Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви спите останнім часом

Re: Як ви спите останнім часом

А якщо перший варіант, але 6-7 годин замість 8?
Дик, 6-7 годин для декого може бути нормою. У мене 7 годин - норма. І досипу не треба. Але у вихідні таки дозволяйте собі поніжитися трішки довше перед робочим тижнем.
   
Re: Як ви спите останнім часом

в опитуванні
а хіба опитування створювалося виключно заради 8 годин?
   
Re: Як ви спите останнім часом

а хіба опитування створювалося виключно заради 8 годин?

Ну там написано 8 годин в першому пункті
   
Re: Як ви спите останнім часом

Дик, 6-7 годин для декого може бути нормою. У мене 7 годин - норма. І досипу не треба. Але у вихідні таки дозволяйте собі поніжитися трішки довше перед робочим тижнем.

Я йду спати у 8.30 десь. Засинаю майже зразу, ну або після ....
В 3-4 просинаюсь та йду працювати. Іноді можу проснутись десь в 12-1, але за кілька хвилин засинаю знову

Проблема в тому що в скільки б я не заснув, все одно в 3-4 прокинусь. Потім заснути дуже важко. Якби я лягав у 12 ночі, плануючи прокинутись десь у 7 то страждав би як Vovchik. Тому я вирішив трохи зсунути свій режим щоб в 3-4 просинатись вже на цілий день
   
Re: Як ви спите останнім часом

Я йду спати у 8.30 десь. Засинаю майже зразу, ну або після ....
В 3-4 просинаюсь та йду працювати. Іноді можу проснутись десь в 12-1, але за кілька хвилин засинаю знову

Проблема в тому що в скільки б я не заснув, все одно в 3-4 прокинусь. Потім заснути дуже важко. Якби я лягав у 12 ночі, плануючи прокинутись десь у 7 то страждав би як Vovchik. Тому я вирішив трохи зсунути свій режим щоб в 3-4 просинатись вже на цілий день
:gigi:  танубля! Якби я лягала спати опів на девяту вечора, то я б ще до опівночі виспалася і потім гуляла до пятої ранку.

Це трішки інше.

Не знаю. Я якщо ні про що не переживаю, то хоч і сім разів за нічь прокинуся - одразу ж засинаю. Головне ні про що дурне не думати.
   
Re: Як ви спите останнім часом

:gigi:  танубля! Якби я лягала спати опів на девяту вечора, то я б ще до опівночі виспалася і потім гуляла до пятої ранку.

Це трішки інше.

Не знаю. Я якщо ні про що не переживаю, то хоч і сім разів за нічь прокинуся - одразу ж засинаю. Головне ні про що дурне не думати.

Всетаки первинне - це час прокидання. Півдев'ятої лягати виключно для того щоб до того часу виспатись. Для мене працює.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Всетаки первинне - це час прокидання. Півдев'ятої лягати виключно для того щоб до того часу виспатись. Для мене працює.
і шо, ще жодного разу не проспав оті 3-4 години? чи ти будильник наставляєш на серед ночі?
   
Re: Як ви спите останнім часом

і шо, ще жодного разу не проспав оті 3-4 години? чи ти будильник наставляєш на серед ночі?

Один раз за пару років.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Опитування, тобто голосування вже можна не влаштовувати, бо після бану і передбанника немає можливості проголосувати

++

пс. мудератор - я тебе лублу (с) Б1
користуйтеся "слАганом" разом переможемо. треба боротися.
   
Re: Як ви спите останнім часом

спати треба тоді коли хочеться і є можливість. даю рецепт.
   
Re: Як ви спите останнім часом

Один раз за пару років.
і оце щоночі прокидаєшся навіть і у вихідні???  ;o
   
Re: Як ви спите останнім часом

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137542.0

А вообще, есть еще такой препарат как night calm с эсзопиклоном, не всю ночь, но хоть часа 3-4 дает поспать.
Это как ответ тем продажным министерским сволочам и подонкам в белых халатах, которые в свое время сделали соннат доступным только наркоманам.

Останнє редагування: 8 квітня 2024 01:06:59 від Val777
   
Re: Як ви спите останнім часом

і оце щоночі прокидаєшся навіть і у вихідні???  ;o

У вихідні я просто пізніше лягаю і не встаю у 3  :D
   
Re: Як ви спите останнім часом

Давно заметил, что днем сплю качественнее, чем ночью. Часто после обеда устраиваю себе сиесту на час-два. Вырубаюсь моментально, сплю очень крепко. Потом чашка крепкого чаю — и бурная деятельность до часу-двух ночи. Наконец ложусь, но засыпаю с трудом, сплю плохо, а когда за окном начинает сереть, то и вовсе уже спать не могу.

Это вот такая фигня началась, когда окончательно перешел на удаленку. Без сиесты — никак, а ночью сон херовый. Плюс эти воздушные тревоги по ночам еще
   
Re: Як ви спите останнім часом

Вчора вночі прокинувся від схлипувань дружини.
Питаю: Щось приснилося?
Каже: Так.. наче наших везуть і везуть  з фронту убитих, багато...
Це наснилося людині, яка живе у "благополучному" Києві, у якої ніхто не загинув і нікого не взяли до війська.
Що ж тоді сниться тим, що пережили і/чи переживають реальні смерті і каліцтва своїх рідних?
   
Re: Як ви спите останнім часом

Давно заметил, что днем сплю качественнее, чем ночью. Часто после обеда устраиваю себе сиесту на час-два. Вырубаюсь моментально, сплю очень крепко. Потом чашка крепкого чаю — и бурная деятельность до часу-двух ночи. Наконец ложусь, но засыпаю с трудом, сплю плохо, а когда за окном начинает сереть, то и вовсе уже спать не могу.

Это вот такая фигня началась, когда окончательно перешел на удаленку. Без сиесты — никак, а ночью сон херовый. Плюс эти воздушные тревоги по ночам еще
Вот как раз именно в твоем случае самым эффективным методом борьбы с бессонницей будет лавандовое масло 2-3 капли на лампочку ильича. Это у тебя сдвинутый режим сна.
   
Re: Як ви спите останнім часом
HSM

Мєдведило , не спи вдень
Срати можна , спати ні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія