Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

в тебе нездорові фантазії. ніяк не можу зрозуміти твоїх мотивів ганяння за "поганими хлопчиками".

тут я мусила, згідно твоєї  "хвілософії", похвалити "мальчіка" за його "здорові" секс-фантазії стововно мене? чи просто мовчки їх "не побачити", шоби "не флудити", чи "не скандалити", чи "не переходити на особистіть"?
яка ж в тебе буйна хвантазія. я так не зможу. мене інакше батьки виховали.  :)

Останнє редагування: 16 серпня 2019 20:15:23 від Vera
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та впхай їх собі прямо ув... :blush2:

доповідь.
виділила спеціально для любительок тваринного гумору.

Останнє редагування: 16 серпня 2019 20:18:19 від Vera
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ше реально тільки 300 мм ?
капєц офігєнно вийшло.

п.с. у мене теж Нікон.
Это им же)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Для укріплення нігтів треба попити комплексні вітаміни з мінералами, харчуватися повноцінно і не навантажувати нігті сильно, як хімічними, так і фізичними подразниками. 

і ще ув ачько пхатися  :snoozer1:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

тут я мусила, згідно твоєї  "хвілософії", похвалити "мальчіка" за його "здорові" секс-фантазії стововно мене? чи просто мовчки їх "не побачити", шоби "не флудити", чи "не скандалити", чи "не переходити на особистіть"?
яка ж в тебе буйна хвантазія. я так не зможу. мене інакше батьки виховали.  :)

Верочка, ты свою фотку бачила? Какие нах фантазии можуть буты? Фантазии тут — это только у тебя. Надеюсь, тебе сегодня ночью наконец приснится сон, где тебя имеют десять мужиков и десять девок всеми возможными способами, и ты хоть на выходные успокоишься  :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заправил огнетушитель пропаном под завязку.
Давление поначалу было где-то 5 атм.
Выставил баллон на солнышко...
Через полчаса гляжу - в ахуении полном! Стрелка зашкалила!!!
Там шкала 28 атм.
Наверное брешет показометр..



   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Верочка, ты свою фотку бачила? Какие нах фантазии можуть буты? Фантазии тут — это только у тебя. Надеюсь, тебе сегодня ночью наконец приснится сон, где тебя имеют десять мужиков и десять девок всеми возможными способами, и ты хоть на выходные успокоишься  :gigi:

це все, чим ти можеш похвалитися в цій гілочці і спеціально прийшов сюди повідати нам твої секс-фантазії стосовно мене? не густо.
і - доповідь за секс-переслідування, і як там каже любителька крокодилячого гумору, за флуд і перехід на особистості.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Перефразируя старую восточную мудрость - хорошому коту и август март. Хорошому крокодилу и маникюр педикюр

Тіпа: Хорошому танцору и яйтса помагают.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

це все, чим ти можеш похвалитися в цій гілочці і спеціально прийшов сюди повідати нам твої секс-фантазії стосовно мене? не густо.
і - доповідь за секс-переслідування, і як там каже любителька крокодилячого гумору, за флуд і перехід на особистості.

да я просто разбавил эту вашу тусню пидстаркуватых нарциссов, дрочащих брошенных баб и прочих извращенцев. Вона сколько вы тут настрочили и конца не видно. Ну а ты тут — бэзпэрэчная звизда  :gigi:

А вообще, эту ветку надо объединить с веткой про жиночэ пытання
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заправил огнетушитель пропаном под завязку.
Давление поначалу было где-то 5 атм.
Выставил баллон на солнышко...
Через полчаса гляжу - в ахуении полном! Стрелка зашкалила!!!
Там шкала 28 атм.
Наверное брешет показометр..

Показати зображення...
Показати зображення...



А чому стінка не штукатурена, Кулібін?
При нагріванні навіть зріджений газ збільшує тиск рівноваги у замкненому посуді.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А чому стінка не штукатурена, Кулібін?
При нагріванні навіть зріджений газ збільшує тиск рівноваги у замкненому посуді.

Утеплювати буду. Нах штукатурка?

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 Зєльоний крокоділ, cьогодні в 20:10

    Розгорнути попередні цитати...
    та впхай їх собі прямо ув... :blush2:

 :rotate:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

да я просто разбавил эту вашу тусню пидстаркуватых нарциссов, дрочащих брошенных баб и прочих извращенцев. Вона сколько вы тут настрочили и конца не видно. Ну а ты тут — бэзпэрэчная звизда  :gigi:

А вообще, эту ветку надо объединить с веткой про жиночэ пытання

безперечно, ти не зміг змиритися з такою несправедливістю і не втримався тут проявитися слідом за іншими "людьми" цього форуму. може тебе похвалити ще за це? грамоту написати? так старався все-таки, так багато привніс в тему.  :pofig:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядьки-бигуны, для бега по асфальту,  чтоб наиболее щадить суставы и луснувшую пятку, какие кроссовки лучшее всего? Раньше вообще не заморачивалась, сейчас приходится.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зєльоний крокоділ, cьогодні в 20:10

    Розгорнути попередні цитати...
    та впхай їх собі прямо ув... :blush2:

 :rotate:

Это манометр?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Верко, анек для тебя специально:

Учителька на уроке спрашует дитей, кто кем хочит стать по професии. Дети встают, отвечают: Танечка — инженером, Коля — космонавтом, Вася — токарем... и тут Вовочка встает и заявляет, что хочет стать врачом-сексопатологом.

Учителька конешна в ахуе, спрашует Вовочку: — Ну а ты хоть знаешь, что это за специальность?

— Конечно знаю, Марь Иванна! Вот гляньте в окно! Видите, вон там на улице две женщины едят мороженное. А скажите мне, Марь Иванна, кто из них замужем: та, что лижет, или та, что сосет?

— Ну, ... наверное та, что сосет, — после некоторого замешательства ответила учителька.

— А вот и неправильно, Марь Иванна! Замужем та, у которой обручальное кольцо на правой руке! А вот таких как вы мы и будем лечить!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Утеплювати буду. Нах штукатурка?

Показати зображення...

Ето фсйо в шифровке. Там ієрогліфами...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядьки-бигуны, для бега по асфальту,  чтоб наиболее щадить суставы и луснувшую пятку, какие кроссовки лучшее всего? Раньше вообще не заморачивалась, сейчас приходится.
Не реклама )) шото типа этого Тыць
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядьки-бигуны, для бега по асфальту,  чтоб наиболее щадить суставы и луснувшую пятку, какие кроссовки лучшее всего? Раньше вообще не заморачивалась, сейчас приходится.

а чого тільки дядькі? ну ладно, слухай дядьок, раз тобі так приємніше.  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дядьки-бигуны, для бега по асфальту,  чтоб наиболее щадить суставы и луснувшую пятку, какие кроссовки лучшее всего? Раньше вообще не заморачивалась, сейчас приходится.
любые беговые кроссы.  То есть вообще любые что не шиповки например). С подошвой не для зала которая мгновенно протрется
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Верко, анек для тебя специально:

Учителька на уроке спрашует дитей, кто кем хочит стать по професии. Дети встают, отвечают: Танечка — инженером, Коля — космонавтом, Вася — токарем... и тут Вовочка встает и заявляет, что хочет стать врачом-сексопатологом.

Учителька конешна в ахуе, спрашует Вовочку: — Ну а ты хоть знаешь, что это за специальность?

— Конечно знаю, Марь Иванна! Вот гляньте в окно! Видите, вон там на улице две женщины едят мороженное. А скажите мне, Марь Иванна, кто из них замужем: та, что лижет, или та, что сосет?

— Ну, ... наверное та, что сосет, — после некоторого замешательства ответила учителька.

— А вот и неправильно, Марь Иванна! Замужем та, у которой обручальное кольцо на правой руке! А вот таких как вы мы и будем лечить!

мда. "людина"  _спеціально_ прийшла сюди в гілку розказати мені цей анекдот.  :weep:  так кого мьі будєм лєчіть?  :pofig:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

любые беговые кроссы.  То есть вообще любые что не шиповки например). С подошвой не для зала которая мгновенно протрется
Не надо любые )))))их очень много
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фу.... якесь сексуально озабочене Зайчелло..
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А про балон в цій гілці це як один з способів після 45 взагалі ніяк не виглядати?
Тільки несповнена розуму людина-камікадзе може залити пропан у виді рідини
під самий верх.  :facepalm1:
Сподіваюсь це якийсь товстий тролінг.


Крокодил, дістав ти вже своїм віртуальним пханням. :X
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фу.... якесь сексуально озабочене Зайчелло..

те, шо видає з себе медведилла?  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А про балон в цій гілці це як один з способів після 45 взагалі ніяк не виглядати?
Тільки несповнена розуму людина-камікадзе може залити пропан у виді рідини
під самий верх.  :facepalm1:
Сподіваюсь це якийсь товстий тролінг.


Крокодил, дістав ти вже своїм віртуальним пханням. :X

нє, він так хоче пакращити свій зовнішій вигдяд і здоров'я. плюс оточуючого середовища ще.  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

те, шо видає з себе медведилла?  :laugh:
:gigi: Та який там Медведик? Там ледве Зайчик прорисовуєцця. Потеребонькав і поскакав.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:gigi: Та який там Медведик? Там ледве Зайчик прорисовуєцця. Потеребонькав і поскакав.

Доповідь! :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Доповідь! :D
:gigi:  шо, потеребонькав? і як?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:gigi:  шо, потеребонькав? і як?

Заєбісссс! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

качки самі розігналися: пиво, шашлики, моря..
Так, то що дехто поїхав на море, це не значить, що перестав вести здоровий спосіб життя.

Привіт з Брелі.

Хлопчики-горобчики, щоб ви тут не розслаблялися, передаю вам всім флеш-моб, називається:

Зроби, як я!

Трохи каряво вийшло, носкі не витягнув.
Але, порівняно з минулим роком кут гостріший.




   
Re: Как выглядеть в 45 лет

манюня - це найкраще на твоїх фотах!  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вообще никто не любит. А что, при куннилингусе кто-то кому-то лижет лобок?
:D
Відразу видно, що рідко це робиш.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Это им же)))
Показати зображення...

напиши яка у тебе модель обєктиву будьласка.
бо я мав 55-200 з електронною стабілізацією але без штативу різкості не отримував тому продав його.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заєбісссс! :)
Да? Шось не дуже інтенсивно ти жав. Мабуть ще не дотеребонькав. Там зовсім інший темп повинен бути. :gigi: Поупражняйся ше.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Для укріплення нігтів треба попити комплексні вітаміни з мінералами, харчуватися повноцінно і не навантажувати нігті сильно, як хімічними, так і фізичними подразниками. 
Вітаміни з групи В.
Впливають на нігті і волосся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія