а, жаба тебе давить, ми тільки йдем до ЄС (Меркель, Макрон...)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія