Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Хоч я тобі матку вирву перед баном ?
Я старий і дурнуватий трохи.
Хоч ?

Нє, не хочу, бо в мене нема матки. B-)
А чого це тебе зачепило йопт, як дівчисько-целочку,  ти ж такий самий старий як я ))))

І це каже людина, яка:
Ви – чутлива, співчутлива та прониклива людина, яка справді піклується про інших людей. З одного боку Ви щиро хочете догодити іншим, а з другого боку Ви мрієте втілити свої бажання в реальність. Оскільки Ви часто перебуваєте у власних роздумах, люди вважають, що Ви толерантна та ввічлива людина, хоча дещо відчужена та мрійлива. Завдяки Вашій співчутливості та турботливості у Вас наявна добре розвинута здатність ставити себе на місце іншої людини та розуміти інших. Хоча Ви нерідко фантазуєте, як можна змінити сучасне суспільство, Ви зазвичай не відстоюєте свою думку до останнього за гарячою суперечкою. Натомість Ви ледь помітно впливаєте на людей, запевняючи їх наскільки цінними були б їхні дії у більшому масштабі.
B-)


Останнє редагування: 15 серпня 2019 23:55:21 від птах Сорока
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а вот я сделала сегодня маникюр. а ля натуральный

показуй :blush2:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

О, а ну розкажи про той Тіндер.
Нормально там у ваших реаліях народ знайомиться заради перепихону?
Бо в Україні воно якесь таке собі. (td)  Баби викладають фотки 10-ти річної давнини, а насправді на вигляд як наш крокодайл )))
о прям про меня
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так.... давайте ми усіх прихильників здорового життя і здорового харчування добємо нафіг...
Я палю тютюн... сигари.
Давайте пишіть чим це шкідливо бугога...
я сьела второй беляш
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хоч я тобі матку вирву перед баном ?
Я старий і дурнуватий трохи.
Хоч ? ;)

Після цього "стейтменту", я думаю до 200 дотягнуть, до гадалки не ходи.  :)
По ходу, тут намічається ще й "гасілово" між Кароффкою, Вірою і решта дописувачів. Але прогнозую, що після літа ця гілка мала б впасти на дно остаточно. Одне тішить, що тут жодного штабного 3.14дараса...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

о прям про меня
В сенсі, ти знайомишся з бабами там чи шо?  :-o 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В сенсі, ти знайомишся з бабами там чи шо?  :-o 
я страшнее крокодила )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я сьела второй беляш
А я випив 0,5  горілки й хінкалі грамів 400 притопив. Завтра буде тяжко на ранковій пробіжці :( .

я страшнее крокодила )
Не вірю,  я твої фотки точно не пам'ятаю, але в тебе точно волосся на голові присутнє ))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я страшнее крокодила )

Wow  :D
Тіпа: "Оце вчора, граю я на городі козу, а він підходить ззаду і як гавкне. То в мене хіба роги в руках залишились. І шо характерно, все розкручуються, розкручуються..."(Ц)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А я випив 0,5  горілки й хінкалі грамів 400 притопив. Завтра буде тяжко на ранковій пробіжці :( .

Не вірю,  я твої фотки точно не пам'ятаю, але в тебе точно волосся на голові присутнє ))
все эти фотки не мои,забудь их вообще
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

все эти фотки не мои,забудь их вообще
Та, я ж кажу не пам'ятаю, там в тебе шось таке пацанське з короткою зачіскою.
Але якшо вірити  їпанутому тесту,  щодо якого Крокодайл  мутив гілку, то в нас однакові результати, я не очікував ))) :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я страшнее крокодила )

 ;o

та нічо, якось прівикну :-B
є
бацця дуже хочецця... 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та, я ж кажу не пам'ятаю, там в тебе шось таке пацанське з короткою зачіскою.
Але якшо вірити  їпанутому тесту,  щодо якого Крокодайл  мутив гілку, то в нас однакові результати, я не очікував ))) :lol:
все что я помню с трех тестов это что я гетеросексуальна. Честна порядочна и трудолюбива. И... Чето еще такое. А!  Абсолютно незлопамятна.ничего темного. Никакого ядра
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

все что я помню с трех тестов это что я гетеросексуальна.

Твій результат, сама  ж підтвердила:

Цитувати
ISTJ
Ви – відповідальна, пунктуальна та старанна людина, яка за своїм темпераментом просто створена для планування буквально кожної деталі. Ви любите ознайомлюватися з фактами та добре їх проаналізувати та обдумати, і Ви зовсім не розумієте людей, які не викладаються на повну для досягнення своєї мети. Вам легко зберігати свою дисциплінованість та терпіння на шляху до мети, коли інші, ймовірно, стикнувшись з перешкодами, звернули б з шляху чи втратили ентузіазм. У більшості випадків Ви видаєтеся серйозною людиною і рідко показуєте свої почуття іншим людям, хоча близькі люди помічають Вашу чутливу натуру та саркастичний гумор, які ховаються за міцною стіною. Інколи Ви наскільки зосереджуєтеся на своїй роботі, що раптові неочікувані зміни можуть застати Вас зненацька. Надійні та врівноважені, Ви наділені здоровим глуздом та проявляєте неабияку наполегливість та увагу до деталей у виконанні певних завдань, добиваючись успіху, використовуючи для цього провірений та надійний спосіб.

как у меня

Це в мене колишня дружина така була  :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

все что я помню с трех тестов это что я гетеросексуальна. Честна порядочна и трудолюбива. И... Чето еще такое. А!  Абсолютно незлопамятна.ничего темного. Никакого ядра

Naitli треба віддать крокодилові! 8-)
Naitli треба віддать крокодилові! 8-)

Naitli тре
Naitli тре
Naitli тре
Naitli тре
Naitli треба віддать крокодилові... 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Naitli треба віддать крокодилові!
Бугога!
Naitli  з тебе зробить сумочку чи капці за нєфуй шо. ))))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бугога!
Naitli  з тебе зробить сумочку чи капці за нєфуй шо. ))))

Naitli - добрая внутрі(с) :buba:
тож вона повинна обовязково пожаліти крокодила :kez_04:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

;o

та нічо, якось прівикну :-B
є
бацця дуже хочецця... 8-)
маникюр как просил
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Naitli - добрая внутрі(с) 
тож вона повинна обовязково пожаліти крокодила
Дуже добра "внутрі", буде носити сумочку з крокодила й іноді жаліти  тваринку ))))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

маникюр как просил

:air_kiss:

:blush2:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

буде носити сумочку з крокодила

небуде
крокодил проти
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

маникюр
А де манікюр? :S
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Жінкы, а можна шось увас запитать пасікрєту?.. :shuffle: 

Чому на всіх хвото, де ви показуете манікюр(с), ви завжди так згинаете кулачок, немовби вньому затиснутий прутень? 8-)
це - від розпусти чи просто так надо(с)? 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чому на всіх хвото, де ви показуете манікюр(с), ви завжди так згинаете кулачок, немовби вньому затиснутий прутень? 
це - від розпусти чи просто так надо(с)?
Якісь дивні в тебе асоціації, йопт. :-o
Як це можна прутень затиснути в кулачок? Це  я їпу який "кулачок" має бути  :lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Як це можна прутень затиснути в кулачок? Це  я їпу який "кулачок" має бути

ну якось же вони його затискають 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ця гілка без політики... тому з прихильники певної політсили, порохоботами і т.д. бдлск в іншу гілку. оставте хоч щось без політики, бо вона вже саипала

А де Ви побачили у моєму дописі політику? Я просто відповіла на коментар.

Тут взагалі нема ніде політики і йдеться про морально-психологічний портрет дописувача. До того ж, рекомендую перечитати перших 50 сторінок і також сьогоднішні дописи Кароффки як ілюстрацію моєї тези.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:facepalm:

Оскільки ми тут твоїх фотів не бачимо, але ти багато себе і без них "показала", то я теж візьмуся пофантазувати: ти виглядаєш, як типова украіночка - маленька, чорненька і пухленька з кількома зайвими кіло для твого росту і віку.  :)
Я вгадала?
Стосовно моєї професії ти промахнулася повністю.
І ще одне зауваження - я з великою повагою ставлюся до людей соціальних професій, і до людей, які важкою працею заробляють собі на життя.
Ти ніде не знайдеш моєго зневажливого ставлення до них, і тим більше я не вживаю таких дефініцій по відношенню до них.
Як і ніколи ти тут не знайдеш моєї любові до манікюрів і тп, тому шо я виступаю за натуральну красоту.

А чого ти так образилася? Щоб бути повією, треба бути відносно молодою і в кращому випадку відповідати хоча б 8 балам по 10-бальній шкалі. Хоча напевно, є різні. Тобі буде легше, якщо я скажу, що я теж недостатньо красива для цієї нелегкої, але цілком потрібної професії? До того ж, я дуже-дуже хвора. Прочитай мою тему про копитце хоча б, щоб взнати про мої страждання  ;o. Сама дивуюся, чому при моїй старості, жахливому вигляді та хворому тільці на мене заглядаються інші чоловіки. Парадоксально, але факт.

А хто сказав, що я не відношуся з повагою до прибиральниць чи манікюрниць? і якщо ми не вгадали, то чим ти тоді займаєшся? більшість професій вимагає повного робочого дня. Я ось не приховую, ким працюю.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Жінкы, а можна шось увас запитать пасікрєту?.. :shuffle: 

Чому на всіх хвото, де ви показуете манікюр(с), ви завжди так згинаете кулачок, немовби вньому затиснутий прутень? 8-)
це - від розпусти чи просто так надо(с)? 8-)

На фотках, представлених вище, абсолютно інший затиск пальців. А якщо тебе цікавить, як і що, то в інтернеті повно наочних ілюстрацій  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Х

Прийшла Кароффка, і, як прийнято висловлюватись на цьому форумі, "іпанула" по всіх ядрьоною бомбою  :weep:  :weep:  :weep:

Ну ви, дами, дайотє. Хоча про що я. Залиште вже ту Асті у спокої. Я впевнена, що вона преспокійно дасть собі раду і може дозволити все що хоче і без чоловіка. Отримала промоушен недавно - значить, працьовита і розумна. Асті, вітаємо і не звертайте на декого уваги.

І не треба заздрити чиїйсь красі. Безвідносно до особистостей, краса не дорівнює щастю в житті (хоча статистично і психологічно красивим людям легше). І не треба заздрити, що є чоловік, нема чоловіка. Якщо жінка захоче і поставить собі це за мету, вона собі обов"язково знайде когось рано чи пізно. І краса, вік, соціальний статус не мають супер-великого значення. І старі, і некрасиві, і каліки виходять заміж за красивих, нормальних і навіть багатих.

Так що, Коріффко, замість того, щоб тратити нерви та емоції на сварки, виходь в люди, спілкуйся, знайомся, у тому числі з іноземцями. Дозволь собі закохатися і be swept off your feet. Ти ще по канадських мірках зельопуха у плані віку. Ось така тобі моя дружня порада і найкращі побажання щастя та здоров"я.


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Прочитай мою тему про копитце

копитце :(

:give_rose:


На фотках, представлених вище, абсолютно інший затиск пальців.

та нє, крокодила необманиш B-)  Наяке хвото ніглянь - віздє відно, шо жінкы тіки проте й думають, як схопити когось запрутень :blush2:
канєшно, мета може бути різна (може, виховна або шоб помазати йодом) алеж... :blush2:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чому на всіх хвото, де ви показуете манікюр(с), ви завжди так згинаете кулачок
так руки виглядають привабливіше, особливо коли вже за 40
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

маникюр как просил

це ти сама зробила?  :good:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

так руки виглядають привабливіше, особливо коли вже за 40
так зручніше селфі нігтів зробити.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А какие у тебя кросы))) ?
від дяді Валіко :buba:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

це ти сама зробила?  :good:

Думаю она попросила сына и он помог ей сложить пальцы в эту нехитрую фигуру!))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

так зручніше селфі нігтів зробити.
я про себе особисто кажу) маю фото і так і по-іншому, руки виглядають трішки жахливо.
а коли пальці согнені, шкіра натягується і нібито все гууд.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Думаю она попросила сына и он помог ей сложить пальцы в эту нехитрую фигуру!))
:lol:  :=V
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я про себе особисто кажу) маю фото і так і по-іншому, руки виглядають трішки жахливо.
а коли пальці согнені, шкіра натягується і нібито все гууд.
а, маленькі хитрощі лайфхаки. я ше один знаю - коли фотографуватися босоніж, то треба на "ципочки" стати :shuffle:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а, маленькі хитрощі лайфхаки. я ше один знаю - коли фотографуватися босоніж, то треба на "ципочки" стати :shuffle:
Давай все секреты "как запилить селфи шоб всех подруг покоробило"  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а, маленькі хитрощі лайфхаки. я ше один знаю - коли фотографуватися босоніж, то треба на "ципочки" стати :shuffle:

навіщо аж так?
просто треба стати на підбори, прийняти відповідну позу, замовити відповідний ракурс, про що є купа порад
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія