Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна УП.Чи на цьому форумі дозволяються матюки?

Вдруге звертаюся і вже виразніше питаюся:
Чи дозволяється тепер на форумі Української Правди закидувати дописувачів матюками?
Оскільки на мій перший допис не було ніякої реакції, то costashu глумиться вже постійно.

ФУП переходить на українську  мову  з 16  січня?

costashu
 займись кацапомовними порохоскотами, ТП.

Прикро, бо це український ресурс. І ніби в Правилах є запис

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом



Останнє редагування: 15 грудня 2020 14:26:08 від ЛАРТА
   
Зловживання матом- це таке інтересне формулювання, яким можна крутити, як циган Сонцем! Бо де тая межа зло- чи незловживання?!
А порохолюби матюкаються тут чи не найбільше, особливо жіночки , як не дивно ..
   
Зловживання матом- це таке інтересне формулювання, яким можна крутити, як циган Сонцем! Бо де тая межа зло- чи незловживання?!
А порохолюби матюкаються тут чи не найбільше, особливо жіночки , як не дивно ..
Якщо вам подобається, щоб вас на форумі обзивали матом, то це ваша справа. А я толерувати не збираюся і буду про це писати доти, доки УП мене не "почує" і це похабство не припинить.
   
Якщо вам подобається, щоб вас на форумі обзивали матом, то це ваша справа. А я толерувати не збираюся і буду про це писати доти, доки УП мене не "почує" і це похабство не припинить.
Чи ти прикидаєшся чи справді...?
Чому ти радо толеруєш обзивання твоїх політопонентів, але коли обзивають тебе, це викликає у тебе стан внутрішньої істерики?
   
Якщо вам подобається, щоб вас на форумі обзивали матом, то це ваша справа. А я толерувати не збираюся і буду про це писати доти, доки УП мене не "почує" і це похабство не припинить.
Мені не подобається взагалі будь-яке вживання матюків. Але Ви за Вашою дивною логікою приписали мені, ніби я щось там толерую. Я проти матюччя на чию б то не було адресу : поролюба чи зе-прихильника. Ба навіть оте прізвисько на букву Х, що дали хуйло, я не вживаю
   
Мені не подобається взагалі будь-яке вживання матюків. Але Ви за Вашою дивною логікою приписали мені, ніби я щось там толерую. Я проти матюччя на чию б то не було адресу : поролюба чи зе-прихильника.
повністю підтримую таку позицію :good:

  Ба навіть оте прізвисько на букву Х, що дали хуйло, я не вживаю
аналогічно. вважаю те прізвисько невдалим,
можна було без матюка і якось влучніше назвати вбивцю -міжнародного злочинця.
   
Підтримую Ларту.

Ось дописи Косташу, майже підряд, один за одним, тільки за останні години, навіть не за кілька днів - всього за кілька годин - причому це його повні пости, а не вирване з контексту. Ну, ось так Косташу спілкується з іншими.
Ні, ми всі іноді зриваємося на образи, що є, то є, але щоб отак систематично, щоденно, щогодини і майже підряд у кожному своєму пості поливати лайном?

Тим більше, що, коли обзивають самого Косташу, йому це дуже не подобається, втім, як і будь-якій нормальній людині.

Ось, насолоджуйтесь:

========================

-ТП навіть в цьому ТП

-оце і є та альтернативна реальність, в якій існують порохоскоти

-в тому числі, дебіл


-твій здоровий глузд це брехати та красти

-Тимошенко це Європа, дебіл

-кнуросвин, як і до 2019го, виграє тільки в бойка

-бо порохоскоти

-і з ТП чоловічого роду :lol:

-з ТП у парі :lol:

-комарик, ти як була, так і залишилась дебілкою

-бо я за правду, а не за когось, тупорила ти порохоскотина

-кнуросвин тобі товариш

-це політичний форум, порохоскот

-порохоскотська дебілка

-сказати, куди ти їх собі маєш засунути, порохоскот?

-дебільний порохоскот

-ідіот

-мені не потрібно, щоби порохоскоти щось казали, я сам кажу

-кнуросвин тобі товариш


Я не знаю, що там примарилося в віртуальних сновидіннях Косташу - може, він реально вважає себе кібєрвоїном проти порохоботів, але, будь ласка, хто-небудь, зменьшість Косташу його матюкливість :D

А якщо згадати, що Косташу плодить щоденно не менше ста постів, і майже в кожному він постить і свої лайки - то чи не забагато образ та лаєк на форумі від однієї людини?
   
А ТП це хіба матюк?
   
А ТП це хіба матюк?

Ну вибирайте, що Вам більше до смаку. Косташу, мабуть, вибрав перше пояснення. B-)



По запросу что такое ТП?

1) Тупая Пиzда - девушка, которая не представляет из себя ничего, но пытается показать всем, что она приличная и умная.

2) Техническая поддержка - часть сайта, на котором вам помогут с возникшей проблемой.

3) Телепорт (тп) - аббревиатура часто используется в онлайн играх MMORPG.

   
Вдруге звертаюся і вже виразніше питаюся:
Чи дозволяється тепер на форумі Української Правди закидувати дописувачів матюками?
Оскільки на мій перший допис не було ніякої реакції, то costashu глумиться вже постійно.

ФУП переходить на українську  мову  з 16  січня?
costashu
займись кацапомовними порохоскотами, ТП.
Прикро, бо це український ресурс. І ніби в Правилах є запис

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом


Де твої "праведні" стенання з приводу ось цього:

хто "ви"? зелупи підкацапські, ви окуїли? виконують замовлення хуйла на очах у всієї країни, і ще пащеки хуцпа дозволяє розкривати. точно захотіли нового Майдану, наволоч підзелупна.
шо ти мені пхаєш якесь лайно з якоїсь лайнопомийки
проміж роги його собі встроми
тебе просять надати хоч якісь докази, що це кацапське чувирло дійсно було в АТО на нашому боці.
Або надай, або пи3дуй силос жери у хліву, парнокопитне.
нахyй пройди, хворий підар

і мукаючу істоту з собою туди забери.


Чи своє не смердить, а ти тупо вирішила засрать Адмінку своїми дебільними гавновєтками?
   
Підтримую Ларту.

Ось дописи Косташу, майже підряд, один за одним, тільки за останні години, навіть не за кілька днів - всього за кілька годин - причому це його повні пости, а не вирване з контексту. Ну, ось так Косташу спілкується з іншими.
Ні, ми всі іноді зриваємося на образи, що є, то є, але щоб отак систематично, щоденно, щогодини і майже підряд у кожному своєму пості поливати лайном?

Тим більше, що, коли обзивають самого Косташу, йому це дуже не подобається, втім, як і будь-якій нормальній людині.

Ось, насолоджуйтесь:

========================

-ТП навіть в цьому ТП

-оце і є та альтернативна реальність, в якій існують порохоскоти

-в тому числі, дебіл

-твій здоровий глузд це брехати та красти

-Тимошенко це Європа, дебіл

-кнуросвин, як і до 2019го, виграє тільки в бойка

-бо порохоскоти

-і з ТП чоловічого роду :lol:

-з ТП у парі :lol:

-комарик, ти як була, так і залишилась дебілкою

-бо я за правду, а не за когось, тупорила ти порохоскотина

-кнуросвин тобі товариш

-це політичний форум, порохоскот

-порохоскотська дебілка

-сказати, куди ти їх собі маєш засунути, порохоскот?

-дебільний порохоскот

-ідіот

-мені не потрібно, щоби порохоскоти щось казали, я сам кажу

-кнуросвин тобі товариш

Я не знаю, що там примарилося в віртуальних сновидіннях Косташу - може, він реально вважає себе кібєрвоїном проти порохоботів, але, будь ласка, хто-небудь, зменьшість Косташу його матюкливість :D

А якщо згадати, що Косташу плодить щоденно не менше ста постів, і майже в кожному він постить і свої лайки - то чи не забагато образ та лаєк на форумі від однієї людини?

Шушенька, а з приводу ось цих своїх політичних подружайок що скажеш?

хто "ви"? зелупи підкацапські, ви окуїли? виконують замовлення хуйла на очах у всієї країни, і ще пащеки хуцпа дозволяє розкривати. точно захотіли нового Майдану, наволоч підзелупна.
шо ти мені пхаєш якесь лайно з якоїсь лайнопомийки
проміж роги його собі встроми
тебе просять надати хоч якісь докази, що це кацапське чувирло дійсно було в АТО на нашому боці.
Або надай, або пи3дуй силос жери у хліву, парнокопитне.
нахyй пройди, хворий підар

і мукаючу істоту з собою туди забери.
   
Підтримую Ларту.

Ось дописи Косташу, майже підряд, один за одним, тільки за останні години, навіть не за кілька днів - всього за кілька годин - причому це його повні пости, а не вирване з контексту. Ну, ось так Косташу спілкується з іншими.
Ні, ми всі іноді зриваємося на образи, що є, то є, але щоб отак систематично, щоденно, щогодини і майже підряд у кожному своєму пості поливати лайном?

Тим більше, що, коли обзивають самого Косташу, йому це дуже не подобається, втім, як і будь-якій нормальній людині.

Ось, насолоджуйтесь:

========================

-ТП навіть в цьому ТП

-оце і є та альтернативна реальність, в якій існують порохоскоти

-в тому числі, дебіл

-твій здоровий глузд це брехати та красти

-Тимошенко це Європа, дебіл

-кнуросвин, як і до 2019го, виграє тільки в бойка

-бо порохоскоти

-і з ТП чоловічого роду :lol:

-з ТП у парі :lol:

-комарик, ти як була, так і залишилась дебілкою

-бо я за правду, а не за когось, тупорила ти порохоскотина

-кнуросвин тобі товариш

-це політичний форум, порохоскот

-порохоскотська дебілка

-сказати, куди ти їх собі маєш засунути, порохоскот?

-дебільний порохоскот

-ідіот

-мені не потрібно, щоби порохоскоти щось казали, я сам кажу

-кнуросвин тобі товариш

Я не знаю, що там примарилося в віртуальних сновидіннях Косташу - може, він реально вважає себе кібєрвоїном проти порохоботів, але, будь ласка, хто-небудь, зменьшість Косташу його матюкливість :D

А якщо згадати, що Косташу плодить щоденно не менше ста постів, і майже в кожному він постить і свої лайки - то чи не забагато образ та лаєк на форумі від однієї людини?
писи, шушенька, це цвяточьки порівняно із отими зелупа, зебанашка та зе-уйобище твоїх подружайок, і жодне із процитованого тобою не тягне на порушення Правил форуму, тому попустися, і краще щось роби зі своїми подшконочними зелупами, зебанашками і зеуйобищами, бо вважаючи себе жіночим ніком, срати таке матюччя безпосередньо на свого політичного опонента - це щонайменше - бидлоскотство, на що і вказує Косташу вам всім, толеруючим ту срань.
   
Ну вибирайте, що Вам більше до смаку. Косташу, мабуть, вибрав перше пояснення. B-)



По запросу что такое ТП?

1) Тупая Пиzда - девушка, которая не представляет из себя ничего, но пытается показать всем, что она приличная и умная.

2) Техническая поддержка - часть сайта, на котором вам помогут с возникшей проблемой.

3) Телепорт (тп) - аббревиатура часто используется в онлайн играх MMORPG.


Цю... Дик, Ларта тут в Адмінкі саме такою дєушкою і намагається себе і показати. Хіба ні?
Та й в інших гілках - теж. Прілічьная і вумная, а чомусь ніяким чином не реагує на оте подшконочсне мишкине і мартусине "зелупи", "зебанашки", "зеуйобища". Ну, хто ж вона після цього, як не дєушка, которая не представляет из себя ничего, но пытается показать всем, что она приличная и умная, а попросту, ТП.
   
Ну, в принципі, що і треба було доказати.

Як тільки відкривається гілка про чорноротість якого-небудь дописувача, миттєво підтягується захист, який починає розказувати, що інші тут теж лаються.

   
Ну, в принципі, що і треба було доказати.

Як тільки відкривається гілка про чорноротість якого-небудь дописувача, миттєво підтягується захист, який починає розказувати, що інші тут теж лаються.

Який же це "захист"? Це пацюки, які збігли з потопаючого Дурдому,
щоб те ж саме зробити з ФУПом.
Вони по-іншому не вміють, що поробиш.
Краще їх ігнорити: адміністрації цей дурдом, схоже, до вподоби.
   
Який же це "захист"? Це пацюки, які збігли з потопаючого Дурдому,
щоб те ж саме зробити з ФУПом.

Вони по-іншому не вміють, що поробиш.
Краще їх ігнорити: адміністрації цей дурдом, схоже, до вподоби.

Та нічого в них не вийде.

Це на Дурдомі вони панували та гуртувалися один з одним, щоб невдобних вичавити звідти, а тут вони сіра маса, ніякого впливу вже ні на кого не мають, не до панування вже.
   
Ой, бля, знайшла срака віхтя...  :facepalm:
   
Ой, бля, знайшла срака віхтя...  :facepalm:

Дуже рада за тебе і за твою знахідку.

Може, нарешті відмиєш цим віхтем не тільки свою, як ти пишеш, сраку, а й взагалі відмиєшся від своєї чорноротості?

   
адміністрації цей дурдом, схоже, до вподоби.
Оце дивує. Мали б тримати хоч би позірну марку.
   
Оце дивує. Мали б тримати хоч би позірну марку.

Хазяйка була на форумі 20 листопада. Майже місяць тому.
Куражитися ко-ко (корово-косташам, тобто) ніхто не заважає.
Їхній час.
Так шо, краще їх ігнорити зараз, щоб дихати можна було.
   
Дуже рада за тебе і за твою знахідку.

Може, нарешті відмиєш цим віхтем не тільки свою, як ти пишеш, сраку, а й взагалі відмиєшся від своєї чорноротості?
ти чи тупенька, чи не знаєш українських приказок.


Та засунь ти собі в сраку ті свої срані переводні стрілки.

Я шо віжу, то і пою - як побачила, шо зустріла сра.. шуша свого віхтя - то я і прокукарекала.

А ти там собі хрюкай шо завгодно зі своїм віхтем гДеєм.
   
Хазяйка була на форумі 20 листопада. Майже місяць тому.
Куражитися ко-ко (корово-косташам, тобто) ніхто не заважає.
Їхній час.
Так шо, краще їх ігнорити зараз, щоб дихати можна було.
А ти не бздіти не пробувало, щоб тобі легше дихати було?
   
Ну ось, будь ласка, ось вам ще одна яскрава поцінювачка матюків та лайки - Кароффка.

Практично у кожному повідомленні - лайка та намагання когось принизити.
   
Та нічого в них не вийде.

Це на Дурдомі вони панували та гуртувалися один з одним, щоб невдобних вичавити звідти, а тут вони сіра маса, ніякого впливу вже ні на кого не мають, не до панування вже.
:good: То була помилка Шрайка - ввести форумну демократію
і дозволити юзерам обирати собі модератора.
В результаті він втратив форум, вірніше був змушений його закрити,
адже агресивні бруднороті негідники,
обравши свого модера з допомогою несвідомого "болота",
цілодобово цькували неугодних, забруднюючи форум власним лайном.

Щоб відвернути такий розвиток подій Шрайк міг замість кардинала призначити модератором
нормального совісного справедливого юзера, і ДД досі був би живий і багатолюдний.
   
агресивні бруднороті негідники,
Кадра, а де таких у юльки набирають? Я поважно питаюся. Я ніколи таких людей на живо не бачила. Мені часом аж страшно.
От як іде відбір?
   
Ну ось, будь ласка, ось вам ще одна яскрава поцінювачка матюків та лайки - Кароффка.

Практично у кожному повідомленні - лайка та намагання когось принизити.
ти себе почитай спочатку із твоїм перемиванням чужих кісток у кожному твоєму висері, а вже потім будемо з*ясовувати, хто кому там і що намагається.


Заябала вже зі своїм коментуванням особи опонента замість розмови по суті гілочьки.


Є що сказати по темі дискусії - кажи. Немає - навіть і не розкривай свого гівняного рота із перемиванням чужих кісток, особливо коли тебе взагалі не чіпають, і не згадують навіть.

Останнє редагування: 18 грудня 2020 19:01:52 від Karoffka
   
Ну ось, будь ласка, ось вам ще одна яскрава поцінювачка матюків та лайки - Кароффка.

Практично у кожному повідомленні - лайка та намагання когось принизити.

Ось дивися, хабалко гівнорота, перемиваюча постійно всім із протилежного табору кістки: ось в цій гілці хто тебе за звізду тягнув, шо ти вилила своє гівнотиння на мене?

Я тебе чіпала? Ні? Так якого буя ти приперлася обхаркувати мій нік?

Припини спочатку сама першою лізти до інших зі своїм обпльовуванням, то тебе взагалі ніхто ніколи і не згадає.

А якщо ти взагалі тут завдання маєш обхаркувати інших, а фактично просто тупо провокувати і влаштовувати срачі отаким своїм обсиранням пересічних опонентів, бо вести дискусію по суті теми гілки ти по своєму скудоумію не здьобна, то хто тобі із твоїм чорноротим обхаркуванням дохтур?


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050268.msg24830869#msg24830869
   
Ну, ось знову. Ще у когось якись питання будуть? :gigi:


   
 :kez_04: іди нахер, хабалко гівнорота.
   
:kez_04: іди нахер, хабалко гівнорота.
:dopovid:
   
Кадра, а де таких у юльки набирають?
впевнена що у юлефобських штабах
і дають чітке завдання - дискредитувати Юлю
своєю негідною поведінкою та брудною риторикою
періодично висловлюючи їй публічну підтримку.
а справжніх щирих юльків вони повинні вигризати з форумів
цькуванням, наклепами, прокльонами,
вимогами їх забанити і т.д.
саме цей сценарій вони роками втілювали на ДД.



Я ніколи таких людей на живо не бачила. Мені часом аж страшно.
я теж з ними в реалі не знайома.
а страшно мені за них бо вони своїми підлостями
суттєво забруднюють свою карму


От як іде відбір?
на жаль цього я не знаю
хоча теж цікаво... мабуть через знайомих шукають
   
хто тебе за звізду тягнув?
  :lol:
та ну тебе!
вночі не можна голосно сміятися
   
вночі не можна голосно сміятися
Кадра, вам не спиться, чи ви в Америці?  :)
   
  :lol:
та ну тебе!
вночі не можна голосно сміятися

То Ви, виявляється, ще одна, разом з Косташу,   прихільниця Кароффкіної лайки та матючиння?

Зазвичай, якщо Ви не помітили, за звізду тягне себе сама Карофка, а потім всіх звинувачіє, що її чогось  раптом обіжають. Навіть в наведеній нею ссилці на мой пост, моя репліка, яка її так образила, була тільки відповіддю на її чергову лайку щодо мене више в тій же гілці, ось її шедевр:

блльо... чія б карова мичяла, але твоя - точно не хрюкала б тут із твоїм бревном ва звіздє. Сарінку воно в чюжом глазі виісківаєт... :bueee:

========

Сподіваюсь, Вам і тут сподобався каламбур зі звіздою? Так дотепно, еге ж?
Але Карофка, як зазвичай, зробила вигляд, що це всі до неї спочатку чипляються, а вона, бач, тільки відбивається у відповідь.

А Ви, Кадра, підтримуєте кароффкіне хамство в надії, що Вам воно після такого підлабузництва ніколи не прилетить? Чи з інших причин?

Останнє редагування: 19 грудня 2020 13:57:30 від шуша
   
Але Карофка, як зазвичай, зробила вигляд, що це всі до неї спочатку чипляються, а вона,
Та якби не було тут юльків, ніхто б не матюкався. Вони такі похабні, що такого образу і не придумав би.
Попри те, треба все таки їм протиставлятися. Українці - не лайливі люди і треба не опускатися до рівня кацапів, які з дитинства привчають дітей до матюків.
   
Та якби не було тут юльків, ніхто б не матюкався.
так і ПЄСдюків якби не було - не було би і матюків теж
   
Кадра, вам не спиться, чи ви в Америці?  :)
я в Черкаській області поки-що, я звикла пізно лягати,
чоловік теж жартує завжди що то я так готуюсь до Америки
   
То Ви, виявляється, ще одна, разом з Косташу,   прихільниця Кароффкіної лайки та матючиння?
шуша, не ображайся, мене просто насмішила саме та фраза про звізду, безвідносно до тебе..
мені звісно не імпонує карофкина риторика там де вона матюкається
або пише про гімно, серлиння тощо,
і вона це знає, бо на ДД я її за це регулярно критикувала,
але буває проскакують у неї креативні кумедні фрази,
вона розумна і має почуття гумору, але дійсно дуже вже захопилась брудом.


Останнє редагування: 20 грудня 2020 01:26:18 від Кадра
   
А Ви, Кадра, підтримуєте кароффкіне хамство в надії, що Вам воно після такого підлабузництва ніколи не прилетить? Чи з інших причин?
Хамство не підтримую нічиє, і вважаю що не варто тим промишляти.
А про звізду то жарт, на таке не варто ображатись.
Щодо підлабузництва... неправильне слово в цьому випадку
бо Кароффка мені не начальство, і я від неї не залежу,
але ставлюсь поблажливо, визнаЮ, і на це є серйозні причини...
відтоді як вона на ДД не підтримала муляжів у їхній голосувалці за мій річний бан,
та поставила на місце Мирославу-тетяну яка ображала моїх дітей,
я зрозуміла що Кароффка це справедлива добра людина,
а ота словесна мішура, якою вона грішить,
то такі собі рюшики до іміджу бойової сільської жінки.
Головне для мене що вона у дуже складний для мене період життя
не топила мене а витягала з ями. За це я їй буду вдячна завжди,
і бажаю їй та її дитині зустрічати на життєвому шляху саме таких людей,
не вбивць, а рятівників, справедливих і небайдужих.
   
то такі собі рюшики до іміджу бойової сільської жінки.
Такі жінки з матами характерні для Черкащини?  ;o
В Україні жінки часом лаялися, але ж зовсім не так. Чи я неправа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія