Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

VVV_VVV - ніколи??? ;o

Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

може втратив доступ до першого
і воще, тут під ніком асмодей хтось пише? Нє? То чо скавулиш?  :S

До 2016 года писал под ником асмодей.  Второй ник зарегистрирован в 2014 году. Зачем? Тем более, что это запрещено правилами ФУП.

Так и большинство ботов тут на ФУПе имеют регистрацию осенью 2014 года. Я примеры привёл.  Как только появилась возможность регистрировать новые ники,  так сразу начали ими запасаться.

Поэтому не переживай,  выдадут DRIM и Ruza новые никт и через пару недель вернутся на ФУП.

Останнє редагування: 10 квітня 2020 01:09:23 від Alezka
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вот, кстати, ещё один. Они даже пишут как под копирку

ЛАРТА Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

До 2016 года писал под ником асмодей.  Второй ник зарегистрирован в 2014 году. Зачем? Тем более, что это запрещено правилами ФУП.
вдруге запитую: нік асмодей тут пише? А якшо не пише, то чо розоряєшся?  :S
У чувака банально ємейл пропав абощо.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вот, кстати, ещё один. Они даже пишут как под копирку

ЛАРТА Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
Ви там уважніше вишукуйте ворогів, бо Ларта за Пороха))
Що ще раз підтверджує, що в 2014 просто прийшли усі , хто хотів! Різні прийшли, а не з одного табору! Скільки можна ліпити конспірологію з року реєстрації? :facepalm:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

я не знаю, про що ти зараз наполегливо намагаєшся розповісти.
У мене один нік на ФУПі.
Скільки у тебе - я не знаю, і якщо чесно то й пофіг.
це про асмодея а не тебе.Хоча тут і під іншим знали тебе до мирослави.
  Я ніколи не міняв і не мінятиму,якщо забанять. Бо я не платний бот,що без пару шекелів за пост жити не може і ціль пропадає. І навіть якщо не зможу попасти на форум з цього ніку у випадку якоїсь технічної причини то скажу відкрито ким я був при реєстрації нового. Бо не бачу причини в ТАКОМУ інкогніті.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ви там уважніше вишукуйте ворогів, бо Ларта за Пороха))
Що ще раз підтверджує, що в 2014 просто прийшли усі , хто хотів! Різні прийшли, а не з одного табору! Скільки можна ліпити конспірологію з року реєстрації? :facepalm:
що сама себе видаєш? Бо хто ларта по прихильності алєжку не цікавить(на відміну від тебе) і дав він то як просто приклад.Для таких як ти то як зрада побратима на лінії фронту. :D  :facepalm:  виглядає.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

вдруге запитую: нік асмодей тут пише? А якшо не пише, то чо розоряєшся?  :S
У чувака банально ємейл пропав абощо.

Когда пропал e-mail? В 2016 году? А зачем он себе создал второй ник в 2014? Причём долгое время отрицал,  что это он.

Поэтому и многие остальные ники (не все) с регистрацией осенью 2014 это боты, которые создали как только появилась возможность
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

що сама себе видаєш? Бо хто ларта по прихильності алєжку не цікавить(на відміну від тебе) і дав він то як просто приклад.Для таких як ти то як зрада побратима на лінії фронту. :D  :facepalm:  виглядає.

Именно. Я пишу о том, что осенью 2014 появилось много однотипных ников.  Которые, по моему мнению,  являются ботами.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

там нема політичних поглядів,там злоба,спроба образити і просто хамство. Так ніби по "злободневним" політичним подіям,але то тільки поверхневе. Злоба до опоненнта (в силу його вміння роздразнити) а не до його політпристрастя.
як влучно ти описав Бячачі купи. (tu)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Именно. Я пишу о том, что осенью 2014 появилось много однотипных ников.  Которые, по моему мнению,  являются ботами.
Історія люкса який дамснет. Не можу пригадати чи Асмодея на довго забанили, чи він рішив змінити імідж.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

що сама себе видаєш? Бо хто ларта по прихильності алєжку не цікавить(на відміну від тебе) і дав він то як просто приклад.Для таких як ти то як зрада побратима на лінії фронту. :D  :facepalm:  виглядає.
:facepalm:  :facepalm:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Історія люкса який дамснет. Не можу пригадати чи Асмодея на довго забанили, чи він рішив змінити імідж.

Повторюсь. 

Он писал под ником асмодей до 2016 года, а ник саус_блуд был зарегистрирован в 2014 году (и 2 года им почти не пользовался). 

- Зачем он создал себе запасной ник, когда у него был полностью рабочим основной?
- Почему он долгое время отрицал, что саус_блуд это и есть асмодей?
- что мешало ботофермам создать осенью 2014 также кучу гиков про запас?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV,  Руза и Дрим чем нагрешили? 8-:  Шо за страшниые преступления? Или мобилизованный поросятник завалил жалобами Администрацию?
Стучить-стучить "свиноферма", аж дим від клавіатури йде.
Мені теж зробили "останнє китайське попередження".
Здається Шушо-Бяки в нас вже "частина адміністрації" тому "іх трогати не могі".
У нас з'явилася чергова "Свєта Бикова" з безмежними повноваженнями.
Як очікуванно!
Коли баба отримує безмежну владу - вона завжди намагається всіх нагнути під себе та всіма маніпулювати.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV 26 січня 2007 29 948
Ruza  26 вересня 2014 29 467
DRIM  26 вересня 2014 28 915
 ;o
Так, вичищають всіх хто "не за петью", скоро тут буде нецікаво, залишаться самі свиноботи з свиноферми "Пєтькіно" які будуть circular jerk один одному влаштовувати.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

"концепція форуму" змінилася.
Він чітко йде під керування свиноферми "Пєтькіно".
Так що давайте попрощаємося заздалегідь.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ты пытаешься что-то объяснять идиоту? Оно изображает из себя старожила, а само не помнит когда открыли регистрацию, Может это уже третье поколение раба Ахметки?. Прежний был сепар, рыг и за кацапов. Этот патриот куды там Степан Андрийовычу. :facepalm1:
Таке саме враження, що той "Алежка" який дописував в 2010-2013 роках - був Володимир Корнілов чи ще якійсь пришиблений "російський імперець" з дуже активною риго-анальною позицією.
Так само питання по Вольтеру - чи не "онук" почав дописувати за нього? Бо щось його дописи зараз, та півтори роки тому - як дві різні людини пишуть.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Таке саме враження, що той "Алежка" який дописував в 2010-2013 роках - був Володимир Корнілов чи ще якійсь пришиблений "російський імперець" з дуже активною риго-анальною позицією.
Так само питання по Вольтеру - чи не "онук" почав дописувати за нього? Бо щось його дописи зараз, та півтори роки тому - як дві різні людини пишуть.

Снова балаболишь. Давай сравним мои посты 2013, 2017 и 2020 года. Хотя бы по отношению к РФ или к Овощу.

А почему они изменились в 2010 году я неоднократно тут сообщал.  В том числе и 2010.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Таке саме враження, що той "Алежка" який дописував в 2010-2013 роках - був Володимир Корнілов чи ще якійсь пришиблений "російський імперець" з дуже активною риго-анальною позицією.
Так само питання по Вольтеру - чи не "онук" почав дописувати за нього? Бо щось його дописи зараз, та півтори роки тому - як дві різні людини пишуть.
Впечатление шо пишут два разных объясняется просто - если ты видел бомжа, то это ведь совсем другой человек, чем тот, кто был до борьбы с зеленым змием?
Если каждый день нырять в стакан шмурдяка то очень быстно станешь "другим человеком". :gigi:
А Алеська просто холуй - кому кланялся барин, кланялся и он. Настал момент когда Ахметка поцеловал в сраку Пепу, припал к ней и его лакей. Если завтра Ахметка из скрытой лояльности к Вове перейдет к активной, холуй обнаружет в Вовике невиданные вершины государственной мудрости.  Это часть работы.
Когда его Спорт нагнул, оно затаилось и не бздело, и теперь очень осторожен в своей "антизеленой позиции" :gigi:

Останнє редагування: 10 квітня 2020 12:28:15 від SOUTH BLOOD
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

вдруге запитую: нік асмодей тут пише? А якшо не пише, то чо розоряєшся?  :S
У чувака банально ємейл пропав абощо.
Так непонятно, чего оно дое*алось ко мне, а не к Асмодею, который не забанен?  Иведь наверняка уже стучал не одну сотню раз, но видно шось в его версии не срастается.
Асмодей два года не писал, потом зарегил новый ник, но потом почти не писал, и вдруг нате. Четыре года сидел в засаде, шоб этот недоумок при виде его обосрался?
занятно. БГГГГ :pooh_lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Вот, кстати, ещё один. Они даже пишут как под копирку

ЛАРТА Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
ЛАРТА повіситься, а потім застрелиться з двома контрольними у голову, як тільки дізнається, що вона пише під копирку зі мною   :lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Хоча тут і під іншим знали тебе до мирослави.
;o під яким???
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Бо хто ларта по прихильності алєжку не цікавить(на відміну від тебе) і дав він то як просто приклад.
ти, супік, балбєс (с, майже)
Алєжка якраз сходить тут на одну конкретну субстанцію, наполегливо доводячи, що у вересні 2014 зареєструвалися виключно  ті що відмовляються молитися на Свиню
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

"концепція форуму" змінилася.
Він чітко йде під керування свиноферми "Пєтькіно".
Так що давайте попрощаємося заздалегідь.
і це очевидно не перебільшення
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ЛАРТА повіситься, а потім застрелиться з двома контрольними у голову, як тільки дізнається, що вона пише під копирку зі мною   :lol:
а мо" ти?  :lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Повторюсь. 

Он писал под ником асмодей до 2016 года, а ник саус_блуд был зарегистрирован в 2014 году (и 2 года им почти не пользовался). 

- Зачем он создал себе запасной ник, когда у него был полностью рабочим основной?
- Почему он долгое время отрицал, что саус_блуд это и есть асмодей?
- что мешало ботофермам создать осенью 2014 также кучу гиков про запас?
Ваша надмірна зацікавленість у речах несуттєвих і другорядних (якщо вимірювати масштабами ФУПу) наводить на тривожні висновки щодо вашого морально-психічного стану.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

а мо" ти?  :lol:
а чо я? хіба вже не бачиш, що я лише поржала з карколомних кульбітів, які тільки у цій гілці ми побачили у виконанні Алезки?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Повторюсь. 

Он писал под ником асмодей до 2016 года, а ник саус_блуд был зарегистрирован в 2014 году (и 2 года им почти не пользовался). 

- Зачем он создал себе запасной ник, когда у него был полностью рабочим основной?
- Почему он долгое время отрицал, что саус_блуд это и есть асмодей?
- что мешало ботофермам создать осенью 2014 также кучу гиков про запас?

А чим ти докажеш, що ці два ніки належать ОДНІЙ людині?

Тіке твої слова? Він сам хоч раз цей факт підтвердив?

Ну, дик, получяєцця, шо це ти сам це придумав і носишся з цим як дурень з писаною торбою - сам придумав, сам повірив.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Так непонятно, чего оно дое*алось ко мне, а не к Асмодею, который не забанен?  Иведь наверняка уже стучал не одну сотню раз, но видно шось в его версии не срастается.
Асмодей два года не писал, потом зарегил новый ник, но потом почти не писал, и вдруг нате. Четыре года сидел в засаде, шоб этот недоумок при виде его обосрался?
занятно. БГГГГ :pooh_lol:

Т.е. ты раньше не писал с ника асмодей?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ElGuider Дата реєстрації: 28 вересня 2014
ще  твої аргументи? Не  за  порошенка  значить бот  ольгінець прихильники певної політсили?
Ну  ви  й  тупі,  риго-порошкі
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ти, супік, балбєс (с, майже)
Алєжка якраз сходить тут на одну конкретну субстанцію, наполегливо доводячи, що у вересні 2014 зареєструвалися виключно  ті що відмовляються молитися на Свиню

Я утверждаю, что среди ников с регистрацией осенью 2014 года очень много ботов и вторых ников. Причины объяснить или сами поймёте?

Кстати, среди ников с регистрацией до 2014 года ботов практически нет. Закрытая регистрация и работа модеров хорошо их прочистила
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Я утверждаю, что среди ников с регистрацией осенью 2014 года очень много ботов и вторых ников. Причины объяснить или сами поймёте?

Кстати, среди ников с регистрацией до 2014 года ботов практически нет. Закрытая регистрация и работа модеров хорошо их прочистила
тебе  не  почистили,  ти  бот,  бо працюєш  на  РЛА.
Аргументація 100% вірна  і  доказова.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Я утверждаю, что среди ников с регистрацией осенью 2014 года очень много ботов и вторых ников. Причины объяснить или сами поймёте?

Кстати, среди ников с регистрацией до 2014 года ботов практически нет. Закрытая регистрация и работа модеров хорошо их прочистила
Тоді як пояснити такий феномен : у мене реєстрація з вересня 2014 року і це не другий нік і я - не бот. У вас реєстрація до 2014 року, і при цьому ви - бот ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Аргументація 100% вірна  і  доказова.
нє, реально! Схоже, людина щиро не розуміє, що порядковий номер ніку - це об"єктивний факт (хоча й бездоказовий у можливостях пересічного юзера), а визначення бот/не бот є чисто суб"єктивним...
Зараз він ще почне битися головою об стінку, волаючи що я - бот, а  він - точно нє  :lol:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

нє, реально! Схоже, людина щиро не розуміє, що порядковий номер ніку - це об"єктивний факт (хоча й бездоказовий у можливостях пересічного юзера), а визначення бот/не бот є чисто суб"єктивним...
Зараз він ще почне битися головою об стінку, волаючи що я - бот, а  він - точно нє  :lol:
аргумент "реєстрація в  2014  році"  чисто  порохоботський. У  них  взагалі  їх  повно,  як  аксіоми,  але  від  того  вони  ще  більш  тупіші як  і  "святість петра  лєксєічя"
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Тоді як пояснити такий феномен : у мене реєстрація з вересня 2014 року і це не другий нік і я - не бот. У вас реєстрація до 2014 року, і при цьому ви - бот ?

На любое правило есть исключение.  Я на примере асмодея показал, как после открытия регистрации многие стали запасаться никами. 

А регистрация на ФУПе до 2014 это как знак качества
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Я на примере асмодея показал, как после открытия регистрации многие стали запасаться никами.
по-перше, ви так і не довели, що під ніками асмодей і South_BLOOD пише одна й та сама людина
по-друге, якби це навіть було так, то не доведено, що одна й та сама людина ОДНОЧАСНО писала на форумі під обома цими ніками
по-третє, форумна заборона на подвійний нік насамперед передбачає унеможливлення виходу на форум під запасним ніком під час бану іншого.
четверте, якщо навіть хтось запасся - як ви зараз стверджуєте - подвійним ніком після відкриття реєстрації (я вам навела ОБ"ЄКТИВНЕ, не притягнуте за вуха пояснення сплеску реєстрації саме у вересні 2014), як вас особисто обходить цей момент?

слухайте, ви коли-небудь досліджували свій IQ ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

по-перше, ви так і не довели, що під ніками асмодей і South_BLOOD пише одна й та сама людина
по-друге, якби це навіть було так, то не доведено, що одна й та сама людина ОДНОЧАСНО писала на форумі під обома цими ніками
по-третє, форумна заборона на подвійний нік насамперед передбачає унеможливлення виходу на форум під запасним ніком під час бану іншого.
четверте, якщо навіть хтось запасся - як ви зараз стверджуєте - подвійним ніком після відкриття реєстрації (я вам навела ОБ"ЄКТИВНЕ, не притягнуте за вуха пояснення сплеску реєстрації саме у вересні 2014), як вас особисто обходить цей момент?

слухайте, ви коли-небудь досліджували свій IQ ?

1. Как вы хотите, чтобы я это доказал? Тут на ФУПе неоднократно это доказывали.  Вам ничего не мешало обвинять Порошенко в коррупции, хотя это не доказано

2. Нельзя регистрировать второй ник (и даже немного с него писать), пока есть первый. Про бан в правилах ничего нет.

3. Создают ники про запас только те, кто планирует им потом пользоваться.  В 90% это боты и штабные.

4. Из ФУПчеков, которые произвели регистрацию осенью 2014 практически нет никого интересного. Я привёл список откровенных ботов,  которые были тогда зарегистрированы.  Вы мне не смогли привести в ответ тех, кто является живым человеком

5. По моему мнению вы являетесь не ботом,  но штабной
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

На любое правило есть исключение.  Я на примере асмодея показал, как после открытия регистрации многие стали запасаться никами. 

А регистрация на ФУПе до 2014 это как знак качества
Знак качєства, каже.. :lol:
Ой, не хочу ніяких ніків називати - ну вони ж люди, їм буде неприємно , і так у них проблеми і в особистому плані, і в самореалізації ..
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

по-перше, ви так і не довели, що під ніками асмодей і South_BLOOD пише одна й та сама людина
Это Слав сказал, когда он был с правами модэра и когда всплыла активность из под нового ника...
Под модэром, видно много чего...
Не зря, в банлисте, куча записей о вторых никах...
Да и персонаж, сначала, когда ему это напоминали, особенно и не возмущался...
Только потом, начал становиться в позу, что "какой такой асмодей, ничего не знаю..."
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Знак качєства, каже.. :lol:
Ой, не хочу ніяких ніків називати - ну вони ж люди, їм буде неприємно , і так у них проблеми і в особистому плані, і в самореалізації ..

Качество это не значит, что они хорошие или плохие.  Качество,  что это точно живые люди
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія