Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

интервью генерала Кривоноса

Re: интервью генерала Кривоноса

Для мене генерал Кривонос як військовий закінчився тоді, коли пішов в політику.
А як політик закінчився тоді, коли знявся з президентських перегонів на користь іншого кандидата(навмисно не пишу кого саме)
А як людину я його не знаю, то мені й сказати про нього нема чого.
Наче все :)
+1
краще не скажеш
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Вище, пардон, як завжди вигадки і маніпуляції, а от з цим не сперечаюсь.
До речі, дуже цікаво в цьому контексті. Раз вже бойові генерали, реальні командири-воїни, такі ж, як і пересічні - то де, трясця, такі воєначальники серед слуг народу, котрих підтримує більшість манюпасів? Ну нехай не буквально "партійців", а хоч би відвертих симпатиків зелені побачити серед бойових офіцерів (не кажу вже про фупчиків-воїнів).
Нема? А шо ж такоє?
та ні, Рамблере
До маніпулювання вдався ти, адже вся твоя "логічна" побудова базувалася на апріорі еталонній чесності, честі і порядності Кривоноса
Зрозумій, я у жодному разі не стверджую зворотнього, щонайменше - я не знаю цієї людини
І такі люди на фронті, а не серед Слуг Народу або ПЄСа
І знову маніпулювання - хто тобі сказав, що серед бойових офіцерів нема прихильників Зе? А між тим, ти сам ставиш це запитання і сам же на нього відповідаєш негативно. І вже далі йде розкрутка на підставі тези відсутності підтримки Зе серед бойових офіцерів. Досить примітивне маніпулювання, Рамблере.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він взагалі говорив дуже обережно. Нікого по імені не називав.

Назвав прізвище якогось Губіна.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

До маніпулювання вдався ти, адже вся твоя "логічна" побудова базувалася на апріорі еталонній чесності, честі і порядності Кривоноса
Оце й є брехня і маніпуляції. Я нічого не казав про його чесність і порядність.
Сумно констатувати, але знов брешеш, приписуєш співрозмовнику вигадані тези і сама ж їх 'розбиваєш".
Так нє пайдьот.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

хто тобі сказав, що серед бойових офіцерів нема прихильників Зе?
Ну, назви кілька загальновідомих імен.
Можна й кілька ніків фупчиків.
А так - звісно є, серед мільйону наших вояків хто завгодно є.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Не можу дати посилання але сам чув виступ подоляка, де той сказав: "немає ніякого конфлікту між верховним головнокомандувачем та паном Залужним" (ще б громадянином Залужним сказав) Тобто на словах заперечив а по факту підтвердив, що конфлікт є.

Більше того, про цей конфлікт як раз і співала ботоферма...  :-)o
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Більше того, про цей конфлікт як раз і співала ботоферма...  :-)o

Якщо набрати в гуглi "конфлікт між Залужним та Зеленським", то стільки посилань на кацапських пропaгандонів та їхніх українських шісток випадає.  :facepalm1: Про ботоферму взагалі мовчу.

А насправді
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Оце й є брехня і маніпуляції. Я нічого не казав про його чесність і порядність.
Добре. Тоді як я мала зрозуміти ось цей посил
Причому, погодься, Кривонос куди краще знає того осоружного жидоромбаро, знає особисто і достатньо близько. І оцінки його, відповідно, куди більше основані на реальності, а не на емоціях.
Очевидно ти тут натякаєш, що оцінки Петро з боку Кривоноса були позитивними, раз він примкнув до нього, чи не так?
Ну а мені про що саме має сказати позитивна оцінка Петро від Кривоноса, нехай навіть бойового генерала?
То я тобі скажу : АБСОЛЮТНО НІПРОЩО.
Навіть якби я близько знала Кривоноса і була в курсі його загальнолюдських якостей як безумовно позитивних, це теж нічого не змінювало би. Хоча би з врахуванням того, що я сама знаю про діяльність Петро - навіть ту діяльність, яка всі ці роки була на поверхні.
Але - і про це вже стократ говорилося - оцінки тієї чи іншої людини в плані її придатності для конкретної державної посади можуть кардинально відрізнятися у двох різних людей. Для когось є суттєвим відштувхуючим чинником його плазування перед кучмами-хуйлами - хтось інший скаже :"Та що за біда? Нехай плазує скільки хоче, головне, що ініціював закон про мову!". І обидва будуть праві, прикинь. Тому що у різних людей різні критерії оцінки політиків, і кожен має абсолютне право для застосуування цих власних критеріїв, наприклад, на виборах.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ну, назви кілька загальновідомих імен.
Можна й кілька ніків фупчиків.
А так - звісно є, серед мільйону наших вояків хто завгодно є.
Безугла убд
Тищкенко взагалі чи не сам ужгородський  фронт тримає  :rotate:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ну, назви кілька загальновідомих імен.
Можна й кілька ніків фупчиків.
А так - звісно є, серед мільйону наших вояків хто завгодно є.
Бачиш, яка цікава штука, Рамблере...
Як далеко не кожен з нас потребує присутності генерала на власному весіллі, так далеко не кожен для самопіару стане тримати біля себе різних забродських : Дивіться, мене генерал підтримує!
ІМХО, але саме в такому ключі свого часу було залучено до петьофракції прости господи Мамчура, і саме у цій же іпостасі нині перебуває Забродський.
Обслуга, не більше.
А Зеленського підтримує Валерій Залужний. Мало?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Добре. Тоді як я мала зрозуміти ось цей посил
Як завгодно. Але про дефолтну чесність, честь, і порядочність (чи шо там?) я не говорив нічого. Ти ж навіщось приписала мені це, себто збрехала, Миросю. :(
Кривонос добре знайомий з Петром і вважав за потрібне підтримувати його в якихось питаннях. Це його право.
Пора змиритись, що не всі, далеко не всі вважають його кривавим жидоромбаро, кошлатим і ужасним.
Но нєт, якесь ґовно тут уже вчора розжалувало генерала і анулювало його бойові заслуги, бо, бач, підтримав не того, кого ґовну хотілось.
Риторичним буде питання щодо Забродського, славного командира ДШБ.
Той теж, без сумніву, гад і запроданець. :facepalm1:
ЗІ. О, холєра, бачу щодо Забродського вгадав. :lol:

Останнє редагування: 6 серпня 2022 00:57:35 від Rambler
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Бачиш, яка цікава штука, Рамблере...
Бачу. Знов набір слів і ніякої конкретики. Прізвища будуть? Чи ніки?

Залужний робить свою роботу, він головнокомандувач, який зобов'язаний толерувати єдиного свого командира, Верховного.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Вужик на пательні...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Як завгодно.
Ну от я "як завгодно" і зрозуміла. Які претензії?
Кривонос добре знайомий з Петром і вважав за потрібне підтримувати його в якихось питаннях. Це його право.
І знову. Чому тоді ти заперечуєш моє право оцінювати Кривоноса в плані можливості, наприклад, підтримати його на виборах з урахуванням того, кого він сам підтримував? Ти напевно забув про приказку "Скажи мені хто твій друг...". Кузьма суттєво забруднився своєю принциповою підтримкою Янучари, і так вважаю далеко не я одна.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Залужний робить свою роботу, він головнокомандувач, який зобов'язаний толерувати єдиного свого командира, Верховного.
Тобто якби не це, то Залужний нікада в жизні не толерував би Зе, а навпаки толерував би Петро?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тобто якби не це, то Залужний нікада в жизні не толерував би Зе, а навпаки толерував би Петро?
Ну ясен пень. Если бы не этот выбрык 73%, то Верховным был бы "тот  самый", а Залужный радостно подчинялся ему. А так приходится..
Ах да -  тогда на месте Залужного был бы совсем другой.Хомчак или Муженко.  ;)
А если уж говорить об обсуждаемом персонаже, то вспомни под каким лозунгом был первый Майдан. "фальсификаціям - НІ!!!"
А чем участие в выборах в качестве технического кандидатом по сути отличается от фальсификации? И то и другое - попытка ввести избирателей в заблуждение, и исказить волеизъявление.

Так чем тогда Кривонос отличается от Юрия Тимошенко? такая же кукла на посылках?
Так шо какие бы там ни были заслуги, а характеризует это персонажа далеко не  с самой моральной стороны. Аминь
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тобто якби не це, то Залужний нікада в жизні не толерував би Зе, а навпаки толерував би Петро?
саме так.    Хто буде в житті щось на камеру на свого боса гнати?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Чому тоді ти заперечуєш моє право оцінювати Кривоноса в плані можливості, наприклад, підтримати його на виборах з урахуванням того, кого він сам підтримував? Ти напевно забув про приказку "Скажи мені хто твій друг...".
Абсолютно не заперечую. Вільно озвучуй свою думку, не забуваючи додати "на мою думку".
І про приказку не забув, лише ти забула, що далеко не всі вважають його "друга" кимось поганим, не всі поділяють твої емоції і суб'єктивні оцінки.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тобто якби не це, то Залужний нікада в жизні не толерував би Зе, а навпаки толерував би Петро?
От в цьому вся ти.
До чого. Тут . Петро? :facepalm1:
Хто не захоплюється слугами народними, той має любити Петра? Дурдом якийсь.
І так, я особисто вважаю, що якби субординація - Залужному були б до самої сраки зелені державники.
Як вони наразі є до сраки будь-кому в Україні, кого хоч якось можна назвати моральним авторитетом. Жодного достойного відомого імені в лавах сервантів. І це не просто так.
   
Re: интервью генерала Кривоноса


та ні, Рамблере
До маніпулювання вдався ти, адже вся твоя "логічна" побудова базувалася на апріорі еталонній чесності, честі і порядності Кривоноса
Зрозумій, я у жодному разі не стверджую зворотнього, щонайменше - я не знаю цієї людини
І такі люди на фронті, а не серед Слуг Народу або ПЄСа
І знову маніпулювання - хто тобі сказав, що серед бойових офіцерів нема прихильників Зе? А між тим, ти сам ставиш це запитання і сам же на нього відповідаєш негативно. І вже далі йде розкрутка на підставі тези відсутності підтримки Зе серед бойових офіцерів. Досить примітивне маніпулювання, Рамблере.
Это называется  намеренное передёргивание и  сознательная демагогия.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тобто якби не це, то Залужний нікада в жизні не толерував би Зе, а навпаки толерував би Петро?
Тебя по- прежнему удивляет манипуляционная демагогия оного? :D
   
Re: интервью генерала Кривоноса

А чем участие в выборах в качестве технического кандидатом по сути отличается от фальсификации? И то и другое - попытка ввести избирателей в заблуждение, и исказить волеизъявление.

Так чем тогда Кривонос отличается от Юрия Тимошенко? такая же кукла на посылках?
Так шо какие бы там ни были заслуги, а характеризует это персонажа далеко не  с самой моральной стороны. Аминь

Он не участвовал как технический кандидат. Он выдвинулся сам ( правда, за какие средства, не знаю).
Когда стало ясно по общим настроениям, что он может заметно набрать голосов, при этом понятно, за чей счет, Порошенко провел с ним ночную беседу. Сам Кривонос сказал, что он убедил его сняться, потому что так будет лучше для страны. Ну, умеет Петро давить на нужные струнки, надо признать.

То, что Кривонос потом остался в РНБО при Зеленском, говорит о том, что он не был петиным наемным кандидатом. Да и высказывался он несколько раз про него скорее саркастически.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Он не участвовал как технический кандидат. Он выдвинулся сам ( правда, за какие средства, не знаю).
Когда стало ясно по общим настроениям, что он может заметно набрать голосов, при этом понятно, за чей счет, Порошенко провел с ним ночную беседу. Сам Кривонос сказал, что он убедил его сняться, потому что так будет лучше для страны. Ну, умеет Петро давить на нужные струнки, надо признать.

То, что Кривонос потом остался в РНБО при Зеленском, говорит о том, что он не был петиным наемным кандидатом. Да и высказывался он несколько раз про него скорее саркастически.
Ну да, ну да. Сам. Правда непонятно за какие шиши, как потом оказался в проходной части депутатского списка одной из фракций и на какие загадочные "струны" можно надавить человеку, который решил пойти в Президенты, что б он снялся в пользу конкурента. Шось ни на Юлькины, ни на Зелины "струны" надавить не удалось.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Сам Кривонос сказал, что он убедил его сняться, потому что так будет лучше для страны.
Норм. Переконав. В словах Кривоноса не відчувається ніякого негативу. Людина вчинила згідно з своїми критеріями користі для держави.

"Кривонос наголосив, що «не має морального права дозволити собі бути дешевим популістом».

«Мені прийшлося ухвалити зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, яких перебуває держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України», – заявив Кривонос.

Але, як бачимо, все не так, бо - "не туди знявся".  :lol:
При цьому не чути, щоб хтось фуєсосив пана Андрія за аналогічне зняття на користь карикатурного мудака і сцикуна Анафтолія. :facepalm1:

"Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка", - сказав Садовий.

Він подякував усім, хто його підтримує і хто в нього вірив".

Та ще й не один Ондрюша, здається, знявся на користь свадєбного полковника мостового.
Но - ето друґоє. Знятись можна будь-кому і будь за кого, аби не на підтримку єдиного реального суперника сервантів народних.
   
Re: интервью генерала Кривоноса


Так чем тогда Кривонос отличается от Юрия Тимошенко? такая же кукла на посылках?
Так шо какие бы там ни были заслуги, а характеризует это персонажа далеко не  с самой моральной стороны. Аминь
(tu)
вперше згоден із тобою .
   
Re: интервью генерала Кривоноса

єдиного реального суперника сервантів народних.
Це про петра? Ви серйозно?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це про петра? Ви серйозно?

забий на Петра.
депутат ВР зРади Петро. лідер маленької фракціі у парламенті.
все.
чого ви до депутата Порошенка допирдолились ?

заспокійтеся народ.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

забий на Петра.
депутат ВР зРади Петро. лідер маленької фракціі у парламенті.
все.
чого ви до депутата Порошенка допирдолились ?

заспокійтеся народ.
Та я вже давно забила. Просто Рамблер здивував, чесно
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Он не участвовал как технический кандидат. Он выдвинулся сам ( правда, за какие средства, не знаю).
Когда стало ясно по общим настроениям, что он может заметно набрать голосов, при этом понятно, за чей счет, Порошенко провел с ним ночную беседу. Сам Кривонос сказал, что он убедил его сняться, потому что так будет лучше для страны. Ну, умеет Петро давить на нужные струнки, надо признать.

То, что Кривонос потом остался в РНБО при Зеленском, говорит о том, что он не был петиным наемным кандидатом. Да и высказывался он несколько раз про него скорее саркастически.
а що він міг сказати? "я технічний кандидат порошенка?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

а що він міг сказати? "я технічний кандидат порошенка?

Юля ? ото кандидат так кандитат.
5-9% у зРаду.
ото ви наберете голосів
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Юля ? ото кандидат так кандитат.
5-9% у зРаду.
ото ви наберете голосів
В Раду шо Юля, шо Петя - шестипроцентники. Слуги возьмут свои 30-40, Голос пролетает. Метсные партейки в общенациональном зачете тоже. Остается бепризоной куча народу, огромная ниша. Кто ее займет - ХЗ. Хоть об этом и рано говорить, но иметь ввиду следует. Будут новые проекты и новые персонажи.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він, вочевидь, не вважає, що підтримував шматок лайна. І його оцінка, вибач, бачиться трохи вагомішою, ніж твоя, або якогось шматка лайна на фупі.
Мирося деркачовські фейкі тягала, вона в курсі
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це про петра? Ви серйозно?
Так, про Петра. Хтось інший там міг конкурувати з хвилею зеленого лайна? Так, щоб реально.
Юлєчку нє прєдлагать. Помилував пан Бог від такого щастя під час війни.
   
За що на генерала Кривоноса завели справу

слухайте самі і робіть висновки

   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

Цей генерал все правильно зробив в ніч початку війни в Жулянах чи ні? Тоді за що його кошмарять?
   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

Обсуждали уже этот высер
   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

Обсуждали уже этот высер

Це не висер. Це правда. За що на нього завели справу?
Він практично спас Київ  від висадки десанту з мінометами в рару км від центру Києва
   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

Він навіть не зірвав глісаду в Жулянах, а просто залив її спеціальною рідиною,  щоб не змогли сісти ворожі літаки.
І за ЦЕ ті, хто нічого не може і не вміє,  заводять справу на кмітливого і компетентного патріота України???  :X
   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

На війні нормально коли заводять справи.
Значить у нього був наказ чи завдання, яке він проігнорував, або провалив та займався замість цього самодіяльністю.
Ніхто ж не знає що він насправді повинен був робити.
   
Re: За що на генерала Кривоноса завели справу

біл бі чєлавєк-статью найдьом(с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія