Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Авдіївка - Ясинувата, Світлодарська дуга, та інші ділянки. Новини з фронту

antik, 10 квітня 2015 13:42:01
Ось нещодавно я працював в Москві із так званими жителями ЛДР та ДНР. Нормальні, я вам скажу, хлопці. Пиячили разом - шукали консенсус. 
Я "западенець" ну й що? Я ж не прийшов до нього в хату з автоматом непрошеним гостем... Ось я прийшов із пляшкою, хлопці накрили поляну..
 Кажуть, у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...
Колись таки настане мир - розмінують міста поля, засиплють воронки, стануть відбудовувати міста та підприємства...
І я поїду туди "шабашити" та з ними бухати... А Ви? 

antik, cьогодні в 10:20
Чим невдоволені тут декотрі? Два роки тому Донецька та Луганські області ще були у складі України. Хіба не так? А що маємо сьогодні? Президент па підконтрольні ЗМІ називають ці горесвісні події "АТО". Народ називає війною. Йде жвава торгівля між воюючими дердавами, Президент ручкається із вождем воюючої країни та має на ворожій території бізнес. Хлопців призивають на військову службу в АТО , дають стрілецьку зброю і... наказ не стріляти у відповідь - мінські угоди тому що...
Що те так сказав? Прошу розкласти аргументи по поличках...

============

здаєьтся, ТС - шизофренік
   
это все брехня, ведь всему ФУПу известно, что Порошенко с Муженко запретили стрелять даже в ответ  :zrada:
а хто стріляв?
Вони впали
   
antik, 10 квітня 2015 13:42:01
Ось нещодавно я працював в Москві із так званими жителями ЛДР та ДНР. Нормальні, я вам скажу, хлопці. Пиячили разом - шукали консенсус. 
Я "западенець" ну й що? Я ж не прийшов до нього в хату з автоматом непрошеним гостем... Ось я прийшов із пляшкою, хлопці накрили поляну..
 Кажуть, у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...
Колись таки настане мир - розмінують міста поля, засиплють воронки, стануть відбудовувати міста та підприємства...
І я поїду туди "шабашити" та з ними бухати... А Ви? 

antik, cьогодні в 10:20
Чим невдоволені тут декотрі? Два роки тому Донецька та Луганські області ще були у складі України. Хіба не так? А що маємо сьогодні? Президент па підконтрольні ЗМІ називають ці горесвісні події "АТО". Народ називає війною. Йде жвава торгівля між воюючими дердавами, Президент ручкається із вождем воюючої країни та має на ворожій території бізнес. Хлопців призивають на військову службу в АТО , дають стрілецьку зброю і... наказ не стріляти у відповідь - мінські угоди тому що...
Що те так сказав? Прошу розкласти аргументи по поличках...

============

здаєьтся, ТС - шизофренік

Схоже на те, мізки поплавилися.
   
antik
А что за последний год скажешь про "Широкинонаш", "Авдеевканаш" и знаю, что накидают сейчас еще "****наш", за прошедший год?

Широкино сейчас нейтралка - серая зона.
   
Смачні кацапські чоботи антіку.
Скоріше б війна скінчилася.

У вертухаї підеш, певно?  Укропав стєрєчь.
   
antik, 10 квітня 2015 13:42:01
Ось нещодавно я працював в Москві із так званими жителями ЛДР та ДНР. Нормальні, я вам скажу, хлопці. Пиячили разом - шукали консенсус. 
Я "западенець" ну й що? Я ж не прийшов до нього в хату з автоматом непрошеним гостем... Ось я прийшов із пляшкою, хлопці накрили поляну..
 Кажуть, у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...
Колись таки настане мир - розмінують міста поля, засиплють воронки, стануть відбудовувати міста та підприємства...
І я поїду туди "шабашити" та з ними бухати... А Ви? 

antik, cьогодні в 10:20
Чим невдоволені тут декотрі? Два роки тому Донецька та Луганські області ще були у складі України. Хіба не так? А що маємо сьогодні? Президент па підконтрольні ЗМІ називають ці горесвісні події "АТО". Народ називає війною. Йде жвава торгівля між воюючими дердавами, Президент ручкається із вождем воюючої країни та має на ворожій території бізнес. Хлопців призивають на військову службу в АТО , дають стрілецьку зброю і... наказ не стріляти у відповідь - мінські угоди тому що...
Що те так сказав? Прошу розкласти аргументи по поличках...

============

здаєьтся, ТС - шизофренік

Нє, то методичка міняється. То було мір-труд-май, тепер "геть хунту, впєрьод, на рассію!"
Пан пише завжди в руслі, потрібному рашні
   
у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...

Ну дык всегда так и было.....
Мы для политиканов-авантюристов - всего лишь"мясо", программируемое теми или иными идеями во имя убийства друг-друга во исполнение их маразматических идей.

Ариман резвится....
   
извините, что новыны вид оркыв тащу, но:

Borbhas Misteryo ‏@b_misteryo  4 ч.4 часа назад
#Авдеевка - целиком (или почти целиком) под украми. На вчерашний день передовая укров находилась в 500 метрах от Ясиноватской эстакады.

Здається це неправда. БО від Ясинуватської естакади (очевидно мається на увазі шляхопровід в районі об"їздної") до Ясинуватої більше ніж 500 метрів. Якщо вірно пам"ятаю.
   
Смачні кацапські чоботи антіку.
Скоріше б війна скінчилася.

У вертухаї підеш, певно?  Укропав стєрєчь.

Ага. Батрачить на кацапів, і питає, хулі Вермахт краще воював? Взагалі то, дивлячись на його історію та "легенду", несе ольгінським духом від нього.
   
+100

+100500
   
Здається це неправда. БО від Ясинуватської естакади (очевидно мається на увазі шляхопровід в районі об"їздної") до Ясинуватої більше ніж 500 метрів. Якщо вірно пам"ятаю.

я вважаю, що мається на увазі ділянка на Констянтинівському повороті біля посту ДАІ, та в`зду в Авдіївку зі сторони Ясінуватої (ч-з Донецькі Західни Електрічтни Мережи  та т.н. "яму")
   
я вважаю, що мається на увазі ділянка на Констянтинівському повороті біля посту ДАІ, та в`зду в Авдіївку зі сторони Ясінуватої (ч-з Донецькі Західни Електрічтни Мережи  та т.н. "яму")

Да, именно она.
   
Широкино сейчас нейтралка - серая зона.
с хуяли разведбат в широкно наш зашол , кучу кацпского оружия взяли , орки бросили, вопрос том почему сми молчат про оружие, а там именно кацаское, шмели и прочие
   
с хуяли разведбат в широкно наш зашол , кучу кацпского оружия взяли , орки бросили, вопрос том почему сми молчат про оружие, а там именно кацаское, шмели и прочие

Слав, Антик и иже с ними: очень прошу, заклинаю - не загаживайте ветку, ради нас, дончан, и ради тех, кто там сейчас находится (есть такие). Идите нафик в другие и там перемазівайте друг друга фекалиями.

Прошу прощения за резкость и надеюсь на понимание.
   
Слав, Антик и иже с ними: очень прошу, заклинаю - не загаживайте ветку, ради нас, дончан, и ради тех, кто там сейчас находится (есть такие). Идите нафик в другие и там перемазівайте друг друга фекалиями.

Прошу прощения за резкость и надеюсь на понимание.

в чем ч загаживаю ветку? Один пост написал? Ахереть скажите что не по теме
   
Там зараз в орків по фронту скрізь дірки - нікого в окопах немає. Причин багато. По-перше, орків кидають з зарплатою, скотське відношення. По-друге, багато тупо заїбалися сидіти в окопах. У нас мобілізації, ротації. А у них багато хто сидить в окопах уже два роки. А вони ж думали, що зараз за пару місяців проженемо укропів і заживемо як в казці. А вже пройшло два роки і кінця-краю не видно. І ті хто з перших днів - тупо заїбалися та дезертирують уже. Кацапські фашисти-імперці-націоналісти-комуністи та інша хрень теж усі звалили на грунті конфліктів з Захером, козачків усіх вибили самі дирівці. В результаті в Захера залишилося пару придворних батальйонів - Сомалі та Спарта, а також купа всяких лохів, що поперлися за зарплатою і воювати не збираються. Щоб зовсім усе не було хреново, хуйловці підкинули також своїх регулярів. Останнім часом всі бойові дії проти ЗСУ здійснюються в основному лише російськими регулярами різних мастей. Зашифровані, звичайно, але російські регуляри.
   
Там зараз в орків по фронту скрізь дірки - нікого в окопах немає. Причин багато. По-перше, орків кидають з зарплатою, скотське відношення. По-друге, багато тупо заїбалися сидіти в окопах. У нас мобілізації, ротації. А у них багато хто сидить в окопах уже два роки. А вони ж думали, що зараз за пару місяців проженемо укропів і заживемо як в казці. А вже пройшло два роки і кінця-краю не видно. І ті хто з перших днів - тупо заїбалися та дезертирують уже. Кацапські фашисти-імперці-націоналісти-комуністи та інша хрень теж усі звалили на грунті конфліктів з Захером, козачків усіх вибили самі дирівці. В результаті в Захера залишилося пару придворних батальйонів - Сомалі та Спарта, а також купа всяких лохів, що поперлися за зарплатою і воювати не збираються. Щоб зовсім усе не було хреново, хуйловці підкинули також своїх регулярів. Останнім часом всі бойові дії проти ЗСУ здійснюються в основному лише російськими регулярами різних мастей. Зашифровані, звичайно, але російські регуляри.

Которых сливают сами же попочленцы, так как считают их оккупантами и завидуют их зарплатам...
   
Re: Новости с фронта.. Орки пытались отбить промзону Авдеевки..

Согласен с Агроном и Sailor .

забаньте уебана (с)


Приєднуюсь до прохання
   
Цитувати
ОБСТРЕЛЫ... И ОПЯТЬ ПОТЕРИ... В ТЫЛУ КАК БУДТО МИР ДРУГОЙ
Mar. 7th, 2016 at 8:33 PM
Саурка
В то время как со стороны "промки" продолжают по посту ДПС планомерную работу укровойска, за что в очередной раз хочется сказать "merci beaucoup" армейским чиновникам снявшим востоковского Креста и его людей с позиций, пока мы теряем товарищей, пока сознательные граждане от пацанов по 17-18 лет до мужиков в возрасте за 60 лет, не жалея жизни защищают рубежи Родины, в тылу у нас снова начали появляться асоциальные элементы общества - полуопустившиеся алкоголики, хулиганы, бомжи и т.д. вполне трудоспособного и призывного возраста... В 2014г с ними бы всё решалось довольно просто просто - украл, выпил - рыть окопы! Вобщем - романтика... А что сейчас? что? Ах да! "мирное время", нельзя людям свободу ограничивать и т.д... ну так в чём дело? полиция, где вы? ау! на исправительные работы в комунальных службах!

Сегодня натолкнулась я на одного такого человекоподобного индивидуума лет 35ти... Сидит в помещении для сбора мусора у подъезда и горькую блаженно хлыщет стакан за стаканом, раскуривая сигаретку, а в ответ на замечания соседок хихикает: Заработал! Имею право!..
Я не смогла спокойно смотреть на это и пройти мимо... То что он выслушал в следующие 5 минут, после попадания в моё поле зрения, не слышал наверное за всю жизнь... Надо было видеть, как пряча глаза этот дядька быстро собрал монатки и бегом побежал от нашего двора прочь, как черт от ладана, роняя по дороге тапки...
Я смотрела ему в след, сердце ещё колотилось, к глазам подступали слёзы... соседки благодарили, но я их не слышала... перед глазами строем проходили те, кто навсегда остались у меня в сердце... герои Республики, сложившие головы на этой войне... ради мира на Земле, ради счастья людей...
Но блин, неужели ради того, чтоб как этот бомжара и сотни таких как он бухали у ларьков? страшно героям, потому бухаете? а вы пересильте свой страх!
Думаете на передке не страшно пацанам, мужикам или дедам, у которых это уже не первая война? Думаете женщинам не страшно корректировать арту, ходить в разведку, лежать в секрете с СВД, ползти под обстрелом за раненым, дежурить на переднем краю в КШМке?
Не можете воевать - идите на заводы, в шахты - вкладывайте в общее дело, что можете...
Стыдно должно быть здоровым мужикам сидящим на диванах и лавках с бутылками спиртного, протирающим в офисах штаны, а вечером поливающих боевых офицеров с дивана грязью в инете или прожигающих жизни на дискотеках, пока кто-то за них не жалеет живота своего... Нет вам никаких оправданий!

http://siona-sky.livejournal.com/7307.html

для несведущих: речь идёт о той самой промзоне Авдеевки. тётка скорее всего ясиноватская, чем донецкая. а может, и из Авдеевки свалила.
   
antik, 10 квітня 2015 13:42:01
Ось нещодавно я працював в Москві із так званими жителями ЛДР та ДНР. Нормальні, я вам скажу, хлопці. Пиячили разом - шукали консенсус. 
Я "западенець" ну й що? Я ж не прийшов до нього в хату з автоматом непрошеним гостем... Ось я прийшов із пляшкою, хлопці накрили поляну..
 Кажуть, у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...
Колись таки настане мир - розмінують міста поля, засиплють воронки, стануть відбудовувати міста та підприємства...
І я поїду туди "шабашити" та з ними бухати... А Ви? 

antik, cьогодні в 10:20
Чим невдоволені тут декотрі? Два роки тому Донецька та Луганські області ще були у складі України. Хіба не так? А що маємо сьогодні? Президент па підконтрольні ЗМІ називають ці горесвісні події "АТО". Народ називає війною. Йде жвава торгівля між воюючими дердавами, Президент ручкається із вождем воюючої країни та має на ворожій території бізнес. Хлопців призивають на військову службу в АТО , дають стрілецьку зброю і... наказ не стріляти у відповідь - мінські угоди тому що...
Що те так сказав? Прошу розкласти аргументи по поличках...

============

здаєьтся, ТС - шизофренік
Херло он.
   
По инфе наших военных попытка атаки орков отбита. У них 6 - 200 и несколько десятков - 300

Сама же вата  подтверждает 1- 200 и 11 - 300


В этом и причина сумашедших обстрелов наших под Авдеевкой последние дни.

Слышно было даже сегодня с утра
   
гвардия захарченко
Так вот для чего  он тыщу с лихуем чел личной охраны набрал!!!

Шоб было кому ходить в самоубийственные атаки

Ню*ню!!
   
Ось карта. Синім - поточний фронт. Червоний - канал.

Показати зображення...

ШОТО сильно акуенное расстоялово между основными обор.Позициями орков и ВСУ
   
ШОТО сильно акуенное расстоялово между основными обор.Позициями орков и ВСУ

 :facepalm1:

Червоне то не позиції орків, а канал, на який нам добре було б вийти - там легко потім захищатися.
   
:facepalm1:

Червоне то не позиції орків, а канал, на який нам добре було б вийти - там легко потім захищатися.

Минские не позволят туда выйти...

Кроме того,сам канал эт водная преграда шириной метров 15-20 и глубиной метра 2 от силы...

Часть ( по Горловке) идёт в трубах
   
Ось карта. Синім - поточний фронт. Червоний - канал.

Показати зображення...

Плохо,сцуко то,что у орков есть рокада,она каста,на карте толком не показана, а у ВСУ её нет
   
Кроме того,сам канал эт водная преграда шириной метров 15-20 и глубиной метра 2 от силы...

Бронетехніка її здолає?
   
Бронетехніка її здолає?
+======================================================================+
Тільки плаваюча: БТР, БМП, МТ-ЛБ, І тільки якщо є твердий та пологий з"їзд-виїзд. Танки не пройдуть, особливо якщо дно мулке. Самоходки також.
   
 (tu) 

А на цій карті "На сьогодні" Соррі, не памятаю коли скачав цю карту. Питання: якого місяця ця карта була актуальна?

   
    В результате боевого столкновения, которое произошло вчера возле Авдеевки, погибли 9 российских военнослужащих, еще 13 получили ранения. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Главного управления разведки Министерства обороны Украины.

«7 марта подразделения 11 отдельного мотострелкового полка (Макеевка), усиленные подразделениями 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка), а также отдельного штурмового батальона (Донецк), 2 и 3 отдельных батальонов специального назначения 1 АК предприняли очередную попытку установить контроль над промышленной зоной в юго-восточной части Авдеевки. В результате боевого столкновения противник не достиг существенных результатов, но понес значительные потери: погибли девять российских военнослужащих, еще 13 получили ранения», - говорится в сообщении.

http://obkom.net.ua/news/2016-03-08/1634.shtml
   
а можно вас, ТС, попросить топик сюда: http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=909069.0

ПС: сделала это сама

Останнє редагування: 8 березня 2016 17:37:02 від nativi
   
не дожидаясь ответа на просьбу перенести старттопик в эту тему, делаю это сама (да простит меня автор):

Цитувати
Разведка сообщает, что под Авдеевкой уничтожены 9 российских вояк
Старий знайомий [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 17:25
IP/Host: ---.kyivstar.net
    В результате боевого столкновения, которое произошло вчера возле Авдеевки, погибли 9 российских военнослужащих, еще 13 получили ранения. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Главного управления разведки Министерства обороны Украины.

«7 марта подразделения 11 отдельного мотострелкового полка (Макеевка), усиленные подразделениями 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка), а также отдельного штурмового батальона (Донецк), 2 и 3 отдельных батальонов специального назначения 1 АК предприняли очередную попытку установить контроль над промышленной зоной в юго-восточной части Авдеевки. В результате боевого столкновения противник не достиг существенных результатов, но понес значительные потери: погибли девять российских военнослужащих, еще 13 получили ранения», - говорится в сообщении.

http://obkom.net.ua/news/2016-03-08/1634.shtml
   
Да, именно она.
Ну так тоді це ще далі від Ясинуватої.
   
Ну так тоді це ще далі від Ясинуватої.

вы чё.... оттуда 10 минут езды до знака "Ясиноватая" вразвалочку....  вы эти места знаете?
   
а можно вас, ТС, попросить топик сюда: http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=909069.0

ПС: сделала это сама

  Так, не побачив одразу гілку. Сорі
   
Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднило дані про санітарні та безповоротні втрати бойовиків внаслідок боєзіткнення під час спроби встановити контроль над промисловою зоною у південно-східній частині Авдіївки.
Про це йдеться у повідомленні ГУР МОУ від 8 березня.
"В результаті бойового зіткнення противник не досягнув суттєвих результатів, але зазнав значних втрат: загинули 9 російських військовослужбовців, ще 13 отримали поранення. При цьому важкі поранення отримали лейтенант Дмитро Протопопов та сержант Максим Ісєнов", - зазначили у розвідці.
Зазначено, що атаку бойовиків було здійснено 7 березня підрозділами 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), підрозділами 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка), а також окремого штурмового батальйону (Донецьк), 2 та 3 окремих батальйонів спецпризначення 1 АК.
   
antik, 10 квітня 2015 13:42:01
Ось нещодавно я працював в Москві із так званими жителями ЛДР та ДНР. Нормальні, я вам скажу, хлопці. Пиячили разом - шукали консенсус. 
Я "западенець" ну й що? Я ж не прийшов до нього в хату з автоматом непрошеним гостем... Ось я прийшов із пляшкою, хлопці накрили поляну..
 Кажуть, у освітленні тих подій дуже багато брехні... Винні політики обох сторін... А люди... А люди - вони трудяги скрізь і всюди...
Колись таки настане мир - розмінують міста поля, засиплють воронки, стануть відбудовувати міста та підприємства...
І я поїду туди "шабашити" та з ними бухати... А Ви? 

antik, cьогодні в 10:20
Чим невдоволені тут декотрі? Два роки тому Донецька та Луганські області ще були у складі України. Хіба не так? А що маємо сьогодні? Президент па підконтрольні ЗМІ називають ці горесвісні події "АТО". Народ називає війною. Йде жвава торгівля між воюючими дердавами, Президент ручкається із вождем воюючої країни та має на ворожій території бізнес. Хлопців призивають на військову службу в АТО , дають стрілецьку зброю і... наказ не стріляти у відповідь - мінські угоди тому що...
Що те так сказав? Прошу розкласти аргументи по поличках...

============

здаєьтся, ТС - шизофренік

або бригадник під прикриттям
   
"Ми не хотіли - так вишло..."

http://24тв/sili_ato_zakripilisya_bilya_yasinuvatskoyi_rozvyazki__biytsi_n665354

Сили АТО закріпилися біля Ясинуватської розв'язки, — бійці
21:37, сьогодні 5462


Бійці з Авдіївки повідомляють про те, їм вдалося закріпилися біля Ясинуватської транспортної розв'язки.

Про це йдеться в повідомленні волонтерської організації "Повернись живим".
Ми не планували, але вийшло так, що відповідаючи на їхній вогонь, взяли під контроль Ясинуватську розв'язку,
— розповіди військові ЗСУ.
Вони пояснили, що зараз розв’язка не під українським контролем, але їздити тут вже не можна, тепер в цьому місці перекритий рух у бік Дебальцевого.
Відстань між нашими військами і "ДНРівцями" скоротилась до 500 метрів.
Нагадаємо, 23 лютого українські військові відтіснили терористів з Авдіївки, яка була "сірою зоною". Після чого почалися бої за Ясинуватську розв'язку.
Останніми днями в районі Авдіївки точаться запеклі бої. Є великі втрати з обох сторін. Терористи обстрілюють позиції українських військових зі сторони Ясинуватої.


Останнє редагування: 8 березня 2016 22:01:52 від kleynod
   
Re: "Ми не хотіли - так вишло..."

 (tu)  :laugh:
   
Re: "Ми не хотіли - так вишло..."

http://24тв/sili_ato_zakripilisya_bilya_yasinuvatskoyi_rozvyazki__biytsi_n665354

Сили АТО закріпилися біля Ясинуватської розв'язки, — бійці
21:37, сьогодні 5462


Бійці з Авдіївки повідомляють про те, їм вдалося закріпилися біля Ясинуватської транспортної розв'язки.

Про це йдеться в повідомленні волонтерської організації "Повернись живим".
Ми не планували, але вийшло так, що відповідаючи на їхній вогонь, взяли під контроль Ясинуватську розв'язку,
— розповіди військові ЗСУ.
Вони пояснили, що зараз розв’язка не під українським контролем, але їздити тут вже не можна, тепер в цьому місці перекритий рух у бік Дебальцевого.
Відстань між нашими військами і "ДНРівцями" скоротилась до 500 метрів.
Нагадаємо, 23 лютого українські військові відтіснили терористів з Авдіївки, яка була "сірою зоною". Після чого почалися бої за Ясинуватську розв'язку.
Останніми днями в районі Авдіївки точаться запеклі бої. Є великі втрати з обох сторін. Терористи обстрілюють позиції українських військових зі сторони Ясинуватої.


Да это уже давно, просто обновление новости. Просто там реально из лесочка уже сцыкотно выползать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія