Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підприємці, як справи в останні дні - тижні? (Тема апнута)

Заказов на месяц, работаем без выходных
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

Стандартна ситуація. Шо тра?
   
Бувало й гірше.
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

А де слав?
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

постачальники задрали ціну в гривні на сировину на 50% і викручують руки,

покупці продукціїї ціну не хочуть піднімати.
кричать, що хай тебе рятує курс долара,
піднімеш-= підем до білорусів.

отаке
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

Бувало й гірше.
+
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

смотрите.... в прошлом году несколько раз был в венгрии, специально посещал многие ( но конечно же не все) термальные источники. Сравнивал с  теми, что есть в украине . Но к сожалению ни по цене, ни по сервису наши не вытягивают.  Вопрос... изменит ли положение дел безвиз? может изменить только в худшую сторону для украины. Люди имеют выбор, не имеют преград в виде виз и могут выбирать лучшее для себя.  Да и если брать расстояния к примеру от киева.... большой разницы нет где отдыхать и оздаравливаться в Берегово к примеру Дебрецене  Думаю... что и для зимнего отдыха такой же подход логичен.
выше... из разряда: кто виноват.
Дальше... что делать? а хрен его знает, что делать. я рецепта не знаю. снижать цену? ничего не даст... улучшать сервис? блин... денег нужно хрен знает сколько.  По большому счету конкуренция это хорошо, особенно для потребителей услуг. Но для тех, кто их предоставляет, возможно настали не лучшие времена.

писи... чтобы было понятно. я  как потребитель, с турбизнесом не связан.

почему Берегово с большой букві, а Украина с маленькой?  :X
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

смотрите дмхз.  я набираю текст очень быстро и иногда в нем может быть ошибка (если понимаете, что такое датчик кода морзе, возможно поймете о чем я пишу сейчас). Специально или принципиально в слове Украина я ошибку делать не стану. Если ошибку замечаю, конечно же пользуюсь возможностью форума и вношу правку. ферштейн?
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

смотрите дмхз.  я набираю текст очень быстро и иногда в нем может быть ошибка (если понимаете, что такое датчик кода морзе, возможно поймете о чем я пишу сейчас). Специально или принципиально в слове Украина я ошибку делать не стану. Если ошибку замечаю, конечно же пользуюсь возможностью форума и вношу правку. ферштейн?

принято.  [ua]
   
Re: Підприємці, як справи в останні дні - тижні?

В ГМК прет так, как не было с 2013 года. Завалим Украину валютой по итогам 1 квартала
А говорят, что в связи с падением индекса Доу-Джонса цены на сырье упадут :shuffle:
   
Сподіваюсь у всіх все стоїть лежить, а не тільки в мене у туризмі?
в туризмі ніби в лютому Єбипет починає активність?

в моєму, як і останні 4 роки - потрохи. на постійних клієнтах тримаємося. але в нас дуже від курсу $ залежить. але унинія немає. морально, готова була закритися ще в кінці 2008р. а так ще непоганий ривок зробили. зате зараз часу багато вільного зявилося - це такий кайф.
   
нормально все.
троха віруси людей висадили але ввже виздоровлюють і починають рухатися....
   
А говорят, что в связи с падением индекса Доу-Джонса цены на сырье упадут :shuffle:
Это возможно скажется только во 2-м квартале.
А по внутреннему рынку: При одном и том-же объеме денег в обращении очень важна скорость оборота.
Чем больше раз деньги поменяют владельца - тем лучше для экономики и для всех.  B-)
   
Ось і минув паганий для бізнесу лютий  :snoozer_0:



Два дні НУЛЬ. Такого ще не було за весь час спостережень.

   
Це графік попиту на одну з базових околотуристичних послуг (на кшалт оренди житла - готелю).
(Мій додатковий заробіток).

Зараз мусив вже бути легенький шквал попередніх замовлень. Замість цього - просадка.
   
Лютий - розплата за січень. Вся весна - розплата за лютий. Опалення, електроенергія, зниження продаж.
   
Корпоративи на березень - відмови,
шкільні канікули, травневі - нема попередніх замовлень.
   
Це графік попиту на одну з базових околотуристичних послуг (на кшалт оренди житла - готелю).
(Мій додатковий заробіток).

Зараз мусив вже бути легенький шквал попередніх замовлень. Замість цього - просадка.
хз..
на конец марта билеты на поезд Ужгород -Киев почти все разобрано.
   
хз..
на конец марта билеты на поезд Ужгород -Киев почти все разобрано.
Це не обовязково туристична загрузка.

1. Кількість потягів-місць скорочено.
2. Вже не за горами Пасха - заробітчани з закордону їдуть через Уж. І не тільки на Пасху.
3. У кінці березня канікули. Традиційно квитків не вистачає. Зазвичай деяка кількість групп мусить взагалі відмовитися від поїздки із за іх нестачи.
4. До мене ідуть школярі з Одеси на ці канікули. Хоч би іх не вімінили із-за усіх цих корє-газових карантинів
   
Це не обовязково туристична загрузка.

1. Кількість потягів-місць скорочено.
2. Вже не за горами Пасха - заробітчани з закордону їдуть через Уж. І не тільки на Пасху.
3. У кінці березня канікули. Традиційно квитків не вистачає. Зазвичай деяка кількість групп мусить взагалі відмовитися від поїздки із за іх нестачи
.
4. До мене ідуть школярі з Одеси на ці канікули. Хоч би іх не вімінили із-за усіх цих корє-газових карантинів

оце взагалі незрозуміло.потрібн о щоб були квітки.це ж не совок...
   
Лютий - розплата за січень. Вся весна - розплата за лютий. Опалення, електроенергія, зниження продаж.

Десь так
   
На весну никто не рыпается - все копят на море.
   
Та можна на море на зиму, все одно одні витрати + тупо переживаєш ці пару місяців. Але ж очікування форс мажорів та дзвінка з воєнкомату не дають зірватись місяців на два в рай. Ну, типу  рай.
   
оце взагалі незрозуміло.потрібн о щоб були квітки.це ж не совок...

Тема перетерта багато разів. Нема вагонів. Зі слів керівництва УЗ пас.перевезення збиткові.
До того ж закарпатські можновладці зараз не у фаворі - є дискріминація регіону, у тому числі і по кількості поїздів.
   
Пришел березень, а чебуреки никто не покупает. Зато грывня росте
   
Корпоративи на березень - відмови,
шкільні канікули, травневі - нема попередніх замовлень.

взаглі це дуже добра ознака - піпли не святкують совкові свята
і копроратив на 8 березня, і "травневі свята" - то є чистий совок
   
При такій погоді березень буде мабуть слабенький з точки зору економічних показників
   
Нормально все...
   
У сфері  IT у Львові все ОК...  :D
   
При такій погоді березень буде мабуть слабенький з точки зору економічних показників

для кого погода є такою важливою в бізнесі?
хіба що фури через яблунець ....
   
 До речі, маю інформацію по темі: нещодавно загітував декількох німців відвідати курорт Західної України. Приїхали - у повному захваті!!! Обслуговування - чудове, кухня - прекрасна, обслуговуючий персонал - відмінний, ціни - звабні, обладнання - відмінне!!!! Сказали: обов"язково тепер кожного року будуть приїжджати на лікування!!! Ось як потрібно працювати, а не нити!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія