Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Внимание! Просьба к модераторам!

Re: Внимание! Просьба к модераторам!

а які ж саме чотири повідомлення треба відредагувати - може вони того і не варті, щоб їх редагували?
   
На ФУПе с 2003 года, возникла необходимость отредактировать некоторые свои сообщения.

Просьба дать временную возможность редактирования своих сообщений.

Не зрозумів. Я думав тільки я не можу редагувати власні повідомлення.

Як так, людина з 2003 рок4у на форумі і не може щось у себе відредагувати?

Власне, я зайшов за себе попросити, бо маю багато одруків і звик на інших форумах, що можна взяти і відредагувати вже опублікований допис. А тут такої можливості нема.

Хтось може пояснити чому?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Не зрозумів. Я думав тільки я не можу редагувати власні повідомлення.

Як так, людина з 2003 рок4у на форумі і не може щось у себе відредагувати?

Власне, я зайшов за себе попросити, бо маю багато одруків і звик на інших форумах, що можна взяти і відредагувати вже опублікований допис. А тут такої можливості нема.

Хтось може пояснити чому?

Колись можна було. Але вже давно, років за 10 стало відчутне підвисання форуму, тому багато функцій було прибрано.
Їх можна було попросити включити індивідуально, але мені не було це необхідно, бо я не сприймаю форуми за щось серйозне, заходив багато років виключно потролити та познущатись над прихильниками Бандери, якого я вважаю ганьбою України та незмивною плямою на її історії.
Виникла необхідність відредагувати декілька власних повідомлень, це особисте зобов'язання із-за однієї неприємної для мене ситуації, реакції за півроку від модеоаторів - жодної.
   
реакції за півроку від модеоаторів - жодної

А взагалі -- відомо хто тут модератор?
Можна комусь написати?
Мені здається, що Африканський Йож була модератором колись. Ні?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

А взагалі -- відомо хто тут модератор?
Можна комусь написати?
Мені здається, що Африканський Йож була модератором колись. Ні?

Я писав на деякі поштові скрині, які начебто є адміністративними відносно цього форуму, та напряму 2 особистих повідомлення модератору pravda. Відповіді не було, а колись pravda майже завжди відповідала на приватні повідомлення.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Колись можна було. Але вже давно, років за 10 стало відчутне підвисання форуму, тому багато функцій було прибрано.
Їх можна було попросити включити індивідуально, але мені не було це необхідно, бо я не сприймаю форуми за щось серйозне, заходив багато років виключно потролити та познущатись над прихильниками Бандери, якого я вважаю ганьбою України та незмивною плямою на її історії.
Виникла необхідність відредагувати декілька власних повідомлень, це особисте зобов'язання із-за однієї неприємної для мене ситуації, реакції за півроку від модеоаторів - жодної.
Бандера пляма, а Януковіч свєточ. Між іншим, оцей Український проект - прихильник хуйло, пожалійся йому на Бандеру.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Бандера пляма, а Януковіч свєточ. Між іншим, оцей Український проект - прихильник хуйло, пожалійся йому на Бандеру.

оця українська незалежна держава - мрія степана бандери , романа шухевича тараса шевченка івана франка івана мазепи  і т д. здійсненна мрія цих українських героїв і мільйонів мільйонів українців які всі ці 300+ років мріяли про українську державу . і от нарешті дочекались

і президент янукович є один з кращих українців якого українці обрали і визнали президентом  [ua]

   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

кому не подобається українська держава 0 ну то таке українське життя ( с) голова верховного укрсуду на запитання українців про корупцію в україні ))
чемойдан вокзал растов
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

зобаньте ує...на!  :K
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Шановні адміні!!! Ви забанили Вольку, подивіться на моє прохання! Дуже треба  якщо не дати можливість відредагувати власні гілки, так тоді просто видалити профіль з усіма повідомленнями. Даю доповідь на самого себе.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

зобаньте ує...на!  :K

+.
він вже злетів з катушок.
бо так тролити чи стібатися неможливо.
це параноя якась.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Немає активності модераторів, але й відповіді на моє прохання - зась.
Вимушений, не чекаючи активності, підняти гілку. Прохання ще в силі (справа лише в наданні можливості редагування 4-х(!!!!!!!!!!!!!!), не усіх повідомлень або ж в видаленні профілю з усіма повідомленнями, якщо надати можливість змінити ВЛАСНІ повідомлення у ВЛАСНИХ гілках складно).

Що? Насрав і хочеш сховатись?

Вважаю, що треба тобі за свої висери відповідати...і сьоме коліно зобов'язує  :punish:

Хоча у нас всі ходи записані...  :pooh_lol:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Знову доповідь на стартпост!
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

aleksey_at_pravda_c om_ua занимается прокремлевской пропагандой, работает по кацапским методичкам.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

В мене питання, а простіше попросити щоб адмін це зробив сам? Там 4 повідомлення відредагував, якщо вони не міняти суті після редагування будуть.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Знову спробую.Адміни, агов.чому Пшеницю можна, а   pavelv  не можна?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Знову спробую.Адміни, агов.чому Пшеницю можна, а   pavelv  не можна?
обклади матом дерев"яху і попроси костяху поскаржитись олені
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Не можу скористатись допомогою костяши,це - виблядок, ворог України. Я доповідями пробую...на самого себе. Був,є і буду за Порошенка. Слава Україні!
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Паша, не забувай, тобі за "виблядків" відповідати.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!
abg

зобаньте ує...на!  :K


 (tu)


Найадекватніша відповідь.
Таки ує...нські претензії і проблеми в голівонці.    :weep:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Знову доповідь на стартпост!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія