Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер чоловік королеви.

Re: Помер чоловік королеви.

Але російська жінки мене добила
В мене дружина і діти суперові, я їми пишаюсь. Не лізь у чужу родину.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Поц Фома вдруг вспомнил о privacy. Ублюдочное говно которое раскидывало личные данные юзеров налево и направо.     (td)
   
Re: Помер чоловік королеви.

Поц Фома вдруг вспомнил о privacy. Ублюдочное говно которое раскидывало личные данные юзеров налево и направо.     (td)

У тому-то і справа  :X Просто огидне дегеративне лайно.
   
Re: Помер чоловік королеви.

У тому-то і справа  :X Просто огидне дегеративне лайно.

Да, я отлично помню как это наглое и циничное говно измывалось над юзерами Уаполикс. Тварь думало что оно Бох, и его ублюдка оно не коснётся.

А теперь сучёнок визжит как кастрированый кобель. Не жалко, совершенно не жалко. Поц такой как он понимает только по морде.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Фото Інанни було на ФУПі ? покажіть !
Олі Тейлор є, сама виставляла , вибачте .
Олю, Ви самі і не одне фото виставили !
Я виставляти не буду.
Але питання можна ?, на фото Ви красива жінка,
а на ФУПі Ви граєте роль - А баба Яга завжди проти  :D
Дивуюсь ...
   
Re: Помер чоловік королеви.

Да, я отлично помню как это наглое и циничное говно измывалось над юзерами Уаполикс. Тварь думало что оно Бох, и его ублюдка оно не коснётся.

А теперь сучёнок визжит как кастрированый кобель. Не жалко, совершенно не жалко. Поц такой как он понимает только по морде.

Поліз у лінкедін і розсилав мою фотку Турчинову, медєведці і ще бог зна кому. Хоча це абсолютно заборонено правилами форуму і він це чудово знав.

Може, я теж повинна робити так, як він? адже тут багато бажаючих переконатися, клаповухий він чи ні.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Поліз у лінкедін і розсилав мою фотку Турчинову, медєведці і ще бог зна кому. Хоча це абсолютно заборонено правилами форуму і він це чудово знав.

Може, я теж повинна робити так, як він? адже тут багато бажаючих переконатися, клаповухий він чи ні.
ТП, тут вже фотка гуляла моя, ти апіздала. Крім того в мене деякі юзери цього хворуму є у пейсбучних хрендах.
   
Re: Помер чоловік королеви.

ТП, тут вже фотка гуляла моя, ти апіздала. Крім того в мене деякі юзери цього хворуму є у пейсбучних хрендах.

Ти все ще не заспокоїшся? Що твою клаповуху фотку бачив дехто, дає тобі виправдання поширювати чужу інфу у порушення правил форуму?
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ти все ще не заспокоїшся? Що твою клаповуху фотку бачив дехто, дає тобі виправдання поширювати чужу інфу у порушення правил форуму?
Гадюка, ти вже у бейсменті була? Якщо ні то час. Щось не подобається - пиши адмінам  :facepalm:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Гадюка, ти вже у бейсменті була? Якщо ні то час. Щось не подобається - пиши адмінам  :facepalm:

Гадюка у тебе в штанах. Причому без ікол  :K

Жінці йди вказуй, щоб у бейсмент йшла.

Упс! у вас немає бейсмента  :pooh_lol:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Гадюка у тебе в штанах.
Сучка, ти яку тему засрала  :facepalm:. Пішли сратись в іншу якщо маєш час. Тут я більше не буду.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Фома конечно совершенно "не понимает" чем Инанна возмущена. Ну вот "не пониамет" и всё. Подумаешь задоксил кого-то.  :weep:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Сучка, ти яку тему засрала  :facepalm:. Пішли сратись в іншу якщо маєш час. Тут я більше не буду.

 :facepalm1:

Ну заходь у тему про шлюб і як хто кому запропонував, жертва привороту  :laugh:
   
Re: Помер чоловік королеви.

 :facepalm: липецкие и канадские девачки дружно засрали ветку.  :weep:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Фома конечно совершенно "не понимает" чем Инанна возмущена. Ну вот "не пониамет" и всё. Подумаешь задоксил кого-то.  :weep:

Якщо чесно, то було так.

Булькасте уже 20 років сохне по одній дівчонці з Калгарі. Довго не міг знайти її всі ці роки. Поки не з"явилася істота на форумі ФУП теж з Калгарі. Ось і поліз до мене в лінкедін, так що довелося забанити. А цю інфу потім передав своїй подружці Асці, who hated my guts, а вона передала Фімі.

Фіма теж поліз в лінкедін, але не просто поліз, а почав ділитися цією приватною інфою з іншими.

   
Re: Помер чоловік королеви.

Сучка, ти яку тему засрала  :facepalm:. Пішли сратись в іншу якщо маєш час. Тут я більше не буду.
Хома, дай ссыль на фото Ванькы. Хочется полюбоваться на эту неземную красоту.  :gigi:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Дійсно, вакцинували і його, і Елізабет у січні.
Але чи є зв'язок між вакцинацією і погіршенням здоров'я - навряд чи скажуть, бо такі повідомлення , скажімо так, не на часі..

Ну так там всіх Астра Зенекою вакцинують. Нє?
Все логічно. Скоріш за все ланцюжок подій такий. Тромбоз. Інфаркт. Операція на серці. Але вік не дав шансів.
А без вакцини міг би жити.

Якщо та послідовнісь підтвердиться і то вилізе на загал - Борису другий термін не світить.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ну так там всіх Астра Зенекою вакцинують. Нє?
Все логічно. Скоріш за все ланцюжок подій такий. Тромбоз. Інфаркт. Операція на серці. Але вік не дав шансів.
А без вакцини міг би жити.

Якщо та послідовнісь підтвердиться і то вилізе на загал - Борису другий термін не світить.
Это да. без вакцины прожил бы еще лет 90. B-)
   
Re: Помер чоловік королеви.

Хома, дай ссыль на фото Ванькы. Хочется полюбоваться на эту неземную красоту.  :gigi:

і Кадри !  :D
   
Re: Помер чоловік королеви.

і Кадри !  :D
Да!!! Гулять так гулять. Можно и Сидора. Шоб все созвездие засветить. :laugh:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Я і сама можу фотки запостити. Чекайте. Дам одну з часів, коли булькастий на мене підсів, і ту, де "неймовірна" каже, що у мене жирні щоки.

   
Re: Помер чоловік королеви.

пісдєц :(
   
Re: Помер чоловік королеви.

Я і сама можу фотки запостити. Чекайте. Дам одну з часів, коли булькастий на мене підсів, і ту, де "неймовірна" каже, що у мене жирні щоки.

не вірю !!!

я своє фото показав !
на Андріївському Узвозі сижу біля Булгакова.
я навіть забув, що показував себе
Інанна все знає !  :D
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ну ось. Тільки я зібралась викласти фотки, а Саус Блад цнотливо згвинтив із теми  ;o
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ну ось. Тільки я зібралась викласти фотки, а Саус Блад цнотливо згвинтив із теми  ;o

він просто чекає !  :)
просто аж 15 хвилин !
   
Re: Помер чоловік королеви.

Інанна, давай показуй фото Мерилін Монро  :D
   
Re: Помер чоловік королеви.

Нічого не чекає. Без нього нікак.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Інанна, давай показуй фото Мерилін Монро  :D
А ты думаешь она покажет сегодняшнее селфи прямо с ноута? ага. дождешься.  :gigi:
   
Re: Помер чоловік королеви.

А ты думаешь она покажет сегодняшнее селфи прямо с ноута? ага. дождешься.  :gigi:

Селфі не покажу, бо мені треба постригтися.

А фотки в контексті обговорення можу.

А вам какая разніца? одружуватися на мені зібралися? так я вже давно not available  :laugh:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Селфі не покажу, бо мені треба постригтися.

Наіщо селфі ? покажи фото в 35  ;)
   
Re: Помер чоловік королеви.

:facepalm: липецкие и канадские девачки дружно засрали ветку.  :weep:

Ветку о чём? Умер старый бездельник. Kонечно жаль всех, вместе с тем умер явно не преждевременно и просто поразительно сколько родных и близких скорбят о нём на ФУПе  :weep:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Наіщо селфі ? покажи фото в 35  ;)

Оцього добра у мене навалом. Але Саус Блада знову нема  :(
   
Re: Помер чоловік королеви.

Re: Помер чоловік королеви.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158506520719926&id=664644925


Філіп був у Києві

Поц, вопрос не в Филипе а в Фоме. Когда оно ублюдочное наконец-то прийдёт с давно просроченой повесткой в военкомат.
   
Re: Помер чоловік королеви.
Via

Ветку о чём? Умер старый бездельник. Kонечно жаль всех, вместе с тем умер явно не преждевременно и просто поразительно сколько родных и близких скорбят о нём на ФУПе  :weep:
І що? Хтось хоче про це поговорити,чом би й ні. А ви тему засрали навіщось, свою створити релігія не дозволяє, мабуть, сралися б там донесхочу.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Тему засрал Фома, это раз. Тема ни про что, это два. Пусть отметятся те кто лично знал Филипа. Их можно послушать. 
   
Re: Помер чоловік королеви.

Через корону обмеженням в 30 людей на церемонії поховання. Боря віддав своє місце.

Уявіть собі схожу ситуацію в Україні. Вже б ті правила крутили як хотіли.
   
Re: Помер чоловік королеви.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158506520719926&id=664644925


Філіп був у Києві

У 1973 році принц Філіп відвідав Київ: архівні фото
https://vechirniy.kyiv.ua/news/51519/
   
Re: Помер чоловік королеви.

Через корону обмеженням в 30 людей на церемонії поховання. Боря віддав своє місце.

Уявіть собі схожу ситуацію в Україні. Вже б ті правила крутили як хотіли.
а Гаррі з Меган прилетять підтримати бабусю і поховати діда?
   
Re: Помер чоловік королеви.

Тему засрал Фома, это раз. Тема ни про что, это два. Пусть отметятся те кто лично знал Филипа. Их можно послушать. 
що ви несете? публічну людину знало півсвіту.
будь-яка публічна людина привертає увагу мільонів.

світові відомі артисти, актори, політики завжди цікаві піплу.
і коли хтось з них одружується, народжує або вмирає -це привертає увагу і люди це обговорюють.

де опція, що увагу можуть проявляти тільки ті, хто "знал лично"? шозах?

 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія