Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрачное от Валетова Дончанину

Re: Мрачное от Валетова Дончанину

На днях руская дума будет рассматривать закон о 4 дневной! Рабочей неделе!
Вчера выставили жириновского чтоб оно проорало у скабеевой как это будет охуенно! Работать 4 дня.
Представляете какая жопа у них в экономике?

А еще они собираются запретить использование старых машин.....
Такими темпами крышку у их кастрюли таки сорвет....

+100
Сєпар діло каже іноді.
В Криму немає достатньої кількості води, це його дуже суттєво відрізняє від Північного Кіпру.
Північний Крим дуже скоро буде населяти тільки кацапська воєнщіна, яким цистернами воду будуть привозити. Служити буде там также херово як на Чукотці.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Краматорськ тягне у ОРДЛО? Ти один там такий чи що?
---------------

Прынц, Ви ще нє датськом королєвстве? Бєдний Йорік!
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Валєтов це той що порохоботив ? А він не розкаже чого це в нас ціле міністерство Стеця не займалось питаннями Криму і Донбасу, а бігало за опонентами солоденького ?
А тепер ой - ай, ми програли інфовійну ? Так виродки навіть підконтрольними територіями не займались, тарабанять рашкрванські канали і альтернативни у них немає

Апд. Говорила сьогодні з Євпаторією, кажуть сезон провальний
Для біженців взагалі нічого не робилося - живіть та виживайте.
Так би зараз в ОРДЛО жило б три "рузго-мирні калеки", бо всі інші би вже давно злиняли до України.
А так виходить "порошкова адміністрація" показала всім українцям з окупованих теріторій що вони не потрібні, бо якось "не так голосують" як хотілося б Турчинову-Порошенко :X
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

В республіках теж напряг з водою,, рубанути їм воду на пару тижнів і буде й перемир'я й обмін полоненими. Чому цього ще не зробили хз.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Для біженців взагалі нічого не робилося - живіть та виживайте.
Так би зараз в ОРДЛО жило б три "рузго-мирні калеки", бо всі інші би вже давно злиняли до України.
А так виходить "порошкова адміністрація" показала всім українцям з окупованих теріторій що вони не потрібні, бо якось "не так голосують" як хотілося б Турчинову-Порошенко :X

Тепер все зміниться.
Тепер вони проголосували за життя.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Нужно вообще прекратить разговор о людях.Ихтамнет.И это должна быть политика государства.Разгово р должен идти только о территориях и тогда все станет на свои места.И все будет намного оптимистичней.


Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права i свободи людини та їх гарантiї визначають змiст i спрямованiсть дiяльностi держави. Держава вiдповiдає перед людиною за свою дiяльнiсть. Утвердження i забезпечення прав i свобод людини є головним обов'язком держави.

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.

   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину


Теперь о Крыме.

Снова рекомендую посмотреть в глаза реальности.
Мост проблемы туризма решил. В Крыму полно людей, машин, палаточников. Да, это бедный турист, он готовит на горелке или на кухне, не ходит по кафе и ресторанам, какает в поле... но он есть.

Тарханкут забит, Судак - забит...
Я полагаю, что и в Ялте, Алуште, Алупке тоже все неплохо. И с открытием ЖД сообщения будет еще лучше. Украденный конь обошелся России дороговато, но возвращать коня никто не собирается. И не соберется.

Скажу шепотом: наша надежда на возрастающее недовольство крымчан несострятельна. Да, они скрипят от новых порядков, матерят хуйло, налоговиков, заборы возле моря, но сезон есть сезон... никуда не денутся.

Возврат Крыма военным путем я не рассматриваю. У меня есть, конечно, фантастические романы, но я не настолько фантаст.


И мирного пути не вижу. Совсем не вижу.
Вижу проблему на десятилетия. Для моего поколения - навсегда. Да и дальше не представляю себе изменения ситуации.

Если искать аналог - это Кипр . Многолетняя оккупация, к которой все привыкли.

Тысячи наших соотечественников ездят и продолжат ездить в Крым,  постепенно их будет все больше. Болеть перестанет, а море - вот оно, рядом. Привычно, языкового барьера нет. Граница вполне проходима.
Нет, на официальном уровне - я не вижу ни малейшей возможности для любого из президентов смириться и признать потерю Крыма. Но я не президент, я просто писатель и блогер: Крым для Украины потерян навсегда. Это больно произнести и тяжело осознать, но реальность вообще малоприятная штука.


Мы должны оставаться на прежней политической позиции. 

Мы потеряли значительную часть территории и агрессии должен нести за это ответственность, но...

Я, в приципе, все сказал.

Мне было грустно писать об этом, но, я уверен, что это необходимо сказать в слух.

Надо быть реалистами. Политики говорят то, что должны говорить. Нам - проще.
Погоджуюсь.Так воно і буде.Але не все так погано:
1.ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ.
2.Донбас завжди отримував гроші з бюджета,зараз значно менше-ето ГУТ.
3.Крим -теж саме.Рано чи пізно татари забажають автономії.На одну "головну біль "менше.
В цілому Україна в +.Я так гадаю.



   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Погоджуюсь.Так воно і буде.Але не все так погано:
1.ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ.
2.Донбас завжди отримував гроші з бюджета,зараз значно менше-ето ГУТ.
3.Крим -теж саме.Рано чи пізно татари забажають автономії.На одну "головну біль "менше.
В цілому Україна в +.Я так гадаю.
----------------

Та кажи вже ПЕРЕМОГА, гут?  :lol:  :weep:
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Все, что написал этот Валетов, всем мыслящим людям стало ясно еще в 2004-м. Я уверен, что и вся наша власть думает точно так же. Просто не говорят об этом открыто. И факт тот, что если бы не война, то без Крыма и Долбаса Украина стала бы жить лучше — исчезла эта гиря на ногах, пророссийская и полностью дотационная. Плохо только то, что Рашка на Крыме и Донбасе не остановится.
"Остановится не остановится" це як ми захочимо.Все залежить від нас.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Погоджуюсь.Так воно і буде.Але не все так погано:
1.ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ.
2.Донбас завжди отримував гроші з бюджета,зараз значно менше-ето ГУТ.
3.Крим -теж саме.Рано чи пізно татари забажають автономії.На одну "головну біль "менше.
В цілому Україна в +.Я так гадаю.

Донецькі проти України
а цей довбограй за Україну тому він каже, що окупація Криму і частини Донбасу це добре.
Як там пишуть - "милота".
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

----------------

Та кажи вже ПЕРЕМОГА, гут?  :lol:  :weep:

ні, ще не перемога
але її передумова
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Донецькі проти України
а цей довбограй за Україну тому він каже, що окупація Криму і частини Донбасу це добре.
Як там пишуть - "милота".
Поясніть,для вам та територія?У кацапів території ОГО-ГО,а толку?Зробіть рай на існуючий території,тоді до раю підтянуться і ОРДЛО і Крим.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Поясніть,для вам та територія?У кацапів території ОГО-ГО,а толку?Зробіть рай на існуючий території,тоді до раю підтянуться і ОРДЛО і Крим.

куди вони підтягнуться, яким чином? Хто їм дасть? Хто їх питатиме?

У Південній Кореї рай у порівнянні з Північною, і що? 

Це не означає, що не треба прагнути зробити рай на своїй території. Але поверненню окупованих це не сприяє аж ніяк.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину
Ali

Мирная интеграция, ИМХО, невозможна.


от них там ничего не зависит,  кого легко зазомбировать - легко и перезомбировать, их передадут как товар

после ухода хуйла попадем в другую реальность
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Поясніть,для вам та територія?У кацапів території ОГО-ГО,а толку?Зробіть рай на існуючий території,тоді до раю підтянуться і ОРДЛО і Крим.

Ну так і я про те ж, і написав:
насправді і у тебе і у донецького колаборанта однаковісінькі уявлення,
для вас України не існує є лише територія де ви живете, і все що вас цікавить організація раю на ній.

Тому коли ти пишеш 
"ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ"
ти помиляєшся, ти так само проти, а той хутір де ти живеш це ще не Україна.
Ти такий же совковий провінціал, як і донецький сепар.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

от них там ничего не зависит,  кого легко зазомбировать - легко и перезомбировать, их передадут как товар

после ухода хуйла попадем в другую реальность


 не факт что в лучшую.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину
Ali

не факт что в лучшую.

в лучшую, в лучшую,  однозначно
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Ну так і я про те ж, і написав:
насправді і у тебе і у донецького колаборанта однаковісінькі уявлення,
для вас України не існує є лише територія де ви живете, і все що вас цікавить організація раю на ній.

Тому коли ти пишеш 
"ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ"
ти помиляєшся, ти так само проти, а той хутір де ти живеш це ще не Україна.
Ти такий же совковий провінціал, як і донецький сепар.
Чого ж ти репетуєш?Переглянь як проголосували на донбасі на останніх виборах.Донбас завжди буде вибирати своїх(януковичів,бойко,медведчуків).Завжди.У народа донбаса свій менталітет,долбаний.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

У Південній Кореї рай у порівнянні з Північною, і що? 



Те що до кордону з північної сторони не підійдеш.Відкрий кордон і побачимо.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Ну так і я про те ж, і написав:
насправді і у тебе і у донецького колаборанта однаковісінькі уявлення,
для вас України не існує є лише територія де ви живете, і все що вас цікавить організація раю на ній.

Тому коли ти пишеш 
"ОРДЛО- населення проти України,це декілька міліонів голосів проти України.Україна їх втратила-це ГУТ"
ти помиляєшся, ти так само проти, а той хутір де ти живеш це ще не Україна.
Ти такий же совковий провінціал, як і донецький сепар.
Хутір де я живу це Полтава.Пята колона існує,але сидять тихенько.Колись за одну ніч зпалили і розтрощили облстний і міський ригівський офіси.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

У Південній Кореї рай у порівнянні з Північною, і що? 



Те що до кордону з північної сторони не підійдеш.Відкрий кордон і побачимо.

Тобто кордон закритий з північної сторони.
То яке значення в цьому випадку має рай чи не рай у Південній Кореї?
Теж саме і в нас.
Рівень нашого економічного і будь-якого іншого розвитку не має ніякого значення, поки рашка оккупант і хоче повернути всю Україну у зону свого впливу. 
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Тобто кордон закритий з північної сторони.
То яке значення в цьому випадку має рай чи не рай у Південній Кореї?
Теж саме і в нас.
Рівень нашого економічного і будь-якого іншого розвитку не має ніякого значення, поки рашка оккупант і хоче повернути всю Україну у зону свого впливу. 
Різниця в тому,що Україна не закрила кордон з ОРДЛО.Кожен день тисячі людей перетинають сіру зону.Їдуть в Україну за пенсією,за продуктами,за всим.В зону впливу рашка ніяк тепер Україну не затягне.Дуже багато могил по обидві сторони.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Что то у этого Валетова вышло ни художественный вымысел, ни реальность. Как то далековато и от одного, и от другого.
россия такая страна, что с ней ничего нельзя сделать - это правда. Есть одно условие - русские в ней должны быть заодно.
Проблема в том, что так бывает не всегда.
И это не всегда произойдет еще при нашей жизни. Вот тогда будет много новостей.
Что касается сезонов - а при чем здесь это?
Сезон 2013 был просто сумашедший. И что?
Кстати я завтра еду в Солнечную Долину  - что то никакого забитого Судака я там пока не наблюдал.
Впрочем посмотрим.
Но этот сезон слабее прошлого. по всем показателям.
Только причем здесь это все?
Вы не знаете, что здесь происходит и как к этому всему люди относятся.
Если коротко, общий вывод такой - все это кино того не стоило.
Пока так.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Чого ж ти репетуєш?Переглянь як проголосували на донбасі на останніх виборах.Донбас завжди буде вибирати своїх(януковичів,бойко,медведчуків).Завжди.У народа донбаса свій менталітет,долбаний.
тезис про наротдолбаса - это кремлядская штука.
ты подпеваешь кремлю.

оккупация крыма и донбасса - навсегда - это пестня кремля.
ты опять подпеваешь кремлю.

да таких как ты надо люстрировать и всей полтаве показать.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

тезис про наротдолбаса - это кремлядская штука.
ты подпеваешь кремлю.

оккупация крыма и донбасса - навсегда - это пестня кремля.
ты опять подпеваешь кремлю.

да таких как ты надо люстрировать и всей полтаве показать.
Приїдь в Полтаву і подивись як живуть нормальні люди.Не парся сильно.Хотіли "па багатому"жріть до схочу.Відчуваю,що не нажралися.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Приїдь в Полтаву і подивись як живуть нормальні люди.Не парся сильно.Хотіли "па багатому"жріть до схочу.Відчуваю,що не нажралися.
я сторонников оккупантов и их пропагандонов навидался и в донецке.
меня стошнит, если такое - же дерьмо и в полтаве.
ты тоже с колорадской ленточкой и акм под подушкой?
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

я сторонников оккупантов и их пропагандонов навидался и в донецке.
меня стошнит, если такое - же дерьмо и в полтаве.
ты тоже с колорадской ленточкой и акм под подушкой?
Пророчество Новодворской для донбасян.Подивись і подумай.


https://www.youtube.com/watch?v=KF0xS0BQqD8
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Історія часто робить різкі повороти. Після чого всі розмишлізми ідуть нахрен. Не факт, що через кілька років існуватиме така держава, як Росія.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Фактично уже зараз з Росії сипеться пісок. І в прямому, і в переносному розумінні. Божевільна влада, усе скрипить і розвалюється. На підході різке падіння доходів від нафти. В такі скрутні часи Рашка робить одне й те ж саме - розвалюється. Доведено як Російською імперією, так і СРСР.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Пророчество Новодворской для донбасян.Подивись і подумай.


https://www.youtube.com/watch?v=KF0xS0BQqD8
-------------
тупеньке полтавське  бидло, йди вже спати, пророк х у е в. :)
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Цуко, собрание сказочных долбоящеров в ветке. (tu)
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

та хоча б гроші туди (пенсії й т.д.)  вже давно пора припинити відправляти
краще допомагати матеріально тим, хто переїхав до нас

давно пора было строить на  ети деньги жилье для переселенцев , мы наоборот бросили пересенцев и спонсируем терористические анклавы и нема тому краю
закрыть кпп , забор
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

-------------
тупеньке полтавське  бидло, йди вже спати, пророк х у е в. :)
Ні,я ще трошки перевірю на вшивість дауна-басянина
   
все як завжди - кацапи розказують українцям, що їм потрібно змиритися з поразкою, а українці уважно слухають і збуджено обговорюють цю маячню.

ви і справді такі тупі? вам навіюють думку, що ви не маєте пручатися, а ви й раді старатися  :facepalm:
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

за 5 років французи не ставали німцями, французи англійцями, італійці французами, і німці італійцями. Як не стали німцями українці, білоруси і кацапи. 10 років і більше критичніше. Звісно у нас наслення славить безхребетністю, але  тоді це рибка з 5секундною памяттю
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Поясніть,для вам та територія?У кацапів території ОГО-ГО,а толку?Зробіть рай на існуючий території,тоді до раю підтянуться і ОРДЛО і Крим.
феерично,и сильно северная корея тянется к южной? А абхазия к грузии?
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

С той стороны линии разграничения Зазеркалье, населенное народом Донбасса, состоящим из двух народов - донецкого и луганского. Я, когда пишу, сам не верю написанному. И смешно, и грустно. И страшно.

фуєта фуєт.
поряд там є наприклад слов'янськ, населений точно таким же народом, але маленька відмінність що він під юрисдикцією України.
так само може бути і з донецьком, і з будь-яким іншим окупованим містом. А тому хай аффтар (саме "аффтар") не пи3дить
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

лугандон должен быть или за колючей проволокой или зачищен полностью. Все пособники оккупантов и террористов должны быть или ликвидированы или посажены, никакой амнистии быть не должно. Имею в виду не только тех, кто там стреляет в ВСУ, но и пыточников, ментов, бюджетников и т.д.
С рашей не должно быть ни торговли, ни транспортного сообщения. Въезд кацов в Украину должен быть закрыт с любой стороны. В 3-х странах можно принимать заявления от кацов, но только если те хотят эмигрировать в Украину из раши.
   
Re: Мрачное от Валетова Дончанину

Чого ж ти репетуєш?Переглянь як проголосували на донбасі на останніх виборах.Донбас завжди буде вибирати своїх(януковичів,бойко,медведчуків).Завжди.У народа донбаса свій менталітет,долбаний.

Як ти взнав, що я репетую? За якими ознаками?

Я втрете пояснюю, що я розумію чому вони так голосують, у них регіональна ідентичність стоїть вище за національну.
Так воно і в тебе так, як у них, ти нічим не кращий за них такий же менталітет довбаного провінціала - нах мені Україна мені достатньо України на моєму хуторі.   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія