Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пора розбанити Uki_

Re: Пора розбанити Uki_

Чупс поїхав на трампохейтингу. З декількома упоротими вони вичистили всіх. Тепер, крім кота, там всі славлять бідона і марксизм-ленінізм. А кота репресують у супівський концтабір на регулярній основі.
СУП ще живий? ;o
   
Re: Пора розбанити Uki_

СУП ще живий? ;o

Я б сказала, живий труп. Як після ковідної вакцини  :laugh:
   
Re: Пора розбанити Uki_

присоединяюсь  (tu)  X(
І я приєднуюсь
   
Re: Пора розбанити Uki_

укі- комуняка?  ;o  8-:

у совкових респів всі деми- комуняки
Укі насправді симпатизував неоконсерваторській еліті репів, типу Рейгана або Маккейна, й сам він схильний до центризму, без крайнощів,- але хіба кондових репів із совка переконаєш?
   
Re: Пора розбанити Uki_

у совкових респів всі деми- комуняки
Укі насправді симпатизував неоконсерваторській еліті репів, типу Рейгана або Маккейна, й сам він схильний до центризму, без крайнощів,- але хіба кондових репів із совка переконаєш?

Рейган це як Трамп, а Макейн - як зрадник Ромні. Справжні репи обожнюють Рейгана і ненавидять Маккейна.
   
Re: Пора розбанити Uki_

Укі насправді симпатизував неоконсерваторській еліті репів, типу Рейгана або Маккейна, й сам він схильний до центризму, без крайнощів,- але хіба кондових репів із совка переконаєш?

+100500
   
Re: Пора розбанити Uki_

Єбба... тут з Україною не розберемося - ми ще будемо перед амерами вистрибувати на задніх лапках.


Мож нам достатньо гамериканців тих, які у нас вже є?
   
Re: Пора розбанити Uki_

ми ще будемо перед амерами вистрибувати на задніх лапках.

"Ви" - це хто?

P.S. Українці з Україною давно розібралися.
   
Re: Пора розбанити Uki_

укі- комуняка?  ;o  8-:

У інанни всі хто не за Трампа - то комуняки.
Вона просто шизонута.
   
Re: Пора розбанити Uki_

"Ви" - це хто?

P.S. Українці з Україною давно розібралися.
от ще срана канадА мені тут буде щось вказувати, хто і з ким розібрався. Ти сиди отам собі в канадах і не рохкай, а як рохкаєш, то роби це тихесенько, щоб до України і твій дух не долітав.
   
Re: Пора розбанити Uki_

У інанни всі хто не за Трампа - то комуняки.
Вона просто шизонута.
во-во... Не вистачало, ще щоб на українському форумі гамериканці між собою сралися.
   
Re: Пора розбанити Uki_

от ще срана канадА мені тут буде щось вказувати, хто і з ким розібрався.

То $cрана корова рохкала:

> Єбба... тут з Україною не розберемося

> ми ще будемо перед амерами вистрибувати на задніх лапках.

А, якби ти не була відомою форумною божевільною, то я б зауважив, що стибками на задніх лапках не обійдешся.

А в цілому - брись з цієї гілки зі своїм брудним писком, вона не для тебе і не про тебе.
   
Re: Пора розбанити Uki_

ото ще срані канацькі дристуни будуть погоду строїть на українському форумі.


ти вже свій вибір зробив і він не на користь України. то якого буя тебе сюди тягне? переконувати себе. що свого часу ти зробив правильний вибір, бо тут гірше, ніж у тебе там? і як? вдається переконати? скільки років вже так себе невтомно переконуєш?
   
Re: Пора розбанити Uki_

Up!

 B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія