Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Портников: "люди, которые разговаривают на русском языке ... не имеют ничего общего с украинцами...

Ти пишеш маячню. При цьому сам собі суперечиш.


чому маячню ?
ПІВДЕННА КРОВ схопив суть, що нацiя складаеться з декiлькiв етносiв
якi мають своi icторичнi, культурнi, мовнi тощо вiдмiнностi
якi в свою чергу складають полiтичну нацiю з певною террiторiєю
для Украiни це украiнцi, крим татари та малочисельнi етнiчнi группи людей якi не мають своеi краiни, але сприймають укр нацiональну iдентифiкацiю i МОВУ за позовом душi
кацапи сюди не входять бо в них є своя краiна
про це й мова у Портнiкова

   
чому маячню ?
ПІВДЕННА КРОВ схопив суть, що нацiя складаеться з декiлькiв етносiв
якi мають своi icторичнi, культурнi, мовнi тощо вiдмiнностi
якi в свою чергу складають полiтичну нацiю з певною террiторiєю
для Украiни це украiнцi, крим татари та малочисельнi етнiчнi группи людей якi не мають своеi краiни, але сприймають укр нацiональну iдентифiкацiю i МОВУ за позовом душi
кацапи сюди не входять бо в них є своя краiна
про це й мова у Портнiкова

Тобто по суті всі українці іншого етнічного походження до української нації не належать?
Чи в Україні є дві нації одна багато етнічна а інша політична?
Чи в Україні є три нації одна моноетнічна одна поліетнічна і ще одна політична? 
   
Тобто по суті всі українці іншого етнічного походження до української нації не належать?
Чи в Україні є дві нації одна багато етнічна а інша політична?
Чи в Україні є три нації одна моноетнічна одна поліетнічна і ще одна політична?
Як можно жити таким тупим. Українці можуть бути які завгодно, крім російськомовних.
   
Як можно жити таким тупим. Українці можуть бути які завгодно, крім російськомовних.

ну ти ж якось живеш таким тупим, і навіть пишаєшся своєю тупістю
   
Тобто по суті всі українці іншого етнічного походження до української нації не належать?
Чи в Україні є дві нації одна багато етнічна а інша політична?
Чи в Україні є три нації одна моноетнічна одна поліетнічна і ще одна політична?

про українську націю - з цим питанням не до мене
нехай фахівці розбираються
моя думка - українці - старий етнос, формування йде десь c 10 століття
нація - справа пізніша, епоха капіталізму,
для українців зокрема - це друга половина 19 століття, не раніше

   
про українську націю - з цим питанням не до мене
нехай фахівці розбираються
моя думка - українці - старий етнос, формування йде десь c 10 століття
нація - справа пізніша, епоха капіталізму,
для українців зокрема - це друга половина 19 століття, не раніше

ну тоді не варто було влазити в розмову,
а то не розбереш чи фахівці вловили суть чи то Південна Кров суть вловив
бо все воно починалось з цитування діяча, який дописався до того, що криївки УПА назвав альтернативою освоєнню космосу,
а українців бездарними рагулями, які без кацапів ніколи б не мали ні авіабудування ні ракетобудування, бо ж ... не вирішили б "польське питання" чи що там уже не зрозуміти
   
ну тоді не варто було влазити в розмову,
а то не розбереш чи фахівці вловили суть чи то Південна Кров суть вловив
бо все воно починалось з цитування діяча, який дописався до того, що криївки УПА назвав альтернативою освоєнню космосу,
а українців бездарними рагулями, які без кацапів ніколи б не мали ні авіабудування ні ракетобудування, бо ж ... не вирішили б "польське питання" чи що там уже не зрозуміти

не-е
ну те що нацiя складаеться з декiлькох етносiв то це як 2+2
i те що ви написали - всі українці іншого етнічного походження - це дурня
бо українці належать до единого етнічного походження - iнших немає
просто в терменi нацiя - багато темних ознак в котрi я просто не хочу влазити ..

 :shuffle:




   
не-е
ну те що нацiя складаеться з декiлькох етносiв то це як 2+2
i те що ви написали - всі українці іншого етнічного походження - це дурня
бо українці належать до единого етнічного походження - iнших немає
просто в терменi нацiя - багато темних ознак в котрi я просто не хочу влазити ..

 :shuffle:

беремо 2+2 = нація складається з багатьох етносів
потім наступне твердження "українці належать до единого етнічного походження - iнших немає"
потім беремо ще одне твердження "для Украiни це украiнцi, крим татари та малочисельнi етнiчнi группи людей якi не мають своеi краiни, але сприймають укр нацiональну iдентифiкацiю"

і, трясця, виходить що належний до української нації ммм.... окремий пересічний не може називатися українцем бо він насправді татарин чи ще з якоїсь бездержавної етнічної групи людей

логічне питання: якщо для тебе багато темних ознак то на біса влазити?
   
окремий пересічний не може називатися українцем бо він насправді татарин
За Портниковим - так.
   
За Портниковим - так.

брехня
то за твоїм трактуванням Портникова
   
і, трясця, виходить що належний до української нації ммм.... окремий пересічний не може називатися українцем бо він насправді татарин чи ще з якоїсь бездержавної етнічної групи людей


чому не може?
звичайно може - наприклад етнiчний крим. татарин проживаючий в Українi - буде українцем кримськотатарского походження, етнiчний бурят - українцем бурятського походження, пересічний українець   iтд
окромя тих етносiв якi мають свою краiну (руССкiе наприклад )
у всiх у цiх етнiчних груп - своi традицii, культура, мова ....тощо
обьеднуе iх всiх в українську нацiю - Укр Мова, террiторiя, українська iдентичнicть .....тощо

може у вас iньша думка
з задоволенням ii послухаю

 :shuffle:

логічне питання: якщо для тебе багато темних ознак то на біса влазити?
можеш поставити мене в iгнор, не задавати питань, не вiдповiдати ..
бiгдiл


томущоятакхочу

   
чому не може?
звичайно може - наприклад етнiчний крим. татарин проживаючий в Українi - буде українцем кримськотатарского походження, етнiчний бурят - українцем бурятського походження, пересічний українець   iтд
окромя тих етносiв якi мають свою краiну (руССкiе наприклад )
у всiх у цiх етнiчних груп - своi традицii, культура, мова ....тощо
обьеднуе iх всiх в українську нацiю - Укр Мова, террiторiя, українська iдентичнicть .....тощо

може у вас iньша думка
з задоволенням ii послухаю

 :shuffle:

логічне питання: якщо для тебе багато темних ознак то на біса влазити?
можеш поставити мене в iгнор, не задавати питань, не вiдповiдати ..
бiгдiл


томущоятакхочу

я свою думку висловив у попередніх дописах
а от у тебе вона така ж суперечлива як у SOUTH BLOOD
коли одне твердження
"бо українці належать до единого етнічного походження - iнших немає"
прямо суперечить іншому твердженню
"наприклад етнiчний крим. татарин проживаючий в Українi - буде українцем кримськотатарского походження,
етнiчний бурят - українцем бурятського походження, пересічний українець   iтд"

але якщо "томущоятакхочу" тоді так і є інакше ніяк
   
брехня
то за твоїм трактуванням Портникова
Мені до спини будь-які трактування, оскільки є беззаперечні факти, що не потребують ніякого трактування.
Ви можете до усирачки дискутувати про нюанси, але дякую за опосередковане визнання того, що пропагандон Портніков натравлює одну частину громадян України на іншу частину, таким чином, розпалюючи громадянське протистояння.

Про що, власне, і започаткована ця тема.

Останнє редагування: 10 липня 2020 13:22:48 від Chambaly
   
Мені до спини будь-які трактування, оскільки є беззаперечні факти, що не потребують ніякого трактування.
Ви можете до усирачки дискутувати про нюанси, але дякую за опосередковане визнання того, що пропагандон Портніков натравлює одну частину громадян України на іншу частину, таким чином, розпалюючи громадянське протистояння.

Про що, власне, і започаткована ця тема.

ну так і я про те ж - ти собі так вирішив і тобі до спини, що тобі пояснюють "твоя думка дурна",
 ти собі знаєш що ти мудрець - томущоятакхочу

так хочи на здоров'я, в світі багато таких диваків
у одних американці на Місяці не були
в інших Земля пласка


   
ну так і я про те ж - ти собі так вирішив і тобі до спини, що тобі пояснюють "твоя думка дурна",
 ти собі знаєш що ти мудрець - томущоятакхочу

так хочи на здоров'я, в світі багато таких диваків
у одних американці на Місяці не були
в інших Земля пласка

Нє.

Замість того, щоби погодитись зі мною, що Портніков, то є платний пропагандон, що розпалює громадянське протистояння, починають втирати гнилу сельодку своїх суб'єктивних розумінь про "армію,  мову, віру"...

Ось тобі конкретне питання, Читачу,  чи ти підтримуєш Портнікова у його натравлюванні одних українців проти інших, чи не підтримуєш?

Не відповідаєш на це питання?
Я так і думав.

 :laugh:
   
Нє.

Замість того, щоби погодитись зі мною, що Портніков, то є платний пропагандон, що розпалює громадянське протистояння, починають втирати гнилу сельодку своїх суб'єктивних розумінь про "армію,  мову, віру"...

Ось тобі конкретне питання, Читачу,  чи ти підтримуєш Портнікова у його натравлюванні одних українців проти інших, чи не підтримуєш?

Не відповідаєш на це питання?
Я так і думав.

 :laugh:

 :pooh_lol: конкретно ти припинив пити горілку зранку?
не відповідаєш?
я так і думав
   
Портников пише те  що я 10 років пишу на ФУПі  - узкоязикі скацаплені хахли не є українцями. Вони навіть не є братніми народами, я  робив колись тут опитування відповідне.
   
Портников пише те  що я 10 років пишу на ФУПі

Зрозуміло.
Ти і Портніков, два редіска.

Останнє редагування: 10 липня 2020 18:06:49 від Chambaly
   
Якщо він недолугий найманець Прахопорошенка - то намарно тратить сили, та ще й знеславиться... Пане дурню, будьте вірним слугою мови та України - і зазнаєте слави!
   
пропагандон Портніков натравлює одну частину громадян України на іншу частину, таким чином, розпалюючи громадянське протистояння.

Про що, власне, і започаткована ця тема.

не-е
маленько не так, а вiрнiше зовсiм не так
людина яка себе позiцiонує як украiнець
думае, пише, висловлюється - украiнською мовою
ось тут сабака порилась ..

 B-)
   
не-е
маленько не так, а вiрнiше зовсiм не так
людина яка себе позiцiонує як украiнець
думае, пише, висловлюється - украiнською мовою
ось тут сабака порилась ..

 B-)
Нэ не-е, а нє...

Нє.

В Україні є два сорти рагулів - один, це ті, що розмовляють кацапською, в зневажають увесь оточуючий світ, і такі самі рагулі українські.

І Портніков - їх рульовой.

   
Нэ не-е, а нє...

Нє.

В Україні є два сорти рагулів - один, це ті, що розмовляють кацапською, в зневажають увесь оточуючий світ, і такі самі рагулі українські.

І Портніков - їх рульовой.

а скацаплені узкоязикі хахли до якого сорту  належать?
   
а скацаплені узкоязикі хахли до якого сорту  належать?

Ті, що де?
Ті, що воювали в ЗСУ, чи ті, що живуть в расії?
Чи ті, що живуть в Україні?

Портніков радо не розділяє сорти хахлів, і шароватні рагулі йому радо підлизують курвине дупло...

Біля Портнікова, таким чином, підарасів побільшало.

 :laugh:
   
Ті, що де?
Ті, що воювали в ЗСУ, чи ті, що живуть в расії?
Чи ті, що живуть в Україні?

Портніков радо не розділяє сорти хахлів, і шароватні рагулі йому радо підлизують курвине дупло...

Біля Портнікова, таким чином, підарасів побільшало.

 :laugh:

а ти тіпа експерт по визначенню сортів хохлів і підарасів ?
самого себе в яку групу призначив ?



   
а ти тіпа експерт по визначенню сортів хохлів і підарасів ?

самого себе в яку групу призначив ?

Я експерт по визначенню пропагандонів.
   
Я експерт по визначенню пропагандонів.

К сожалению, Портников стал пропагандоном. Мне он очень нравится, очень талантливый чувак, но, к сожалению, уже считает себя истиной в последней инстанции. И передачу свою строит по принципу "гуру и вопросы к нему".
   
Вітай Портников читає ФУП(тм) та відповідає на всі питання підняті в цій гілці.

   
Вітай Портников читає ФУП(тм) та відповідає на всі питання підняті в цій гілці.

Портников: Я гарантирую 25 лет бедности, несчастья и безысходности, если украинцы не включат мозги

Віталій, какие мозги, о чем ты?..
Те, кто имеют мозги уезжают из Украины.

Украина - место где просто рождаются гении.
А потом уезжают.
А остаются барыги и идиоты.
Барыги кормятся, барыги пасутся на идиотах.
А идиоты спивають сумных писэнь и ждут, когда кто-нибудь новый барыга сделает их счастливыми.
   
С Портниковым несколько раз общался на русском языке. Он интересный собеседник. Не более. Вырос в замкнутой еврейской семье. С украинцами впервые, по его словам,  начал общаться только после школы. Поэтому у него много закидонов.
   
Замість того, щоби погодитись зі мною, що Портніков, то є платний пропагандон, що розпалює громадянське протистояння,

протистояння кого з ким? по факту усскомовна частина країни готова вбивати своїх співгромадян щоб лише не чути української мови.
що мають робити у відповідь українці, відкривати побільше російськиx шкіл і забезпечувати 100% ефір усскомовним контентом?
   
протистояння кого з ким? по факту усскомовна частина країни готова вбивати своїх співгромадян щоб лише не чути української мови.
що мають робити у відповідь українці, відкривати побільше російськиx шкіл і забезпечувати 100% ефір усскомовним контентом?

на біса ти пишеш цю маячню?
   
протистояння кого з ким? по факту усскомовна частина країни готова вбивати своїх співгромадян щоб лише не чути української мови.
що мають робити у відповідь українці, відкривати побільше російськиx шкіл і забезпечувати 100% ефір усскомовним контентом?

Протистояння тупоконєчників з гостроконєчніками, бо по факту готують, щоби обидві частини були готові вбивати одна одну.
А хто кого більше вб'є -  Портнікову неважливо.
Бо місія буде виконана.
   
на біса ти пишеш цю маячню?

тобі факту лугандону мало?
   
тобі факту лугандону мало?

на біса ти пишеш цю маячню?
:lol:

Ти що, кацапе, проти української мови?..

 :laugh:

Оце і є дія пропаганди наочним прикладом.

Останнє редагування: 13 липня 2020 12:40:56 від Chambaly
   
тобі факту лугандону мало?

ти по факту вулицями українських міст пересуваєшся перебіжками і маскуєшся на людях користуючись російською
чи ти просто по факту підтримуєш тезу Хуйла про громадянську війну в Україні?
   
Протистояння тупоконєчників з гостроконєчніками, бо по факту готують, щоби обидві частини були готові вбивати одна одну.
А хто кого більше вб'є -  Портнікову неважливо.
Бо місія буде виконана.

для того щоб цього не відбулось хтось має поступитись, хто?
   
:lol:

Ти що, кацапе, проти української мови?..

 :laugh:

я проти ідіотів, які прикидаються баригами 
   
для того щоб цього не відбулось хтось має поступитись, хто?

Нє...

Поступатися не можна ні в я кому разі.
То є прояв слабкості.
Єдиний варіант - якнайшвидше вбити усіх ворогів.
Це повністю вирішить усі проблеми.

Правільно, саме так?..
   
ти по факту вулицями українських міст пересуваєшся перебіжками і маскуєшся на людях користуючись російською
чи ти просто по факту підтримуєш тезу Хуйла про громадянську війну в Україні?

ти про які факти. в донецьку чи луганську?
українці є і можуть почуватись в безпеці лише там де держава здатна забезпечити контроль і порядок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія