Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Внимание! Просьба к модераторам!

Внимание! Просьба к модераторам!

Писал на почтовый ящик и личное сообщение отсылал, но ответа не получил.
Дублирую:
На ФУПе с 2003 года, возникла необходимость отредактировать некоторые свои сообщения.

Просьба дать временную возможность редактирования своих сообщений.
Если это сложно, то просьба очистить все сообщения профиля pavelv.
Если это сложно, то просьба удалить профиль pavelv и очистить все сообщения.

Спасибо!
При отсутствии реакции буду напоминать, доповідаючи на цей пост модератору.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Павло, это минутная слабость. Потом будешь жалеть. Ты это уже часть и история ФУПа.

Уважаемая Администрация, отклоните заявку Павла, это наш золотой фонд, уровня Вольфганга.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Павло, это минутная слабость. Потом будешь жалеть. Ты это уже часть и история ФУПа.

Уважаемая Администрация, отклоните заявку Павла, это наш золотой фонд, уровня Вольфганга.

Чи п.1 є якоюсь слабкістю???? Є слово офіцера, яке я повинен виконати. Краще допоможи, щоб зіграв п.1, а не пп. 2-3.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Чи п.1 є якоюсь слабкістю???? Є слово офіцера, яке я повинен виконати. Краще допоможи, щоб зіграв п.1, а не пп. 2-3.

Ти коли випілюєшься то наносиш порізи на самє тіло ФУПа, а не лише собі. Бо ФУП то усі ми - і я, і Радник, і ти, і Фома, і Хорвате, і навіть Слав - веліколепний
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Ти коли випілюєшься то наносиш порізи на самє тіло ФУПа, а не лише собі. Бо ФУП то усі ми - і я, і Радник, і ти, і Фома, і Хорвате, і навіть Слав - веліколепний

Я і не хочу "випілюватись". П.1 є. Але, якщо не буде зовнішньої реакції від холдера вимог, то буду наполягати на не п. 1. Це примусово, але я погоджуюсь.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Я і не хочу "випілюватись". П.1 є. Але, якщо не буде зовнішньої реакції від холдера вимог, то буду наполягати на не п. 1. Це примусово, але я погоджуюсь.
ти нам потрібен, Павло! Якщо в тебе є якісь вороги, то навпаки, треба як можно сильніше стиснути зуби і дать відсіч
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

ти нам потрібен, Павло! Якщо в тебе є якісь вороги, то навпаки, треба як можно сильніше стиснути зуби і дать відсіч

Гілка офіційна, тут не місце для дискусій. Якщо можеш, допоможи, інакше прохання не засмічувати її для модераторів.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Навіщо ж видаляти усе? Павло цікавий і популярний дописувач. Треба дати йому право модерації власних гілок і все.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Шо за херня? Шо это за совдеповская привычка переписывать историю? Написал - будь готов ответить за нанакаканное. А то повадились перекрашиваться. Алезка рисует-трет шо попало, Вольтметр, Оценщица оленей.  Не, ребята, Если вдруг решил каяться - цицируй старый пост, и пиши ниже новую редакцию.
Нехрен макияжить и подтяжку своего виртуального фейса устраивать. B-)
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Внимание! Просьба к модераторам! Нове
       
          pavelv
         
          [ Відповісти в приват ]
          [Не ігнорувати]
          [В закладки]
         
       
     
     
        13 вересня 2020 21:20:38
                IP/Host: ---.sunnet.ua      
     
   
   
   
 
 
   
      Автор ігнорується

не читав, але засуджую.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!



Павло - не вздумайте. ви - мій ідеал укрпатріота. як особистість і укрпатріот я зростав на ваших постах. саме ваші пости сформували мій світогляд - від якого весь фуп в захваті. і я впевнений що не лиш на мене ваші пости мали і мають вплив. а тепер ви хочете то потерти.
побійтесь бога. це те саме, наприклад - що альберт айнштайн захотів на схилі літ потерти свої фотоефекти з відносностями.

не позбавляйте майбутні покоління людства цього невичерпного архіву мудрості, логіки та взаємовиключаючих параграфів найвеличнішого і наймолодшого укрвченого і укрнауковця.

 у британців є Гарі Потер, а у нас - українців - є Паша Потер  (tu)  [ua]



   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Аэлит, то что вы знаете за что Эйнштейну дали Нобелевскую Премию меня приятно удивило.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Буду вдячний модераторам за видалення профілю pavelv,
а от повідомлення залиште
веселий же ж був дописувач
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Буду вдячний модераторам за видалення профілю pavelv,
а от повідомлення залиште
веселий же ж був дописувач
Буду вдячний модераторам якщо видалять профіль Україножера читача, не місце цьому ватному дописувачу на Українському форумі.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Аэлит, то что вы знаете за что Эйнштейну дали Нобелевскую Премию меня приятно удивило.
Тобі уже фото ефект не угодив?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Павло, это минутная слабость. Потом будешь жалеть. Ты это уже часть и история ФУПа.

Уважаемая Администрация, отклоните заявку Павла, это наш золотой фонд, уровня Вольфганга.
Рівня "Алежкі за Януковоча" :D
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Немає відповіді... вимушений доповідь знову зробити. Прохання в силі.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Немає відповіді... вимушений доповідь знову зробити. Прохання в силі.

возникла необходимость отредактировать некоторые свои сообщения.

А зачем редактировать свои сообщения?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Так что редактировать, если скрины у VVVVVV в архиве.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Так что редактировать, если скрины у VVVVVV в архиве.
скрыни у VVVVVV в архіві, а сам VVVVVV в бані. Так шо пох
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Нема реакції. Знову доповідь на перше повідомлення.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Нема реакції. Знову доповідь на перше повідомлення.
а ще є архів фупу  :lol:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Модератор одужав, доповіді дивився, а на моє звернення реакції нема :(
Підіймаю гілку, звертаюсь до модератора доповіддю.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Модератор одужав, доповіді дивився, а на моє звернення реакції нема :(
Підіймаю гілку, звертаюсь до модератора доповіддю.
недостойний ти виявляється!  :king2:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

ні жити нормально ні здохнути красиво не дають
навіть тут  на ФУПі несправедливість :laugh:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Чи п.1 є якоюсь слабкістю???? Є слово офіцера, яке я повинен виконати. Краще допоможи, щоб зіграв п.1, а не пп. 2-3.

Какой вы офицер? Вы хоть в армии служили?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Було 2 активності модераторів від часу останньої доповіді на цю тему.
Жодної реакції...
Роблю знову доповідь.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Офицер бы уже застрелился.. А павлуша все стоит в прихожей с протянутой рукой. :facepalm:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Офицер бы уже застрелился.. А павлуша все стоит в прихожей с протянутой рукой. :facepalm:

пояснення є. це український офіцер! честьмає
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

пояснення є. це український офіцер! честьмає
А твій любимий уський, стріляв би в спину комусь, або жінок і дітей пустив перед собою. :facepalm1:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

пояснення є. це український офіцер! честьмає
вродылысь мы вэлыкои годыны?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

вродылысь мы вэлыкои годыны?
Ого, як тебе від цієї пісні коробить)))) Іт іс ГУД.


Скрипка і Плач Єремії, Тінь Сонця, молодці, раз таких як ти коробить від неї.


   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Скрипка і Плач Єремії, Тінь Сонця, молодці, раз таких як ти коробить від неї.
а ти хоч уявляєш, яка чорна ненависть до всього що на цьому роліку сидить у темних глибинах душі величного "сивочолого гетьмана" ?
"Цинічні бандери" на порожньому місці не виникають, хоч ти трісни...
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

а ти хоч уявляєш, яка чорна ненависть до всього що на цьому роліку сидить у темних глибинах душі величного "сивочолого гетьмана" ?
"Цинічні бандери" на порожньому місці не виникають, хоч ти трісни...
Не приписуй Юліні вави і свої іншим. Бо тебе від Гумну України я бачу теж коробить, як Асмадея.
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Не приписуй Юліні вави і свої іншим. Бо тебе від Гумну України я бачу теж коробить, як Асмадея.
не мели дурниць
спробуй трохи стримувати себе
який стосунок має Юля до "цинічних бандер" на адресу Українців?
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Ого, як тебе від цієї пісні коробить)))) Іт іс ГУД.
https://youtu.be/bRF9D0EGhIQ
Скрипка і Плач Єремії, Тінь Сонця, молодці, раз таких як ти коробить від неї.
Меня коробит от того, шо свынота, будучи всю жизнь паразитами, распевает про "Вродылысь велыкои годыны". Идра вродылась когда его папа воровал спирт, цветняк и другие материальные ценности у народа. :laugh:
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Меня коробит от того, шо свынота, будучи всю жизнь паразитами, распевает про "Вродылысь велыкои годыны". Идра вродылась когда его папа воровал спирт, цветняк и другие материальные ценности у народа. :laugh:



Послухай її ще уське ..., тебе від усьго що не шароварщина коробить, бо тобі хочеться мій про шаровари і щоб Українці меншовартісні були
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Немає активності модераторів, але й відповіді на моє прохання - зась.
Вимушений, не чекаючи активності, підняти гілку. Прохання ще в силі (справа лише в наданні можливості редагування 4-х(!!!!!!!!!!!!!!), не усіх повідомлень або ж в видаленні профілю з усіма повідомленнями, якщо надати можливість змінити ВЛАСНІ повідомлення у ВЛАСНИХ гілках складно).
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

Немає активності модераторів, але й відповіді на моє прохання - зась.
Вимушений, не чекаючи активності, підняти гілку. Прохання ще в силі (справа лише в наданні можливості редагування 4-х(!!!!!!!!!!!!!!), не усіх повідомлень або ж в видаленні профілю з усіма повідомленнями, якщо надати можливість змінити ВЛАСНІ повідомлення у ВЛАСНИХ гілках складно).
шо написано пером, не вырубишь топором
   
Re: Внимание! Просьба к модераторам!

шо написано пером, не вырубишь топором
Адміністрації треба підрядити Растаманчіка (підписати з ним угоду на розробку додаткового скріпта) для забезпечення виконання вимоги Павліка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія