Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось в цій гілці автор порізав практично всі мої пости.

Тому що боїться правди. Чому ?


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1078951.0
   
1. там офтоп
2. не пиши у таких.


PS
наприклад, у темах ценітельніци не пишу по цій причині. Бабця тре усе підряд, якшо їй хтось/шось не подобається.
   
А правда складається в тому що треба бути останнім мудаком , коли країна опинилася в жорсткій кризі , щоб відкривати
такі гілки. Особливо зважаючи на те що ця персона працює домашнім бобіком людини, яка нищила і продовжує знищувати Україну.

 
   
1. там офтоп
2. не пиши у таких.


PS
наприклад, у темах ценітельніци не пишу по цій причині. Бабця тре усе підряд, якшо їй хтось/шось не подобається.

Мені цікава ступінь моральної деградації цих моральних уродів. Схоже їй немає меж. 
   
Нічого особистого. Але мені цікаво ким треба бути , щоб в умовах в яких опинилась Україна відкривати такі гілки тут ?
   
А правда складається в тому що треба бути останнім мудаком , коли країна опинилася в жорсткій кризі , щоб відкривати
такі гілки. Особливо зважаючи на те що ця персона працює домашнім бобіком людини, яка нищила і продовжує знищувати Україну.

 
вы случайно не за зеленского в апреле 2019 голосовали?
   
Потому шо там АМ. Зачем писать в ветках этих недоумков, шо трут чужие посты? Алестька, Вольтметр, Целюлитница.. Хочешь шоб не отпердыкались - лови в других ветках иделай им заячу морду. :D
   
Нічого особистого. Але мені цікаво ким треба бути , щоб в умовах в яких опинилась Україна відкривати такі гілки тут ?
ТС, звісно шо я не є прихильником менегера феросплавного, але схоже на те, що тебе тупо жаба давить з заздрощів, й криза тут ні до чого. B-)
   
вы случайно не за зеленского в апреле 2019 голосовали?
:weep: хай баба Люда іде у вчителі, їм прихильники певної політсили по 4к баксів платить. Буде їздити у Ріксоси з Дідусем.
   
А правда складається в тому що треба бути останнім мудаком , коли країна опинилася в жорсткій кризі , щоб відкривати
такі гілки. Особливо зважаючи на те що ця персона працює домашнім бобіком людини, яка нищила і продовжує знищувати Україну. 
Розом з ним домашнім бобіком працює прем'єр-міністр України Шмигаль :laugh:
   
відкривати такі гілки тут

а шо не так з тією гілкою?
тобі більш до вподоби скіглення або жидівський пафос?
   
1. там офтоп
2. не пиши у таких.


PS
наприклад, у темах ценітельніци не пишу по цій причині. Бабця тре усе підряд, якшо їй хтось/шось не подобається.

+1

Я вообще не понимаю почему у нас одни фуповцы имеют больше прав чем остальные?Мне самому оно нафиг не надо,но когда трут твои сообщения,то сразу пропадает желание что то писать в таких темах,чтобы зря не тратить время.Предлагаю вынести этот вопрос на обсуждение
   
:weep: хай баба Люда іде у вчителі, їм прихильники певної політсили по 4к баксів платить. Буде їздити у Ріксоси з Дідусем.
приєднуюсь до побажання
   
приєднуюсь до побажання
Ти теж бажаєш їздити у Ріксоси з Дідусем?
Невже Карофка казала правду, що тебе звуть Таня? :-o

Я поки не знала, що магістра звуть Таня, поки і бігала, як та процишинська собачька з піднятою задньою лапкою за ним. А як взнала його справжнє ім*я
   
Я вообще не понимаю почему у нас одни фуповцы имеют больше прав чем остальные

згоден
дурня якась причому без ОБ'ЄКТИВНИХ критеріїв
   
Ти теж бажаєш їздити у Ріксоси з Дідусем?
Невже Карофка казала правду, що тебе звуть Таня? :-o

знайшов кому вірити- брехливим мзч
   
знайшов кому вірити- брехливим мзч

Ну, не знаю, не знаю, ви там одно одного так обдрочували в адмінці, що все може бути ))) B-)
   
Я вообще не понимаю почему у нас одни фуповцы имеют больше прав чем остальные?Мне самому оно нафиг не надо,но когда трут твои сообщения,то сразу пропадает желание что то писать в таких темах,чтобы зря не тратить время.Предлагаю вынести этот вопрос на обсуждение
а нема шо обсуждати.

1. В їхні офтопні гілки не писати
2. якшо гілки не офтопні (якась новина і т.п.) - створюєш аналогічну гілку сам і всі починають писати у ній.
   
Ніколи не дописуйте в гілках ахметко-ботів, особливо якщо вони мають змогу все потерти.
Цей тупорилий «експеримент» закінчився тим, чим й мав закінчитися - тим кому нарізали більше «правів» - почали ними зловживати. Все як в реальному украінському житті.
   
Ну, не знаю, не знаю, ви там одно одного так обдрочували в адмінці, що все може бути ))) B-)
не може!
   
Цей тупорилий «експеримент» закінчився тим, чим й мав закінчитися - тим кому нарізали більше «правів» - почали ними зловживати. Все як в реальному украінському житті.
Ну так pravda  провела експеримент,  й наочно показала фупівцям, чого коштують юзери, якщо їм дати кнопку.
Я, чи не єдиний, хто не чистить дописи в своїх гілках.
   
А правда складається в тому що треба бути останнім мудаком , коли країна опинилася в жорсткій кризі , щоб відкривати
такі гілки. Особливо зважаючи на те що ця персона працює домашнім бобіком людини, яка нищила і продовжує знищувати Україну.

 
Не тебе об этом говорить, зелёная плесень

Загнали страну в жопу, а потом ноют

Выбрали - жрите
   
Не тебе об этом говорить, зелёная плесень
опинилася - мається на увазі,  ще при Поро  :cray:
   
Не тебе об этом говорить, зелёная плесень

Загнали страну в жопу, а потом ноют

Выбрали - жрите
з приводу «страна в жопу», тобі Дубна треба хуйлу жалітися. Що ти на украінському форумі забув, кац-бот?
   
вы случайно не за зеленского в апреле 2019 голосовали?

Ні. Я випадково голосував за ПррошенКа у 2014.
   
Не тебе об этом говорить, зелёная плесень

Загнали страну в жопу, а потом ноют

Выбрали - жрите

Йшов би ти на х, й. В Дубно.
   
Ну так pravda  провела експеримент,  й наочно показала фупівцям, чого коштують юзери, якщо їм дати кнопку.
Я, чи не єдиний, хто не чистить дописи в своїх гілках.

Я теж. Бо не напівБог.
   
а нема шо обсуждати.

1. В їхні офтопні гілки не писати
2. якшо гілки не офтопні (якась новина і т.п.) - створюєш аналогічну гілку сам і всі починають писати у ній.
г

 :-B

А який сенс спілкуватись в гілках цих совкових макак
   
:weep: хай баба Люда іде у вчителі, їм прихильники певної політсили по 4к баксів платить. Буде їздити у Ріксоси з Дідусем.

Фома, ти виглядаєш жалюгідно. В тебе є друзі в Англії? Жінки?
   
а шо не так з тією гілкою?
тобі більш до вподоби скіглення або жидівський пафос?

Ти про Алєжку чи Фому ?  Чи про обидвадвоє разом?
Бо вони як ти кажеш обидва з жидівським пафосом.
Не зовсім українці.
 
   
Ось в цій гілці автор порізав практично всі мої пости

Шо, абідна?
Ти можеш вставити йому пєндєля, публікуючи кожного дня разгромний матеріал про його компанію, і приписку, що ти робиш це з-за алезкі...
І йому заборонять писати на ФУПі.
І зробиш добру справу, а нє тока папіздєть...
   
Шо, абідна?
Ти можеш вставити йому пєндєля, публікуючи кожного дня разгромний матеріал про його компанію, і приписку, що ти робиш це з-за алезкі...
І йому заборонять писати на ФУПі.
І зробиш добру справу, а нє тока папіздєть...

Та на х, й він мені потрібен. Ти до речі теж,
   
вы случайно не за зеленского в апреле 2019 голосовали?

Напевно ти за Порохатого?

За висер на фупі, скільки платить?  :punish:
   
Ну так pravda  провела експеримент,  й наочно показала фупівцям, чого коштують юзери, якщо їм дати кнопку.
Я, чи не єдиний, хто не чистить дописи в своїх гілках.

Я не чищу також.
   
Я не чищу також.
Так ти й гілок не  створюєш майже. :gigi:
Хоча, в принципі я також практично не  створюю гілки,  дуже мало реально цікавих тем для обговорення.
   
Фома, ти виглядаєш жалюгідно. В тебе є друзі в Англії? Жінки?
Баба Люда, грошей не дам, і не проси
   
Так ти й гілок не  створюєш майже. :gigi:
Хоча, в принципі я також практично не  створюю гілки,  дуже мало реально цікавих тем для обговорення.

Як ми себе любимо... І хтож має такі права?

Вона мала на меті зовсім інше... Хоча її попереджали що воно не спрацює... І воно не спрацювало, природа людей бере своє. :(
   
Людас, твоє прізвище раптом не зеленський ? Така ж точно обіженка - хнік-хнік  :D
   
Плачі Людаса-це щось   :laugh:  :lol:
   
Ось в цій гілці автор порізав практично всі мої пости.
Это площадка где ты можешь купить себе привилегии за деньги, плати и наслаждайся. Типа как Розетка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія