Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кноп і ольгерд. 10-ка. 8-:

кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

 :S
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

та не переживай так - ты и сам все коричневым зальешь :lol:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

та не переживай так - ты и сам все коричневым зальешь :lol:
знову вам порох в труси насрав
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

знову вам порох в труси насрав
ну вот ты и подтвердил))) де я хоть слово про твоего шефа сказал здесь? :lol:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

ну вот ты и подтвердил))) де я хоть слово про твоего шефа сказал здесь? :lol:
про те, що в тебе обісрані труси - заперечень немає!  (tu)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

канистра, ты таки педяраст :lol: Раз все у тебя сводится к какам и трусам. В игнор свыню -гомосека (td)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

канистра, ты таки педяраст :lol: Раз все у тебя сводится к какам и трусам. В игнор свыню -гомосека (td)
може, перечитаєш правила?  ;)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

знову вам порох в труси насрав
спробуй змінити платівку
я знаю, ти талановитий, у тебе вийде
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

спробуй змінити платівку
я знаю, ти талановитий, у тебе вийде
нафіга міняти, якщо вона так чудово грає!? :gigi:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

спробуй змінити платівку
я знаю, ти талановитий, у тебе вийде

Ой.
 Хто б казав про зміну платівки B-) Може, і у тебе вийде змінити? Ти ж теж талановита?  (P)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

Ой.
 Хто б казав про зміну платівки B-) Може, і у тебе вийде змінити? Ти ж теж талановита?  (P)
а тобі напевно душу гріє надзвичайно абалдєнний дотеп свиноферми про те як Педро комусь "сере в труси" ?
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

а тобі напевно душу гріє надзвичайно абалдєнний дотеп свиноферми про те як Педро комусь "сере в труси" ?
ну так у вас же заперечень немає!
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

ну так у вас же заперечень немає!
зате є сором за вас, і навіть якесь співчуття
певною мірою через те, що вас така дурна тупість щоразу приводить у захват - варто комусь черговому згадати про те як "Порох сере у труси/штани", як тут же йому за це купа лайків і аплодисментів
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

зате є сором за вас, і навіть якесь співчуття
певною мірою через те, що вас така дурна тупість щоразу приводить у захват - варто комусь черговому згадати про те як "Порох сере у труси/штани", як тут же йому за це купа лайків і аплодисментів
ой.. давай не будемо... особєнно про ельфійську кондфабрику
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

ні
будемо, котику.
Будемо!
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

ні
будемо, котику.
Будемо!
Ну, давай, згадуй! Кицю... B-)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

зате є сором за вас, і навіть якесь співчуття
певною мірою через те, що вас така дурна тупість щоразу приводить у захват - варто комусь черговому згадати про те як "Порох сере у труси/штани", як тут же йому за це купа лайків і аплодисментів

ну ничего, Мирося! терпи!

мы же терпим твои ежедневные, а иногда и ежечасные камлания про украиножера жидоромбаро, кумкумакумапуйла и прочие твои измышлизмы?

Вот и ты терпи и сочувствуй - теперь ты представляешь, как надоело по 1500 раз в день натыкаться на эти твои камлания, тупо повторяющиеся изо дня в день?
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

ну ничего, Мирося! терпи!

мы же терпим твои ежедневные, а иногда и ежечасные камлания про украиножера жидоромбаро, кумкумакумапуйла и прочие твои измышлизмы?

Вот и ты терпи и сочувствуй - теперь ты представляешь, как надоело по 1500 раз в день натыкаться на эти твои камлания, тупо повторяющиеся изо дня в день?
головне - що ти не несеш жодної відповідальності за свої дешеві фантазії, і ти заздалегідь усвідомлюєш, що їх неможливо ні спростувати, ні довести - а значить ніхто і не вимагатиме ніяких доведень-спростувань
тоді так
скільки ще терпіти твої нескінченні камлання про роялі, квартали, Лєнку і бубачку?
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

головне - що ти не несеш жодної відповідальності за свої дешеві фантазії, і ти заздалегідь усвідомлюєш, що їх неможливо ні спростувати, ні довести - а значить ніхто і не вимагатиме ніяких доведень-спростувань
тоді так
скільки ще терпіти твої нескінченні камлання про роялі, квартали, Лєнку і бубачку?

Рівно стільки терпіти, скільки і твої камлання, перлинка моя! :laugh:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

головне - що ти не несеш жодної відповідальності за свої дешеві фантазії, і ти заздалегідь усвідомлюєш, що їх неможливо ні спростувати, ні довести - а значить ніхто і не вимагатиме ніяких доведень-спростувань
тоді так
скільки ще терпіти твої нескінченні камлання про роялі, квартали, Лєнку і бубачку?
а чому ти люто вишукуєш винних у своїй перемозі?
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

Рівно стільки терпіти, скільки і твої камлання, перлинка моя! :laugh:
тобто ти обіцяєш і надалі не зупинятися з використанням згори рекомендованої вам тези про те як "порох сере в штани/труси" ?
невже жоден з вас не відчув приниження вашого кошлатого ідола у цій тезі?
                     
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

Народ, а вот сейчас точно то время, когда надо искать какие то различия в политпристрастиях? Или все таки пора перейти к тому, что бы искать выход из всемирной проблемы? Нас тут читает очень много народа, лучше давать идеи, советы, и просто быть информационным форумом, а не топить друг друга в дерьме. Всем желаю добра и мудрости.
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

Народ, а вот сейчас точно то время, когда надо искать какие то различия в политпристрастиях? Или все таки пора перейти к тому, что бы искать выход из всемирной проблемы? Нас тут читает очень много народа, лучше давать идеи, советы, и просто быть информационным форумом, а не топить друг друга в дерьме. Всем желаю добра и мудрости.
Навіть коронавірус не вправить мізки 73%
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

Народ, а вот сейчас точно то время, когда надо искать какие то различия в политпристрастиях? Или все таки пора перейти к тому, что бы искать выход из всемирной проблемы? Нас тут читает очень много народа, лучше давать идеи, советы, и просто быть информационным форумом, а не топить друг друга в дерьме. Всем желаю добра и мудрости.

Ну да. Мира и бобра.

Не у всех же есть возможность подчистить за собой и вообще удалить не  понравившуюся тебе ветку, которую ты сама же и открыла, и в которой именно ты, Микробушка, посоветовала всем из противоположного по твоим политпристрастиям лагеря "жрать и не обляпаться".

Ну а после этого теперь можно красиво написать и про мир во всём мире, и ласково журить эмоциональных фупчеков,  - ведь позорной ветки как-будто и не было, правда?

Останнє редагування: 20 березня 2020 10:32:14 від шуша
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

головне - що ти не несеш жодної відповідальності за свої дешеві фантазії..
  ;o прикольно...Миросла ва пише про відповідальність за дешеві фантазії... :facepalm:

Останнє редагування: 20 березня 2020 20:21:03 від Кадра
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

:S

Почему нет. Их ведь забанили ни за что. А за ни за что можно забанить насколько угодно.
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

свыни они и есть свыни. дикси
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

свыни они и есть свыни. дикси
1 Господь сказав Мойсеєві: Скажи Аронові: Простягни руку твою з палицею твоєю на ріки, на рови, і на стави, і наведи жаби на Єгипетську землю. 2 І простяг Арон руку свою на єгипетські води і понаводив жаб, і вкрили жаби землю Єгипетську. 3 Але й чаклуни зробили таке саме своїми чарами й понаводили жаб на Єгипетську землю. 4 Тоді прикликав фараон Мойсея та Арона і каже: Моліть Господа, щоб прогнав жаб від мене і від моїх людей, і я відпущу народ принести жертву (Господеві). 5 І відповів Мойсей фараонові: Вкажи мені ясно, коли маю молитися за тебе і за слуг твоїх і за людей твоїх, щоб зникли жаби від тебе і по твоїх будинках, та щоб тільки в ріці зостались? 6 А він сказав Узавтра. Відповів Мойсей: Буде по твоєму бажанню, щоб ти взнав, що немає іншого, як Господь, Бог наш. 7 Щезнуть від тебе жаби і по твоїх будинках, і від слуг твоїх, і від народу твого, тільки в річці зостануться. 8 Вийшли Мойсей і Арон від фараона. І став Мойсей благати Господа за сказане про жаби, що ним поклявся фараонові. 9 І зробив Господь по слову Мойсея; і поздихали жаби по домах, по дворах і по полях. 10 Загрібали їх величезними купами, аж земля від них засмерділась. 11 Але як тільки побачив фараон, що полегшало, то закам’яніло його серце, і не слухався Мойсея і Арона, як і перед сказав Господь.
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

И вселил Бесов в свиней, и бросились свыни в море, и пустили бульбы.. :gigi:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

И вселил Бесов в свиней, и бросились свыни в море, и пустили бульбы.. :gigi:
да ты поэт
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

да ты поэт
...от мєня вам- балалайка!(с)
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

же сюіз кноп унд отльгердт  :cray:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

же сюіз кноп унд отльгердт  :cray:
не сци! завтра вийдуть!
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

не сци! завтра вийдуть!
у мене була десятка, ойпть
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

 [KA]  :dopovid:
   
Re: кноп і ольгерд. 10-ка.  8-:

догадываюсь за шо забанили..но таки считаю что неправильно забанили  :D  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія